Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko153
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mowcaumarlych

mowcaumarlych

Dołączył 8 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 949
  • Znaleziska 231
  • Mikroblog 718
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 7

469

Po tym tekście 10 razy zastanowisz się, zanim kupisz mieszkanie od dewelopera.

Po tym tekście 10 razy zastanowisz się, zanim kupisz mieszkanie od dewelopera.

Pojechał incognito na zlot deweloperów, przeszedł szkolenie ze sprzedaży nieruchomości, zatrudnił się nawet na budowie jako operator dźwigu. Wszystko po to, by zrozumieć, dlaczego nasze mieszkania są coraz mniejsze, coraz droższe i coraz gorszej jakości.

Dueil_angoisseus
z
natemat.pl
dodany: 17.06.2024, 07:04:12
  • 149
  • #
    nieruchomosci
  • #
    wywiad
  • #
    patodeweloperka
  • #
    koalicjadeweloperska
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    kredythipoteczny
mowcaumarlych
mowcaumarlych 17.06.2024, 12:43:51 via Wykop
  • 2
@Commodore_64: podpisuje się, z tym, że my z żoną z Wrocławia 100km dalej na wieś się wyprowadziliśmy do domu kupionego za połowe ceny APARTAMENTU 55m2 na wypizdowie Wrocławia :)

324

Ewenement w skali Polski. Świnoujście przygotowane na wypadek wojny

Pokaż treści 18+

Ewenement w skali Polski. Świnoujście przygotowane na wypadek wojny

Świnoujście znajduje się na czele listy miejscowości najlepiej przygotowanych do ochrony mieszkańców w przypadku konfliktu. W mieście znajduje się więcej miejsc w schronach niż ludzi. - Mamy też przygotowany tzw. plan funkcjonowania operacyjnego miasta

konto usunięte
z
polsatnews.pl
dodany: 14.03.2024, 17:44:46
  • 50
  • #
    swinoujscie
  • #
    wojna
  • #
    schrony
  • #
    obronacywilna
mowcaumarlych
mowcaumarlych 14.03.2024, 22:12:42 via Wykop
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mowcaumarlych
mowcaumarlych 14.03.2024, 22:26:48 via Wykop
  • 28
@essos: bo miałem fajną pracę w której pracowałem faktycznie po 1-3h dziennie, reszta to siedzenie i gadanie z kolegami/koleżankami z pracy, patrzenie się na kanał i pływające statki i promy i migoczącą w blasku słońca wodę.
Pod względem pracy to było najlepsze miejsce w jakim pracowałem w życiu - zero pośpiechu, stresu jakiegoś większego, kasa z turystyki jak nie w PLN to w EURO, brakuje mi tego, ale to pewnie
mowcaumarlych
mowcaumarlych 15.03.2024, 07:17:46 via Wykop
  • 1
@Joa024: @RedBaron nie, pracowałem w biurze nieruchomości jako grafik/webmaster/fotograf/seo speialist i inne takie. W każdym razie byłem bliżej turystyki niż bym chciał, bo co dzień ktoś przychodził po najem długo lub krótko terminowy.
mowcaumarlych
mowcaumarlych 02.12.2023, 02:08:19
  • 79
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mowcaumarlych
mowcaumarlych
Autor
02.12.2023, 02:10:53 via Wykop
  • 2
@Thiocomaster: mhm kierowcow pod auchanem xd
  • Odpowiedz
mowcaumarlych
mowcaumarlych
Autor
02.12.2023, 02:16:05 via Wykop
  • 15
@Witaj_przyjacielu: dostalem 2h po opisanym wydarzeniu. Poza tym zdziwiło mnie bo nie raz mnie policja zatrzymala bo kogos szukali, ale pierwszy raz z bronią w ręku wyglądając jak gdyby byli gotowi mnie ostrzelać i o tym chciałem napisać.
  • Odpowiedz
mowcaumarlych
mowcaumarlych
Autor
02.12.2023, 02:17:16 via Wykop
  • 0
@markhausen: i to jest ciekawa ciekawostka, dzięki
  • Odpowiedz

1097

Suno AI który generuje piosenkę w 2 minuty na podstawie wpisanego tekstu

Suno AI który generuje piosenkę w 2 minuty na podstawie wpisanego tekstu

również po polsku.

51431e5c08c95238
z
app.suno.ai
dodany: 23.11.2023, 13:48:55
  • 355
  • #
    ai
  • #
    chatgpt
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    muzyka
mowcaumarlych
mowcaumarlych 23.11.2023, 23:48:31 via Wykop
  • 18
Polecam 11/10 na blak frajer ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sobel/Zenek - Życie to są chwile (wersja rap XD)

https://vocaroo.com/1mjzc1EVirWm
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mowcaumarlych
mowcaumarlych 18.11.2023, 13:31:09
  • 5
Ah ta jakość by USA i rzekoma niezniszczalność ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ledwo 3 lata, sporadycznie użytkowanie, a prawie palca mi ucięły pękając i jeszcze na gwarancje wysyłka do niemiec... nie wiem czy kupiłbym jeszcze raz.

#leatherman #multitool #motoryzacja #survival #zalesie #narzedzia #majsterkowanie
mowcaumarlych - Ah ta jakość by USA i rzekoma niezniszczalność ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Ledwo 3 ...

źródło: WhatsApp Image 2023-11-18 at 14.28.03

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mowcaumarlych
mowcaumarlych
Autor
18.11.2023, 13:37:11 via Wykop
  • 0
@pifqo: Nie brałem z militarii chyba że są głównym dystrybutorem i można? Tego nie wiedziałem.

Szczerze to chyba bym wybrał inny model - brałem tego bo był najbardziej "toporny" i idiotoodporny rzekomo.

Ściskałem ramie wycieraczki jedną ręką i wyginałem, żeby je naregulować - to tak naregulowałem, że krwią szybę zachlapałem XD
  • Odpowiedz
mowcaumarlych
mowcaumarlych
Autor
18.11.2023, 13:43:44 via Wykop
  • 0
Ok, dzięki za cenne info!
  • Odpowiedz
mowcaumarlych
mowcaumarlych
Autor
21.11.2023, 14:56:37 via Wykop
  • 1
@annotate trochę dramatyzowałem ;p

@zbychu_pl

Zwracam honor - w sobotę pojechałem do militaria oddać na gwarancje - dziś już mam nowego. Zawsze sceptycznie podchodziłem do militaria ale kwestia gwarancji na tego multitoola 11/10 - polecam. A nowy chodzi lepiej niż stary jako nowy.
  • Odpowiedz
mowcaumarlych
mowcaumarlych 18.11.2023, 13:42:52
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pilot1123
pilot1123
18.11.2023, 13:45:19 via Wykop
  • 7
@mowcaumarlych: przecież ze smyczą biega
  • Odpowiedz

629

Mały ale wariat

Mały ale wariat

Maluch Racer

PolishBoyfriend
z
streamable.com
dodany: 29.10.2023, 17:33:37
  • 46
  • #
    motoryzacja
  • #
    ciekawostki
  • #
    rozrywka
mowcaumarlych
mowcaumarlych 30.10.2023, 21:31:46 via Wykop
  • 1
@Steven_Hyde: za Mitasubishi Legnum (Galant) 2.5 V6 z 2 turbinami, napędem na 4 koła z systemem AYC zawsze plusik
mowcaumarlych
mowcaumarlych 01.10.2023, 16:32:50
  • 4
Hej, doradźcie co robić, życiowe rozterki here.

Wynajmujemy z żoną we Wrocławiu 50m2 za 3800zl ze wszystkimi opłatami. Zdaje sobie sprawę ze to patologia tyle kasy wywalać w śmietnik tym bardziej ze od kwietnia przyszłego roku będziemy mieć bombelka, ogólnie to mieszkanie dla naszej 2ki z psem już jest za ciasne. Z plusów tego mieszkania, to 10m z buta do pracy i spoko standard, ale chów typowo klatkowy polaka pospolitego :)

Dlatego chcieliśmy kupić

Co robić?

  • Wynajmować dalej skoro chcesz komuś spłacać kredyt 8.6% (52)
  • Kupić mieszkania we Wro nawet 40m2 za 600k 22.9% (139)
  • Kupić dom poza miastem do 500k nawet do remontu 49.9% (303)
  • Opiekować się babcią za dom do remontu za ok. 200k 18.6% (113)

Oddanych głosów: 607

  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mowcaumarlych
mowcaumarlych
Autor
01.10.2023, 21:53:42 via Wykop
  • 0
@azael89: ogólnie zarobki to ja 9k na reke, żona 4k. Na te ceny i standardy malo.
Oszczędności marginalne 25k +50k do załatwienia bezzwrotnie powiedzmy.
Bez notarialnego przepisania 100% domu nie przeprowadzę sie tam.
Ogolnie ja bede miec problem ze zdolnością bo jestem na ryczałcie od lutego tego roku, wiec to spore utrudnienie przy kredycie.
  • Odpowiedz
mowcaumarlych
mowcaumarlych
Autor
01.10.2023, 21:55:01 via Wykop
  • 0
@Kitku_Karola: dlatego wstępnie umowa będzie taka ze sie rodzeństwo zrzeka wszystkiego i 100% od razu bedzie na mnie z adnotacja dochowania babci.
  • Odpowiedz
mowcaumarlych
mowcaumarlych
Autor
01.10.2023, 21:56:40 via Wykop
  • 0
@pytanie1: zrobienie tego domu po nowemu to ok. 200 tys. Znajdź mi za tyle 150m2 dom z 1800m2 działki.
  • Odpowiedz
mowcaumarlych
mowcaumarlych
Autor
01.10.2023, 21:58:16 via Wykop
  • 0
@teslamodels: 87 lat i sprawna
  • Odpowiedz
mowcaumarlych
mowcaumarlych
Autor
01.10.2023, 22:00:07 via Wykop
  • 0
@dzbanzyciowy: niestety to nie bait, ale mocno uprościłem, dokładnie to 60km od strony zakładu pracy, jest w godzinie do zrobienia.
  • Odpowiedz
mowcaumarlych
mowcaumarlych
Autor
01.10.2023, 23:35:51 via Wykop
  • 0
@konrado12: dziękuję za ten głos rozsądku.

Ogólnie z babcia nie miałem kontaktu przez 10 lat do ostatniego roku, przez te konflikty. Zapamietalem ja jako dość autorytarną osobe która łatwo sie obraża jak nie może postawić na swoim.
Ale to bylo dawno, ogolnie przeszła metamorfoze nie jest zgorzkniałym starcem tylko babcia ktora zawsze chciałem mieć. Otwarta, miła i uśmiechnięta, nie narzuca sie, bez wiekszych oczekiwań tylko ewentualnie z prośbą o pomoc.

Wieś w której
  • Odpowiedz
mowcaumarlych
mowcaumarlych 29.05.2023, 21:48:38
  • 4
Stworzyłem nowa rasę, a oto i ona Nowofufland Unicorn

#pokazpsa #smiesznypiesek
mowcaumarlych - Stworzyłem nowa rasę, a oto i ona Nowofufland Unicorn

#pokazpsa #smi...

źródło: Screenshot_2023-05-29-23-46-57-972_com.whatsapp

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mowcaumarlych
mowcaumarlych 10.01.2023, 16:30:58
  • 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mowcaumarlych
mowcaumarlych
Autor
10.01.2023, 22:50:30
  • 0
@Klepajro: ale dostala ponad 1000 plusow
  • Odpowiedz
mowcaumarlych
mowcaumarlych 15.12.2022, 10:47:56
  • 4
Mirki trzymajcie kciuki dzisiaj składam wypowiedzenie...


Także trzymajcie kciuki, żebym znalazł lepszą prace albo skończe pod mostem XD

#pracbaza #oswiadczenie #januszex
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mowcaumarlych
mowcaumarlych
Autor
15.12.2022, 11:37:02
  • 0
@xTortox: miesiąc czyli do końca stycznia robie
  • Odpowiedz
mowcaumarlych
mowcaumarlych 09.12.2022, 08:12:40
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mowcaumarlych
mowcaumarlych
Autor
09.12.2022, 08:26:11
  • 1
@A_R_P: dokładnie
  • Odpowiedz
mowcaumarlych
mowcaumarlych
Autor
09.12.2022, 08:47:13
  • 0
@A_R_P: w ogole to śmieszne, ja oszukuje, a pis, państwo i obajtek dbajo o lepsze jutro xd
  • Odpowiedz
mowcaumarlych
mowcaumarlych
Autor
09.12.2022, 08:53:43
  • 0
@A_R_P: może jestem złym człowiekiem albo jestem za stary żeby dać sie tak robić w wała.
O ile moge mieć pretensje do szefa to każda okazja żeby nie dać państwu mnie okraść to nie tylko obowiazek ale i przyjemność i moja moralność w tej materii nie istnieie. Moze jak sie im nasze pieniadze skoncza to sie cos zmieni
  • Odpowiedz
mowcaumarlych
mowcaumarlych
Autor
09.12.2022, 08:55:04
  • 0
@DarkZizi: nie chciałbym płacić, nfz to żart , do emerytury nie dożyje, a jak dożyje to i tak bede musiał pracowac żeby przeżyć to za co mam płacić podatki? Żeby móc je płacić większe na stacji czy w biedronce?
  • Odpowiedz
mowcaumarlych
mowcaumarlych
Autor
09.12.2022, 09:00:56
  • 1
@A_R_P: jak mam do wyboru ledwo wiązać koniec z koncem a żyć trochę ponad tą minimalną egzystencje to wiadomo co wybiore. Trudno to zrozumieć jak sie takich problemów nie ma.
Jednak uwazam ze masz rację, kazdy robi wały bo można. I jest to tak zakorzenione ze nie wiadomo jak to zmienić.
  • Odpowiedz
mowcaumarlych
mowcaumarlych 08.12.2022, 13:24:26
  • 7
Ej czy to normalne mieć w biurze 3 kamery, odbijać się rogerem za każdym razem jak się przychodzi/wychodzi, który zaokrągla np. 8:03 do 8:15 na minus, dodatkowo, trzeba przy odbijaniu na rogerze przerwy postawić sobie na stojaku oznaczenie, że jesteśmy na przerwie (chyba po to, żeby na kamerach było widać). Szef w każdej chwili może wejść przez pulpit zdalny na nasz komputer bo ma dostęp. Do kamer ma 50 calowy telewizor w
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mowcaumarlych
mowcaumarlych
Autor
08.12.2022, 13:30:04
  • 1
@nexe: nie, to nie zrzutka i to mówię całkiem serio, generalnie większość pracowników biurowych chce odejść po ostatnim "spotkaniu firmowym" na którym był publiczny lincz za błędy obsługi klienta i zmieszanie ich dosłownie z gównem i np. "zwolnie was 3 i poswiece 4h swojego zycia zeby was zastapic i zaoszczedze!" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mowcaumarlych
mowcaumarlych 16.11.2022, 15:05:51
  • 1
Grażyna mam zawał.... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
mowcaumarlych - Grażyna mam zawał.... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #logikarozowychpaskow ...

źródło: comment_1668611103XtopZMLVgnOvhVjWrLPQdf.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mowcaumarlych
mowcaumarlych
Autor
16.11.2022, 16:55:17
  • 1
@mala_kropka: rubaszny
  • Odpowiedz
mowcaumarlych
mowcaumarlych 11.11.2022, 20:22:19
  • 5
Wnusiu napaliłam już w kuchence na wodę, jest ciepła....

Przegielam co?

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #pdk #podlasie
mowcaumarlych - Wnusiu napaliłam już w kuchence na wodę, jest ciepła....

Przegiela...

źródło: comment_1668198078SS9vv4FesJtX0dNLklc5qg.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mowcaumarlych
mowcaumarlych
Autor
11.11.2022, 20:24:00
  • 2
To nie fejk xd myślałem ze rury z bojlerem w-----e xd

Ok 10min syczało parą
mowcaumarlych - To nie fejk xd myślałem ze rury z bojlerem w-----e xd

Ok 10min syc...

źródło: comment_1668198169r07loIseCpMNx8oIa7g38v.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz

2295

Kobieta spadła z dużej wysokości.

Pokaż treści 18+

Kobieta spadła z dużej wysokości.

Nowy trend na tiktoka?

Blehndzior
z
streamable.com
dodany: 01.11.2022, 10:42:14
  • 779
  • #
    polska
  • #
    glupiewykopowezabawy
  • #
    tiktok
  • #
    magik
mowcaumarlych
mowcaumarlych 01.11.2022, 11:50:37
  • 0
@Koner1391: dej
mowcaumarlych
mowcaumarlych 01.11.2022, 11:53:50
  • 0
@Koner1391: nie ma
mowcaumarlych
mowcaumarlych 27.10.2022, 10:30:11
  • 0
Hej, @morele_net odesłało mi w ramach gwarancji nową pamięć ram
32gb DDR4 G.SKILL RIPJAWS V 3600mhz CL16


Pamięć nowa, niemontowana, na gwarancji sprawna.
Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o info, możemy to zrobić przez #olx
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mowcaumarlych
mowcaumarlych
Autor
27.10.2022, 11:39:06
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
mowcaumarlych
mowcaumarlych
Autor
27.10.2022, 14:56:58
  • 0
@RBBN: żółci tysionc
  • Odpowiedz
mowcaumarlych
mowcaumarlych 20.09.2022, 19:38:51
  • 3
Może ktoś z Was mógłby pomóc. W sobotę w nocy żona trafiła na SOR z bólem brzucha, podejrzenie kolka nerkowa. Prawie zasłabła podczas badania na izbie, ciśnienie krwi ok. 50/35 później SOR, kroplówka tomograf i leżeć czekać na wyniki i badania. Po tomografie decyzja na natychmiastowy transport karetka do innego szpitala gdzie maja czynną chirurgię. Podejrzenie perforacja jelita/zapaleie otrzewnej.
Drugi szpital, badania krwii ponownie tomograf. Radiolog twierdzi ze to nie perforacja tylko pęcherzyk
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mowcaumarlych
mowcaumarlych
Autor
23.09.2022, 13:48:18
  • 0
@alteron: lezy w szpitalu, wykluczyli perforacje, od tygodnia nic nie jadła. Udalo się zrobić kolonoskopie, niestety jeszcze nikt nic nie mówił co wyszło. Stawiaja na pęcherzyk żółciowy, bo sa jakieś złogi. Na razie leży i nie wiadomo kiedy i co z operacja wycięcia. Generalnie cos się dowiedzieć jest bardzo ciężko.
  • Odpowiedz
mowcaumarlych
mowcaumarlych 04.07.2022, 14:54:02
  • 18
Kiedy Twój pies ma inne zdanie na temat doniczki niż Ty...

#pokazpsa #pokazdemona #smiesznypiesek #psy
mowcaumarlych - Kiedy Twój pies ma inne zdanie na temat doniczki niż Ty...

#pokazp...

źródło: comment_16569463619WKsOwLY93NLSK3fYt5vZ3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mowcaumarlych
mowcaumarlych 01.12.2021, 13:55:59
  • 13
Chciałbym zaprezentować Wam mojego szczeniaka bojowego o imieniu Furia, imię idealnie wpasowuje się w jego temperament poza tym waży 13kg w wieku 11 tygodni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatnio stoczył wygraną walkę z pluszowym batmanem XD jak będzie zainteresowanie to wrzucę skrót z przebiegu walki.

Pod naporem tłumu Mirków (aż jednego XD) zakładam autorski tag #toblacktofurious

#psy #pokazpsa #smiesznypiesek
mowcaumarlych - Chciałbym zaprezentować Wam mojego szczeniaka bojowego o imieniu Furi...

źródło: comment_1638366854lHdcl7QoN35Lk3CKNX727l.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mowcaumarlych
mowcaumarlych
Autor
03.07.2022, 00:04:00
  • 0
@dziamdzior: nowofundland
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
  • Strona 2 z 11
  • >

Mu00f3wca Umaru0142ych

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.09.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 19.11.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking