#nieruchomosci #rynekwtorny #mieszkanie
Prośba o jakieś porady i wskazówki od osób,które sprzedawały swoje mieszkanie bez zasranego pośrednika.
Prawdopodobnie będę sprzedawał swoje poprzednie mieszkanie-kawalerkę we Wrocławiu na Muchoborze Wielkim.Mieszkanie w bloku z 2001 roku,bez windy,3 piętro,przedostatnia kondygnacja,lekkie skosy i okna dachowe.Mieszkanie nieremontowane od nowości i mimo iż nie jest ruderą,nie jest zapuszczone i nic tam nie odpada to chyba raczej nadaje się do remontu-w łazience kafle już głuche,zabudowa
Prośba o jakieś porady i wskazówki od osób,które sprzedawały swoje mieszkanie bez zasranego pośrednika.
Prawdopodobnie będę sprzedawał swoje poprzednie mieszkanie-kawalerkę we Wrocławiu na Muchoborze Wielkim.Mieszkanie w bloku z 2001 roku,bez windy,3 piętro,przedostatnia kondygnacja,lekkie skosy i okna dachowe.Mieszkanie nieremontowane od nowości i mimo iż nie jest ruderą,nie jest zapuszczone i nic tam nie odpada to chyba raczej nadaje się do remontu-w łazience kafle już głuche,zabudowa













I masz oczekiwania od człowieka który nasłuchał się i naczytał o oszustwach i chce nie stracić swojego majątku, aby zachowywał się jak developer miliarder. :D
@polot: Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, ale na większości inwestycji działa coś takiego jak platforma mieszkaniowa, czyli pośrednik z rynku pierwotnego, który prowizję otrzyma od dewelopera za zakup przez Ciebie nieruchomości.