Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
robroypl

robroypl

Dołączył 15 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2649
  • Znaleziska 265
  • Mikroblog 2384
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 20
Yuri_Yslin
Yuri_Yslin
12.09.2025, 10:18:06
  • 3
Ciekawe... firma jedzie na oparach 3 lata (2021-2023).

A w 2025 pojawią się ceny ofertowe jakiejś inwestycji (dzięki rejestrom cen):

https://pokazcene.com/investment/ceny-ofertowe-miesz-7d70bf41?sa=20.9866560_52.2303918

z
YuriYslin - Ciekawe... firma jedzie na oparach 3 lata (2021-2023).

A w 2025 pojawią ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 12.09.2025, 10:36:36 via Wykop
  • 2
@Yuri_Yslin: w chmurze...
  • Odpowiedz
THOgrim
THOgrim
06.09.2025, 14:44:59
  • 2
Śmieszni są ludzie którzy za te swoje rudery urządzone bez żadnego gustu chcą setek tysięcy. Mi by osobiście wstyd by było coś takiego do internetu wstawiać xD serio ktoś się decyduje na rynek wtórny? Lepiej kupić od dewelopera niż żyć w takiej kupie, z którą potem się będzie trzeba męczyć przy remoncie
#nieruchomosci
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 10.09.2025, 08:54:19 via Wykop
  • 1
@Yuri_Yslin: często nawet do stanu przed...deweloperskiego.
O upierdliwych sąsiadach, walkach ze spółdzielnią o takie rzeczy jak wyniesienie licznika prądu na klatkę nie wspomnę.

Raczej tylko dla wytrwałych i takich jak ja którzy przed zakupem finalnej nieruchomości chcą zobaczyć na co realnie zwracać uwagę.
W momencie jak stawką nie będzie 300k-400k PLN a ~ 1kk PLN
robroypl - @Yuri_Yslin: często nawet do stanu przed...deweloperskiego.
O upierdliwych...

źródło: P_20250222_142620

Pobierz
  • Odpowiedz
robroypl
robroypl 10.09.2025, 13:27:54 via Wykop
  • 1
@Yuri_Yslin: tu na szczęście to pustak skawiński + cegła.
Strop też z kształtek. Wielkiej płyty (jej mnóstwa wad typu kable sąsiada w twojej wylewce). Bym nie tykał
Tylko po dostaniu spadku. Wysprzątał, wyniósł meble.
I wystawił dla obrotnego flipera który w szambie i subicie się lubi bawić.
  • Odpowiedz

797

Majtaczył już kilka minut po wypadku

Nie udzielił pomocy ofiarom, nie zadzwonił nawet na policję, czy straż pożarną lub pogotowie. Dzwonił jedynie do ojca i według świadka najbardziej przejmował się zniszczeniem swojego bmw... Następnie zniszczył dowód w sprawie kasując zdalnie dane swojego iphone'a...

Kismeth
z
onet.pl
dodany: 09.09.2025, 13:58:12
  • 109
  • #
    majtczak
  • #
    sebastianmajtczak
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    polska
  • #
    afera
robroypl
robroypl 09.09.2025, 20:48:05 via Wykop
  • -2
@Kismeth: gdzie ty widziałeś czarną skrzynkę a zwłaszcza w KII, która rejestruje na osi czasu wychylenia kierownicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
razdwatrzy55
razdwatrzy55
razdwatrzy55
08.09.2025, 16:17:36
  • 4
+2k na metrze za widok z okna XDD to jest dosłownie koniec Wrocławia
#nieruchomosci #wroclaw
razdwatrzy55 - +2k na metrze za widok z okna XDD to jest dosłownie koniec Wrocławia
#...

źródło: Screenshot_2025-09-08-18-14-30-926_com.android.chrome

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 08.09.2025, 17:51:50 via Wykop
  • 0
@Yuri_Yslin: ta woda to raczej tylko na poczet gwarancji, że nie zabudują kurnikami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

628

Panika u fliperów i deweloperów. Deweloperuch wyręcz rząd. PatoBIK.

Panika u fliperów i deweloperów. Deweloperuch wyręcz rząd. PatoBIK.

W filmie omawiam najnowsze wieści z patorynku bankowego i mieszkaniowego.

botereq
z
youtube.com
dodany: 03.09.2025, 18:10:13
  • 103
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    ekonomia
  • #
    banki
  • #
    polska
robroypl
robroypl 04.09.2025, 06:54:55 via Wykop
  • 2
@Kryspin013: sprzedał, a Orzechowskiego tak d--a bolała że mu to wytykali. Że się tym pochwalił, dissując niedowiarków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
lajdak
lajdak
07.08.2025, 12:56:29
  • 0
#nieruchomosci https://www.wnp.pl/rynki/trzesienie-ziemi-w-kredytach-dzieje-sie-cos-czego-dawno-nie-bylo,972171.html#google_vignette
Czyli ceny w górę
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 07.08.2025, 17:19:52 via Wykop
  • 0
@Wielka-Polska-Betonowa: gorzej bo #cymcyk #dnarynkow też to łykał ostatnio w materiale
  • Odpowiedz
BenAli
BenAli
05.08.2025, 19:26:35
  • 30
Zamiast znieść belkę albo przynajmniej ją ograniczyć dla drobnicy, to ministerstwo stworzyło rozwiązanie, przy którym znowu trzeba siedzieć i liczyć, co sie bardziej opłaca i co jak działa.

Czy w tym kraju kiedykolwiek zapoznają się z brzytwą Ockhama albo regułą KISS?

#gielda
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 05.08.2025, 19:47:56 via Wykop
  • 0
@hrabia_ponimirski: więcej niż Ci się wydaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nflsteelers
nflsteelers
nflsteelers
30.07.2025, 11:59:43
  • 2
Novo Nordisk dobrane, LETS GOO !!!! $NVO $NOVOB #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 30.07.2025, 12:02:53 via Wykop
  • 0
@nflsteelers: tyjcie i leczcie się....( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

2802

Hiszpanie wyrzucają "ocupas" ze swojego domu na wlasną rękę

Hiszpanie wyrzucają "ocupas" ze swojego domu na wlasną rękę
haston
z
facebook.com
dodany: 27.07.2025, 12:59:37
  • 378
  • #
    europa
  • #
    hiszpania
  • #
    prawo
robroypl
robroypl 27.07.2025, 18:58:19 via Wykop
  • 3
@QuickCharger: #czystawoda
affairz
affairz
24.07.2025, 13:06:19
  • 4
nie no zajebiście, apartament deweloperski typu penthouse ma windę XD
pośrednik wspomina o tym jakby to było coś niespotykanego. i nawet winda zatrzymuje się na tym samym piętrze co mieszkanie, szok, niedowierzanie

#nieruchomosci
affairz - nie no zajebiście, apartament deweloperski typu penthouse ma windę XD 
pośr...

źródło: winda

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 24.07.2025, 13:32:13 via Wykop
  • 0
@affairz: a pod którą wydzieloną częścią, przepływa "fontanna młodości" z #domnadpotokiem
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
20.07.2025, 10:42:25
  • 4
✨️ Koszt wykończenia łazienki – ile to naprawdę kosztuje? Ⓘ
Łazienka 6,0 m2,
WC 2,1 m2
Policzona robocizna: 28,2k (bez FV) - najtańsza ekipa
Materiały, oświetlenie, lustra, AGD, grzejnik itp. - tutaj jeszcze w toku rolety, pralka i suszarka, ale wyjdzie ok. 30k (+/- 2k) wszystko w najtańszych sklepach, część po negocjacji dodatkowego rabatu
Zabudowa z materiałami: 17,2k - najtańszy stolarz (bez FV)
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 20.07.2025, 14:26:19 via Wykop
  • 4
@Karl_Cotlet: chyba za remont mieszkania, a nie łazienki + wychodka
  • Odpowiedz
wqeqwfsafasdfasd
wqeqwfsafasdfasd
18.07.2025, 15:13:59
  • 268
#niejembodrogo - akcja uderzająca w oderwane od rzeczywistości ceny i skrajnie chamskie praktyki restauratorów!

Ja zacznę:

*
Big Mac
wqeqwfsafasdfasd - #niejembodrogo - akcja uderzająca w oderwane od rzeczywistości cen...

źródło: mcd

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 18.07.2025, 20:53:11 via Wykop
  • 0
@yaszczur: nie wiem jak można płacić 38 zł za mrożone frytki z paczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

3480

Ponad 300 km/h przez Warszawę. Prokuratura umorzyła śledztwo.

Ponad 300 km/h przez Warszawę. Prokuratura umorzyła śledztwo.

"Niespodziewany zwrot w sprawie pirata drogowego który jechał 300kmh na godzinę przez Warszawę. Śledczy z warszawskiej Ochoty uznali, że nie doszło do przestępstwa. Natomiast według prokuratury zagrożenie, jakie stwarzał, nie było bezpośrednie, a jedynie potencjalne." - Co Do k##rwy??

marian-pxzz
z
rmf24.pl
dodany: 18.07.2025, 11:46:09
  • 458
  • #
    polska
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    warszawa
  • #
    policja
robroypl
robroypl 18.07.2025, 13:18:00 via Wykop
  • 0
@3mortis: droga ekspresowa to NIE JEST MIASTO
tj. kurnik deweloperski to nie jest mieszkanie.

Mam nadzieje że pomogłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

539

Rząd zamraża ceny prądu i wprowadza nową opłatę.

Rząd zamraża ceny prądu i wprowadza nową opłatę.

I znowu: PiS coś robi - źle, PO robi to samo - dobrze xD Dopłaty zawsze są były i będą szkodliwe.

ni0bi
z
money.pl
dodany: 27.06.2025, 10:02:47
  • 74
  • #
    energia
  • #
    polska
  • #
    platformaobywatelska
  • #
    pis
robroypl
robroypl 28.06.2025, 07:23:02 via Wykop
  • 0
@McMac: problem jest wtedy gdyby niemal każdy miał foto. Zwłaszcza na starych zasadach. I chciał jechać na tym koniu.
W jaki sposób odbiorca energii powiedz mi ma zmagazynować cały ten surplus, jaki pchacie do sieci w momencie 12:00-14:00 w słoneczny dzień.

Bo przecież ty potem "odbierając prąd", robisz to kiedy Ci się żywnie podoba, a nie o konkretnych wyznaczonych godzinach przez zakład energetyczny.

Sam pomysł foto popieram, natomiast w skali

22

Co wydarzyło się podczas mojej podróży na BALI?

Co wydarzyło się podczas mojej podróży na BALI?

Co wydarzyło się podczas podróży na Bali, zostaje na Bali. Tak można, by sparafrazować klasykę, ale tym wypadkiem musieliśmy się podzielić, żeby ostrzec jak niebezpiecznie są drogi na tej wyspie i jak niestety agresywnie poruszają się tam kierowcy, inaczej niż w wielu znanych, azjatyckich krajach.

SzaloneWalizki
z
youtube.com
dodany: 09.04.2025, 06:37:48
  • 15
  • #
    bali
  • #
    indonezja
  • #
    podroze
  • #
    podrozujzwykopem
  • #
    turystyka
  • #
    szalonewalizki
robroypl
robroypl 10.04.2025, 04:26:29 via Wykop
  • 3
Film zakopany bo jest słabej treści. Ja jeszcze dodam że autor bloga sugeruje że nie wejdziesz na te tarasy, inaczej aniżeli przez restauracje. Która pobiera opłatę. Otóż są 3 darmowe wejścia do tej atrakcji. Bez żadnego naganiacza. Wchodzisz na dokładnie tą samą przestrzeń.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

robroypl
robroypl 10.04.2025, 05:27:25 via Wykop
  • 0
@cinxxxxcin: przerażające jest to że on tam pojechał z innymi prywatnymi tour operatorami vide HLAVA (polecam poczytać o mikro wałku o autobusach podczas COVID-u).
Zapewne szukają źródełek dochodu poza Europą aby ubrać polskiego turystę w "niezapomniany experience"
To co pokazuje w filmach to autentycznie pierwsze wyniki ze sztampówek TOP 5 / 10.
Gmeras
Gmeras
03.04.2025, 08:32:14
  • 2040
#chcesiewyzalic
Gmeras - #chcesiewyzalic

źródło: temp_file4353708157894825658

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 04.04.2025, 05:06:40 via Wykop
  • 0
@Gmeras: zrzutka na leczenie, która zamieniła się w zrzutkę na wystawny pogrzeb. Typowy cykl zrzutkowicza.
Tragedii nie zazdroszczę ale takie monetyzowanie cierpienia to #redflag
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 21
  • Strona 3 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.07.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.01.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.03.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking