Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mdphp

mdphp

Dołączył 9 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7138
  • Znaleziska 64
  • Mikroblog 7074
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 12
  • Dodane (104)
  • Komentowane (915)
  • Plusowane (6055)
KurnikoweKuriozum
KurnikoweKuriozum
przedwczoraj, 20:06:10
  • 249
Panowie!! Snuśniem bo uśniem, plusy to lista snusujacych

#heheszki #humorobrazkowy #bekazpisu #bekazprawakow
KurnikoweKuriozum - Panowie!! Snuśniem bo uśniem, plusy to lista snusujacych

#hehesz...

źródło: f4c86fadfeeaeae1370702d3572a77961c6dbfe3c4f6ba76269cfd8b55938260

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karl_Tofel
Karl_Tofel
przedwczoraj, 20:08:27 via Android
  • 102
@KurnikoweKuriozum: nasz klient naćpan! #pdk
  • Odpowiedz
siekieromotyka
siekieromotyka
przedwczoraj, 22:05:35 via Wykop
  • 21
@KurnikoweKuriozum: Raz snusik to nie gey
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
wczoraj, 04:20:51
  • 383
Drzwi wyglądały tak samo również przed interwencją straży pożarnej, ale niesmak pozostał.

#heheszki #polityka #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazprawakow
ProstyKrzywy - Drzwi wyglądały tak samo również przed interwencją straży pożarnej, al...

źródło: 1000136399

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tommy__
Tommy__
wczoraj, 04:54:19 via Wykop
  • 364
@ProstyKrzywy: remont mamie robił ostatnio chyba na początku lat 90
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
Autor
wczoraj, 04:55:15 via Android
  • 157
@Szczur_w_Koronie: klamka jest do otwierania drzwi, a gałka do zamykania
Albo odwrotnie
  • Odpowiedz
Sleepypl
Sleepypl
wczoraj, 00:32:11
  • 978
Oto pozłacany kitku dobrobytu. Zaplusuj go a nie stanie sie nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sleepypl - Oto pozłacany kitku dobrobytu. Zaplusuj go a nie stanie sie nic ( ͡° ͜ʖ ͡°...

źródło: 1000003990

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kupczyk
kupczyk
wczoraj, 00:47:27 via Android
  • 70
@Sleepypl: oby mój plus nie poszedł na marne
  • Odpowiedz
Marmite
Marmite
wczoraj, 04:32:54 via Wykop
  • 51
@Sleepypl: niiiiiic
Niiiiiic
Myślę że nie stanie się nic
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
26.05.2026, 23:48:20
  • 1620
wfyokyga

źródło: temp_file1103590740784307935

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koneser_progresywnego_discopolo
koneser_progresywnego_discopolo
27.05.2026, 00:07:50 via Wykop
  • 78
@wfyokyga: ale ten list adresowany jest do xardasa
  • Odpowiedz
fizzly
fizzly
27.05.2026, 08:18:53 via Wykop
  • 21
@wfyokyga: fajny jest ten memik xd
  • Odpowiedz
DK13_Design
DK13_Design
26.05.2026, 05:46:42
  • 147
Leszy wykonany cienkopisami parę lat temu ;)

#dk13design #tworczoscwlasna
DK13_Design - Leszy wykonany cienkopisami parę lat temu ;)

#dk13design #tworczoscwla...

źródło: 76619274_2475713532463805_3079090603150016512_n kopia

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits
26.05.2026, 05:51:09 via Wykop
  • 9
@DK13_Design: ooo cholera
  • Odpowiedz
DK13_Design
DK13_Design
Autor
26.05.2026, 05:54:29 via Wykop
  • 20
@Grits: a nie, bo leszy!
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
25.05.2026, 17:43:04
  • 90
#heheszki
ROTTE_N - #heheszki

źródło: 1000027809

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

csth97
csth97
25.05.2026, 17:43:56 via Wykop
  • 15
@R_O_T_T_E_N: o je zus
  • Odpowiedz
dzar1984
dzar1984
25.05.2026, 17:48:19 via Wykop
  • 8
@R_O_T_T_E_N: Ciekawe co na to powiedzą Kosiniak i Kamysz
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
25.05.2026, 09:38:54
  • 145
uuu xD
#polityka #bekazprawakow #mariannaschreiber #heheszki
splinter96 - uuu xD
#polityka #bekazprawakow #mariannaschreiber #heheszki

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-25 113812

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wstanczyk
wstanczyk
25.05.2026, 11:12:43 via Wykop
  • 4
@splinter96: Awizisie, jak się ma fejm, to nie trzeba nawet tindera używać. Można łowić konserwatywnych misiów na twitterze.

Chociaż ja bym jeszcze dorzucił jakąś migającą informację typu "pospiesz się, aktualnie 1243 innych desperatów przegląda tę ofertę"
  • Odpowiedz
mk321
mk321
25.05.2026, 11:45:19 via Wypiek
  • 1
@splinter96 @wstanczyk znajdą go i spuszczą manto za obrazę KOBIETY.
  • Odpowiedz
PannaBezSpiny
PannaBezSpiny
PannaBezSpiny
26.05.2026, 04:06:49
  • 639
Kumacie że zaczęli remont na mojej klatce i pierwsze co zauważyłam to była twarz na ścianie ze słynnego wywiadu z Gdańska .

(Tak mi się jakoś skojarzyło) Dobrego Wtorku !
PannaBezSpiny - Kumacie że zaczęli remont na mojej klatce i pierwsze co zauważyłam to...

źródło: 1000005874

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dundes2136
Dundes2136
26.05.2026, 04:40:55 via Android
  • 748
@PannaBezSpiny: o, Pan Prezydent
  • Odpowiedz
FelariPumpura
FelariPumpura
FelariPumpura
26.05.2026, 04:56:42 via Wykop
  • 291
@Dundes2136: kolejny co jak nie w-------i wszędzie polityki to chory będzie chodził
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
25.05.2026, 13:17:59
  • 1368
Na rynku pracy w moim powiatowym jest taka sama lipa jak na rynku matrymonialnym.

Serwis rowerowy - jeżdżę rowerem od 15 lat, większość napraw sam robiłem, czyli umiem rower serwisować. Sory, ale to nie jest budowanie rakiet latających w kosmos. To mnie nie przyjmą, bo nie mam doświadczenia xD
K---a, by przyjęli, ogarnąłbym to wszystko w tydzień, wiadomo co bym nie umiał to by mi pokazali i mieli by stałego pracownika, co po prostu
  • 235
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

monsterek443
monsterek443
25.05.2026, 13:23:54 via iOS
  • 1014
@Schwarzfahrer: no ale roszczeniowi młodzi dzieci nie robiom bo sie im w dupach od dobrobytu poprzewracało!!!! xDd
  • Odpowiedz
lubie-solnik
lubie-solnik
25.05.2026, 14:00:13 via Wykop
  • 440
@BiggerJapanTapczan: @Arivederczi a tam p---------e. od kierownika juz slyszalem ze szef odrzucal kandydatow bo jakos dziwnie sie zachowywali albo dziwnie wygladali xd. jest duzo kandydatow to sobie moga wybierac kto im bardziej do gustu przypadl, nie zawsze biorac ludzi z najlepszym cv
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
25.05.2026, 04:42:00
  • 799
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mistrzostwa Polski Heroes of Might and Magic III 2026, zapisy do 31 maja 2026 ! -> https://heroes.net.pl/nowina/3894

#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: 7502

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anoysath
anoysath
Autor
25.05.2026, 04:42:32 via Android
  • 87
Mistrzostwa Polski Heroes of Might and Magic III 2026 - 4 edycja.

Zapisy do 31 maja 2026 ! -> https://heroes.net.pl/nowina/3894

https://cdaction.pl/newsy/po-6-latach-przerwy-powracaja-mistrzostwa-polski-w-heroes-3-zapisy-wlasnie-ruszyly/

Proszę o plusiki dla zasięgu.
anoysath - Mistrzostwa Polski Heroes of Might and Magic III 2026 - 4 edycja.

Zapisy ...

źródło: 8737

Pobierz
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski
25.05.2026, 05:06:11 via Wykop
  • 20
@anoysath:

w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota


w tym tygodniu nie dam się nabrać, oszuście
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
24.05.2026, 02:02:24
  • 1681
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patryk-wuwuw
patryk-wuwuw
24.05.2026, 03:43:17 via Wykop
  • 942
@lubie-sernik: Rozjeżdżałem pszechodniów w pierwszym GTA i dzięki temu mam w chałupie babę, a nie huopa.
patryk-wuwuw - @lubie-sernik: Rozjeżdżałem pszechodniów w pierwszym GTA i dzięki temu...

źródło: 2260

Pobierz
  • Odpowiedz
mkarweta
mkarweta
24.05.2026, 05:39:08 via Android
  • 521
@patryk-wuwuw: a jakbyś pograł w Carmageddon to byś miał ze trzy baby.
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
24.05.2026, 05:28:33
  • 286
Mega_Smieszek

źródło: 1000016428

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sergio_morello
sergio_morello
24.05.2026, 06:53:45 via Wykop
  • 6
@Mega_Smieszek: jesli jedziecie z dzieckiem to jak najbardziej słuszne zachowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Intellectually_superior
Intellectually_superior
24.05.2026, 14:21:37 via Wykop
  • 18
@Mega_Smieszek: Doktor Lu bitch.
  • Odpowiedz
Menel-san
Menel-san
24.05.2026, 00:52:46
  • 141
Menel-san

źródło: 2514

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PorzeczkowySok
PorzeczkowySok
24.05.2026, 00:57:36 via Wykop
  • 77
@Menel-san: no dobra, wszystko pięknie, ładnie, bardzo to interesujące, ale mnie sie sikać chce
  • Odpowiedz
skunior
skunior
24.05.2026, 01:01:59 via Wykop
  • 131
@Menel-san: helenko uważaj nie trzęś tak nim bo ludzik wypadnie
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
23.05.2026, 13:11:35
  • 255
#humorobrazkowy #heheszki #pies #pasjonaciubogiegozartu
ZarodziecMalaryczny997 - #humorobrazkowy #heheszki #pies #pasjonaciubogiegozartu

źródło: 1000017341

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jutokintumi
jutokintumi
23.05.2026, 22:38:45
  • 586
Ekipa WK Dzik, która wpłaciła 5 mln zł na poprzednią akcję, widząca jak Piotrek pije Red Bulla i mówi, że Red Bull najlepiej na niego działa.
#latwogang
jutokintumi - Ekipa WK Dzik, która wpłaciła 5 mln zł na poprzednią akcję, widząca jak...

źródło: pobrane (9)

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

berlinale
berlinale
berlinale
23.05.2026, 22:40:14 via Wypiek
  • 46
@jutokintumi TO JEST NIEPOTRZEBNe CO MÓWISZ
  • Odpowiedz
lubie_milfy
lubie_milfy
lubie_milfy
24.05.2026, 04:30:48 via Android
  • 102
@jutokintumi: no i co?
To była zbiórka charytatywna czy wykupienie reklamy?
  • Odpowiedz
Zakala_Wadowic
Zakala_Wadowic
23.05.2026, 14:04:46
  • 707
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
Zakala_Wadowic - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: spoltamnie

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uwuX
uwuX
23.05.2026, 15:21:01 via Wykop
  • 134
@Zakala_Wadowic: Pjoter, szanuj łojca swego mechanicznego
  • Odpowiedz
Das-model
Das-model
Das-model
23.05.2026, 15:41:47 via Wykop
  • 261
@japycz:
Das-model - @japycz:

źródło: IMG_8588

Pobierz
  • Odpowiedz
Davos87
Davos87
20.05.2026, 08:24:21
  • 1159
Jeśli kiedyś z czegoś takiego korzystałeś, zostaw plusa. Dzieciaki d--a cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #glupiewykopowezabawy #humorobrazkowy #kiedystobylo #lata90
Davos87 - Jeśli kiedyś z czegoś takiego korzystałeś, zostaw plusa. Dzieciaki d--a cic...

źródło: 1000029009

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Davos87
Davos87
Autor
20.05.2026, 08:28:18 via Wykop
  • 518
Davos87

źródło: 1000029011

Pobierz
  • Odpowiedz
Altar
Altar
20.05.2026, 08:31:09 via Android
  • 154
@Davos87: 1996 - ostatnia dobra książka telefoniczna.
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
19.05.2026, 22:34:47
  • 1308
(xd).
wfyokyga - (xd).

źródło: temp_file5017917482163596630

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiersKurczaka
PiersKurczaka
19.05.2026, 22:39:52 via Wykop
  • 145
@wfyokyga: to jest świeże
  • Odpowiedz
Pingwin_gwalciciel
Pingwin_gwalciciel
19.05.2026, 23:05:41 via Wykop
  • 253
@szatanEK666: nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 787
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1194
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
17.05.2026, 13:45:14
  • 1399
#heheszki
splinter96 - #heheszki

źródło: 1000027780

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

straszny_cham
straszny_cham
17.05.2026, 13:47:04 via Wykop
  • 47
@splinter96: pieniążki
  • Odpowiedz
SynMichaua
SynMichaua
17.05.2026, 15:38:49 via Wykop
  • 676
@splinter96: a to akurat zabawne
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 303
  • Strona 1 z 303
  • >
  • Im dalej w las, tym więcej drzew

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.01.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking