#latwogang Trzeba zbierać niestety na kolejną zbiórkę dla cancer fighters. Koszty działania fundacji niestety pochłonęły większość środków. Buty dla pani prezes za 5 tysięcy złotych, telefon za 6 tysięcy złotych i wiele innych ( ͡°͜ʖ͡°) oczywiście żart, ale zawsze mnie śmieszy jak ludzie zbierający pieniądze na tych fundacjach bawią się za te pieniądze, z jednej strony każda złotówka jest ważna więc wpłacajcie a z
@heniek_8: dlatego jedynym powodem że nie wrzuciłem jego tag na czarną listę było to, że jeden Mirek się zadeklarował że za rok zawoła jak przejrzy oświadczenie majątkowe jego fundacji i da znać co i jak xD
@pablonzo:Nnie wiem jak miał na imię kierowca który zginął ale Filipem był poprzedni właściciel tego auta, stąd zapewne indywidualna tablica "FIFI" ten samochód był na sprzedaż z rok temu, wcześniej straszył ludzi u mnie na wsi głośnym wydechem, na szczęście nie wariował za dużo na drogach, przynajmniej ja nie widziałem
Władze na Kremlu mają kolejny powód do złości. Rząd Kanady nie tylko ogłosił nowe pakiety pomocy dla Ukrainy o wartości setek milionów dolarów, ale również nasi wschodni sąsiedzi otrzymają w prezencie potężny samolot transportowy An-124 "Rusłan".
@yolantarutowicz: ten tutaj że zdjęcie to inny model, został zniszczony na początku inwazji, miał sześć silników, ten o którym mowa w artykule to troszkę mniejszy bo cztero silnikowy ale i tak ogromny, widziałem jak kiedyś takie lądowały w Poznaniu.
Śmieszny jest ten płacz lekarzy, że się robi teraz na nich nagonkę, a oni mają taką ciężka pracę i 108k/miesiąc na SOR to wcale nie jest jakoś dużo - autentyczne komentarze lekarzy. To tylko pokazuje stopień odklejenia tych ludzi. I jeszcze straszenie, że wyjadą za granicę xD
Droga wolna, problem w tym że za granicą nie da się tak łatwo kasować po 350zl prywatnie i magicznie znajdować miejsce w szpitalu na jakiś zabieg.
@Anomalocaracid: 108k fejk? Na pewno nie, już pisałem jakiś czas temu, u mnie w małym mieście powiatowym, szpital ledwo zipie a lekarze dostają średnio 70k na miesiąc...
Kurła, chyba wystartuje w następnych wyborach do parlamentu, moimi jedynymi postulatami będą zniesienie limitów przyjęć na studia lekarskie i zniesienie limitów przyjęć lekarzy na specjalizację... #lekarz100k
Najlepsza praca aktualnie? Żadna, o której pisali na wykopie. Żaden hehe programista 15k, żaden freelancer, żadna działalność. Najlepsza fucha obecnie to lekarz i nawet z tym nie dyskutujcie. Przychodzi ktoś przeziębiony - Neosine, coś na nos/gardło/kaszel i spadaj Przychodzi ktoś z anginą, zapaleniem - antybiotyk i spadaj Przychodzi ktoś z problemami żołądkowo-jelitowymi - IPP i spadaj Przychodzi ktoś z problemami o podłożu psychosomatycznym - jakaś pregabalina i spadaj
@Lolenson1888: kilkanaście tysięcy? Dołóż i to dużo xD moja dziewczyna jest w związkach zawodowych małego szpitala w mieścinie powiatowej, ostatnio dostali wyniki jakiegoś tam audytu, kazdy lekarza dostaje tam średnio 70 tys brutto miesięcznie.
@francopolo: koniary to stan umysłu, wśród wielu które znam była tylko jedna w miarę ogarnięta i w porządku, reszta to tylko o koniach mogła gadać o nie było innego tematu Na 100% jej nie wyjdzie, róbcie screeny xD
Masz nowe auto w i wymieniasz olej w trybie LL tak jak nakazuje producent? Obejrzyj film jeśli chcesz pojeździć autem dłużej niż tylko do końca gwarancji.
Hahajah MEMCEN jednak poczul sie zniewazony XD Mowi m.in ze pis to rosja, tylko co z tego? Wsadziles ich prezydenta do palacu i uratowales ich kolezkow.
Teraz to ty bedziesz wydymany predzej czy pozniej.
Trzeba zbierać niestety na kolejną zbiórkę dla cancer fighters. Koszty działania fundacji niestety pochłonęły większość środków. Buty dla pani prezes za 5 tysięcy złotych, telefon za 6 tysięcy złotych i wiele innych ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście żart, ale zawsze mnie śmieszy jak ludzie zbierający pieniądze na tych fundacjach bawią się za te pieniądze, z jednej strony każda złotówka jest ważna więc wpłacajcie a z
źródło: IMG_9494
Pobierz