Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko214
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
slynny_programista

slynny_programista

Dołączył 5 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 28746
  • Znaleziska 19712
  • Mikroblog 9034
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 3

884

Niesamowity ciąg dalszy wycieku danych z Taurona

Relacja i opis incydentu bezpieczeństwa osoby ktora pobrala te dane.

maxPL
z
niebezpiecznik.pl
dodany: 03.08.2021, 14:57:45
  • 78
  • #
    polska
  • #
    energetyka
  • #
    afera
  • #
    informatyka
slynny_programista
slynny_programista 03.08.2021, 19:57:46
  • 137
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

468

Radykalny pomysł Ferrari

Radykalny pomysł Ferrari

Ferrari uważa, że Formuła 1 powinna rozważyć możliwość płacenia przez zespoły za naprawy samochodów rywali.

mar46
z
pl.motorsport.com
dodany: 03.08.2021, 06:24:26
  • 103
  • #
    sport
  • #
    f1
  • #
    formula1
  • #
    ferrari
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
slynny_programista
slynny_programista 03.08.2021, 07:33:28
  • 111
Wprowadzić normalne OC z dużymi składkami, a jak sprawca typu Hamilton odjedzie z miejsca zdarzenia (jak podczas GP Wielkiej Brytanii) to jeszcze stosować regres ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak już bolid ulegnie zniszczeniu to przysyłać agenta do prowizorycznej wyceny strat a później naprawy realizować we warsztacie ubezpieczyciela na najtańszych częściach zamiennych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

slynny_programista
slynny_programista 03.08.2021, 15:34:47
  • 0
@randomowy_uzyszkodnik: Bottas za ten karambol by miał cofnięte prawko na 3 lata, to by otworzyło Gekonowi drogę do fotela w Mercedesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
slynny_programista
slynny_programista 01.08.2021, 13:38:38
  • 2
Klątwa jednorenkiego działa dalej xD
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

4725

Youtuberka studiująca prawo: nie wiedziałam, że trzeba kupić licencję do logo

Pokaż treści 18+

Youtuberka studiująca prawo: nie wiedziałam, że trzeba kupić licencję do logo

"Tak naprawdę w ogóle się nie zorientowałam w tym temacie i po prostu nie wykupiłam żadnej licencji, nawet wtedy nie wiedziałam, że tak trzeba zrobić" - youtuberka Wersow przyznała, że jest oszustką, idiotką albo jedną i drugą

rafpal
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 01.08.2021, 09:30:51
  • 465
  • #
    polska
  • #
    internet
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    heheszki
  • #
    prawo
  • #
    januszebiznesu
slynny_programista
slynny_programista 01.08.2021, 10:03:20
  • 112
@Bonanzaa: bez przesady, chyba nikomu rozumnemu nie przyszłoby do głowy żeby np zacząć produkować własne buty z logo Nike albo Adidas, bo będzie to naruszało czyjeś prawa. Tu nie potrzeba skończonych ani rozpoczętych studiów prawniczych tylko odrobiny oleju w głowie

864

Jak wygląda pikieta Klubów Gazety Polskiej

Pokaż treści 18+

Jak wygląda pikieta Klubów Gazety Polskiej

[video] Oglądanie na własną odpowiedzialność. Nikt nie zwraca za onkologa.

czeskiNetoperek
z
streamable.com
dodany: 31.07.2021, 17:35:23
  • 312
  • #
    bekazprawakow
  • #
    rakcontent
  • #
    neuropa
  • #
    patologiazewsi
  • #
    zalesie
slynny_programista
slynny_programista 31.07.2021, 21:25:05
  • 154
Donald Tusk po tygodniu w Polsce xD
slynny_programista - Donald Tusk po tygodniu w Polsce xD

źródło: comment_1627766692L64C53GG8qW8NWfsKuIbbw.jpg

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

49

Bezczelne WYŁUDZENIE ODSZKODOWANIA na autostradzie!

