Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko194
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
panda_3
panda_3

panda_3

Dołączył 13 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1693
  • Znaleziska 945
  • Mikroblog 748
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 17

553

Konkurencja tylko czeka na polski zakaz uboju

Konkurencja tylko czeka na polski zakaz uboju

Konkurencja zastąpi polskie dostawy mięsa z uboju rytualnego w ciągu jednego dnia – mówią importerzy.

botereq
z
rp.pl
dodany: 22.09.2020, 06:42:35
  • 134
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    handel
  • #
    rolnictwo
  • #
    biznes
panda_3
panda_3
panda_3 22.09.2020, 18:54:54
  • 1
U mnie w zakładzie raz na jakieś 2 miesiące przyjeżdża kilkadziesiąt ton krówek ubitych "halal" przyjeżdżają Muzułmanie czy kto to tam je to mięso, najważniejsza jest dla nich pieczątka na tuszy i dziura w karku, zabierają mięso i tyle ich widział, szef wychodzi chyba z założenia, że skoro płacą to takie mięso kupujemy i pieniądz cały czas w obrocie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

W.....z
konto usunięte 19.09.2020, 15:53:30
  • 319
Byłam dzisiajw Ikea z zamiarem kupna krzesła. Od dawna chodziło za mną również kupno slynnego bahaja, tzn maskotki rekina. I wiecie co? W końcu go mam i dawno nie miałam z niczego takiej radochy.
Poznajcie Eugeniusza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ikea #zakupy #rozowepaski #atencyjnyrozowypasek
W.....z - Byłam dzisiajw Ikea z zamiarem kupna krzesła. Od dawna chodziło za mną równ...

źródło: comment_1600530796Sj7qzjfZTfRjF83bHdO3iB.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panda_3
panda_3
panda_3 19.09.2020, 20:57:26
  • 0
@WuZz: Fiszek!!!
  • Odpowiedz
panda_3
panda_3
panda_3 18.09.2020, 06:50:34
  • 21
Wykopki, dlaczego syrop klonowy sprzedają w butelkach akurat 189 ml? Ostatnio w pracy się zastanawiamy skąd się to wzięło ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kiciochpyta #kanada #pytanie #jedzzwykopem
panda_3 - Wykopki, dlaczego syrop klonowy sprzedają w butelkach akurat 189 ml? Ostatn...

źródło: comment_1600411304C435bCPM7ywPC90Iozu9Nj.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panda_3
panda_3
panda_3
Autor
18.09.2020, 07:01:11
  • 4
@krytyk__wartosciujacy: też to zauważyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
panda_3
panda_3
panda_3
Autor
18.09.2020, 08:20:59
  • 1
@Vincenzo: szukałem właśnie przelicznika 189 ml na jakieś amerykańskie jednostki ale żaden nie pasował żeby to była jedna jednostka czegoś tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1

Luis Fonsi - Despacito ft. Daddy Yankee

Luis Fonsi - Despacito ft. Daddy Yankee

najpopularniejszy film portalu YouTube, zobaczmy to kolejny raz xD

panda_3
z
youtube.com
dodany: 12.09.2020, 22:31:06
  • 3
  • #
    swiat
  • #
    youtube
  • #
    muzyka
  • #
    despacito
  • #
    ciekawostki
goferek
goferek
06.09.2020, 05:11:50
  • 595
DLA TAKICH RURKUW TO NIEWARTO BYŁO BUSA BRAŚĆ MUWIŁEM ŻE DO SEJCZENTO TEŚCIOWEJ WEJDO

NAJ LEPI TO JAK ROWEŻYSTA LECIAŁ TO ŻEM SIE DAR HOWAJ ŁEP BO RURY LECO!!!! A ONI NIESYSZELI I TYLKO BENC BENC BENC HYBA ZPIŃCIU ŻEM ZDIOŁ

#cytrynigumiak
goferek - DLA TAKICH RURKUW TO NIEWARTO BYŁO BUSA BRAŚĆ MUWIŁEM ŻE DO SEJCZENTO TEŚCI...

źródło: comment_1599369105kHFm5NGOHIebs1PkU82rPp.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panda_3
panda_3
panda_3 06.09.2020, 18:58:56
  • 0
@goferek: rynka fachofca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
panda_3
panda_3
panda_3 15.08.2020, 08:33:56
  • 4
Teraz czekam na artykuł: postawił dokładny wynik wczorajszego meczu 8:2 dla Bayernu, zainwestował 5 zł i wygrał miliony ( ͡° ͜ʖ ͡°) #sport #ligamistrzow #lewandowski #bayernmonachium #barcelona #bukmacherka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zalogowany_jako
zalogowany_jako
15.08.2020, 08:37:07 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@panda_3: nie miliony bo za 5 zł to max 5k kurs był 1001
  • Odpowiedz

4

Jechali gasić pożar nowym wozem strażackim. Doszło do wypadku!

Jechali gasić pożar nowym wozem strażackim. Doszło do wypadku!

Strażacy z OSP Grzegorzew (powiat kolski) za długo się nie nacieszyli nowym nabytkiem, uroczyste odebranie odbyło się kilka dni wcześniej, peszek...

panda_3
z
e-kolo.pl
dodany: 13.08.2020, 15:45:39
  • 3
  • #
    wypadek
  • #
    osp
  • #
    strazpozarna
  • #
    pozar
  • #
    polska
  • #
    jrg

704

Ojciec roku

Ojciec roku

Córka nie mieściła się w sukienkę na bal więc ją ojciec zmotywował do szybkiego zrzucenia kilku kg.

Gentleman_Adrian
z
streamable.com
dodany: 31.07.2020, 17:11:20
  • 50
  • #
    rolnictwo
  • #
    usa
  • #
    czarnyhumor
  • #
    heheszki
  • #
    rozrywka
  • #
    sport
panda_3
panda_3
panda_3 02.08.2020, 00:20:11
  • 0
Ostre rżnięcie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

580

Poświęcili szambiarkę...

Pokaż treści 18+

Poświęcili szambiarkę...

„W gminie Warta święcimy wszystko”. Uroczystością pochwalił się Zakład Wodociągów i Kanalizacji w gminie Warta (Łódzkie). Teraz szambo już nie będzie tak waniajet...

Takiseprzecietniak
z
lodz.se.pl
dodany: 25.07.2020, 14:22:22
  • 178
  • #
    polska
  • #
    lodz
  • #
    bekazkatoli
  • #
    heheszki
panda_3
panda_3
panda_3 25.07.2020, 23:19:57
  • 1
to ta Warta co tam jest szpital psychiatryczny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1279

Pogrzeb kota Podlasie 2002

Pogrzeb kota Podlasie 2002

Pogrzeb kota kota pogrzeb

czinczompa
z
youtube.com
dodany: 23.07.2020, 15:51:06
  • 161
  • #
    kultura
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
panda_3
panda_3
panda_3 24.07.2020, 02:32:46
  • 5
Niby Podlasie, 18 lat temu, a kamerę już mieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
20.07.2020, 16:17:30 via AMWv2
  • 508
#anonimowemirkowyznania
Jestem durna i naiwna.
Pół roku temu przyjęli do nas do pracy nowego kolegę. Chłopak dużo młodszy ode mnie, jego pierwsza poważna praca, więc razem z koleżanką wzięłyśmy go pod skrzydła. Jest inteligentny, więc całkiem dobrze sobie radził, ale wiadomo, że łatwiej idzie, gdy ktoś podpowie co robić i pomoże gdy jest problem. Podczas wspólnej pracy dużo rozmawialiśmy i naprawdę go polubiłam. Wydał mi się szczerym, dobrym człowiekiem bez
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panda_3
panda_3
panda_3 21.07.2020, 07:25:45
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: a ile masz lat a ile on? Może faktycznie na "coś" liczył a jak stwierdził że nic z tego nie będzie to dlatego zaczął się tak zachowywac
  • Odpowiedz

1433

Szumowski zyskuje europejski rozgłos.Na Zachodzie piszą o aferach wokół ministra

Pokaż treści 18+

Szumowski zyskuje europejski rozgłos.Na Zachodzie piszą o aferach wokół ministra

O Łukaszu Szumowskim zaczyna robić się głośno poza granicami Polski....Za zachodnią granicą informują bowiem o tym, jak w krótkim czasie z lidera politycznych rankingów zaufania Szumowski zamienił się w człowieka, o którym mówi się głównie w kontekście niejasnych interesów

Emigrant1
z
natemat.pl
dodany: 06.06.2020, 14:46:32
  • 191
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    europa
  • #
    szumowski
  • #
    niemcy
  • #
    bekazpisu
panda_3
panda_3
panda_3 06.06.2020, 23:02:37
  • -15
z jednej strony wałki, przekręty, interesy rodzinne

KIJ MU W OKO!!

z innej strony znam go troszkę jako wspaniałego specjalistę kardiologa z Anina który uratował nie jedną osobę w tym jedną mi bardzo bliską

ale
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

481

Od jutra czekają nas duże ulewy. Spadnie tyle deszczu, ile przez niemal cały maj

Od jutra czekają nas duże ulewy. Spadnie tyle deszczu, ile przez niemal cały maj

Kanalizacja deszczowa nie będzie w stanie przyjąć dużych ilości wody, co oznacza, że w obniżeniach terenu i miejscach bezodpływowych będzie się gromadzić i podtapiać. "Zaleca się sprawdzić czy nie ma się czegoś do zabezpieczenia, choćby przestawienia samochodu". "Zapowiada się wyjątkowo deszczowo"

Kumpel19
z
twojapogoda.pl
dodany: 29.05.2020, 09:51:51
  • 164
  • #
    polska
  • #
    pogoda
  • #
    meteorologia
  • #
    susza
  • #
    burza
  • #
    fotografia
panda_3
panda_3
panda_3 30.05.2020, 10:50:36
  • 2
@szelma77: gdzie można takie dane znaleźć? Bo czasami mnie to interesuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
panda_3
panda_3
panda_3 01.06.2020, 14:45:38
  • 0
@szelma77: przypominam się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

790

Taki pracownik to skarb...

Taki pracownik to skarb...

Kolega ma warsztat a w warsztacie pracownika :)

Pshemek78
z
youtube.com
dodany: 30.05.2020, 07:25:54
  • 212
  • #
    zainteresowania
  • #
    polska
  • #
    pracownik
  • #
    alkocholik
panda_3
panda_3
panda_3 30.05.2020, 11:49:01
  • 3
Wiesław Paleta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
23.05.2020, 15:47:15 via AMWv2
  • 343
#anonimowemirkowyznania
Zarabiam 18k brutto, moja żona 7k, oboje jesteśmy przed 30. Łącznie na rękę (zależnie od miesiąca, premii, nadgodzin itp) mamy do dyspozycji ok 18 000PLN. Chciałbym nieco naprostować ludzi, którym się wydaje, że to jakieś nieprawdopodobne pieniądze, a ludzie którzy tyle zarabiają to jacyś krezusi xD

Jedżdżę kilkunastuletnim, rodzinnym autem, mam mieszkanie na kredyt, oszczędności, które pozwalają mi pożyć spokojnie z pół roku (ok 40k) i tyle. Nie ubieram się
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panda_3
panda_3
panda_3 23.05.2020, 20:23:59
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: z całym szacunkiem, ale jakbyśmy z różowym mieli 18k PLN co miesiąc to każdego miesiąca byśmy odłożyli jakieś 14k, mamy własne mieszkanie, niewielki kredyt który różowa spłaca z wynajmu jej pierwszego mieszkania, 12 letni samochód bez kredytu, nie mamy dzieci...

jesteście rozrzutni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tak wiem, wiem, im więcej człowiek ma tym więcej wydaje
  • Odpowiedz
panda_3
panda_3
panda_3 09.05.2020, 23:56:33
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

470

LOT pierwszą linią lotniczą na świecie, która przerobi Dreamlinery na TIR-y

LOT pierwszą linią lotniczą na świecie, która przerobi Dreamlinery na TIR-y

Zamiast ludzi, ładunek. LOT chce dostosować swoje Dreamlinery do latania w nowej rzeczywistości.

Ash69
z
spidersweb.pl
dodany: 02.05.2020, 09:16:49
  • 129
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
  • #
    lotnictwo
  • #
    lot
  • #
    lotniskochopina
  • #
    ciekawostki
panda_3
panda_3
panda_3 02.05.2020, 20:15:09
  • 2
@MajorWinters: Polska mistrzem Polski!!

450

W latach 50. i 60. rolnicy w Australii mieli duże problemy z suszą

W latach 50. i 60. rolnicy w Australii mieli duże problemy z suszą

Pewien inżynier ogarnął im temat. Nazywał się Persival Yeomans. Zaprojektował specjalny pług (rodzaj głębosza), którym rozcina się głębszą warstwę co powoduje budowanie gleby od dołu. Ważne jest, żeby pług rozrywał tylko ten fragment głęboko pod ziemią. Ziemia nie może być nigdy "goła".

mlek
z
youtube.com
dodany: 30.04.2020, 15:52:14
  • 74
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    energetyka
  • #
    gospodarka
  • #
    pogoda
  • #
    ciekawostki
panda_3
panda_3
panda_3 01.05.2020, 03:31:33
  • -1
@Ghuthek: mzuri to przecież nie jest polska firma.
Maudee
Maudee
27.04.2020, 01:22:27 via Android
  • 959
pokazmorde
Maudee - pokazmorde

źródło: comment_15879505472ucVUPIXrCKiYjDrVxGyM1.jpg

Pobierz
  • 148
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panda_3
panda_3
panda_3 27.04.2020, 19:26:51
  • 0
@Maudee: w ogóle nie podobna do siebie jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
panda_3
panda_3
panda_3 25.04.2020, 15:46:35
  • 0
Nie rozumiem zamieszania z płynem do dezynfekcji z Orlenu, kupione bez problemu 5 litrów ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tak na prawdę, bez #pdk #orlen #koronawirus
panda_3 - Nie rozumiem zamieszania z płynem do dezynfekcji z Orlenu, kupione bez prob...

źródło: comment_1587829584TUiIpxvBh8KCzDgCyej0HL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 18
  • Strona 8 z 18
  • >

Zdzich

  • dom

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.02.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.11.2022

    Gadżeciarz
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking