Dlaczego tak wielu ludzi traktuje balkony jako magazyn albo puste miejsce zamiast zadbać o to by było tam wygodnie i fajnie w ciepły dzień byłoby wypić kawkę na świeżym powietrzu?
Z jakiego powodu stare pokolenie ubzdurało sobie, ze może spekulować na nieruchomościach, nie płacić od tego żadnych podatków, ustalać pod siebie legislację i pasożytować na pracy młodych ludzi? #nieruchomosci #polska
@trololo55: a jaki podatek płacą? Bo chyba nie mówisz o tym śmiesznym PCC. Dochodowy przy ciągłych reinwestycjach w nowy kwadrat przed upływem 5 lat. Nie płacisz
Wracając do Indonezji mieliśmy w planie odwiedzenie kilku wysp oprócz Bali. Plany zweryfikował wulkan na Flores, który wybuchł, zabił kilkanaście osób i uniemożliwił loty. Zostaliśmy na Bali, głównie w UBUD i sprawdziliśmy dobre noclegi i restauracje. Ubud jest pod tym względem wyjątkowe. Dużo jest knajpek z dobrą balijską kuchnią, również z indonezyjską, kuchnią krajów Azji jak Wietnamu, Kambodży czy Tajlandii. Jest w czym wybierać. Z polecanych miejsc możemy wyróżnić: 💎 White Orchid 💎 The
@SzaloneWalizki: największy syf to jest w Canggu, tam nawet woda przy tych "fancy" miejscach dla białych, wali jak z rynsztoka. Uluwatu to przestrzeń, nie zgodzę się aby tam było ich najwięcej.
Natomiast film, szczerze? O niczym, pokazane miejscówki do bólu turystycznie jedzeniowo. Nie trafiliście choćby tu Warung Kayana, skoro tak wzorujesz się na "Lost le Blanc" i jego "płatnymi polecaj-kami ze współprac" :), to dziwne że ominąłeś chyba jedyną knajpę na którą
Chcę wpłacić dolary z revoluta na xtb przelewem. Revolut oczekuje że podam adres xtb. Adres xtb to prosta 67 warszawa, ale tego adresu nie ma w bazie revoluta xD jakiś pomysł?
dzisiaj traktuje o tym jedynka bankier.pl, stąd ponawiam: jak mireczki myślą w jakiej fazie hossy na bananie obecnie jesteśmy? dobieracie czy powoli redukujecie pozycje?
@affairz: olejorz wypada gdu tylko dotknie 0 na pozycji u mnie. Z wielką niechęcią, wręcz obrzydzeniem, transfer środków uwolnionych do ekspozycji na giełdowe #betonowezloto
@bigger2: w Wietnamie napewno nie Phu Quoc, zamiast tego wybierz Con Dao, to taka alternatywa jak Belitung dla Bali :) Jak lubicie jaskinie i bardziej aktywnie, to jest region w Wietnamie o nazwie Phong Nha
Siemka. Planuje wyjazd do Wietnamu za 2 miesiace. Będę w północnej cześci (Hanoi, Ha Giang, Ha Long, Ninh Bin) i kilka dni na Phu Quoc. Macie jakieś pozapisywane super miejscówki z tych rejonów? Przyjmę wszystko od was, jakieś street foody, ciekawe noclegi, urokliwe ukryte miejsca, szkoły gotowania itp. Będziemy się poruszać motorami/skuterami.
@DosAkos: Phu Quoc do skreślenia definitywnie jak chcesz zobaczyć Wenecję to leć do Włoch a nie do Wietnamu. Na Ha Giang zaplanuj 3 dni + 2 dni na dojazd / powrót z Ha Noi (to jest must have Vietnamu) Samo Hanoi poza parkiem z pagodą i rewelacyjnym więzieniem, to bardziej destynacja street foodowa (jest wiele dobrych miejsc) m.in na Bun Che https://maps.app.goo.gl/zGEXW6X17ujKVXzY6 Sapę odpuść, chyba że wybieracie się na "dach Indochin" Fanspian, w przeciwnym
@Kamilex97: jest online, ważne info dla zorganizowanych tour-ów znieśli już wizy na Polaków. W fazie 2 pewnie zniosą zupełnie, wtedy 45dni bez niczego poza paszportem
Lubię takie ogłoszenia. Metraż podany razem z piwnicą ( XD ), meble pamiętające Gierka, ogólny syf i po zdjęciach czuć zapach tego mieszkania, komuś chyba zmarła babka/dziadek i chce na szybko przytulić parę zł, a nawet nie poświęcił dnia na ogarnięcie tego syfu XD
@katopa: gdybym sam nie musiał sprzątać podobnego mieszkania po swojej babci. To może przyznał bym Ci rację. Samo wyniesienie pierdół. Mebli. to było 2-3dni pracy w dwie osoby. O sprzątaniu czytaj szorowaniu, odkurzaniu tego syfu nie było mowy.
Potem dopiero można było demontować podłogę. Nie każdy ma pracę zdalną, nie każdy to zmieści w
@zametr: w końcu zamiast biadolenia że potrzebne AI, ktoś zaglądnął w książkę do statystyki. Ciekawe jaki kolejny myk opracują koneserzy betonowego złota
Dlaczego tak wielu ludzi traktuje balkony jako magazyn albo puste miejsce zamiast zadbać o to by było tam wygodnie i fajnie w ciepły dzień byłoby wypić kawkę na świeżym powietrzu?
źródło: aranzacja-balkonu-krok-po-kroku-sprawdz-co-musisz-kupic
Pobierz