Bezczelne WYŁUDZENIE ODSZKODOWANIA na autostradzie!

Obyło się bez policji. Autor informuje że kierowca TIRa niechętnie podpisał oświadczenie sprawcy kolizji.

kamilek_bambinek
z
youtube.com
dodany: 30.07.2021, 14:49:44
  • 69
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    ciekawostki
slynny_programista
slynny_programista 30.07.2021, 16:25:01
  • 12
Między zauważeniem przez nagrywającego, że TIR rozpoczyna manewr wyprzedzania (tuż przed 17 sekundą nagrania) a momentem uderzenia (tuż przed 20 sekundą) mijają 3 sekundy, które nagrywający miał na wyhamowanie, a mimo to nie zrobił totalnie nic aby uniknąć kolizji. Jeśli tam jest jakaś próba wyłudzenia to ze strony nagrywającego. Nagranie oczywiście bez dźwięku, bo pewnie byłoby słychać przyspieszanie albo brak hamowania.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

slynny_programista
slynny_programista 29.07.2021, 06:40:07
  • 0
Mam kod na 3 miesiące darmowego Spotify Premium dla nowych użytkowników, nie potrzebuję więc jak ktoś chce to proszę bardzo: TMBa4KJDLy

w aucie mam jeszcze kilka tych kodów to później wrzucę.
#spotify #muzyka #zadarmo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slynny_programista
slynny_programista 27.07.2021, 15:55:24
  • 3
Dziś w moim mieście natrafiłem na taki amerykański pojazd policyjny, który używał sygnałów świetlnych czerwono-niebieskich bez powodu, miał też małe amerykańskie tablice (mam to nagrane na wideorejestratorze). Nawet gdyby to był jakiś amerykański delegat w starym aucie to nie może przecież używać sygnałów pojazdów uprzywilejowanych, prawda?

Osobiście mnie to wkurza, bo jak widzę sygnały to odruchowo szukam miejsca żeby zjechać i przepuścić.

#policja #prawo #polskiedrogi
slynny_programista - Dziś w moim mieście natrafiłem na taki amerykański pojazd policy...

źródło: comment_1627401300225JAbYMYO3kYH8siDzD06.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P.....S
P.....S
konto usunięte 27.07.2021, 15:56:22
  • 3
@slynny_programista: Prawda
  • Odpowiedz
wycz
wycz
27.07.2021, 15:57:47
  • 2
@slynny_programista: to nawet nie prawdziwy radiowoz tylko jakies australijskie padlo ktore wyglada jak crown victoria
  • Odpowiedz

944

Dziś umiera Nasza Klasa – koniec pewnej ery, za którą część może tęsknić

Dziś umiera Nasza Klasa – koniec pewnej ery, za którą część może tęsknić

Nasza Klasa dziś ma swój ostatni dzień. 27 lipca 2021 roku, oficjalnie zostaje zamknięta. To koniec portalu, który swojego czasu był u nas hitem

Buckshot_00
z
android.com.pl
dodany: 27.07.2021, 06:11:38
  • 315
  • #
    polska
  • #
    naszaklasa
slynny_programista
slynny_programista 27.07.2021, 07:45:36
  • 85
Wysłałem tam mojej ówczesnej dziewczynie parę razy bukiety kwiatów za eurogąbki i chyba podziałało, bo parę lat później powiedziała "tak" i ogólnie jesteśmy razem już 12 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2699

Po 97 latach czekania Hidilyn Diaz zdobyła PIERWSZE W HISTORII ZŁOTO dla Filipin

Po 97 latach czekania Hidilyn Diaz zdobyła PIERWSZE W HISTORII ZŁOTO dla Filipin

Najszczersza radość jaką ostatnio widziałem :D

Kozzi
z
youtube.com
dodany: 26.07.2021, 16:52:15
  • 169
  • #
    sport
  • #
    tokio2020
  • #
    igrzyskaolimpijskie
  • #
    igrzyska
  • #
    swiat
  • #
    filipiny
slynny_programista
slynny_programista 26.07.2021, 17:10:21
  • 130
Miło widzieć taką szczerą radość. Lubię oglądać wyścigi F1 i tam dość często od lat wygrywa Lewis Hamilton i ta jego mina podczas tryumfu jest zwykle znudzona, bo i samo wygrywanie stało się już dla niego oklepane. A tu dziewczyna dokonuje wielkiego czynu nie tylko personalnie ale i dla całego kraju i ta radość wręcz z niej kipi, super sprawa ʕ•ᴥ•ʔ
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

slynny_programista
slynny_programista 24.07.2021, 16:12:35
  • 2
Applemirki, komunikat o nieudanej rekalibracji baterii pojawił mi się w iPhone 11 z informacją, że w autoryzowanym serwisie wymienią mi tę baterię za darmo na nową. Czy ktoś już się spotkał lub gdzieś czytał o takiej sytuacji? Chodzi mi bardziej o to, czy to jest z góry pewne, bo nie chcę tracić czasu na sytuację, że pojadę, będą coś sprawdzali, weryfikowali i w końcu wyjdzie, że to tylko głupi komunikat i żadnej
slynny_programista - Applemirki, komunikat o nieudanej rekalibracji baterii pojawił m...

źródło: comment_1627143142hbfnJStKeLMiImw0VJdwZT.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

d.....y
d.....y
konto usunięte 24.07.2021, 17:11:45 via iOS
  • 4
@slynny_programista: dej znać jak sprawa się potoczyła. (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
slynny_programista
slynny_programista
Autor
26.07.2021, 10:09:20
  • 1
@darkpassionplay: rozmawiałem z Apple, powiedzieli, że nie wiedzą co zrobić jak mam komunikat, że wymagana jest wymiana baterii na nową, za darmo w autoryzowanym serwisie i że mam się z tym udać do serwisu. Zadzwoniłem do Cortlandu a oni na to, że mam dostarczyć telefon na weryfikację wraz z dowodem zakupu (telefon jest po gwaranacji). Zapytałem ile potrwa wymiana baterii, to babka powiedziała, że najpierw będą weryfikować czy mi ta
  • Odpowiedz

2063

Kierowca Volvo chciał zaoszczędzić kilka minut, doprowadził do wypadku

Kierowca Volvo chciał zaoszczędzić kilka minut, doprowadził do wypadku

Autostrada A2 okolice Poznania. Przed osobówki na lewy pas wjeżdża TIR i rozpoczyna wyprzedzanie innej ciężarówki. Kierowca Volvo postanowił wyprzedzić oba pojazdy poboczem i podczas powroty dochodzi do kontaktu. Według autora, kierowca chciał zdążyć wjechać przed niego, i raczej nie...

stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 22.07.2021, 08:17:07
  • 404
  • #
    polska
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    kierowcy
  • #
    prawojazdy
slynny_programista
slynny_programista 22.07.2021, 08:25:36
  • 64
Volvo od dawna stara się być liderem jeśli chodzi o bezpieczeństwo jakie zapewniają ich samochody, ale co z tego, że zrobią świetny samochód jak za kierownicą będą siadać tacy idioci jak na filmiku.
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

slynny_programista
slynny_programista 22.07.2021, 16:02:40
  • 2
@xaliemorph: ogólnie, już abstrahując od marek pojazdów, da się zauważyć od 1-2 lat na drogach ogromny skok agresji - od pospolitych zdarzeń jak jazda ponad 200 km/h, trzymanie się na zderzaku, mruganie innym kierowcom żeby zmienili pas bo pan kierowca musi jechać swoim wozem dwa razy tyle ile dopuszczają przepisy, po rzadsze ale wybitnie nieodpowiedzialne wykroczenia jak zajeżdżanie drogi i nagłe hamowanie, wyprzedzanie pasem awaryjnym, ogólne robienie sobie z dróg

59

Wały PiS

Wały PiS

W Europie największe powodzie od setek lat. A jak przed tym kataklizmem broni nas rząd PiS? Ano tak: Już widzę jak w Polsce w końcu dochodzi do najgorszego. Na zniszczone tereny przyjeżdża Vateusz ubrany w brezent i punktuje PO za wieloletnie zaniedbania. Jednocześnie deklaruje stworzenie...

ernestbugaj
z
wykop.pl
dodany: 20.07.2021, 10:14:57
  • 12
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    pis
  • #
    powodz
  • #
    sasin
slynny_programista
slynny_programista 20.07.2021, 11:25:08
  • 1
No to teraz co bystrzejsi politycy PiS mogą się pochwalić, że zgodnie z obietnicami wyborczymi nie robią takich wałów jak PO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

612

Żabka stworzyła nową usługę pocztową, która jest dość dziwna

Żabka stworzyła nową usługę pocztową, która jest dość dziwna

Żabka stworzyła usługę, która polega na tym by zostawić paczkę w sklepie, a z tego samego sklepu może sobie ją ktoś odebrać. Czyli oferują usługi magazynowe.

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 19.07.2021, 18:14:45
  • 146
  • #
    polska
  • #
    ecommerce
  • #
    biznes
  • #
    ekonomia
slynny_programista
slynny_programista 20.07.2021, 07:26:27
  • 35
Czyli jak zostawie gibona w żabce i później ktoś przyjdzie go odebrać to nie ja będę dilerem tylko ekspedientka z frog szopa?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

slynny_programista
slynny_programista 20.07.2021, 07:57:24
  • 13
@red7000: zatem wszystko jasne, dziękuję za wyjaśnienie

37

Etyka ma stać się obowiązkowa. Nauczycieli będą kształcić uczelnie katolickie.

Pokaż treści 18+

Etyka ma stać się obowiązkowa. Nauczycieli będą kształcić uczelnie katolickie.

Osiem uczelni ma kształcić nauczycieli etyki, kiedy ta stanie się razem z religią przedmiotem obowiązkowym. - Trzy czwarte z nich to uczelnie o charakterze katolickim.

tombeczka
z
krakow.wyborcza.pl
dodany: 20.07.2021, 06:51:51
  • 17
  • #
    polska
  • #
    edukacja
  • #
    bekazpisu
  • #
    szkola
  • #
    bekazprawakow
  • #
    etyka
slynny_programista
slynny_programista 20.07.2021, 07:22:19
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

6207

Mirki jest afera! Santander wyrzucił do kontenera kupę dokumentów z danymi osob.

Mirki jest afera! Santander wyrzucił do kontenera kupę dokumentów z danymi osob.

Mirek szedł do bankomatu a przy okazji znalazł kilka darmowych segregatorów. Fart życia!

dexterxx
z
wykop.pl
dodany: 19.07.2021, 09:12:11
  • 259
  • #
    polska
  • #
    bank
  • #
    santander
  • #
    rodo
  • #
    afera
slynny_programista
slynny_programista 19.07.2021, 09:20:05
  • 450
@Yakotak: ciepło miałby w tej sytuacji ten, kto odpowiadał za odpowiednie zabezpieczenie tych danych i tego miejsca. Jeśli ktoś idąc ulicą może się natknąć na segregatory pełne danych osobowych i mieć do nich wgląd to nie jest to wina tego człowieka tylko tego, kto miał to zabezpieczyć.

967

Ku przestrodze! Uważajcie na OLXa zanim coś na nim sprzedacie!

Ku przestrodze! Uważajcie na OLXa zanim coś na nim sprzedacie!

Ku przestrodze! Uważajcie na OLXa zanim coś na nim sprzedacie! OLX szczyci się tym, że przeprowadzone transakcje przez tą platformę są bezpieczne, żeby robić to tylko za ich pośrednictwem, bo wtedy ryzyko oszustwa jest znikome. Przypomina też na każdym kroku, żeby pod żadnym pozorem nie podawać...

AdrianZloty
z
wykop.pl
dodany: 17.07.2021, 17:05:42
  • 179
  • #
    olx
  • #
    przesylka
  • #
    oszukujo
  • #
    afera
  • #
    kurier
  • #
    inpost
slynny_programista
slynny_programista 18.07.2021, 11:46:38
  • -1
Co prawda na OLX mnie jeszcze nikt nie wykiwał (sprzedałem tam tylko pare rzeczy) ale ta historia, o której piszesz uczy, żeby z dużą ostrożnością korzystać z wszelkich serwisów sprzedaży na odległość. Wydaje mi się, że przy sprzedaży wartościowszych rzeczy pomimo prowizji lepiej sprzedawać na Allegro, a OLX używać do sprzedaży rzeczy tanich i mało istotnych lub do sprzedaży osobiście z ręki do ręki. Nie wystawilbym jakiegoś iPhone czy konsoli z wysyłką
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

5

Niemcy. Polak zgwałcił emerytkę. Kobieta nie żyje

Pokaż treści 18+

Niemcy. Polak zgwałcił emerytkę. Kobieta nie żyje

Gwałcicielem i mordercą 92-latki okazał się - wbrew domysłom na Wykopie - Polak.

slynny_programista
z
o2.pl
dodany: 17.07.2021, 09:49:28
  • 6
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    niemcy

235

Pierwszeństwo pieszych - świadome spowodowanie zagrożenia w Krakowie

Pierwszeństwo pieszych - świadome spowodowanie zagrożenia w Krakowie

Stoi przy krawężniku i czeka na sposobność, by wejść prosto pod maskę samochodu – oto nowe zajęcie frustratów i cwaniaków wykorzystujących nowe przepisy chroniące pieszych na przejściach. Takie zachowanie pieszego nagrał jeden z kierowców w Krakowie.Jak widać piesi są tak samo porypani jak kierowcy.

konto usunięte
z
auto-swiat.pl
dodany: 16.07.2021, 14:25:19
  • 76
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
slynny_programista
slynny_programista 16.07.2021, 16:36:31
  • 29
Wczoraj napotkałem podobnego delikwenta, stał pół metra od przejścia i niby grzebał w telefonie a kątem oka wyczekiwał pojazdu. Wtargnął ale z małym opóźnieniem więc odskoczył po czym uruchomił japę i zaczął coś machać rękoma. Ha tfu na takich debili.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

395

Niezwykłe badania – Gra Red Dead Redemption 2 z bezcennymi walorami edukacyjnymi

Niezwykłe badania – Gra Red Dead Redemption 2 z bezcennymi walorami edukacyjnymi

Red Dead Redemption 2 to gra, która swoją premierę miała pod koniec 2018 roku. Od tego czasu, wiele osób ją ukończyło, ale równie dużo gra w nią do dziś. Gracze mogą strzelać do członków rywalizujących gangów, rabować pociągi, kraść konie i – co niezwykłe – nauczyć się wiele o przyrodzie.

Dravenpl
z
chip.pl
dodany: 15.07.2021, 12:56:28
  • 139
  • #
    nauka
  • #
    gry
  • #
    ciekawostki
  • #
    swiatnauki
  • #
    liganauki
  • #
    przyroda
slynny_programista
slynny_programista 15.07.2021, 15:35:35
  • 57
@wieczny-student: wszystkie może nie, ale przyznam, że z ciekawości czytałem część opisów zwłaszcza zwierząt, których nie znałem dotychczas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • <
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • Strona 19 z 23
  • >

Maciej K

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.02.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 08.08.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia