Witajcie rowerowe mirki, parę pytań od kompletnego amatora. Mam rower elektryczny duotts c29, dziennie robię po 30-50km, głównie po mieście(mniej więcej 40%kosta, 50%asfalt, 10jakies ścieżki czy lasy). Teren górzysty czasami wjeżdżam 3km pod górkę, a potem muszę uważać na zjazdach, szczególnie że teraz dużo pada i zbliża się zima. Prędkość głównie 18-27km/h na wspomaganiu. Obecnie mam założone chińskie opony 29x2.1 i jakieś chińskie hamulce tarczowe "filel"(beznadziejne) i chce je wymienić na coś

rindo












