Wpis z mikrobloga

Ta prognoza pogody Microsoftu w Windows 10 to jakieś gówno. Nie wiem skąd biorą te predykcje ale chyba z dupy, bo nic się nie zgadza. Według geniuszy z Redmond w mojej lokalizacji jest bezchmurnie, tymczasem niebo jest tak zachmurzone, że nie widać nawet 1 gwiazdy. Na dodatek pokazują ikonę Księżyca, która wygląda jak kiść bananów (albo 1 gruby banan) i pal licho, że ta ikona jest taka gówniana, ale nawet nie zgadza się faza Księżyca, tylko jest to jakieś losowe hui wie co (_ )
#microsoft #windows #komputery
slynnyprogramista - Ta prognoza pogody Microsoftu w Windows 10 to jakieś gówno. Nie w...

źródło: comment_1628108775bSvE0ZIdqlSJVRMsxR1RkO.jpg

Pobierz
  • 6
@slynny_programista: Wyłączyłem ten kał w pierwszej sekundzie jak pojawił się w OSie. #!$%@? mnie powoli ten ficzer creep na windowsie, nie chcę tego świecącego gówna, kolorowych widgetów #!$%@? z pogodą albo tego syfu co jest w "menu start", który kiedyś po prostu był fajnym paskiem z miejscem do odpalania aplikacji i wejścia w opcje systemowe i niczym więcej.
@ragnar-lodbrok-1992: menu start to kompletny rak. Odpalasz nowy komputer a w menu start masz ikony-skróty do pobrania jakichś gier free to play z wirtualną walutą. Nie wiem jaki cymbał wymyślił, że ludzie po kupieniu nowego komputera z czystym systemem będą chcieli mieć skróty do jakichś gier z mikropłatnościami w menu start. Na szczęście da się to usunąć i zrobić z tego w miarę normalne okno, ale ogólnie zeszło to na psy