1. Nigdy nie miałem konsoli, grałem tylko na PC. Do czynienia z padem miałem tylko w przypadku FIFA/PES
2. Chciałem kupić sobie konsolę
3. Znajoma pożyczyła mi swojego PS5, bo ona wyjeżdża za granicę i nie potrzebuje tam, mam oddać jak wróci, czyli najszybciej za 1,5 roku.
4. Pograłem wczoraj w Borderlands 3 i myślałem, że dostanę k-----y przy poruszaniu się i obracaniu kamerą za pomocą gałek - bo zawsze w takich grach operowałem











![Metodzik - =====================[DARMOWA GRA NA EPIC]===================
Floppy Knig...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/593d2f2f8859c975c6b8b72bd444f9f886c4e9223da695731bb2b484b35dc459,w400.jpg?author=Metodzik&auth=ed2d530ba5ff1a8c87c634882cca66ff)


Szukam pomocy w wyborze zestawu do konwersji roweru
Chciałbym baterie na dobrych ogniwach markowych 20ah 48v
Silnik słyszałem, że dobry jest Bafang ? taki 750w chyba by wystarczył
Musi być silnik w tylnym kole, z opcją manetki. Silnik bezszczotkowy.
Mam baterię od chińczyka i też przejechała tyle ale nie polecam. Mam nierówność na jednej celi, wyprowadziłem kontakty i kotnroluję, czasem doładuję, albo rower mi się przez to wyłączy przy 25% pojemności. Ale jeździ.
Polecam zrobić samemu. A
A manetka w temacie to