Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko193
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mdphp

mdphp

Dołączył 9 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7134
  • Znaleziska 64
  • Mikroblog 7070
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 12
  • Dodane (104)
  • Komentowane (915)
  • Plusowane (6051)
memiusz
memiusz
19.04.2026, 10:22:26
  • 567
Czy dzisiaj jest cieśnina handlowa? SPRAWDŹ! Cieśnina handlowa - skąd się wzięła i co oznacza? Cieśniny handlowe w 2026. Czy 19. kwietnia przypada cieśnina handlowa? #iran
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KazzWCHmp
KazzWCHmp
KazzWCHmp
19.04.2026, 15:40:41 via Android
  • 7
@memiusz: Dzisiaj spotkałem się z tym pierwszy raz, aż musiałem podpłynąć pod cieśninę, żeby zobaczyć czy jest handlowa. Nie była...
  • Odpowiedz
SmokStarodawny
SmokStarodawny
18.04.2026, 07:18:09
  • 18
A teraz porównajcie z wywiadem Trzaskowskiego u Żurnalista - jakiej my katastrofy uniknęliśmy...

#polityka #polska #bekazpisu #bekazlewactwa
SmokStarodawny - A teraz porównajcie z wywiadem Trzaskowskiego u Żurnalista - jakiej ...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logan00
Logan00
18.04.2026, 07:41:20 via Wykop
  • 363
@SmokStarodawny: kolejny prawak walący konia do Snusiarza..

Pewnie z Maxem Hubnerrm walicie sobie na kamerce wspólnie..

Co tam wetowanie Safe (polskie firmy nie mają zamowień), co tam oszukani na Zonda (weto nawrockiego) Polacy oszukani na 300mln.. ważne że RYKNĄŁ
Logan00 - @SmokStarodawny: kolejny prawak walący konia do Snusiarza..

Pewnie z Maxem...

źródło: 10770

Pobierz
  • Odpowiedz
sadelko
sadelko
18.04.2026, 07:51:14 via Android
  • 237
@SmokStarodawny: Wybitnie złe warunki powiadasz? Najtańsza pożyczka w historii Polski i to są złe warunki!? Wiesz jak działają obligacje? Chyba nie bo byłbyś w szoku
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
18.04.2026, 06:07:45
  • 1951
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bzyku95
bzyku95
18.04.2026, 06:43:42 via Wykop
  • 1214
@Afrobiker: stare p0lczysko
  • Odpowiedz
silnikAtrakcyjny
silnikAtrakcyjny
18.04.2026, 06:52:02 via Wykop
  • 1526
@Afrobiker: Boomerzy: Dziś to młode pracy nie nauczone
Młode: *chcą pracować już w młodości
Boomerzy: ALE ZA PIENIĄDZE? KTO TO WIDZIOŁ
  • Odpowiedz
GrimesZbrodniarz
GrimesZbrodniarz
18.04.2026, 05:40:03
  • 504
Dziwna ta zabawka, może trzeba domknąć

#heheszki #humorobrazkowy #pdk
GrimesZbrodniarz - Dziwna ta zabawka, może trzeba domknąć

#heheszki #humorobrazkowy ...

źródło: 1000139107

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrimesZbrodniarz
GrimesZbrodniarz
Autor
18.04.2026, 05:41:40 via Wykop
  • 251
Jeszcze taki śmieszny kluczyk był w zestawie
GrimesZbrodniarz - Jeszcze taki śmieszny kluczyk był w zestawie

źródło: 1000139109

Pobierz
  • Odpowiedz
Aaso
Aaso
18.04.2026, 06:22:37 via Wykop
  • 405
@GrimesZbrodniarz: urany boskie
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
17.04.2026, 21:52:48
  • 81
osiągnąłem 400 stron dodanych wpisów i teraz za każdym razem jak robię nowy wpis to jakiś stary zostaje bezpowrotnie utracony bo nie da się już do niego dotrzeć ehh biauek nienawidzę cię
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zazdrosny
zazdrosny
17.04.2026, 21:53:33 via Wykop
  • 54
@Teuvo: dom dla psychicznie i nerwowo chorych
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
Autor
17.04.2026, 21:56:04 via Wykop
  • 45
@zazdrosny: kiedyś znajdę dla nas dom z wielkim oknem na świat znowu zaczniesz ufać mi nie pozwolę ci się bać kiedyś wszystkie czarne dni obrócimy w dobry żart
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
17.04.2026, 19:12:41
  • 59
nakupiłam sobie gierek na ps4 to bede grała a co uwas
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hissis
Hissis
17.04.2026, 19:13:55 via Wykop
  • 50
@annlupin: A nakupiłem sobie wódki i będę pił
z fartem
  • Odpowiedz
derivatives
derivatives
17.04.2026, 23:05:02 via Wykop
  • 4
@annlupin:
derivatives - @annlupin:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
makgyvergaleriapl
makgyvergaleriapl
18.04.2026, 00:30:47
  • 843
Mam nowego idola...
makgyvergaleriapl - Mam nowego idola...

źródło: 1000005679

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrolSandaczPierwszyRozrzutny
KrolSandaczPierwszyRozrzutny
18.04.2026, 00:33:54 via iOS
  • 424
@makgyvergaleriapl: poczekaj aż zobaczysz podciąganie z pufą na głowie
  • Odpowiedz
Serniczek_Szatana
Serniczek_Szatana
18.04.2026, 01:17:09 via Wykop
  • 497
@makgyvergaleriapl: Wojfer to całe uniwersum najsilniejszego Polaka. Chociaż czasem jest aż za mocno.
Serniczek_Szatana - @makgyvergaleriapl: Wojfer to całe uniwersum najsilniejszego Pola...

źródło: IMG_2287

Pobierz
  • Odpowiedz
piotrek_18_89
piotrek_18_89
17.04.2026, 17:39:29
  • 78
#pokazkota #kitku #ziwerzaczki

Mój kot na wiecznej warcie.

Wystarczy, że wejdę do kuchni on już siedzi.

Dostaje tyle ile powinien, nie jest głodzony i wychudzony ale cały czas żebrze z miną „no teraz to już mnie tylko zabij” (-‸ლ)
piotrek1889 - #pokazkota #kitku #ziwerzaczki

Mój kot na wiecznej warcie.

 Wystarczy...

źródło: IMG_0417

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blahajo
blahajo
17.04.2026, 17:45:42 via Wykop
  • 28
@piotrek_18_89: no typowy kot, nie wiem o co ci chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
17.04.2026, 17:51:54 via Wykop
  • 15
@piotrek_18_89: Normalme zachowanie kocie.🤞
  • Odpowiedz
DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
17.04.2026, 19:48:42
  • 321
19-latek podpalił śmietnik i puścił z z Tajwanu zastąpi Intela

19-latek podpalił śmietnik i puścił z dymem 9 samochodów. Straty są gigantyczne
Fabryka Foxconn w Polsce? Gigant z Tajwanu zastąpi Intela

O co w tym chodzi?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szurszur
szurszur
17.04.2026, 19:53:23 via Wykop
  • 386
@DwieLinieBOTv3: dawno nie było bota
  • Odpowiedz
ZlodziejBilonownic
ZlodziejBilonownic
17.04.2026, 20:01:05 via Wykop
  • 96
@DwieLinieBOTv3: Wrócił ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
16.04.2026, 19:23:10
  • 933
ej słuchajcie mordeczki mam pomysł

A jakbyśmy tak wszyscy zrobili na złość Konfiturze i zaczęli poprawnie parkować?

J3###y konfident by nie miał wtedy co kręcić i na czym zarabiać

#konfitura #heheszki #samochodoza #stopcham
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
16.04.2026, 19:28:46 via iOS
  • 370
@Czoso: nie no tyle to nie
  • Odpowiedz
gracjan-rozenek
gracjan-rozenek
16.04.2026, 19:39:21 via Wykop
  • 299
@Czoso: bierzemy się ogólnopolsko do roboty, jeśli ktokolwiek ma do czynienia z ulicą, do całej kryminalnej polski, parkujmy poprawnie!! Wszyscy się zbieramy i parkujemy poprawnie to konfitura nie będzie miał co robić.
gracjan-rozenek - @Czoso: bierzemy się ogólnopolsko do roboty, jeśli ktokolwiek ma do...
  • Odpowiedz
Polasz
Polasz
17.04.2026, 04:30:24
  • 1334
Dzień dobry :)
Polasz - Dzień dobry :)

źródło: 9284

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chrystus
Chrystus
17.04.2026, 04:34:07 via Wykop
  • 151
@Polasz: Destylator.
  • Odpowiedz
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza
17.04.2026, 05:49:42 via Wykop
  • 103
@Chrystus: to mam w piwnicy
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
14.04.2026, 22:12:21
  • 556
Kupiłem bilety w jedną stronę do Bangkoku. Wynająłem mieszkanie na razie na miesiąc. Znalazłem szkołe języka angielskiego i fizjoterapeutę.

I zaczynam mieć wątpliwości co ja w ogóle odwalam xD no nic będzie przynajmniej co wspominać jak mnie nie zgwałcą lub nie zamkną za coś w więzieniu.

#sernikpodrozuje - obserwujcie bo od 2 czerwca będę relacjonował moje początki w Tajlandii
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matixrr
matixrr
14.04.2026, 22:16:47 via Wykop
  • 371
jak mnie nie zgwałcą


@lubie-sernik: to po co lecisz do Tajlandii (?) ( ͡° ᴥ ͡°)
  • Odpowiedz
Shea_99
Shea_99
Shea_99
14.04.2026, 22:23:55 via Wykop
  • 210
zaraz się okaże, że chciałeś tak zmienić zycie, żeby pokazać jej na storiskach jak to się świetnie trzymasz, a tak naprawde c--j będziesz wiedział co o----------z xD


@hpiotrekh: A niech jedzie, będzie chujnia to sobie chłop wróci. Nie ma znaczenia jakie są powody, ważne że poszerza horyzonty. Jeszcze jakby jechał do jakiegoś kraju gdzie jest niebezpiecznie to wówczas głupota, ale tam to ez.
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
14.04.2026, 22:34:57
  • 768
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysztof-mirko
krzysztof-mirko
14.04.2026, 22:45:22 via Wykop
  • 134
@wfyokyga: świeże
  • Odpowiedz
siekieromotyka
siekieromotyka
14.04.2026, 22:45:31 via Wykop
  • 390
@wfyokyga: Sprawiedliwe
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
14.04.2026, 10:51:10
  • 908
#bekazpisu #polityka #partiarosyjska

Ale Pierdosława Smrodzińskiego piecze d--a że na Węgrzech nie wygrała spasiona proruska świnia xD

No co jest? Czemu się nie uśmiechacie, brygada? XdddDdDDDDD
jaroty - #bekazpisu #polityka #partiarosyjska 

Ale Pierdosława Smrodzińskiego piecze...

źródło: AISelect_20260414_125010_Samsung Browser

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
14.04.2026, 10:51:51 via Android
  • 778
@jaroty: myślę, że nowy premier Węgier ma gdzieś gratulacje od jakiegoś gnoma i karła moralnego.
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
14.04.2026, 10:57:17 via Wypiek
  • 759
@jaroty xd
Mega_Smieszek - @jaroty xd

źródło: 1e2b52c6e55c4ca4be4247bfc55a348a

Pobierz
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
12.04.2026, 13:49:34
  • 1243
Ziomek zastrzelonego patusa z Bystrzycy Kłodzkiej płacze w internecie, że instruktor strzelectwa nie zadzwonił na policje XD
prychłem bardziej niż powinienem
#kryminalne #polska
thorgoth - Ziomek zastrzelonego patusa z Bystrzycy Kłodzkiej płacze w internecie, że ...
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
12.04.2026, 13:50:46 via Android
  • 996
@thorgoth

Ziomek z pomalowanymi ustami apeluje do wszystkich gitów mówiąc per kochani xD
Famine - @thorgoth

Ziomek z pomalowanymi ustami apeluje do wszystkich gitów mówiąc p...

źródło: temp_file5723321295039613472

Pobierz
  • Odpowiedz
Marek_Tempe
Marek_Tempe
12.04.2026, 13:53:12 via Wykop
  • 493
@thorgoth: "...i cięgiem jeździł na szczelnice..."
  • Odpowiedz
duzy_krotki
duzy_krotki
12.04.2026, 06:46:50
  • 1106
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Serzie100
Serzie100
12.04.2026, 07:22:31 via Wykop
  • 181
@duzy_krotki: opie, jem...
  • Odpowiedz
wujcio_dobra_rada
wujcio_dobra_rada
12.04.2026, 07:24:45 via Wykop
  • 510
@duzy_krotki: a co napisałeś że "mordercy" czy "złodzieje"?
  • Odpowiedz
Jailer
Jailer
12.04.2026, 19:28:12
  • 1982
Sobie i Wam życzę podobnie spektakularnej porażki PiSu i Konfederacji w 2027.
#wegry #polska #wyobry #polityka
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plackojad
plackojad
12.04.2026, 19:30:06 via Wykop
  • 160
@Jailer: O ile dobrze pamiętam, to nie oni rządzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
12.04.2026, 19:40:16 via Wykop
  • 709
@Jailer: niestety tak nie będzie. Wiesz dlaczego? Pięknie się zmotywował naród w ostatnich wyborach parlamentarnych i pokazał pisowi gdzie ich miejsce. Ale potem Kotłownia z Cumyshem okazali się być parodią partii, a KO strzela sobie w kolana dopuszczając takich błaznów jak ci których trzeba prywatną karetką wozić.

I to nie jest tak, że ludzie zagłosują na PiS. Większość zostanie w domu, bo znowu ma to gdzieś i nie jest chwilowo
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
12.04.2026, 07:41:16
  • 1966
#stopcham #heheszki #konfitura #samochodoza
Czoso - #stopcham #heheszki #konfitura #samochodoza

źródło: obraz

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
12.04.2026, 07:49:58 via Android
  • 1137
@Czoso: MIASTO MA MI ZAPEWNIĆ MIEJSCE PARKINGOWE 0 METRÓW OD MIEJSCA DOCELOWEGO, INACZEJ MOGĘ PARKOWAĆ GDZIE CHCĘ
  • Odpowiedz
heinrich-von-spychow
heinrich-von-spychow
heinrich-von-spychow
12.04.2026, 08:07:34 via Wykop
  • 584
@Czoso: uga buga jezdem po operacji kutasa nje mogem dużo hodzić
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
12.04.2026, 11:43:08
  • 845
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Catmmando
Catmmando
12.04.2026, 12:00:13 via Wykop
  • 971
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
Autor
12.04.2026, 12:03:22 via Wykop
  • 792
Radio Wrocław podaje taką informację jeszcze z tego co widzę


@tytanowyy: yup, chyba są zarzuty.
Dla mnie to jest smutny absurd.
I już nawet pomijam to, że gdyby do wezwania sprzedawczyni z monopolowego ktoś przyjechał, to całej sytuacji mogłoby nie być.
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
06.04.2026, 07:23:27
  • 717
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: 1000001114

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WOWMichal
WOWMichal
06.04.2026, 08:47:45 via Android
  • 17
@anoysath: traktuję serio jak amulet. Ile razy kliknę tyle razy mam dobre deale w robocie. Spasiba!
  • Odpowiedz
L.....i
konto usunięte 06.04.2026, 08:48:49 via Wykop
  • 40
@anoysath: ja przysięgam że cię do sądu podam oszuście
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 303
  • Strona 5 z 303
  • >
  • Im dalej w las, tym więcej drzew

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.01.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking