Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
robroypl

robroypl

Dołączył 15 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2649
  • Znaleziska 265
  • Mikroblog 2384
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 20
KjatanSveisson
KjatanSveisson
19.03.2025, 12:16:22
  • 11
#nieruchomosci #pytanie #mieszkanie

Dlaczego tak wielu ludzi traktuje balkony jako magazyn albo puste miejsce zamiast zadbać o to by było tam wygodnie i fajnie w ciepły dzień byłoby wypić kawkę na świeżym powietrzu?
KjatanSveisson - #nieruchomosci #pytanie #mieszkanie

Dlaczego tak wielu ludzi traktu...

źródło: aranzacja-balkonu-krok-po-kroku-sprawdz-co-musisz-kupic

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 19.03.2025, 12:22:38 via Wykop
  • 2
@KjatanSveisson: bo polak pospolity, chowany w klatce, nie wie co zrobić. Gdy dostanie wolierę do dyspozycji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
afuera
afuera
19.03.2025, 11:09:35
  • 1214
Z jakiego powodu stare pokolenie ubzdurało sobie, ze może spekulować na nieruchomościach, nie płacić od tego żadnych podatków, ustalać pod siebie legislację i pasożytować na pracy młodych ludzi? #nieruchomosci #polska
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 19.03.2025, 12:21:11 via Wykop
  • 3
@trololo55: a jaki podatek płacą? Bo chyba nie mówisz o tym śmiesznym PCC.
Dochodowy przy ciągłych reinwestycjach w nowy kwadrat przed upływem 5 lat. Nie płacisz
  • Odpowiedz
mickpl
mickpl
18.03.2025, 12:23:12
  • 617
No szkoda, szkoda.

Nie panikujcie. Nie ma powodu do paniki. Wszystko będzie dobrze, poczekamy i pompa wróci. Zawsze rosną, będzie jak w Dubaju. HODL

#nieruchomosci
mickpl - No szkoda, szkoda.

Nie panikujcie. Nie ma powodu do paniki. Wszystko będzie...

źródło: dbfb2ade9b700e44c769a555861d86d85d0019271bb8f5e391177f42ec6030ec

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 18.03.2025, 12:44:58 via Wykop
  • 2
@MvPancer: no popatrz, a inflacja dalej w mocy. I wszystko drożeje, to jak to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Codon
Codon
17.03.2025, 14:40:25
  • 2
#gielda #xtb czy u was też pojawiła się prowizja przy wpłacie EUR/USD/PLN przez PayPal?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 17.03.2025, 14:42:35 via Wykop
  • 0
@Codon: to chyba od dziś zgodnie z zapowiedziami
robroypl - @Codon: to chyba od dziś zgodnie z zapowiedziami

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
SzaloneWalizki
SzaloneWalizki
11.03.2025, 07:49:39
  • 78
Cześć,

Wracając do Indonezji mieliśmy w planie odwiedzenie kilku wysp oprócz Bali. Plany zweryfikował wulkan na Flores, który wybuchł, zabił kilkanaście osób i uniemożliwił loty. Zostaliśmy na Bali, głównie w UBUD i sprawdziliśmy dobre noclegi i restauracje. Ubud jest pod tym względem wyjątkowe. Dużo jest knajpek z dobrą balijską kuchnią, również z indonezyjską, kuchnią krajów Azji jak Wietnamu, Kambodży czy Tajlandii. Jest w czym wybierać.
Z polecanych miejsc możemy wyróżnić:
💎 White Orchid
💎 The
SzaloneWalizki - Cześć, 

Wracając do Indonezji mieliśmy w planie odwiedzenie kilku w...

źródło: Ubud gdzie zjeść i spać (2)

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
robroypl
robroypl 12.03.2025, 08:03:48 via Wykop
  • 3
@SzaloneWalizki: największy syf to jest w Canggu, tam nawet woda przy tych "fancy" miejscach dla białych, wali jak z rynsztoka.
Uluwatu to przestrzeń, nie zgodzę się aby tam było ich najwięcej.

Natomiast film, szczerze? O niczym, pokazane miejscówki do bólu turystycznie jedzeniowo.
Nie trafiliście choćby tu Warung Kayana, skoro tak wzorujesz się na "Lost le Blanc" i jego "płatnymi polecaj-kami ze współprac" :), to dziwne że ominąłeś chyba jedyną knajpę na którą
robroypl - @SzaloneWalizki: największy syf to jest w Canggu, tam nawet woda przy tych...
  • Odpowiedz
katopa
katopa
01.03.2025, 11:40:17
  • 2
kiedy bedzie bk1,5% bo moze bedzie kwadrat do sprzedania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 01.03.2025, 21:54:03 via Wykop
  • 0
@katopa: jeszcze nie sprzedałeś swojego?
  • Odpowiedz
benwatkins
benwatkins
19.02.2025, 11:40:15
  • 3
#gielda #xtb
Xtb od 14.03 wyłącza oficjalne api, nie znacie brokera który ma tak dobre zasady jak xtb i udostępnia swoje api?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 20.02.2025, 01:31:09 via Wykop
  • 0
@benwatkins: rzucisz komunikatem??
  • Odpowiedz
slkt
slkt
slkt
19.02.2025, 17:48:02
  • 0
Chcę wpłacić dolary z revoluta na xtb przelewem. Revolut oczekuje że podam adres xtb. Adres xtb to prosta 67 warszawa, ale tego adresu nie ma w bazie revoluta xD jakiś pomysł?

Halp

#xtb #revolut #gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 19.02.2025, 18:15:38 via Wykop
  • 6
@slkt: podepnij paypala do karty z revoluta. I zasil w XTB via paypal, za 0zł
  • Odpowiedz
affairz
affairz
14.02.2025, 21:17:24
  • 0
moje wczorajsze pytanie odnośnie #gielda tutaj: https://wykop.pl/wpis/80175595/gielda-dlugo-jeszcze-te-pompe-na-bananie-obstawiac nie spotkało się z jakimkolwiek zainteresowaniem

dzisiaj traktuje o tym jedynka bankier.pl, stąd ponawiam: jak mireczki myślą w jakiej fazie hossy na bananie obecnie jesteśmy? dobieracie czy powoli redukujecie pozycje?
affairz - moje wczorajsze pytanie odnośnie #gielda tutaj: https://wykop.pl/wpis/80175...

źródło: Firefox_Screenshot_2025-02-14T21-15-27.450Z

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 15.02.2025, 00:02:19 via Wykop
  • 0
@affairz: olejorz wypada gdu tylko dotknie 0 na pozycji u mnie.
Z wielką niechęcią, wręcz obrzydzeniem, transfer środków uwolnionych do ekspozycji na giełdowe #betonowezloto
  • Odpowiedz
affairz
affairz
14.02.2025, 00:23:45
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 14.02.2025, 01:05:08 via Wykop
  • 0
@affairz: biały orzeł, dalej nie wznosi się ponad sufit męczenników #pknorlen
  • Odpowiedz
bigger2
bigger2
bigger2
02.02.2025, 14:27:57
  • 2
Witajcie,

Szukam polecajki na przyszle wakacje lub ferie zimowe. Jakie mam zalozenia?

- Gdzies daleko: bardzoe chetnie Azja, Ameryka poludniowa, lacinska, Afryka (?)
- Ladne plaze i egzotyka, bo oprocz zwiedzania mamy zamiar chillowac na plazy
bigger2 - Witajcie,

Szukam polecajki na przyszle wakacje lub ferie zimowe. Jakie mam...

źródło: 20250124_133112

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 09.02.2025, 19:39:21 via Wykop
  • 0
@bigger2: w Wietnamie napewno nie Phu Quoc, zamiast tego wybierz Con Dao, to taka alternatywa jak Belitung dla Bali :)
Jak lubicie jaskinie i bardziej aktywnie, to jest region w Wietnamie o nazwie Phong Nha
  • Odpowiedz
Krztow
Krztow
Krztow
21.01.2025, 18:54:46
  • 3
#nieruchomosci jak to możliwe, te 3 tysiące taniej? Ten typek rzeczywiście coś "ma"?
Krztow - #nieruchomosci jak to możliwe, te 3 tysiące taniej? Ten typek rzeczywiście c...

źródło: Screenshot_20250121_195225_Facebook

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 21.01.2025, 19:10:19 via Wykop
  • 0
@Krztow: powyżej 20 piętra, kukurydze czy gwiazda?
  • Odpowiedz
mickpl
mickpl
21.01.2025, 11:33:40
  • 219
Ruszyła maszyna, jej nikt nie zatrzyma, kto wejdzie pod koła ten uciec nie zdoła.

fiu, fiuuuut

#nieruchomosci
mickpl - Ruszyła maszyna, jej nikt nie zatrzyma, kto wejdzie pod koła ten uciec nie z...

źródło: ath

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 21.01.2025, 11:41:23 via Wykop
  • 21
@mickpl: piękne by to było jakby przebić ATH w te 4/5dni znów :)
  • Odpowiedz
DosAkos
DosAkos
20.12.2024, 18:07:18
  • 1
Siemka. Planuje wyjazd do Wietnamu za 2 miesiace. Będę w północnej cześci (Hanoi, Ha Giang, Ha Long, Ninh Bin) i kilka dni na Phu Quoc. Macie jakieś pozapisywane super miejscówki z tych rejonów? Przyjmę wszystko od was, jakieś street foody, ciekawe noclegi, urokliwe ukryte miejsca, szkoły gotowania itp. Będziemy się poruszać motorami/skuterami.

#podroze #podrozujzwykopem #azja #wietnam
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 02.01.2025, 22:06:12 via Wykop
  • 0
@DosAkos: Phu Quoc do skreślenia definitywnie jak chcesz zobaczyć Wenecję to leć do Włoch a nie do Wietnamu.
Na Ha Giang zaplanuj 3 dni + 2 dni na dojazd / powrót z Ha Noi (to jest must have Vietnamu)
Samo Hanoi poza parkiem z pagodą i rewelacyjnym więzieniem, to bardziej destynacja street foodowa (jest wiele dobrych miejsc) m.in
na Bun Che https://maps.app.goo.gl/zGEXW6X17ujKVXzY6
Sapę odpuść, chyba że wybieracie się na "dach Indochin" Fanspian, w przeciwnym
  • Odpowiedz
robroypl
robroypl 17.01.2025, 22:07:47 via Wykop
  • 0
@Kamilex97: jest online, ważne info dla zorganizowanych tour-ów znieśli już wizy na Polaków.
W fazie 2 pewnie zniosą zupełnie, wtedy 45dni bez niczego poza paszportem
  • Odpowiedz
michal-dabrowski420
michal-dabrowski420
michal-dabrowski420
16.01.2025, 07:27:24
  • 67
Lubię takie ogłoszenia. Metraż podany razem z piwnicą ( XD ), meble pamiętające Gierka, ogólny syf i po zdjęciach czuć zapach tego mieszkania, komuś chyba zmarła babka/dziadek i chce na szybko przytulić parę zł, a nawet nie poświęcił dnia na ogarnięcie tego syfu XD

https://www.otodom.pl/pl/oferta/bezposrednio-dwa-pokoje-mieszkanie-ul-olsztynska-ID4u846

#nieruchomosci #radom
michal-dabrowski420 - Lubię takie ogłoszenia. Metraż podany razem z piwnicą ( XD ), m...

źródło: XD

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 16.01.2025, 11:11:52 via Wykop
  • 3
@katopa: gdybym sam nie musiał sprzątać podobnego mieszkania po swojej babci. To może przyznał bym Ci rację.
Samo wyniesienie pierdół. Mebli. to było 2-3dni pracy w dwie osoby.
O sprzątaniu czytaj szorowaniu, odkurzaniu tego syfu nie było mowy.

Potem dopiero można było demontować podłogę.
Nie każdy ma pracę zdalną, nie każdy to zmieści w
  • Odpowiedz
robroypl
robroypl 16.01.2025, 15:00:11 via Wykop
  • 1
@krytyk1205: miałaś kiedyś w rodzinie starszych członków? Znasz ich podejście?
Nie remontować (bo jeszcze dobre), nie wyrzucać (bo się jeszcze przyda)
  • Odpowiedz
katopa
katopa
16.01.2025, 08:56:12
  • 3
wystawilem kwadrat, poki co juz 2 telefony i 2 smsy od men in the middle xD ciekawe do jakich liczb dojedziemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 16.01.2025, 11:06:54 via Wykop
  • 0
@katopa: kupiłeś nowego SIM-a na prepaid, czy dożywotnio zeszmaciłeś swój numer?
  • Odpowiedz
M.....o
M.....o
konto usunięte 16.01.2025, 10:37:11
  • 10
I tak to sie spokojnie żyje w tym chlewie...
( ͡° ʖ̯ ͡°)

#nieruchomosci
M.....o - I tak to sie spokojnie żyje w tym chlewie... 
( ͡° ʖ̯ ͡°)

#nieruchomosci

źródło: temp_file8085752840068493007

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 16.01.2025, 11:00:24 via Wykop
  • 3
@Mmiko: nigdy nie musiałem się stawiać z osobą trzecią. A wynajmowałem okazjonalnie 3 razy w życiu.
  • Odpowiedz
zametr
zametr
02.01.2025, 10:40:26
  • 300
Od wczoraj obcinamy 2,0% skrajnych ofert przy wyliczaniu średnich cen. Jutro lub pojutrze dojdzie też mediana.

https://x.com/zametr/status/1874446168144650595

#nieruchomosci
zametr - Od wczoraj obcinamy 2,0% skrajnych ofert przy wyliczaniu średnich cen. Jutro...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 02.01.2025, 11:02:04 via Wykop
  • 197
@zametr: w końcu zamiast biadolenia że potrzebne AI, ktoś zaglądnął w książkę do statystyki.
Ciekawe jaki kolejny myk opracują koneserzy betonowego złota
  • Odpowiedz
robroypl
robroypl 02.01.2025, 11:52:07 via Wykop
  • 12
@zametr: długa ta kwerenda w SQL do przeliczenia, że execute w 30-60 dniach się zamyka :)
  • Odpowiedz
robroypl
robroypl 10.12.2024, 18:38:55
  • 3
U bąka też bzyczy #olxdata https://www.facebook.com/reel/1095242725618761 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nieruchomosci
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 21
  • Strona 4 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.07.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.01.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.03.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking