Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko212
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
slynny_programista

slynny_programista

Dołączył 5 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 28746
  • Znaleziska 19712
  • Mikroblog 9034
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 3

2752

Prawko kupione na Ukrainie

Prawko kupione na Ukrainie

Ciężarówce przede mną zabrakło pary pod górkę. King od the road za mną stwierdził, że pod górkę na podwójnej ciągłej i przed zakrętem jest odpowiednim miejscem aby wyprzedzać

konto usunięte
z
m.youtube.com
dodany: 17.06.2021, 18:46:32
  • 188
  • #
    transport
  • #
    bekaztransa
  • #
    piratdrogowy
  • #
    stopcham
  • #
    tir
  • #
    zycietruckera
slynny_programista
slynny_programista 17.06.2021, 21:56:01
  • 11
@Nrmr: To takie suszone rybki, ukraiński specjał. Są różne rodzaje, tak to przykładowo wygląda:
slynny_programista - @Nrmr: To takie suszone rybki, ukraiński specjał. Są różne rodza...

źródło: comment_1623966960pGuG5wRAgJb4D8zVrIIe4e.jpg

Pobierz
slynny_programista
slynny_programista 17.06.2021, 22:00:07
  • 39
@Harnol: też to zauważyłem zwłaszcza w ostatnim roku, kiedy ruch na drogach trochę zmalał przez pandemię i przez te luźniejsze drogi niektórym zaczyna brakować wyobraźni. Wyprzedzając na drodze ekspresowej ciąg TIRów, jadąc więcej niż wolno (140 przy limicie 120) zawsze wleci mi na zderzak jakiś debil, który musi jechać 180 albo 200 bo jak nie to się rozchoruje. W najlepszym wypadku tylko się wychyla w lusterkach jadąc 3-4 metry za

764

Allegro zaczyna ukrywać numery sprzedawców

Dlaczego nie mogę dodać w znalezisku strony allegro?  https://allegro.pl/dla-sprzeda... Tak jak widzicie, nie długo nie przedzwonicie do sprzedającego, nie dopytacie szybko szczegółów :) Zaraz będzie pewnie usunięcie nazwy sprzedającego, żeby przypadkiem nie wygooglować :) #allegro

noobsaibot
z
wykop.pl
dodany: 16.06.2021, 06:30:49
  • 244
  • #
    wykop
  • #
    allegro
slynny_programista
slynny_programista 16.06.2021, 09:04:25
  • 8
Dosłownie 10 minut temu szał mnie ogarniał, musiałem pilnie coś zamówić ale żaden sprzedawca nie miał informacji o czasie realizacji (wykonania produktu). Nigdzie na Allegro nie mogłem znaleźć numeru telefonu żeby szybko zadzwonić i zapytać, musiałem szukać w Google.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

182

Nawigacyjne buty Hondy Ashirase pomogą osobom z dysfunkcją wzroku

Nawigacyjne buty Hondy Ashirase pomogą osobom z dysfunkcją wzroku

W ramach programu Ignition mającego na celu rozwój wszelakiej maści biznesów Hondy, Honda Motor Co. ogłosiła powstanie firmy Ashiras. Ta jest pierwszym owocem tego programu i na rynek wypuści w przyszłości specjalne buty Hondy.

WhatNext
z
whatsnext.pl
dodany: 14.06.2021, 07:45:30
  • 19
  • #
    zainteresowania
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    honda
  • #
    liganauki
slynny_programista
slynny_programista 14.06.2021, 09:45:42
  • 7
Nie wiem, czy już coś takiego powstało, ale rozwijając ten pomysł mogłaby powstać czapka dla osób niewidomych, wyposażona w takie skanery jak mają np. auta Tesla, która skanowałaby w czasie rzeczywistym otoczenie i pomagała poruszać się w przestrzeni ludziom z dysfunkcjami. Zbliżając się do ściany coraz mocniej wibrowałaby lub mówiła komendę poprzez wbudowane słuchawki, podobnie nawigowałaby - niewidomy mówiłby np. "hej czapka, nawiguj do ratusza" i czapka co jakiś czas mówiłaby skręć
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

59

We Włoszech zniszczono skonfiskowaną kokainę o wartości pół miliarda euro.

Pokaż treści 18+

We Włoszech zniszczono skonfiskowaną kokainę o wartości pół miliarda euro.

3,3 tony kokainy o czarnorynkowej wartości pół miliarda euro zniszczono w sobotę we Włoszech. Rekordowy transport narkotyków z Kolumbii został skonfiskowany w porcie w Livorno w lutym zeszłego roku.

konto usunięte
z
polsatnews.pl
dodany: 12.06.2021, 20:06:53
  • 45
  • #
    kokaina
  • #
    wlochy
  • #
    narkotykiniezawszespoko
  • #
    narkotyki
  • #
    kolumbia
  • #
    policja
slynny_programista
slynny_programista 13.06.2021, 10:47:18
  • 1
@werfogd: dokładnie tak. Generalnie tak się sprawy mają chyba wszędzie, nie tylko w przypadku leków. Pracuję teraz nad innowacyjnym urządzeniem dla branży rolniczej, które to będzie kosztowało około 1500 złotych (jak rolnik będzie chciał kupić), a już teraz koszty opracowania prototypu są na poziomie 1,5 miliona złotych.

613

Xiaomi potwierdziło, że ultraszybkie ładowanie niszczy baterię

Xiaomi potwierdziło, że ultraszybkie ładowanie niszczy baterię

Niedawno zaprezentowana 200 W ładowarka Xiaomi oprócz tego, że wyjątkowo szybko ładuje baterię - tak samo sprawnie ją niszczy.

TechnoBoss
z
benchmark.pl
dodany: 12.06.2021, 15:03:44
  • 285
  • #
    technologia
  • #
    xiaomi
  • #
    telefony
  • #
    ladowarka
  • #
    baterie
  • #
    fastcharger
slynny_programista
slynny_programista 13.06.2021, 08:58:36
  • 2
@dr__slim: niemal wszędzie można wymienić akumulatory/baterie samodzielnie - w aparatach, w dronach, zegarkach, nawet w samochodzie (oczywiście nie mam na myśli aut elektrycznych), natomiast w telefonach zrobiliśmy krok wstecz, bo przecież 10 lat temu niemal wszystkie komórki z pojedynczymi wyjątkami miały wymienne baterie.
slynny_programista
slynny_programista 09.06.2021, 21:52:37
  • 3
Niektórzy fani Apple polegając wyłącznie na pogłoskach mówiących o tym, że Apple zapowie (w miniony poniedziałek) wprowadzenie na rynek nowego modelu MacBooka Pro, sprzedali swoje dotychczas używane MacBooki chcąc kupić te nowe a tymczasem… Apple żadnej premiery nie ogłosiło i fani zostali bez laptopów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Źródło: https://www.cultofmac.com/744574/some-apple-fans-are-upset-they-sold-their-macbook-pro-ahead-of-wwdc/

#apple #komputery #it #macbook
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D.....o
D.....o
konto usunięte 10.06.2021, 05:48:01
  • 1
@slynny_programista: jrpdl, tacy fani, a nie ogarniają, że na WWDC nigdy nie ma dużych premier sprzętowych (w ogóle rzadko kiedy są wtedy pokazywane jakieś sprzęty)...
  • Odpowiedz
F.....y
konto usunięte 10.06.2021, 06:34:42
  • 3
@slynny_programista: i nawet nie pomyśleli, że ogłoszenie sprzętu nie równa się jego natychmiastowej dostępności, która zazwyczaj jest ten kilka tygodni później. hamerykanie
  • Odpowiedz
slynny_programista
slynny_programista 02.06.2021, 12:40:48
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slynny_programista
slynny_programista 31.05.2021, 21:53:59
  • 0
Co może być nie tak z tym autem? Cena podejrzanie niska, auto niby z jakiejś windykacji lub poleasingowe. Pozostałe oferty zaczynają się 20 tysięcy drożej, za podobny rocznik i przebieg.

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-ID6DRowH.html

#otomoto #motoryzacja #samochody
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T1oo
T1oo
31.05.2021, 22:19:33
  • 2
@fesaczi: @slynny_programista:
Ma wkręcone ucho z przodu, coś musi być nie tak z silnikiem.
W tym raporcie:

Silnik pojazdu nie został uruchomiony podczas oględzin
  • Odpowiedz
T1oo
T1oo
31.05.2021, 22:24:40
  • 2
@slynny_programista: Dodatkowo wg historiipojazdu ściągnięty zza granicy gdzie tam odnotowano kolizje/wypadek. U nas został skradziony i później odnaleziony. Generalnie samochód po ciekawych przejściach xD
  • Odpowiedz
slynny_programista
slynny_programista 11.05.2021, 10:17:41
  • 0
Szukam firmy (potrzebuję FV), która stworzy mi w PHP+SQL stronę typu katalog na wewnętrzne potrzeby firmy. Ma to polegać na tym, że pracownik mojej firmy będzie sobie wybierał na stronie kategorię, która go interesuje (i ew. subkategorię) i wówczas pojawi mu się lista przypisanych do tej kategorii produktów ze zdjęciami. Będzie mógł dodać kilka produktów jak w e-sklepie do koszyka i następnie zawartość koszyka będzie wysyłana mailem do koordynatora we firmie przypisanego
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiesiu2
wiesiu2
11.05.2021, 11:22:26
  • 0
@slynny_programista: napisz na priv, mogę wieczorem to wycenić tylko potrzebuję informacji czy masz coś więcej opisu. Oczywiście FV wystawiam :)
  • Odpowiedz
p.....o
p.....o
konto usunięte 11.05.2021, 12:28:48
  • 0
@slynny_programista: też ogarniam takie tematy, puść więcej szczegółów/wymagania na pw to się to oszacuje.
  • Odpowiedz
slynny_programista
slynny_programista 06.05.2021, 16:41:52
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slynny_programista
slynny_programista 30.04.2021, 19:31:32
  • 14
Mecz Olympique Marsylia - Strasbourg, gdzieś tam w tle słychać głośne "K#rwa mać!" na co angielski komentator "It's Arkadiusz Milik complaining" (✌ ゚ ∀ ゚)☞
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slynny_programista
slynny_programista 29.04.2021, 21:14:32
  • 0
Zauważyliście, że mniej więcej od godziny (nie wiem jak teraz) poprzez e-rejestracje (nie konto ePacjent i nie Profil Zaufany) każdy może/mógł się zarejestrować na szczepienie? Zarejestrowałem tak siebie (35 lat), żonę (34 lata) i przekazałem dwóm młodszym kolegom z roboty (23 i 27 lat). Możliwość wyboru dowolnej placówki i dowolnej szczepionki która w danym miejscu w danym terminie była dostępna. Terminy najszybsze jakie były w moim rejonie (poznańskie) to 5 maj, szczepionki
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slynny_programista
slynny_programista
Autor
30.04.2021, 16:44:39
  • 1
@dzonero: między 22 a 23 to działało, mniej więcej dokładnie godzinę. Działało przez oba formularze - ten szybki po lewej stronie (tak zarejestrowałem żonę bez profilu zaufanego) i przez ten przycisk po prawej (tym sposobem zarejestrowałem siebie, bo mam PZ).

Taka sytuacja już miała parę razy wcześniej miejsce, jak choćby wtedy, gdy zaszczepił się jakiś 20-paro latek, o którym pisali w mediach, więc myślę, że warto od czasu do czasu
  • Odpowiedz
slynny_programista
slynny_programista
Autor
30.04.2021, 16:50:48
  • 1
@dzonero: to tylko Ci dopowiem, że sam formularz jeśli uda Ci się do niego dojść, to też działa wadliwie a konkretniej wyszukiwarka. Jeśli chcesz konkretną szczepionkę np. Pfizer i Moderna to wyszukuj ją wyłącznie gdy wskażesz miasto. Można bowiem wskazać całe województwo (np. Pomorskie), ale wówczas wyszukiwarka działa źle. Np. będą dostępne szczepionki Pfizer w Gdańsku, a wyszukiwarka zwróci wyniki takie, że tego Pfizera tam nie będzie ( ͡°
  • Odpowiedz
slynny_programista
slynny_programista 23.04.2021, 12:01:36
  • 5
Media zdecydowanie nadużywają słowa „pilne” - tu na przykład wp.pl informuje pilnie o tym, że beatyfikacja Stefana Wyszyńskiego będzie we wrześniu. Czy to faktycznie pilne? Bo moim zdaniem wcale. Pilne były wieści np. o katastrofie smoleńskiej a nie jakaś beatyfikacja za pół roku (-‸ლ)

#media
slynny_programista - Media zdecydowanie nadużywają słowa „pilne” - tu na przykład wp....

źródło: comment_1619179287GWeIdC4PBrPlVIJ1s8gLX2.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DoloremIpsum
DoloremIpsum
23.04.2021, 12:50:06 via Android
  • 0
@slynny_programista taguj #wolnemedia #mediabezwyboru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
slynny_programista
slynny_programista 18.04.2021, 12:49:21
  • 21
Deszcz i Nikita Mazepin na starcie dzisiejszego wyścigu #formula1 - co może pójść nie tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slynny_programista
slynny_programista 11.04.2021, 20:31:44
  • 0
Mirki pytanie z motoryzacji - po zaparkowaniu auta przed domem zauważyłem, że przednie szczęki hamulcowe (po lewej i prawej) są zaciśnięte na tarczy, tak jakbym miał wciśnięty hamulec (auto jest zgaszone, zamknięte), zaś tylne szczęki odstają od tarczy tak na 2 mm. I tu pojawia się pytanie - to normalne? Po zwolnieniu hamulca po zaparkowaniu nie powinny puścić wszystkie 4 szczęki? Pytam, bo zauważyłem ostatnio jakby lekkie spadki mocy, delikatne szuranie przy
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoxX21
FoxX21
12.04.2021, 07:58:13
  • 1
ręczny w większości aut działa tylko na jedną oś, 95% przypadków - przednią


@Jemigrant: ręczny działa z przodu? to ciekawe dlaczego w prawie wszystkich samochodach linki od ręcznego idą do tyłu samochodu, oraz ciekawe dlaczego to akurat tłoczki w przypadku hamulców tarczowych na tylnej osi są akurat wkręcane...
  • Odpowiedz
Jemigrant
Jemigrant
12.04.2021, 08:21:59
  • 1
@FoxX21: o kurna ale babol, 95% na tylną oś ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na przednią pierwszy z brzegu autek to Citroen C5, ale te z ręcznym na przednią to raczej w ramach ciekawostki, prawie mi sie nie trafiały na serwisie

Ale tak żeby się przyczepić - ciekawe jak się wkręca tłoczki w autach z bębnami z tyłu. ZASTANAWIAJĄCE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
slynny_programista
slynny_programista 31.03.2021, 12:41:32
  • 1
Pytanie do posiadaczy kamerek 70mai - mam model Pro Plus (A500S) w tandemie z kamerką tylną. Czy w gorące dni lepiej zdejmować z szyby przednią kamerę na czas postoju na dworze? W mojej starej kamerze Xiaomi Yi Dashcam pod wpływem gorąca w aucie rozklejała się żywica którą przyklejona była soczewka w obiektywie i wówczas obraz na nagraniu był nieostry (problem nie występował zimą i w chłodniejsze dni). Jak uważacie?

#wideorejestrator
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

J.....d
J.....d
konto usunięte 31.03.2021, 16:29:52 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

slynny_programista
slynny_programista
Autor
31.03.2021, 16:57:47
  • 0
@Jason_Stafford: pewnie tak, niestety nie mam informacji od kiedy do kiedy produkowana była wadliwa seria. Zostaw kamerkę na szybie w aucie latem jak będzie na dworze 30 stopni na pare godzin, nagraj potem filmik i obejrzyj - jeśli tablice aut będą w 100% czytelne to masz wersję poprawioną, jeśli nie będą czytelne - masz wersję z początku produkcji.

Tu przykładowy filmik w dużym przyspieszeniu (ustaw sobie jakość na full HD)
  • Odpowiedz
slynny_programista
slynny_programista 23.03.2021, 19:39:10
  • 931
To są jakieś jaja xD Zaniosłem paczkę pocztową międzynarodową na Pocztę Polską celem nadania. Paczka idealnie zapakowana, nic nie lata, owinięta streczem, zaklejona taśmą. Paczka miała zadeklarowaną wartość - zgodnie z napisem na etykiecie mogłem podać tę wartość w dowolnej walucie, więc wpisałem 352 USD, zaniosłem paczkę na pocztę no i się zaczęło:
-na etykiecie jest napisane, że można podać wartość paczki w dowolnej walucie, ale jak się okazuje muszą nią być
slynny_programista - To są jakieś jaja xD Zaniosłem paczkę pocztową międzynarodową na...

źródło: comment_1616528203QjdWiODdGgnYNf8GwKgjNJ.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth
23.03.2021, 19:43:47 via Android
  • 722
@slynny_programista żeby wysłać paczkę w Indiach musiałem ją obszyć specjalnym płótnem. Na szczęście przed poczta był gość który się tym zajmuje. Inaczej nie chcieli mi jej przyjąć.
kotbehemoth - @slynny_programista żeby wysłać paczkę w Indiach musiałem ją obszyć spe...

źródło: comment_1616528627uMfPwJhYWgWESQWSnSOEuF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
slynny_programista
slynny_programista
Autor
23.03.2021, 19:45:54
  • 730
@kotbehemoth: dobrze wiedzieć skąd nasz krajowy operator czerpie inspirację ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
slynny_programista
slynny_programista 21.03.2021, 21:53:06
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T.....h
T.....h
konto usunięte 21.03.2021, 21:55:06
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
A.....a
konto usunięte 21.03.2021, 22:29:40
  • 3
@slynny_programista:

Nie lubię jednak tego, że czasami ktoś mnie zaatakuje, ja go zabiję i okradnę i nic z tego złego nie wynika, a innym razem ktoś mnie zaatakuje, ja go zabiję i okradnę i honor spada

nie jestem pewien od czego to zależy ale myślę że jest na to jakieś wyjaśnienie

Albo stoję przy jakiejś chałupie, wieśniak zaczyna do mnie strzelać, więc mu sprzedaję kulkę i znów honor w dół,
  • Odpowiedz
slynny_programista
slynny_programista 18.03.2021, 20:05:27
  • 1
Który model wideorejestratora 70mai wybrać - 1S, Lite, Mini, Pro, 4K czy Pro Plus?

Jest w necie filmik z porównaniem i najlepiej wg niego wypada nieposiadająca ekranu wersja 1S (subiektywna opinia), natomiast te lepsze, droższe kamerki wypadają gorzej prawdopodobnie przez software. Nie wiem czy się coś przez ten rok zmieniło w oprogramowaniu i czy jest sens dokładać 100 zł do wersji z ekranem, czy brać tańszą 1S? Dodam, że moduł GPS mi
slynny_programista - Który model wideorejestratora 70mai wybrać - 1S, Lite, Mini, Pro...

źródło: comment_1616097924cHBlzkmHjxE3gUUcDqzRVg.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lonelej
Lonelej
Lonelej
18.03.2021, 20:11:42 via Android
  • 2
@Atreyu trzeba zaznaczyć że viofo a119 nie ma wifi, więc pozostaje zgrywanie nagrań przez kartę pamięci/kabel - które jest dość upierdliwe w porównaniu do zgrywania po wifi.
  • Odpowiedz
Lonelej
Lonelej
Lonelej
18.03.2021, 20:22:11 via Android
  • 2
@Atreyu a ja nie zliczę ilu nagrań na stop cham nie wrzuciłem bo mi się nie chciało wyciągać kamerki ani z kartą pamięci bawić - brak wifi dla mnie dyskwalifikuje kamerki :) zgranie po wifi zdecydowanie szybsze i wygodniejsze, nie widzę sensu zgrywania całości, a jedynie interesującego nas fragmentu.
  • Odpowiedz
slynny_programista
slynny_programista 17.03.2021, 13:04:09
  • 154
Oliver Kahn nigdy nie był ulubieńcem kibiców. Może dlatego, że jego chęć wygrywania graniczyła z obsesją. Jak choćby wtedy, gdy został zaproszony na mecz charytatywny, gdzie zbierano na sierociniec. Pod koniec 9-letnie dzieci strzelały rzuty karne. Za każdą strzeloną jedenastkę organizatorzy wpłacali pieniądze. Kahn obronił wszystkie strzały.

#c--------------l #pilkanozna #ciekawostki

Źródło: https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/864585/oliver-kahn-niewierny-maz-szaleniec-geniusz-bramki
slynny_programista - Oliver Kahn nigdy nie był ulubieńcem kibiców. Może dlatego, że j...

źródło: comment_1615986190LDsXadgSUP5CYwTzDJx8Rk.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pjoooter
pjoooter
17.03.2021, 13:29:49
  • 65
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Janun
Janun
17.03.2021, 18:23:21 via iOS
  • 114
Oczywiście autor nie był w stanie dodać, że Oliver potem zapłacił, jakby każdy z tych dzieciaków strzelił swój rzut karny... Nie pamiętam ile tego było ale naprawdę spora sumka się uzbierała, więc cóż...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • Strona 21 z 23
  • >

Maciej K

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.02.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 08.08.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking