Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Polinik

Polinik

Dołączył 20 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 48122
  • Znaleziska 13164
  • Mikroblog 34958
  • Obserwujący 79
  • Obserwowane 69

0

Fani wytykają błąd w opisie GTA 6, ale to może być genialna zagrywka

Opis edycji GTA 6 budzi kontrowersje wśród fanów, którzy dostrzegli potencjalny błąd fabularny. Rockstar jednak może celowo wprowadzać zamieszanie, by zaskoczyć graczy.

IGNPolska
z
pl.ign.com
dodany: 2 godz. i 48 min temu
  • 1
  • #
    gry
  • #
    gta6
  • #
    rockstar
Polinik
Polinik 2 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 0
Dla nie chcących czytać clickbaita: chodzi o rewolwer należący do Vercettiego. Vercetti jest z innego uniwersum GTA, nie istnieje w uniwersum GTA6, więc rewolwer też nie powinien istnieć
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
wczoraj, 05:03:23
  • 20
O co chodzi z takimi profilami?
#wykop
PokemonowyRambo - O co chodzi z takimi profilami?
#wykop

źródło: 1000028366

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polinik
Polinik wczoraj, 05:06:09 via Wykop
  • 198
@PokemonowyRambo: Założyli konto logując się przez fejsbuka (dlatego imię-nazwisko). A że przychodzą tu tylko zwalić gruchę to w ferworze trzepania kapucyna nie patrzą w co klikają, to jak zjadą faptaga do samego dołu strony klikają "Wyślij" zamiast "Następna". I tak powstają te puste wpisy na tagach.
Polinik - @PokemonowyRambo: Założyli konto logując się przez fejsbuka (dlatego imię-n...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Polinik
Polinik wczoraj, 05:10:24 via Wykop
  • 132
Ktoś żeby wejść w tag dodaje wpis z samym tagiem


@plusikdziczku: Nie. Te puste wpisy to połączenie s-----------o UI wykopu i rozkojarzenia polerowaniem berła, nie patrzą, że ten świecący się przycisk na samym dole strony mirko to nie jest "następna", jak na prawie wszystkich stronach z paginacją, a wysłanie pustego wpisu z wstępnie wypełnionym hashtagiem.
  • Odpowiedz
Polinik
Polinik wczoraj, 07:14:44 via Wykop
  • 4
Po co w ogóle jest ta możliwość, po co sam tag ktoś miałby dodawać nawet bez obrazka


@plusikdziczku: Bo Białek traktuje użytkowników jak debili, dlatego za nich wypełnia już tag w polu wpisu, bo przecież użytkownicy-debile nie domyślą się, że jak chcą wysłać wpis na tag to muszą dodać tag.
  • Odpowiedz
Polinik
Polinik wczoraj, 07:16:49 via Wykop
  • 5
ćśśś bo jeszcze ktoś przeczyta i wprowadzi tu jeden z najgorszych raków nowoczesnego designu - infinite scroll


@kwark64: Infinite scroll na mirko był przez kilkanaście, zleciał z rowerka 2 czy 3 lata temu, przy nowej wersji wykopu. Co więcej -- na krytykę paginacji (bo o dziwo taka była) Białek odpowiadał, że paginacja zostaje.
  • Odpowiedz
Polinik
Polinik wczoraj, 07:23:05 via Wykop
  • 0
przecież w gorących ta paginacja działa jak g---o, trzy strony z rzędu potrafię widzieć te same posty


@prontomordo: Ale to jest argument za czym? Bo nie wiem, do czego ma mnie przekonać w kontekście tego, co tu pisałem?
  • Odpowiedz
Polinik
Polinik wczoraj, 10:15:39 via Wykop
  • 1
To boty są, żeby generować ruch na tagach.


@TheMan: bzdura.
  • Odpowiedz
Polinik
Polinik 22 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 1
no ale faktem jest że ktoś z ujemnym IQ zaplanował na wykopie położenie przycisków dając wyróżnione "wyślij" zaraz pod nawigacją stron na tagu.


@thewickerman88: Ktoś twierdzi inaczej?
  • Odpowiedz
Polinik
Polinik 23 godz. i 33 min temu
  • 1
https://www.gov.pl/web/gddkia-gdansk/jak-rozbudowac-s6-miedzy-straszynem-i-rusocinem

#gdansk #trojmiasto #pruszczgdanski
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
wczoraj, 04:52:03
  • 85
:)

#przegryw
Famine - :)

#przegryw

źródło: temp_file7974696841630056920

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polinik
Polinik wczoraj, 05:08:06 via Wykop
  • 1
Just umyj dupę bro


@KolakPatolik2137: I dlatego przegrywy są samotne. Z całej wypowiedzi wyłapałeś sobie jeden element i się do niego p-------------ś. Definicja toksyka, którego wyczuwa się na milę i omija z daleka.
  • Odpowiedz
Adrian77
Adrian77
przedwczoraj, 19:43:14
  • 0
Zastanawiam się nad zakupem klimatyzatora przenośnego do mieszkania w bloku. Na co patrzeć przy wyborze? Ile trzeba wydać, żeby to działało w miarę?
#klimatyzacja #klimatyzatorprzenosny #klimatyzator #klimatyzacjaprzenosna
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polinik
Polinik przedwczoraj, 20:15:59 via Wykop
  • 0
@Adrian77: nie będzie. Klimatyzatory bez jednostki zewnętrznej są do bani.
  • Odpowiedz
Polinik
Polinik przedwczoraj, 20:25:45 via Wykop
  • 1
@Adrian77: będzie dmuchał zimnym, to jak będziesz na wylocie to będzie chłodniej, ale musi wywalić ciepłe powietrze, nawet jak pociągniesz rurę za okno, to wywalając ciepłe powietrze z mieszkania tworzysz podciśnienie, które musi się wyrównać, więc zasysa do mieszkania ciepłe powietrze z zewnątrz. Do d--y taka klimatyzacja. Coś tam lokalnie obniży, ale koszt pracy dużo większy niż przy splicie. https://youtu.be/_-mBeYC2KGc
Polinik - @Adrian77: będzie dmuchał zimnym, to jak będziesz na wylocie to będzie chło...
  • Odpowiedz
Best_One
Best_One
przedwczoraj, 19:47:41
  • 9
#przegryw
Raczej nie pogodzę się z tym, że najprawdopodobniej nie znajdę partnerki życiowej i do końca życia będę samotny.
Kobieta, która szczerze by mnie pokochała, nie patrząc na wygląd, status, tylko na charakter, byłaby tym, czego brakuję mi do pełni szczęścia.
Niestety tak, jak już wyżej napisałem, raczej nie będzie mi to dane, bo z samym sobą nie potrafię do końca funkcjonować, a co dopiero z drugą osobą.
Best_One - #przegryw 
Raczej nie pogodzę się z tym, że najprawdopodobniej nie znajdę ...

źródło: 1000003508

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polinik
Polinik przedwczoraj, 20:14:05 via Wykop
  • 0
@Best_One: a skąd przekonanie, że masz charakter, za który można pokochać?
  • Odpowiedz
kobiaszu
kobiaszu
przedwczoraj, 15:18:03
  • 0
Ponowie zdaję jutro egzamin praktyczny na kolekcje i w ramach tego mam też boczny zapłon. Z Glocka spokojnie wyciągam powtarzalne 50+ punktów, a jak dzisiaj pojechałem na strzelnicę LOK w #gdansk postrzelać dla formalności z bocznego zapłonu to wyszła tragedia. Strzelam z tego pistoletu i pomimo, że skupienie mam dobre to wszystko ucieka w prawy, górny róg. Prowadzący strzelanie jeszcze mnie dobijał bo tylko ciężko wzdychał i mówił, że c-----o,
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polinik
Polinik przedwczoraj, 15:46:06 via Wykop
  • 4
@kobiaszu: Gdzie celujesz?
W boczniakach zazwyczaj przyrządy celownicze są ustawione na godzinę 6 czarnego pola, nie tak jak w centralnym zapłonie na środek tarczy -- jeśli celujesz w środek to by tłumaczyło, czemu idzie w górę.
A w prawo -- no klasyczne zrywanie strzału.
  • Odpowiedz

617

Lwów podpisał sześć umów na miliony euro. Polskich firm zabrakło

Lwów podpisał sześć umów na miliony euro. Polskich firm zabrakło

Otrzymaj pomoc. Obiecuj pomoc w odbudowie. Okaź pogardę temu kto pomógł. Olej go. Profit ?

Wujek_Fester
z
money.pl
dodany: przedwczoraj, 08:36:55
  • 118
  • #
    ukraina
  • #
    polakmadryposzkodzie
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    lewackalogika
  • #
    bekazpo
Polinik
Polinik przedwczoraj, 08:52:29 via Wykop
  • 60
@Wujek_Fester: Oni nawet tego nie potrzebowali -- przykład firmy, która mimo wygrania przetargu nie dostała zlecenia, mimo wygrania arbitraży wciąż nie dostała kontraktu (a było to jeszcze przed obecnym konfliktem) jasno pokazuje, że Ukraińcom naet nie trzeba powodu, żeby wyrugować polskie firmy ze swojego rynku na rzecz krajów, od których mogą coś jeszcze uzyskać.

183

Kremlowskie złoto znika. Putin chce głowy szefowej Banku za zbyt mocnego rubla

Pokaż treści 18+

Kremlowskie złoto znika. Putin chce głowy szefowej Banku za zbyt mocnego rubla

Od początku roku z rosyjskich rezerw wyparowało ponad 34 tony złota, a Narodowy Fundusz Dobrobytu gwałtownie się kurczy. Mimo spadku inflacji do 5,3% i obniżki stóp do 14,5%, na Kremlu szykuje się brutalna rekonstrukcja. Elwira Nabiullina znalazła się na celowniku Putina i oligarchów jej polityka

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 24.06.2026, 05:48:05
  • 52
  • #
    polityka
Polinik
Polinik 24.06.2026, 06:09:37 via Wykop
  • 170
Nabiullina przez ostatnich parę lat jakoś trzymała tonącą gospodarkę, pewnie niektórzy pamiętają jeszcze początek wojny, walące się na kacapię sankcje i gromki rechot, że ten mordor zbankrutuje w rok-dwa. To, że dotrzymali jako-tako do teraz to zasługa właśnie Nabiulliny, która zręcznie manipulowała stopami procentowymi, depozytami i polityką fiskalną, balansując między jednym złem (wysoka inflacja) a drugim (silny rubel).

No ale gospodarka dochodzi do ściany, pola manewru się kończą to teraz w nagrodę
  • 14
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Polinik
Polinik 24.06.2026, 07:14:56 via Wykop
  • 90
@ED_HMC: Czy ja wiem, czy dobrze? Przecież jak przestanie być prezesem to wypadnie z okna.
Polinik
Polinik 24.06.2026, 10:56:12 via Wykop
  • 4
@Nick7C5: no jak Nabiullina upadnie na chodnik (z 9 piętra) to będzie teatr. Cyrk wręcz.
Polinik
Polinik 24.06.2026, 11:01:33 via Wykop
  • 20
@edwolf:
to Ty nie odróżniasz.
Inflacja to pierwsza pochodna koszyka cenowego, czyli wzrost cen.
Deflacja to inflacja o ujemnej wartości, czyli spadek cen.

Tak samo jak przyśpieszenie to pierwsza pochodna prędkości (prędkość wzrasta) a zwolnienie to ujemne przyspieszenie
Polinik
Polinik 24.06.2026, 12:22:23 via Wykop
  • 0
@MiKeyCo: Też prawda. Ewentualnie zostają alkotwitty, jak z Miedwiediewem.
Polinik
Polinik 24.06.2026, 12:45:40 via Wykop
  • 0
@nastarkill: Już wróciła, jak było to Forum Ekonomiczne w Petersburgu to zniknęła i się tam nie pojawiła, ale pojawiła się w tym tygodniu, wyjaśniła, że była przeziębiona i obniżyła stopy procentowe o chyba 0,25%.
Polinik
Polinik 24.06.2026, 12:49:51 via Wykop
  • 0
inflacja to wzrost cen” (sic!)

Inflacja to dynamika spadku wartości pieniądza,


@edwolf:

To jest to samo. Skoro wyceniam sobie kilogram złota na równowartość X kilogramów srebra (i to jest moja cena, albo koszyk cenowy), to wzrost ceny jednego wskaźnika oznacza spadek wartości
Polinik
Polinik 24.06.2026, 12:52:22 via Wykop
  • 0
@nastarkill: Zostawiając heheszki na boku -- to nie sądzę. Od miesięcy Kreml, oligarchowie i organizacje przedsiębiorców cisną ją o jakąś drastyczną obniżkę stóp procentowych (żeby obniżyć wartość rubla), ale się nie dawała (argumentując widmem powrotu wysokiej inflacji). Jakby w końcu ją "przekonali" to by raczej obniżyła bardziej. Ale kto wie, może to faktycznie taki uprzejmy gest, żeby się o----------i. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Lardor
Lardor
24.06.2026, 05:44:31
  • 316
Mija równy miesiąc jak Olek przestał być prezydentem a już się skompromitował, łażąc kompletnie nawalonym na rynku głównym. Jak dobrze, że zrzuciliśmy tego pijaka z prezydenckiego fotela

#krakow
Lardor - Mija równy miesiąc jak Olek przestał być prezydentem a już się skompromitowa...

źródło: 1000095394

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polinik
Polinik 24.06.2026, 07:18:56 via Wykop
  • 1
@Lardor:
Kop ze stołka mu się należał, ale zobaczymy co będzie dalej, kto przyjdzie za niego i jak sobie poradzi.
Taka Gdynia czy Gdańsk nie wyszły za dobrze na zmianie zasiedziałego od dekad feudała na włościach.
  • Odpowiedz
Polinik
Polinik 24.06.2026, 10:55:18 via Wykop
  • 0
@djtartini1: Twierdzisz, że Szczurek przekazał władzę Kosiorek? XDDD
  • Odpowiedz
Polinik
Polinik 24.06.2026, 11:02:43 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Polinik
Polinik 24.06.2026, 12:14:09 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

445

Doradca marszałka strzelał z broni na cześć młodej pary... między domami

Doradca marszałka strzelał z broni na cześć młodej pary... między domami

Łowczy okręgu wałbrzyskiego i doradca marszałka województwa dolnośląskiego w sprawach łowiectwa, jednocześnie członek dolnośląskiej struktury PSL, urządził popisy strzeleckie w miejscu publicznym, w środku wsi.

ewag05
z
radiowroclaw.pl
dodany: 24.06.2026, 05:56:47
  • 54
  • #
    strzelectwo
  • #
    mysliwi
  • #
    walbrzych
  • #
    strzelanie
  • #
    wesele
Polinik
Polinik 24.06.2026, 09:40:05 via Wykop
  • 3
Warto dodać że w naszym prawie rozróżnia się pozwolenia: sportowe, łowieckie, rekonstrukcji-historycznych (pozwolenie na b--ń wyłącznie do strzelania amunicją ślepą.)


@mike_oldfield:
To nieprawda na kilku poziomach XD
Polinik
Polinik 24.06.2026, 09:55:36 via Wykop
  • -2
@mike_oldfield: i wciąż błędnie XD
Uhaab
Uhaab
24.06.2026, 06:12:26
  • 7
No i gdzie są teraz Ci co pisali w zimie po dłuższym śniegu i minusowych temperaturach.
e HEHE HEHEH NO I GDZIE TO GLOBALNE OCIEPLENIE???? HEHEHE


#klimat #heheszki #j------------------m #humorobrazkowy
Uhaab - No i gdzie są teraz Ci co pisali w zimie po dłuższym śniegu i minusowych temp...

źródło: Kurwa jak gorąco

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polinik
Polinik 24.06.2026, 06:21:46 via Wykop
  • 12
@Uhaab:
Jak jest cieplej niż zazwyczaj to najlepszy dowód na globalne ocieplenie.
Jak jest zimniej niż zazwyczaj to należy odróżniać pogodę od klimatu.

Proste.
  • Odpowiedz

8

Montreal. Strzelec zabił policjanta, policjantka zastrzeliła postronną osobę.

Pokaż treści 18+

Strzelanina w Montrealu. Napastnik w mundurze bojowym otworzył ogień do policjantów. Zabił jednego, potem sam został zastrzelony. Policjantka w w ferworze ognia zastrzeliła przypadkowego przechodnia.

spere
z
x.com
dodany: 23.06.2026, 10:44:13
  • 10
  • #
    swiat
  • #
    kanada
  • #
    terroryzm
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    przestepczosc
Polinik
Polinik 23.06.2026, 11:39:05 via Wykop
  • 3
Jakie zastrzeliła postronną osobę? Postrzeliła debila bez instynktu samozachowawczego.
Policjantka skitrana za murkiem, ostrzeliwuje się z zamachowcem, obok leży zastrzelony policjant a ten "przypadkowy przechodzień" wcale nie przechodził tam sobie na spacerze, tylko zaszedł ją od strony napastnika, jakby chciał prosić kierowniczkę o drobne na wino.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Polinik
Polinik 23.06.2026, 11:41:49 via Wykop
  • 6
@Wumakudu: Policjantka była skitrana za murkiem, zamachowiec kilkanaście metrów dalej za innym murkiem, zastrzelony policjant leży parę metrów od policjantki, a ten przechodzeń podchodzi do niej od tyłu. Jeśli typ nie miał dzieci to zasłużył na Nagrodę Darwina.
Polinik - @Wumakudu: Policjantka była skitrana za murkiem, zamachowiec kilkanaście me...

źródło: image

Pobierz
Polinik
Polinik 23.06.2026, 14:39:33 via Wykop
  • 2
@Marekexp: O popatrz, tak samo jak policjantka, która właśnie walczyła o życie i nagle ktoś ją zaszedł od tyłu. Taka to była "postronna osoba". Reakcja policjantki całkowicie uzasadniona.
Polinik
Polinik 23.06.2026, 14:40:20 via Wykop
  • 1
moze sam uciekal przed napastnikiem


@Aster1981: Wyjątkowo wolnym krokiem uciekał. I w stronę strzelających osób, zamiast tam za winkiel, byle dalej od strzelaniny.
ulegly
ulegly
ulegly
23.06.2026, 04:34:49
  • 259
Chyba rolnicy nie mają co narzekać w tym sezonie? Był deszcz, było słońce, brak większych kataklizmów. Sezon udany jak do tej pory?
#rolnictwo #pogoda
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polinik
Polinik 23.06.2026, 06:31:29 via Wykop
  • 6
Sezon udany jak do tej pory?


@ulegly: Nie, bo jak jest dobra pogoda, to wszyscy mają obfite plony i cena w skupie za niska.
Za ciepło, za zimno, za mokro, za sucho, za umiarkowanie, nigdy nie słyszałem ze strony środowisk rolniczych, żeby pogoda była w końcu doskonała, nie trzeba interwencyjnych skupów ani zapomóg.
  • Odpowiedz
PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
14.06.2026, 17:18:29
  • 0
Mam pytanie, czy taka bramka sonoff zadziała z takim czujnikiem jak w komentarzu?

#homeassistant #wykop #kiciochpyta #zigbee #sonoff
PiersiowkaPelnaZiol - Mam pytanie, czy taka bramka sonoff zadziała z takim czujnikiem...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-14 o 19.16.46

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polinik
Polinik 14.06.2026, 17:48:24 via Wykop
  • 1
@PiersiowkaPelnaZiol: miałem taką (tzn wciąż mam, ale już nie używam). Out of box ona działa tylko z aplikacją ewelink i wykrywa tylko sprzęty Sonoffa. Chociaż skoro @LM317K pisze, że jemu działają inne sprzęty zigbee to może coś zmienili.
Można też zflashować innym oprogramowaniem i dodać w jakiejś otwartej aplikacji smart home jako zwykły kontroler zigbee i wtedy będzie wykrywać standardowe sprzęty zigbee.
  • Odpowiedz
Polinik
Polinik 14.06.2026, 19:38:17 via Wykop
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol:
Upewnij się, że cały ten setup przez ewelink (nie evelink) zadziała, nawet jak padnie Ci net, słowem -- czy automatyzacje wykonują się lokalnie czy przez chmurę.
  • Odpowiedz
Polinik
Polinik 22.06.2026, 16:15:48 via Wykop
  • 0
przy podłączeniu kabla detekcyjnego 2 metrowego to wystarczy że jest 70% wilgoci i co 10 minut wykrywa zalanie.. mimo że NIC SIĘ NIE LEJE.. nie wiem czy te kable reklamować czy jak.


@PiersiowkaPelnaZiol: przy 2 metrach już się sporo może indukować. A i pojemność elektryczna takiego kabla nie jest pomijalna. Jedno z drugim pewnie daje fałszywe odczyty.
  • Odpowiedz
Qiudo
Qiudo
22.06.2026, 15:12:43
  • 12
Nie no. Globalne ocieplenie? Co ty mordo, normalna pogoda we Francji, dobrze jest, basenik potem grill to jest życie xD
#pogoda #l-------------j
Qiudo - Nie no. Globalne ocieplenie? Co ty mordo, normalna pogoda we Francji, dobrze ...

źródło: 1000017562

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polinik
Polinik 22.06.2026, 15:15:10 via Wykop
  • 18
@Qiudo: klasyk. Jak jest cieplej niż zazwyczaj to najlepszy dowód na globalne ocieplenie. Jak jest zimniej niż zazwyczaj to należy odróżniać pogodę od klimatu.
  • Odpowiedz

579

Drony nad A1 i A4. Wyłapują TIR-y biorące udział w "wyścigach słoni"

Drony nad A1 i A4. Wyłapują TIR-y biorące udział w "wyścigach słoni"

W działaniach, w których wzięli udział policjanci drogówki z Katowic, Krakowa, Wrocławia, Opola, Łodzi, Bydgoszczy, Gdańska i Rzeszowa, sprawdzano jak skutecznie wykorzystywać drony do monitorowania ruchu na jednych z najważniejszych tras komunikacyjnych w kraju. [WIDEO]

ZobaczLink
z
wmetropolii.pl
dodany: 22.06.2026, 09:30:57
  • 170
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    drony
  • #
    autostradypolska
  • #
    ciezarowki
  • #
    polskiedrogi
Polinik
Polinik 22.06.2026, 10:38:43 via Wykop
  • 22
@qupi: Wystarczy, żeby kierowcy przestrzegali przepisów, to nie będzie im kasa wyciągana.
Polinik
Polinik 22.06.2026, 10:51:21 via Wykop
  • 0
@qupi: I nie widzisz różnicy między przekroczeniem limitu o 2km/h a nagminnym łamaniem zakazu wyprzedzania, tak? XD

204

Test Stroopa ujawnia granicę, której algorytmy nie przeskoczą

Test Stroopa ujawnia granicę, której algorytmy nie przeskoczą

Prosty test Stroopa, który bez wysiłku przechodzi każdy zdrowy dorosły, obnaża fundamentalną lukę w architekturze najpotężniejszych modeli językowych przy dłuższych listach słów GPT-5 i Claude tracą kontakt z zadaniem niemal do zera.

Nolanpl
z
noktus.pl
dodany: 22.06.2026, 08:45:11
  • 176
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    technologia
  • #
    chatgpt
  • #
    ciekawostki
  • #
    heheszki
Polinik
Polinik 22.06.2026, 08:58:40 via Wykop
  • 38
Jakby ktoś nie chciał czytać, żeby się dowiedzieć co to za test:
Napisać nazwę jakiegoś koloru w innym kolorze (np. napis "niebieski" czerwoną czcionką) i zapytać badanego, jakim kolorem jest zapisane to słowo.
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

14

Wyciekły ceny GTA 6. To koniec taniego grania

Wyciekły ceny GTA 6. To koniec taniego grania

GTA 6 jeszcze nie trafiło do sprzedaży, a już może boleśnie uderzyć graczy po portfelach. Europejski sprzedawca miał prz

PIAN--A_A--KTYWNA
z
gra.pl
dodany: 22.06.2026, 08:12:31
  • 26
  • #
    gta6
  • #
    gry
  • #
    gta
Polinik
Polinik 22.06.2026, 08:32:57 via Wykop
  • -2
Drogo? Ile to wyjdzie EUR/godzinę rozrywki? Bo śmiem twierdzić, będzie to dużo taniej niż inne rozrywki.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kremcible
Kremcible
Kremcible
22.06.2026, 07:22:19
  • 1
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polinik
Polinik 22.06.2026, 07:32:30 via Wykop
  • 3
@Kremcible: Jest trzepane?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Polinik

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.07.2017

    Komentator
  • VIP
    od 03.03.2018

    VIP
  • Złotousty
    od 30.11.2016

    Złotousty
  • Rocznica
    od 16.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.11.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.11.2018

    Mikroblogger
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking