Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ochlapto
Ochlapto

Ochlapto

Dołączył 11 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7039
  • Znaleziska 2954
  • Mikroblog 4085
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 32
PanTuNieMieszkasz
PanTuNieMieszkasz
przedwczoraj, 14:04:17
  • 9
Posiadam tortille, sos pomidorowy produkcji domowej, ser typu mozarella i wiele warzyw, no nie chcę mi się mięsa jak gorąco ani ogólnie jeść. I myślę czy zrobić typowe tortille czy coś a la picke z tortilli bo przepisy różne fajne som
Ale najchętniej co to bym se nic nie jadł bo kurde nie chce mi się. Ale głód ssie i muszę zrobić coś dobrego żeby to zjeść. Ale wody mineralnej to se
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ochlapto
Ochlapto
Ochlapto przedwczoraj, 16:28:07 via Wykop
  • 0
@PanTuNieMieszkasz: XD
  • Odpowiedz
JajkaNieMajaBialek
JajkaNieMajaBialek
JajkaNieMajaBialek
24.06.2026, 19:26:07
  • 649
gość z ryja wygląda jakby mógł grać w bajkach pixara typu zły rozpieszczony dzieciak nie szanujący zabawek w Toy Story
#lekarz100k #afera #kanalzero
JajkaNieMajaBialek - gość z ryja wygląda jakby mógł grać w bajkach pixara typu zły ro...

źródło: obraz_2026-06-24_212450119

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ochlapto
Ochlapto
Ochlapto 25.06.2026, 13:17:22 via Wykop
  • 1
@JajkaNieMajaBialek: FAS
  • Odpowiedz
Ochlapto
Ochlapto
Ochlapto 23.06.2026, 18:27:43
  • 2
#stonerrock #muzyka
Wybiera się ktoś na Red Smoke Festival 10-12 VII 2026 Pleszew?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lordsekator
lordsekator
25.06.2026, 15:53:41 via Wykop
  • 0
@Ochlapto: oczywiscie
  • Odpowiedz
BartlomiejWr
BartlomiejWr
19.06.2026, 04:24:06
  • 43
Pracuję w kołchozie za 4000zl na rękę, nie chce być niewolnikiem pracy do końca życia, wyrwał się ktoś z was z wyścigu szczurów ? Pomóżcie mi mam dopiero 22 lata.
#praca #kariera #biznes
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ochlapto
Ochlapto
Ochlapto 19.06.2026, 05:00:41 via Wykop
  • 8
@BartlomiejWr: idź do jakiejś mundurówki. Wojsko, policja czy straż graniczna. Przed pięćdziesiątka będziesz juz mógł iść na emeryturę.
  • Odpowiedz

1239

Niezależny raport: gangi zgwałciły nawet 250 tysięcy brytyjskich dziewczynek

Pokaż treści 18+

Niezależny raport: gangi zgwałciły nawet 250 tysięcy brytyjskich dziewczynek

Brytyjski poseł Rupert Lowe opublikował 219-stronicowy raport sfinansowany przez ponad 20 tysięcy darczyńców. Dokument opisuje dekady zorganizowanego wykorzystywania seksualnego w co najmniej 149 dystryktach UK, za "aktywną lub pasywną zgodą" policji, opieki społecznej i polityków.

awe-spam
z
gbnews.com
dodany: 17.06.2026, 13:24:12
  • 149
  • #
    wielkabrytania
  • #
    anglia
  • #
    londyn
  • #
    polityka
Ochlapto
Ochlapto
Ochlapto 17.06.2026, 20:35:05 via Wykop
  • 0
@fantazm: Myslę, że islam to gorsza dyktatura niż komunizm czy nazizm. Ludzie mówią-obudzi się jakiś malarz i to wszystko posprząta. Może i będzie drugi adolf, tylko nie po stronie Europejczyków a muslimów. Jeszcze tyko chwila jak już będzie ich więcej. Próbowali wieki temu podbić Europę mieczem. Teraz podbiją brzuchami kobiet, często idiotek z Europy.
Trzy fazy ich najazdu:
1. Jest ich mało, nie są zorganizowani. Przedstawiają się jako egoztyczna wartościowa kultura
mlodygustaw
mlodygustaw
31.05.2026, 21:34:54
  • 0
Jak wygląda sprawa ochrony oczu przed UV w tych wszystkich przyciemniających szybkach w kaskach? Z zasady ten plastik sam w sobie ma właściwości anty UV? Czy może lepiej jeździć w normalnej przezroczystej szybce + okulary przeciwsłoneczne xD

#motocykle
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ochlapto
Ochlapto
Ochlapto 01.06.2026, 10:17:28 via Wykop
  • 0
@mlodygustaw: @motospamer przecież niektóre kaski mają dodatkowo blendę przeciwsłoneczną.
@Zielony34 tak samo używam blendy.
  • Odpowiedz
prawdecipowiem
prawdecipowiem
prawdecipowiem
30.05.2026, 21:53:59
  • 0
Szanowni, czy też zauważyliście, że kiedyś w trasie non stop trzeba było wycierać szybę z owadów a teraz ledwo kilka jest po godzinie jazdy? Czy to moje auto moze inaczej jest aerodynamiczny rozwiązane i stąd ta różnica? #owady #pszczola #zmianyklimatu #pestycydy #bioroznorodnosc #samochod
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ochlapto
Ochlapto
Ochlapto 30.05.2026, 22:13:23 via Wykop
  • 0
@prawdecipowiem: W motorze szyba po jeździe jest cała ubabrana.
  • Odpowiedz
zulugulubenc2
zulugulubenc2
26.05.2026, 05:29:23
  • 21
Skoro witaminki po trzydziestce bóldupią o związki starszych mężczyzn (ich rówieśników) z młodszymi kobietami (20 latkami) to może by lansować w mediach taki pogląd że związki typu kobieta < 160 i chłop >180 to zamaskowane PDFstwo i że taki wrostlak ma małego siura dlatego bierze sobie małą babę bo boi się że proporcjonalnej do siebie nie zaspokoi.

#blackpill
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ochlapto
Ochlapto
Ochlapto 26.05.2026, 20:16:34 via Wykop
  • 0
@lubisz_sok_to_sok_maj_kok: taka laska urodzi ci manleta i zostanie przegrywem
  • Odpowiedz
Instynkt
Instynkt
26.05.2026, 11:46:43
  • 330
Jak się żonate i dzieciate chuopy 40-50+ zbiorą przy jednym stole np. na weselu i wjedzie temat małżeństwa i witaminek to człowiek czuje się jakby siedział z Mireczkami z tagu #blackpill
#p0lka #zwiazki
Instynkt - Jak się żonate i dzieciate chuopy 40-50+ zbiorą przy jednym stole np. na w...

źródło: blackpill

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ochlapto
Ochlapto
Ochlapto 26.05.2026, 19:36:39 via Wykop
  • 0
@jakubbaumann: opowiedz coś
  • Odpowiedz
mpetrumnigrum
mpetrumnigrum
mpetrumnigrum
21.05.2026, 17:30:38
  • 10
#motocykle #endurodogruzji

Jesteśmy w Serbii. Pierwsza trasa TET ciągneła się wzdłóż wałów przeziw powodziowych.
Do póki jest sucho to jest spoko pojedziecie nawet na motorowerze ale po 2 dniach opadów deszczu nikt by mnie tam koniami nie zaciągnoł. Ziemia to jest glina z iłem. Momentalnie zakleja kazdą oponę i to jest taniec na lodzie przy 5km/h.
Na szczęście mieliśmy prawie sucho.

Drugi
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ochlapto
Ochlapto
Ochlapto 21.05.2026, 19:00:37 via Wykop
  • 1
@mpetrumnigrum:

chamulcu, dochamowywać, zaczoł, zaciągnoł, dał by, wypszedzały

Poprachuj trochę nad błędami. To już kolejny twój post, że nawet ja widzę takie kwiatki
  • Odpowiedz
Ochlapto
Ochlapto
Ochlapto 21.05.2026, 19:16:53 via Wykop
  • 0
@mpetrumnigrum: ok
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
17.05.2026, 22:04:36
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ochlapto
Ochlapto
Ochlapto 19.05.2026, 06:25:26 via Wykop
  • 0
@Winogrono_bez_pestki1: był na jakimś Onecie analogiczny artykuł z kobietą.
  • Odpowiedz
SlowSnake
SlowSnake
18.05.2026, 18:04:46
  • 246
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ochlapto
Ochlapto
Ochlapto 19.05.2026, 06:09:07 via Wykop
  • 3
@SlowSnake: ten obrazek to najlepsze podsumowanie wyjątkowości tej wieśniary.
  • Odpowiedz
Winogrono_bez_pestki1
Winogrono_bez_pestki1
19.05.2026, 04:27:37
  • 29
WESOŁEGO DNIA MYCIA SAMOCHODÓW, BLACHARY.
Winogronobezpestki1 - WESOŁEGO DNIA MYCIA SAMOCHODÓW, BLACHARY.

źródło: 1000700325

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ochlapto
Ochlapto
Ochlapto 19.05.2026, 05:55:35 via Wykop
  • 33
@Winogrono_bez_pestki1: przez takie gówna ram jest drogi.
  • Odpowiedz
Ochlapto
Ochlapto
Ochlapto 14.05.2026, 13:44:50
  • 3
Gość chciał kupic moto w marcu. Na jakiejś grupie post był opublikowany w marcu. W linku poniżej opublikowali dopiero w dniu wczorajszym.
#motocykle
https://www.facebook.com/groups/135221750378583/permalink/2068604730373599/?app=fbl
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brck89
brck89
brck89
14.05.2026, 13:48:21 via Wykop
  • 1
a gość do domu nie dojechał, śmiertelny wypadek na drodze ekspresowej. Ciekawe czy wina kierowcy motocykla czy sprzętu.

https://www.facebook.com/61573829425373/posts/z-%C5%BCalem-informujemy-%C5%BCe-zgin%C4%85%C5%82-%C5%9Bp-%C5%82ukasz-snarski-dompogrzebowyhades-nekrolog-klep/122182079222794314/

https://tomaszow-mazowiecki.policja.gov.pl/etm/informacje/117746,Smiertelny-wypadek-z-udzialem-motocyklisty.html
  • Odpowiedz
Vader-Poland
Vader-Poland
15.05.2026, 20:24:20 via iOS
  • 0
@WybuchowyCzajnik: @Ochlapto nawet ten post nie musiał wisieć w poczekalni. Algorytm Facebooka jest beznadziejny i część postów wrzuca jako spam do weryfikacji. Ale jak jeszcze poczekalnia bije po oczach i wysyła notyfikację do admina ze jest coś w poczekalni, tak spam sobie czeka aż tam wejdziesz z premedytacją. I tak czasami okazuje się że na mojej grupie wiszą po 2 miesiące posty w spamie, które spamem nie są ale
  • Odpowiedz
Hunchbacked
Hunchbacked
11.05.2026, 14:08:05
  • 77
Co tam miałczysz? Ty masz zawsze najwięcej do powiedzenia. Ja cie nie podrywałem, zostałaś wyśmiana. Mnie mogą nie chcieć, ważne że ty wszystkich chcesz, każde pento przyjmiesz w gacie. Dupe lizałaś Helboyowi? Po siostrze poprawiałaś? Ty miałaś chorobę weneryczną, na zakaźnym raka udawałaś. Lekarz ci powiedział że miałaś zakażenie kapusty, jeszcze tiktoki tam sobie nagrywałaś, półmózgu ty, pacjentem do dzisiaj jesteś. Kto cie k---a znosi? Ciebie tylko biorą żeby cie wydymać, k--------u
Hunchbacked - Co tam miałczysz? Ty masz zawsze najwięcej do powiedzenia. Ja cie nie p...

źródło: 0121eee9e6

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ochlapto
Ochlapto
Ochlapto 11.05.2026, 15:53:29 via Wykop
  • 0
@dam115: o co chodzi?
  • Odpowiedz
Ochlapto
Ochlapto
Ochlapto 10.05.2026, 20:54:23
  • 0
#stonerrock https://www.youtube.com/watch?v=TK-GClrSOGo&list=PL3HIPqiBEI3sQbYCgT3HTDzHbrPPin7RQ&index=140
Ochlapto - #stonerrock https://www.youtube.com/watch?v=TK-GClrSOGo&list=PL3HIPqiBEI3s...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Big_Bocchers
Big_Bocchers
08.05.2026, 19:59:49
  • 0
Chciałbym zagrać fallouta 1. Jest jakiś mod co naprawia błędy, podbija rozdziałkę, sprawia że gra jest przyjemniejsza? Co jak fanowska łatka do wampira maskarady.

#fallout #gry #pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ochlapto
Ochlapto
Ochlapto 09.05.2026, 05:26:24 via Wykop
  • 1
Fallouty 3d będziesz patrzył z pogardą podobnej do tej odczuwanej przez p0lke na myśl o narzeczonym po powrocie z Erasmusa


@niemiecki_agent: XD
  • Odpowiedz
SlowSnake
SlowSnake
03.05.2026, 03:55:27
  • 223
W nocy wracała po alkoholu ze znajomymi. W taksówce zaczęła się kłócić z kierowcą i została wyrzucona na poboczu. Była pijana, roztrzęsiona, płakała i chodziła boso. Przejeżdżający obok Salim Ullah, 33-letni mężczyzna, zatrzymał się, gdyż uznał, że warto zapytać czy może nie potrzebuje pomocy, tym bardziej, że wyglądała na osobę w złym stanie. Zaproponował, że podwiezie ją do domu, żeby była bezpieczna.
Po drodze do jej domu w Cheshire w północno-zachodniej Anglii
SlowSnake - W nocy wracała po alkoholu ze znajomymi. W taksówce zaczęła się kłócić z ...

źródło: IMG_20260503_055306

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ochlapto
Ochlapto
Ochlapto 03.05.2026, 04:39:04 via Wykop
  • 23
gdybym ja zobaczył taką dziewczynę na poboczu w takim stanie, to na bank chciałbym jej pomóc... a nie mam kamerki w samochodzie.


@SlowSnake: do tego to prowadzi. Jest wyjście. Zatrzymujesz się, po upewnieniu się że delikwentka jest pijana i potrzebuje pomocy dzwonisz na policję.
Przyjeżdżają i zawijają ja na izbę wytrzeźwień.
Voila, zrobiłeś dobry uczynek.
  • Odpowiedz
smway
smway
smway
27.04.2026, 16:30:56
  • 0
Co myślicie o niewielkim ADV na prawie pierwsze moto?prawko A zdane dawno temu, w oko wpadł mi Kove 510x, nówka za 25k, tylko adv niestety 200kg+, nie będzie przeszkadzało świeżakowi? Jeździłem na sv650 chwilę i boje się też o brak mocy, może ktoś poleci coś w podobie ale 600-700ccm, na tenere mnie nie stać. Wygodne to do miasta i okolic, nauki na traskach? Myslalem też o supermoto KTM 390 smc, chociaż to
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ochlapto
Ochlapto
Ochlapto 27.04.2026, 16:42:29 via Wykop
  • 0
@smway: BMW 650gs
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.12.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 24.01.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking