Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko134
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
slynny_programista

slynny_programista

Dołączył 5 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 28688
  • Znaleziska 19677
  • Mikroblog 9011
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 3
slynny_programista
slynny_programista 10.10.2021, 08:22:25
  • 0
„W pewnym momencie samochód zjechał na lewą stronę, wpadł do przydrożnego rowu i dachował”
Albo:
„Suzuki na prostym odcinku drogi zjechało z jezdni i uderzyło w betonowy przepust.”

W 90% artykułów o wypadkach drogowych są one pisane tak, jakby to autonomiczne samochody powodowały te zdarzenia. Prawie nigdy nie piszą o tym, że kierowca nagle zjechał na przeciwny pas, tylko zwykle to Mercedes nagle skręcił i zderzył się z innym autem. Albo to
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

957

Chciał wysadzić Sejm. Brunon Kwiecień złapany w macki ABW nie żyje

Pokaż treści 18+

Chciał wysadzić Sejm. Brunon Kwiecień złapany w macki ABW nie żyje

Nie żyje już od 2 lat, zmarł w więzieniu trzy dni przed rozpatrzeniem wniosku o przedterminowe zwolnienie. Cała historia bardzo smutna, ciekawa i pełna niejasności.

Kruszyn99
z
plus.gazetakrakowska.pl
dodany: 07.10.2021, 06:35:07
  • 126
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    historia
  • #
    zamach
  • #
    bekazpisu
  • #
    terroryzm
slynny_programista
slynny_programista 07.10.2021, 07:26:44
  • 77
@4x80: konkretniej to był sądzony "za próbę zorganizowania zamachu na Sejm i najwyższe władze państwowe" co jasno wskazuje, że chodziło o władze sprawowane przez PO. O Kaczyńskim w całym artykule/wywiadzie nie ma ani słowa, autor wrzuty to zwykły manipulant. Zakop
chlopak_twojej_matki
chlopak_twojej_matki
chlopak_twojej_matki
02.10.2021, 06:49:54
  • 528
Rózówej stanął samochód na autostradzie, bo chyba nie wiedziała, ża samochody się tankuje XD taka inteligentna
#friz
chlopaktwojejmatki - Rózówej stanął samochód na autostradzie, bo chyba nie wiedziała,...

źródło: comment_1633157305lkdVWjaFeflQEHQ7wYcFPY.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slynny_programista
slynny_programista 02.10.2021, 11:10:02
  • 0
@Dlugi_1111: dosłownie 10 minut temu dzwonił do mnie brat, że jedzie z Poznania do Wrocławia S5, dojeżdża do Żmigrodu i nadal ani jednej stacji (tylko 1 nieczynny jeszcze Lotos w okolicach Rawicza) a przejechał tak 120 km. Dopiero za Żmigrodem, jak sprawdziłem, jest Orlen. Między Lesznem a Poznaniem żadnego MOP-u ze stacją czy jedzeniem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz

7

Turek bił policjantów. Do walki włączył się pijany Polak. Został pogryziony.

Turek bił policjantów. Do walki włączył się pijany Polak. Został pogryziony.

Niemieccy policjanci próbowali zatrzymać agresywnego Turka bijącego funkcjonariuszy, z odsieczą przyszedł pijany Polak, który został pogryziony przez Turka po czym dołączył do niego i również zaczął stawiać opór Policji xD

slynny_programista
z
o2.pl
dodany: 28.09.2021, 18:14:03
  • 3
  • #
    europa
  • #
    polska
  • #
    niemcy

747

Wykop efekt, pomoc

Jesteśmy z dziewczyną w szpitalu w Taorminie, mieliśmy wypadek, czy ktoś mógłby nam pomóc? Potrzebujemy Kontaktu, najlepiej w Katanii. Nie mamy nikogo na miejscu a napewno będziemy potrzebowali transportu, zapłacę.

tinny016
z
wykop.pl
dodany: 25.09.2021, 15:51:39
  • 98
  • #
    gotujzwykopem
slynny_programista
slynny_programista 25.09.2021, 20:26:06
  • 133
Napisz więcej szczegółów, jaki kontakt, transport? Transport ze szpitala do Katanii? Transport do Polski? Pomoc w ogarnięciu kwestii ubezpieczenia, spraw hotelowych? Im więcej napiszesz tym większa szansa, że ktoś nawet nie będąc na miejscu będzie w stanie coś poradzić.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

slynny_programista
slynny_programista 23.09.2021, 09:20:51
  • 5
Co myślicie o nowej kampanii reklamowej #danio zamiast małego głoda? Bo dla mnie to obrzydliwe, jakiś rudzielec wychodzący z serka wyglądającego jak jakieś Tesco Value za 79 groszy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#jedzenie
slynny_programista - Co myślicie o nowej kampanii reklamowej #danio zamiast małego gł...

źródło: comment_16323888189IP4iKT5Tk6H9t4A0WLdHv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3240

X-KOM sprzedaje stare Diablo 2 w cenie remastera.

X-KOM sprzedaje stare Diablo 2 w cenie remastera.

Wiadomo prywatna firma sprzedaje za tyle, za ile chce. W tym przypadku jest to jednak totalne januszowanie. Opinie na temat gry, że to nie jest remaster, tylko gra z 2000 roku oczywiście usuwają.

Nihilus13
z
x-kom.pl
dodany: 23.09.2021, 08:08:04
  • 312
  • #
    polska
  • #
    diablo2
  • #
    januszebiznesu
slynny_programista
slynny_programista 23.09.2021, 08:54:52
  • -22
Ok, z ceną jest januszowanie ale w specyfikacji produktu (pod opisem) jest podane, że to wersja z 2001 roku, więc wystarczy czytać przed zakupem co się zamawia
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

retall
retall
retall
22.09.2021, 23:02:05
  • 86
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slynny_programista
slynny_programista 22.09.2021, 23:18:36
  • 9
Ja to zaplusowałem uznając ten obrazek za kolejny mem wyśmiewający współczesne dziwactwa, a nie wierząc,’że to prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
slynny_programista
slynny_programista 22.09.2021, 10:33:40
  • 1
Sieć sklepów #kaufland leci w ch... - założyli dziesiątki kont w Google typu Kaufland Łomża, Kaufland Swarzędz, Kaufland Ostrołęka itd. i do każdego sklepu Kaufland w każdym mieście ustawili te same zdjęcia z jakiegoś jednego wzorcowego sklepu, który mają w Białymstoku, co sprawia wrażenie, że tak wygląda ich sklep w każdej innej miejscowości. W moim mieście w Kauflandzie jest brudno i ogólnie bardzo biednie z wyglądu, ale jak tylko wyszukam
slynny_programista - Sieć sklepów #kaufland leci w ch... - założyli dziesiątki kont w...

źródło: comment_1632306705gjE3P8p4immhAK2iGcEQG5.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yazir
yazir
22.09.2021, 10:45:31
  • 0
@slynny_programista: jak każda korporacja chcą wyglądać dobrze w sieci. Faktycznie Białystok wygląda dobrze, ale wszystkie markety przechodzą faceliftingi, tzn przechodziły do czasu covida, i teraz jakoś od połowy października znowu wszystko rusza. Bo wszystkie terminy przesuwali przez to że oni mają politykę robię ją jak najmniej nadgodzin dla pracowników, oraz nie zamykania sklepów na czas prac. Czyli chcą robić jak najwięcej rzeczy jednocześnie, nie blokując jednocześnie pracy marketu. W związku
  • Odpowiedz
zielony88
zielony88
21.09.2021, 21:02:30
  • 49
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slynny_programista
slynny_programista 22.09.2021, 07:55:33
  • 0
@zielony88: ziomek wrzuć na luz, cała masa ludzi, z którymi współpracuję - co ciekawe w większości są na wysokich stanowiskach typu dyrektorzy, managerowie - to ludzie łysi bardziej niż Pazdan. Same włosy to nie wszystko, zamiast psychicznie się zadręczać łysiną może pomyśl o innych aspektach wizerunku typu zdrowe zęby i świeży oddech, twarz (czy nie jesteś zaniedbany np. przez pryszcze), to jak się ubierasz. Ja jak widzę często kogoś, kto
  • Odpowiedz
slynny_programista
slynny_programista 20.09.2021, 22:01:26
  • 0
Jechałem dziś ponad 700 km przez południe Europy - Słowenię, Austrię i Czechy i jedyne patologiczne zachowanie widziałem przy austriacko-czeskiej granicy: przy ograniczeniu 70 km/h gdy wszyscy jechali w sznurku zgodnie z przepisami, jeden kierowca nie wytrzymał i wyprzedził trzy auta lewą stroną wysepki (pod prąd), czym zyskał 3 pozycje i dalej jechał w sznurku xD Rejestracja? Polska, Wrocław ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#podroze #samochody
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elperson
elperson
20.09.2021, 22:12:29
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

K.....7
K.....7
konto usunięte 18.09.2021, 13:19:52
  • 24
Kurła znalazłem moje bolidy
Max chyba ćwiczy strategię na Lewisa przed gp Rosji na Leclercu
#f1
K.....7 - Kurła znalazłem moje bolidy
Max chyba ćwiczy strategię na Lewisa przed gp ...

źródło: comment_1631971164pfpEl5MBV74Os1Ktl1X59T.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slynny_programista
slynny_programista 18.09.2021, 18:15:41
  • 1
@kamaro24: w sklepach Action były oryginalne modele metalowe za 10 czy 12 zł, haczyk był w tym, że modele były w malowaniu sprzed 2-4 lat a nie obecne
  • Odpowiedz
Zdziszko
Zdziszko
10.09.2021, 12:19:41
  • 182
#kanalbekowy #kanalsportowy #mecz #reprezentacja

Reprezentant kraju: strzela głową
Mati Borek:
Zdziszko - #kanalbekowy #kanalsportowy #mecz #reprezentacja 

Reprezentant kraju: s...

źródło: comment_16312763361LkNuw5UjM2iZdA99jClQ5.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slynny_programista
slynny_programista 10.09.2021, 21:53:10
  • 7
@Zdziszko: z tym rozumieniem geometrii boiska to o co chodzi? Że typ rozumiał ze boisko jest prostokątne i musi biegać wzdłuż a nie wszerz? I że jest podzielone na dwie połowy też rozumiał? I to jest jakiś atut jak piłkarz rozumie takie rzeczy i sądząc po reakcji Borka to jakaś szczególna zdolność i nie każdy to kapuje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

765

Proszę o pomoc, szukam pracy

POMOCY, SZUKAM PRACY. Nigdy nie myślałem że napiszę taki post, życie mi się zawaliło, może ktoś z was mi pomoże? Krótki opis sprawy: Jestem nałogowym hazardzistą(w grudniu miałem wpadkę po 2 latach, do teraz bez gry) po terapii, nie pije i nie palę, narkotyków na oczy nie widziałem, i nie chcę...

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 09.09.2021, 16:10:21
  • 227
  • #
    szukampracy
slynny_programista
slynny_programista 09.09.2021, 17:01:35
  • 203
Może lepiej dopisz gdzie się znajdujesz, bo to bardzo ważna informacja, bo jak piszesz o tych zbiorach i złych warunkach zakwaterowania to możesz być zarówno w Grójcu jak i we Francji.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

22

Poznańskie ZOO usunięte ze światowego stowarzyszenia. Magistrat nie widzi...

Poznańskie ZOO usunięte ze światowego stowarzyszenia. Magistrat nie widzi...

Radny Michał Grześ poinformował, że poznański ogród zoologiczny nie jest już członkiem Światowego Stowarzyszenia Ogrodów Zoologicznych i Akwariów WAZA. Z Poznania robi się drugie Detroit - tu wszystko upada.

fiziaa
z
epoznan.pl
dodany: 09.09.2021, 12:08:31
  • 9
  • #
    polska
  • #
    poznan
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
  • #
    zoo
  • #
    zwierzaczki
slynny_programista
slynny_programista 09.09.2021, 12:31:48
  • 28
@pawel694: autor wpisu upadł na łeb z tym swoim porównaniem do Detroit
dzana
dzana
08.09.2021, 07:21:10
  • 726
Znalazłem trochę nowych(starych) komiksów na strychu, więc postaram się teraz znowu cos powrzucać czasami.
Dzisiaj numer 13 z roku 1998 (2,9zł)

I jeszcze jeden cały komiks

#kaczordonaldzawszesmieszne #humorobrazkowy #heheszki #kaczordonald #komiks #komiksy #figlefiglarzy
dzana - Znalazłem trochę nowych(starych) komiksów na strychu, więc postaram się teraz...

źródło: comment_16310856077ERc8XH65LYdR4yaefihgO.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slynny_programista
slynny_programista 08.09.2021, 09:01:22
  • 2
@dzana: mam na strychu w kartonach wszystkie numery KD z lat 1996-2003 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skończyłem kupować mniej więcej wraz z osiągnięciem pełnoletniości i przesiadłem się na pisma o komputerach, które nie były już jednak tak fascynujące ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
slynny_programista
slynny_programista 08.09.2021, 11:49:10
  • 3
@Plecakowicz: tak, czytałem komiksy i dalej od czasu do czasu kupuję Giganty. Powiem ci ciekawostkę, dorośli ludzie mają różne pasje i zainteresowania, niektórzy grają w gry planszowe, inni komputerowe, inni czytają komiksy i nie ma w tym niczego dziecinnego. Mało tego, czytanie komiksów np. po południu w żaden sposób nie kolidowało z wychodzeniem na zabawę wieczorem.
Dzisiaj w wieku 36 lat z dziećmi oglądałem Psi Patrol, bajkę dla 3-8 latków
  • Odpowiedz
slynny_programista
slynny_programista 08.09.2021, 18:39:08
  • 0
@r3ll: odblokowane ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale uciekam na mecz, więc odpiszę pewnie w przerwie lub po
  • Odpowiedz
slynny_programista
slynny_programista 08.09.2021, 19:22:09
  • 2
@Tymajster: ta „śmieszna” część tego żartu polega chyba tylko na tym, że właściciel psa nie wie co ma z nim począć, a rowerzysta mu podpowiada, żeby odebrał mu koło, które najwyraźniej pies wyrwał z roweru ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak, nieśmieszne, ale czasem w KD były i takie suchary ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

841

Psy wiedzą, czy ktoś postępuje celowo, czy robi coś niechcący

Psy wiedzą, czy ktoś postępuje celowo, czy robi coś niechcący

Podobnie, jak ludzie, psy potrafią rozpoznać, czy dana osoba wykonuje jaką czynność w zamierzony sposób, czy przypadkiem. Wskazuje to, że psom można przypisać przynajmniej jeden aspekt właściwiej ludziom teorii umysłu

darosoldier
z
naukawpolsce.pap.pl
dodany: 07.09.2021, 19:40:14
  • 129
  • #
    nauka
  • #
    swiatnauki
  • #
    zwierzeta
  • #
    psychologia
  • #
    psy
  • #
    liganauki
slynny_programista
slynny_programista 07.09.2021, 22:04:31
  • 356
@Howea: skoro już o przypadkowym nadepnięciu psa wspomniałaś… ( ͡° ͜ʖ ͡°)
slynny_programista - @Howea: skoro już o przypadkowym nadepnięciu psa wspomniałaś… ( ...

źródło: comment_1631052266y5GeEp5JwaA9ul1gp2dPWn.jpg

Pobierz
Salido
Salido
05.09.2021, 07:00:31
  • 617
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slynny_programista
slynny_programista 05.09.2021, 10:16:27
  • 5
@Majku_: wszedłem w ten wątek specjalnie po to, żeby napisać o tym sposobie na zbrodnię z the crims, a tu widzę, że więcej ludzi w to grało ( ͡° ͜ʖ ͡°) okolice 2001-2002 roku mniej więcej, nie miałem jeszcze stałego łącza wiec po lekcjach w liceum chodziłem do kafejki internetowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
slynny_programista
slynny_programista 06.08.2021, 15:28:10
  • 5372
Mirki co za po#ebana akcja mi się przytrafiła xD Zgubiłem klucz od mieszkania (kopię) z zawieszką z numerem kontaktowym. Zadzwonił do mnie facet, że ma klucz i umówiliśmy się pod Biedronką, chciałem mu dać 100 zł znaleźnego, bo to jednak ważny przedmiot. Jak przyjechałem pod sklep to już tam stał typowy debil z wyglądu około 35 lat i na dzień dobry mówi, że "zgodnie z przepisami odda klucz za 10% wartości". Mówię
  • 226
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slynny_programista
slynny_programista
Autor
01.09.2021, 12:39:05
  • 0
@MienciuskiPajonk: myślałem, że dostanę wezwanie w charakterze świadka albo poszkodowanego ale nic takiego nie przyszło. Z tego co się orientowałem, to wezwania na przesłuchania potrafią przyjść po kilku miesiącach, więc czekam. Mógłbym oczywiście z ciekawości zadzwonić i zapytać, ale za tydzień wyjeżdżam na daleki urlop i nie chciałbym sobie zepsuć planów przez wywołanie tego tematu. Jedyne co się zmieniło od tamtej sprawy, to wymieniłem te felerne drzwi, a tego gościa
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 22
  • Strona 17 z 22
  • >

Maciej K

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.02.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 08.08.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking