Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko122
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
piwuch

piwuch

Dołączył 15 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3689
  • Znaleziska 856
  • Mikroblog 2833
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 42
rindo
rindo
23.10.2023, 21:00:20
  • 0
Witajcie rowerowe mirki, parę pytań od kompletnego amatora. Mam rower elektryczny duotts c29, dziennie robię po 30-50km, głównie po mieście(mniej więcej 40%kosta, 50%asfalt, 10jakies ścieżki czy lasy). Teren górzysty czasami wjeżdżam 3km pod górkę, a potem muszę uważać na zjazdach, szczególnie że teraz dużo pada i zbliża się zima. Prędkość głównie 18-27km/h na wspomaganiu. Obecnie mam założone chińskie opony 29x2.1 i jakieś chińskie hamulce tarczowe "filel"(beznadziejne) i chce je wymienić na coś
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piwuch
piwuch 24.10.2023, 08:14:50 via Wykop
  • 1
@rindo: nie napisałeś jakie to hamulce, zgadzam się z @melba. Opony brałbym mniejsze ale to indywidualna sprawa.
  • Odpowiedz
piwuch
piwuch 20.10.2023, 08:04:35
  • 0
Siemka Mirki, buduję sobie szafke z maszynami i jestem na etapie projektowania panelu z przyciskami od zasilania. Zastanawiam się nad podświetleniem przycisków. Czy są jakieś standardy z tym związane? Czy przycisk powinien się podświetlać kiedy urządzenie jest włączone, wyłączone albo kiedy ma doprowadzone zasilanie? #userexperience #diy #ui #niewiemjaktootagowac
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piwuch
piwuch
Autor
20.10.2023, 08:20:55 via Wykop
  • 0
zdjecie pogladowe
piwuch - zdjecie pogladowe

źródło: firefox_eldjUo3Rz6

Pobierz
  • Odpowiedz
piwuch
piwuch
Autor
20.10.2023, 13:25:26 via Wykop
  • 0
@Tfuj_ex: @Krafti Właściwie to jest randomowe foto z internetu mające pokazać, że o podobne przyciski mi chodzi.
Wstępnie w moim projekcie ma być 5 przycisków: główny, drukarka, frezarka i po jednym oświetleniu do każdej. No i mój problem polega na tym, że nie wiem co chciałbym komunikować za pomocą podświetlenia przycisków lub osobnego światełka. Dlatego tagowałem #userexperience bo liczę, że ktoś zaznajomiony z tematem bezpieczeństwa i intuicyjności
  • Odpowiedz
polu7
polu7
02.10.2023, 17:21:50
  • 0

Treść została ukryta...

polu7 - Witam, dzisiejsze promocje z #banggood

Linki do promocji na moim telegramie ...

źródło: chinskacebula

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piwuch
piwuch 02.10.2023, 19:32:04 via Wykop
  • 0
@MirkoLord: Ja używam tańszego Blitzwolfa i nie polecam. Kabel różnie kontaktuje a sama stacja się grzeje bez wyraźnego obciążenia. Ale model, który wysłałeś jest duży i z wymiennym kablem więc podejrzewam, że nie ma takich wad. Ogólnie to lubię tę markę mimo wszystko.
  • Odpowiedz
sajmonm
sajmonm
18.09.2023, 10:23:18
  • 0
Hej,
Rozglądam się za pierwszym e-bike z napędem centralnym, rower full, budżet 20k pln. Poratuje ktoś linkiem do dyskusji albo najlepiej jakieś tl,dr czego unikać, co jest drogie i skomplikowane w serwisie jeśli idzie o napęd?
Temat zwykłych rowerów ogarniam, natomiast jestem zielony w napędach ebike. Będę wdzięczny za pomoc.

#ebike
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piwuch
piwuch 19.09.2023, 06:10:02 via Wykop
  • 1
@sajmonm: imho w tym budżecie nie ma złych napędów i nie wymagają one specjalnego serwisu. Jedyne czego bym unikał to rowerów z badziewnym osprzętem bo i w tej cenie się zdarzają. Ale skoro ogarniasz temat zwykłych rowerów to sobie poradzisz.
  • Odpowiedz
Sh3rI0ck
Sh3rI0ck
Sh3rI0ck
19.09.2023, 01:14:19
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piwuch
piwuch 19.09.2023, 06:04:05 via Wykop
  • 0
@Sh3rI0ck: Mamy przypadek wsi. Ja proponuję rozpatrzenie przypadku miasta. Statystycznie dosłownie musi istnieć grupa osób zarabiająca minimalne wynagrodzenie. I to nawet całkiem spora grupa. W dużych miastach również. A życie w dużych miastach bywa drogie. Wyobraź sobie osobę pracującą za minimalną, która wychowała się w domu w Warszawie. I co ma zrobić? Wynająć mieszkanie za większą część swoich zarobków?
  • Odpowiedz
sebinio
sebinio
sebinio
23.08.2023, 14:57:46
  • 0
#ebike

Który rower będzie lepszym wyborem, kross z silnikiem shimano SHIMANO E6110 czy raymon z yamaha pw-te ? jazda typowo rekreacyjna, głownie asfalt, czasem ścieżki leśne. Lub coś innego w kwocie do 9k.

https://www.centrumrowerowe.pl/rower-elektryczny-r-raymon-tourray-e-5-0-gent-9s-m350-pd30086/?v_Id=200203

https://www.centrumrowerowe.pl/rower-elektryczny-kross-trans-hybrid-4-0-pd32296/
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piwuch
piwuch 24.08.2023, 05:42:01 via Wykop
  • 0
Nie ogarniam innych firm osprzętu niż shimano więc wypowiem się na temat crossa: nie ładnie w takim rowerze montować grupy zaczynające się od litery A. W dodatku napęd sklejony z kilku różnych grup, coś jest kombinowane przez sprzedażowców. No i wydaje mi się, że raymon ma lepszy widelec chodź nie jestem absolutnie pewny.
  • Odpowiedz
Worior
Worior
13.08.2023, 08:45:18
  • 0
#promocje poszukuje jakieś bardzo dobrego odkurzacza ręcznego. Możecie coś polecić?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piwuch
piwuch 14.08.2023, 12:17:38 via Wykop
  • 0
Ja mam dreame v9 i jestem zadowolony. Obecnie w sprzedazy jest model v11 albo r20 i kosztują w okolicach $300
  • Odpowiedz

2561

Zrobiłem grę w uczciwej cenie

Zrobiłem grę w uczciwej cenie

Udostępniam moją grę Magic of Turinland, która zajęła mi ostatnie 2 lata wolnego czasu. Być może komuś się spodoba i przyczyni się do oderwania od szarej rzeczywistości chociaż na chwilę. Gra jest dostępna w 3 wersjach (Android, Windows, Web), całkowicie za darmo.

matasek
z
hordagamesstudio.com
dodany: 05.08.2023, 15:23:31
  • 325
  • #
    gry
  • #
    strategie
  • #
    towerdefence
piwuch
piwuch 06.08.2023, 18:36:56 via Wykop
  • 0
Z moim Xiaomi mi 9 tez niezgodna. Z resztą grafika wygląda na nie mój klimat. Raczej wolę lekkie dla procka gierki.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

piwuch
piwuch 26.07.2023, 15:02:30
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kuroszczur
kuroszczur
26.07.2023, 15:29:38 via Wykop
  • 0
@piwuch: pisz na PW, wieczorkiem odpisze
  • Odpowiedz
BJXSTR
BJXSTR
27.07.2023, 03:10:00 via Android
  • 0
@piwuch wejdź na YouTube browar Gdynia i obejrzysz sobie tutorial :)
  • Odpowiedz
Filipop
Filipop
Filipop
17.07.2023, 09:01:24
  • 0
Cześć, mam 20 lat, pracuje aktualnie na utrzymaniu ruchu i zaczynam studia zaoczne na PWR na kierunku elektrotechnika, jestem jednak wielkim zajawkowiczem embedded i planuje iść w to w 100%. Chciałbym się dowiedzieć czy opłaca się robić te studia i czy wniosą one coś do mojego cv w przyszłości dla pracodawców? Generalnie to planuje zrobić w tym czasie też dużo projektów jednak fajnie mieć te wyższe wykształcenie, z góry dzięki za odpowiedź.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piwuch
piwuch 18.07.2023, 14:04:59 via Wykop
  • 0
@Filipop: imho studia dają to, że ktoś ci mowi czego masz się nauczyć i (przynajmniej w teorii) jak się tego nauczyć. Tylko tyle i aż tyle. Jestem sobie w stanie wobrazić, że mógłbym się nauczyć sam wszystkiego w tym temacie jednak jestem za studiami. Często bez studiów wogóle bym nie wpadł na pomysł, że jakaś dziedzina mi się przyda do zrozumienia później jeszcze czegoś innego.
  • Odpowiedz
piwuch
piwuch 18.07.2023, 14:06:53 via Wykop
  • 0
@Filipop: PS czasem to jak przerabianie pół rocznego tutoriala z tą zaletą, że jego autor jest dostępny do zadawania pytań.
  • Odpowiedz
19ludwik91
19ludwik91
19ludwik91
03.07.2023, 18:59:56
  • 1
Mirko z #elektrotechnika #elektryka mam pytanie, a raczej znajomy ma.
Otóż buduje on sobie pakiety z NIMH 10s 12v.
Potem łączy 5-6 pakietów równolegle.

I tu powstaje ciekawy fenomen.

wygląda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piwuch
piwuch 05.07.2023, 05:12:04 via Wykop
  • 0
@19ludwik91: bez schematu to trudno powiedzieć jak to na prawdę jest łączone. Jeżeli tak jak sobie wyobrażam to powinno pracować normalnie, jedynie cele niemożliwe do wyrównania. Kolega wyżej chyba zapomniał hasła do elektrody i na mirko się realizuje.
  • Odpowiedz
RocketSlayer
RocketSlayer
11.06.2023, 17:25:02
  • 0
Hej, zastanawiam się nad konwersją swojego roweru, z jakiej firmy polecacie zestawy, jakiej mocy wybrać tak żeby nie przesadzić (raczej wspomaganie niż jazda na samym prądzie) i na jaką kwotę wycenilibyście robociznę jeśli chodzi o montaż takiego zestawu w serwisie.

#rowerelektryczny #ebike
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piwuch
piwuch 12.06.2023, 08:03:26 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
piwuch
piwuch 12.06.2023, 08:04:16 via Wykop
  • 0
PS. Jak cie stać to oczywiście również polecam Boscha
  • Odpowiedz
krzychu_kadetem_tera
krzychu_kadetem_tera
06.06.2023, 13:30:57
  • 0
Po długim namyśle zdecydowałem się na swój pierwszy #ebike :) będę sobie jeździł do pracy

jak to mawia Hans z 52 Dębiec "raty zero procent i jest pięknie"

#rower
żeby uprzedzić pytanie: riverside 500e z Decathlona ;)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piwuch
piwuch 07.06.2023, 06:43:56 via Wykop
  • 0
@krzychu_kadetem_tera: Już bojkot decathlonu jest skończony?
  • Odpowiedz
piwuch
piwuch 07.06.2023, 06:51:17 via Wykop
  • 0
@krzychu_kadetem_tera: Był związany z rosyjską agresją.
  • Odpowiedz
sm_m
sm_m
05.06.2023, 20:37:40
  • 0
Mirki, przymierzam się do zakupu elektryka, ale tyle tego jest, że ciężko coś wybrać. Od kilkunastu lat jeżdżę sobie na Krossie (Deore XT, jakieś noname hydrauliczne, tani Suntour z przodu), który do dziś się dzielnie trzyma i w związku z tym, chciałbym żeby elektryk też trochę posłużył. Wiadomo, że chciałoby się jak najtaniej a elektryki drogie. Wpadł mi w oko EcoBike RX 500 https://www.ecobike.pl/produkt/873/rower-elektryczny-ecobike-rx-500-23, czy jest to spoko opcja? Może można kupić
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piwuch
piwuch 06.06.2023, 06:14:44 via Wykop
  • 1
@sm_m: Przepraszam, że trochę nie na temat ale chciałem się podzielić opinią, że piszący ofertę ecobike nie ogarnął tak podstawowej sprawy jak to, że watogodzina nie jest jednostką mocy.
  • Odpowiedz
Lodyzlidla
Lodyzlidla
17.05.2023, 05:54:17
  • 0
potrzebuję dobrą zgrzewarkę ogniw baterii do rowerów elektrycznych , co polecacie na początek ? #elektronika #ebike #ogniwa
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piwuch
piwuch 17.05.2023, 08:35:34 via Wykop
  • 0
@FFFFUUUU: dlaczego?
  • Odpowiedz
LowcyChin
LowcyChin
16.05.2023, 08:39:04
  • 0
Dwie Hulajnogi na mega promocji!
Hulajnoga elektryczna LAOTIE Phantom ES40 Pro 72V 43.2Ah z EU za $1299.99 / ~5391zł
Hulajnoga elektryczna LAOTIE TITAN TI40 Pro z EU za $1299.99 / ~5392zł

Linki na stronie LowcyChin.pl lub na PW

#cebuladeals #promocje #laotie #banggood #lowcychin
LowcyChin - Dwie Hulajnogi na mega promocji!
Hulajnoga elektryczna LAOTIE Phantom ES4...

źródło: 24e994d6-ea72-427a-8b00-9d3c88a365d1

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piwuch
piwuch 16.05.2023, 18:33:44 via Wykop
  • 1
@LowcyChin: Mnie bardziej ciekawi czy złotówka leci w dół tak szybko, że aż przybliżona cena PLN zmienia się z linijki na linijkę?
  • Odpowiedz
piwuch
piwuch 17.05.2023, 08:35:05 via Wykop
  • 0
@LowcyChin: Cena w kolejnej linijce jest złotówkę wyższa więc spada, no chyba że pisane od dołu.
  • Odpowiedz
Bramborus
Bramborus
Bramborus
27.04.2023, 21:19:18
  • 0
#ebike
Postanowiłem przerobić swój rower na elektryka w celu dojazdu do pracy.
15 km w jedną stronę, głównie po asfalcie, 3 kilometry drogi polnej, płasko jak stół.
Posiadam rower MTB INDIANA X-Pulser 3.9 29"
Co polecacie na takie trasy?

Po
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piwuch
piwuch 28.04.2023, 06:22:48 via Wykop
  • 0
@Bramborus: Nie zgadzam się. Rzeczywiście do tego celu hub jest spoko ale przeprowadzisz się albo gdzieś pojedziesz i będzie sięmęczył. Jeszcze na 29 cali to mniejszy moment obrotowy. Proponuję zamiast tego jakiś mid bez kagańca. Lżejszy, wygodniejszy w obsłudze i montażu. W dodatku środek ciężkości roweru lepiej zachowany. Jak płaski teren to nawet 500 W powinno Cię zadowolić.
  • Odpowiedz
toki_rodrigo
toki_rodrigo
toki_rodrigo
25.04.2023, 17:34:59
  • 0
Przymierzam się do konwersji roweru. Wybór padł na jednostkę centralną Bafang BBS03 BBSHD 1000W. Pytanie czy iść w 48V czy w 52V? Ewentualnie gdzie polecacie kupić, żeby nie było problemu z realizacją gwarancji? Na Ali można dostać zestaw bez baterii za 2900 zł z wysyłką z Francji.

https://pl.aliexpress.com/item/1005004303598109.html?pdp_ext_f=%7B%22ship_from%22:%22FR%22,%22sku_id%22:%2212000032434900723%22%7D&sourceType=default&&scm=1007.28480.318308.0&scm_id=1007.28480.318308.0&scm-url=1007.28480.318308.0&pvid=1c89f1ee-e96e-42e7-a8b0-e277ec7d6804&utparam=%257B%2522process_id%2522%253A%2522sd-topn-tab-1%2522%252C%2522x_object_type%2522%253A%2522product%2522%252C%2522pvid%2522%253A%25221c89f1ee-e96e-42e7-a8b0-e277ec7d6804%2522%252C%2522belongs%2522%253A%255B%257B%2522id%2522%253A%252232123501%2522%252C%2522type%2522%253A%2522dataset%2522%257D%255D%252C%2522pageSize%2522%253A%252218%2522%252C%2522language%2522%253A%2522pl%2522%252C%2522scm%2522%253A%25221007.28480.318308.0%2522%252C%2522countryId%2522%253A%2522PL%2522%252C%2522scene%2522%253A%2522SD-Waterfall%2522%252C%2522tpp_buckets%2522%253A%252221669%25230%2523265320%252379_21669%25234190%252319165%2523781_18480%25230%2523318308%25230_18480%25233885%252317679%252310%2522%252C%2522x_object_id%2522%253A%25221005004303598109%2522%257D&spm=a2g0o.tm1000001392.waterfallfortopN.tab_0_category-1_product0&aecmd=true

#rower #ebike
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piwuch
piwuch 26.04.2023, 06:17:40 via Wykop
  • 2
@toki_rodrigo: imo 48V, bardziej popularne więc łatwiej o częsci i diagnostyke. Ponadto 48 jest dopuszczane prawnie więc zawsze można próbować tłumaczyć, że pozostałe parametry też są w ryzach.
  • Odpowiedz
piwuch
piwuch 28.04.2023, 06:17:28 via Wykop
  • 0
@toki_rodrigo: nie myślałeś spróbować z jedną baterią? Dla mnie 2 to już przesada.
  • Odpowiedz
lIENll
lIENll
23.04.2023, 16:38:01
  • 0
Warto, czy nie warto? Do 10K znajdę coś lepszego?
https://www.dema.bike/product/default/10696?year=2022&title=E-LLIOT+700C

#ebike #rower #rowerelektryczny
lIENll - Warto, czy nie warto? Do 10K znajdę coś lepszego?
https://www.dema.bike/prod...

źródło: 11111

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piwuch
piwuch 25.04.2023, 12:55:12 via Wykop
  • 0
@lIENll: Spoko
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 22
  • Strona 4 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.03.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.07.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.01.2014

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 25.11.2013

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking