Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko154
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
lufi
lufi

lufi

Dołączył 13 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1794
  • Znaleziska 236
  • Mikroblog 1558
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 72
  • Dodane (56)
  • Komentowane (702)
  • Plusowane (800)
chciejstwo
chciejstwo
27.05.2026, 02:42:52
  • 858
Dzień dobry. Proszę o odrobinę wsparcia. Mimo młodego wieku - dobre 12 lat stracone na to świństwo. Straciłem pracę, partnerkę, wszystko co miało barwy stało się czarno białe.

Pojedyńcze strzały i próby zaprzestania nie pomogły.

Aktualnie wspieram się Anticolem, mam wsparcie terapeuty, wczoraj byłem pierwszy raz na mityngu AA - z pewnością nie ostatni - słucham podcastów, znalazłem nową zajawkę którą wypełniam głowę, zacząłem spacerować.

Dziś
chciejstwo - Dzień dobry. Proszę o odrobinę wsparcia. Mimo młodego wieku - dobre 12 l...

źródło: 1000019297

Pobierz
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrolWlosowzNosa
KrolWlosowzNosa
27.05.2026, 04:38:11 via Wykop
  • 546
ze jedno p--o raz na jakis czas to nie jest problem


@redorbiter: a jaki to problem? trzymam kciuki za opa, bo znam problem z najbliższej perspektywy i dużo mnie kosztowało i kosztuje, zależność od cierpienia osób uzależnionych, ale drogie chłopaki, to, że z tych czy innych powodów sprd sobie życie, zdrowie, relacje z ludźmi, w związku z brakiem właściwego podejścia do alkoholu, to był i pozostanie Wasz problem. Ja wiem,
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht
27.05.2026, 04:55:14 via Wykop
  • 788
@KrolWlosowzNosa: To chyba jakis syndrom oswieconego alkoholika, mial problem, walczy z nim to przyjmuje strategie ze bedzie wmawial wszystkim w okolo ze wypicie piwa raz na ruski rok to zbrodnia bo on walil dzien w dzien i stalo co sie stalo
  • Odpowiedz
Nupharizar
Nupharizar
13.05.2026, 07:36:02
  • 487
2013 vs teraz*.

Uchwała krajobrazowa to najlepsze co spotkało Kraków.

*

Nupharizar - 2013 vs teraz*.

Uchwała krajobrazowa to najlepsze co spotkało Kraków.

...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-13 091918

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_______________________
_______________________
13.05.2026, 07:37:31 via Android
  • 229
@Nupharizar pamiętam te wszystkie reklamy na drogach jak to strasznie wyglądało. wtedy każdy Janusz brał sobie do serca powiedzenie reklama dźwignią handlu
  • Odpowiedz
OgolnieRzeczBioracGeneralnie
OgolnieRzeczBioracGeneralnie
13.05.2026, 07:53:09 via Wykop
  • 327
@Nupharizar: Przydałoby się też zrobić porządek ze znakami drogowymi, jest ich za dużo
OgolnieRzeczBioracGeneralnie - @Nupharizar: Przydałoby się też zrobić porządek ze zna...

źródło: Screenshot_20260513-095059_Maps

Pobierz
  • Odpowiedz
DywanTv
DywanTv
08.05.2026, 13:40:19
  • 36
Kilka osób pokazało swoje metamorfozy, to ja też pokażę, a co.

7 lat treningów trójbojowych i startowania w zawodach. A mówią, że trójboiści nie mają dobrej sylwetki i nie da się zbudować mięśni.

Waga około 116 na obu zdjęciach, wzrost 167 cm. Na ten moment jeszcze natural, wierzcie lub nie.

#mikrokoksy #silownia #pokazforme
DywanTv - Kilka osób pokazało swoje metamorfozy, to ja też pokażę, a co. 

7 lat tren...

źródło: comment_1656443607fZHxVVptYe0bZGYXyYTnoL

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Szeryf
Pan_Szeryf
08.05.2026, 13:43:56 via Wykop
  • 20
Na ten moment jeszcze natural, wierzcie lub nie


@DywanTv: nie uwierzę dopóki nie zobaczę czy nie ma śladów po igłach na pośladkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
DywanTv
DywanTv
Autor
08.05.2026, 14:27:39 via iOS
  • 15
@DominiCanes: Kto mówi że nie jestem
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
24.04.2026, 05:08:33
  • 1406
#heheszki
ROTTE_N - #heheszki

źródło: 1000012226

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
24.04.2026, 05:11:07 via Wykop
  • 1487
@R_O_T_T_E_N: jestem tak stary, że pizzę po raz pierwszy widziałem w żółwiach ninja
  • Odpowiedz
dzieju41
dzieju41
24.04.2026, 05:20:43 via Android
  • 1371
@R_O_T_T_E_N: Ja jestem tak stary, że myślałem że na zachodzie wszyscy są bogaci.
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
25.03.2026, 11:46:24
  • 943
Jak pytasz coś jak zrobić to żaden c--j nie wie ale jak zrobisz po swojemu to każdy mówi że c-----o i trzeba było inaczej
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soothsayer
Soothsayer
25.03.2026, 11:47:18 via Wykop
  • 115
@bArrek: sama prawda
  • Odpowiedz
asdfghjkl
asdfghjkl
25.03.2026, 11:49:56 via Wykop
  • 280
@bArrek: Jak w starym kińskim porzekadle: Klient nie wie czego chce, ale wie, że nie chce tego co mu właśnie pokazałeś
  • Odpowiedz
t3tris
t3tris
22.03.2026, 14:36:05
  • 1161
Obiecałem zawołać, to i wołam, choć w świecie "Pieśni Lodu i Ognia" wiadomości książkowych to akurat jak na lekarstwo.
6 lat temu, jak zamknęli nas w domach z powodu COVID-19, to zamknięto w domu również Jurka R. R. Martina. Miałem wtedy nadzieję, że może ta przymusowa bliskość maszyny do pisania spowoduje, że pisana wówczas już od dekady 6 część sagi trafi na półki księgarni.
Co za naiwność. Dziś brzmi to
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Docnt
Docnt
22.03.2026, 14:42:08 via Wykop
  • 415
@t3tris: no cóż, trzeba się pogodzić z tym, że gruby już nie dowiezie.

Ale nie ma tego złego, za duża kasa w tym jest. Skończy się jak trylogia Bourne'a, że po śmierci "odnajdą się ukryte zapiski" na podstawie których dorobią jeszcze z 15 tomów
  • Odpowiedz
liga
liga
22.03.2026, 14:44:21 via Android
  • 243
@t3tris: kurde, nawet jak to w końcu wyjdzie to nie ma bata, żebym to przeczytał - kompletnie nie pamiętam co się działo u poszczególnych postaci.
  • Odpowiedz
Traczex
Traczex
29.11.2025, 14:50:29
  • 831
Dobra skończyłem. 3 lata, dużo pracy ale już mieszkam. Dzięki za porady na tagu #budujzwykopem Powodzenia Mirki.
Traczex - Dobra skończyłem. 3 lata, dużo pracy ale już mieszkam. Dzięki za porady na ...

źródło: scaled_1000021155

Pobierz
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Traczex
Traczex
Autor
29.11.2025, 14:51:18 via Wykop
  • 185
@Traczex:
Traczex - @Traczex:

źródło: scaled_1000022040

Pobierz
  • Odpowiedz
Smarek37
Smarek37
29.11.2025, 14:53:32 via Wykop
  • 1426
@Traczex:

Dobra skończyłem

Jakiś krzyż wypadałoby jeszcze zamontować w tym kościele.
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Nicy
Nicy
30.07.2025, 08:56:17
  • 974
Jak co roku dla upamiętnienia każdej edycji FESTIWALU KULTUR ŚWIATA w GRODZISKU MAZOWIECKIM w jakimś punkcie miasta jest malowany mural przez artystów z grupy WypiszWymaluj.
Tegoroczny mural został naniesiony na dwóch sąsiadujących budynkach. Jest to największy mural w mieście – dwie ściany po 130 mkw tworzące całość. Do powstania muralu zużyto około 300 puszek farby. Obraz powstał u zbiegu ulic Szczerkowskiego i Teligi.

W 2024 r. projekt ozdobił budynek przy ul. Szkolnej
Nicy - Jak co roku dla upamiętnienia każdej edycji FESTIWALU KULTUR ŚWIATA w GRODZISK...

źródło: mural

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nicy
Nicy
Autor
30.07.2025, 08:57:45 via Wykop
  • 381
W 2024 r. projekt ozdobił budynek przy ul. Szkolnej
Nicy - W 2024 r. projekt ozdobił budynek przy ul. Szkolnej

źródło: szkolna

Pobierz
  • Odpowiedz
Nicy
Nicy
Autor
30.07.2025, 08:59:08 via Wykop
  • 396
2023 r. przy okazji pierwszej edycji powstał obraz na budynku przy ul. Montwiłła 12
Nicy - 2023 r. przy okazji pierwszej edycji powstał obraz na budynku przy ul. Montwił...

źródło: mural-by-Sekret-from-Wypiszwymaluj-in-Grodzisk-Mazowiecki-Poland-1

Pobierz
  • Odpowiedz
futanari
futanari
18.07.2025, 03:38:38
  • 464
futanari

źródło: edc8921a9c8df274c9386e193be3efefb20e9147b839dcaa470f0f1dcdd5d304 (1)

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
SpasticInk
SpasticInk
18.07.2025, 18:26:38 via Wykop
  • 7
@futanari: (✌ ゚ ∀ ゚)☞
SpasticInk - @futanari: (✌ ゚ ∀ ゚)☞

źródło: comment_r0xkAyws3pxq5s8Qo1cDu7A0we9Sp93a

Pobierz
  • Odpowiedz
GARN
GARN
18.07.2025, 13:37:42
  • 1435
GARN

źródło: 000

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

200Amra
200Amra
18.07.2025, 15:36:22 via Wykop
  • 355
@GARN: Plot twist: Pracownica Marlena zjadła myszy w zeszłym tygodniu.
  • Odpowiedz
JestemKolejnymRozowymPaskiem
JestemKolejnymRozowymPaskiem
18.07.2025, 16:54:12 via Wykop
  • 422
@GARN: Jedyną myszą w tym sklepie jest Pan
  • Odpowiedz
lifapek
lifapek
14.07.2025, 05:14:40
  • 1681
( ͡º ͜ʖ͡º)

#heheszki #humorobrazkowy
lifapek - ( ͡º ͜ʖ͡º)

#heheszki  #humorobrazkowy

źródło: temp_file948856678473861860

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EnderWiggin
EnderWiggin
EnderWiggin
14.07.2025, 05:32:13 via Android
  • 327
@lifapek Wtedy nie było dostępu do weterynarzy i sterylizacji. Chociaż bardziej humanitarnie byłoby po prostu odrąbać im głowę siekierą. Ale babcia się brzydziła.
  • Odpowiedz
mattz_
mattz_
14.07.2025, 06:00:03 via Android
  • 685
@lifapek przeczytajcie o przysłowiu "przyszła kryska na matyska" nasze pradziadki na dzisiejsze standardy to niezle psychole były, ale pobożni pewnie.
  • Odpowiedz
mcsQ
mcsQ
mcsQ
02.07.2025, 08:54:13
  • 94
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracuje_zdalnie_chyba
Pracuje_zdalnie_chyba
02.07.2025, 08:54:56 via Wykop
  • 484
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kukold
kukold
02.07.2025, 08:59:54 via Wykop
  • 488
@mcsQ: taka moda jest od 30 lat, przynajmniej w miastach. Cotygodniowe chlanie wódy to domena wiosek i to tych zapadłych
  • Odpowiedz
ickE
ickE
30.06.2025, 07:56:31
  • 2151
#limanowa

W związku z potwierdzonymi informacjami, że Tadeusz Duda stawił się dziś rano do pracy na budowie,
poszukiwania w lesie zostały tymczasowo zawieszone.

Służby wrócą do obławy po godzinie 16:00, kiedy podejrzany zakończy dniówkę i wróci do lasu.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet
30.06.2025, 07:58:54 via Wykop
  • 367
najlepsze dziś XDD
  • Odpowiedz
ToksycznyArek
ToksycznyArek
ToksycznyArek
30.06.2025, 08:37:00 via Wykop
  • 262
@ickE: To se będą szukać. Robota na budowie bywa czasem nieregularna. Od 16 przeczeszą kawał lasu, a wróci koło 18.
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
29.05.2025, 10:45:33
  • 545
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badreligion66
badreligion66
29.05.2025, 10:50:48 via Android
  • 66
@Sin- Amen.
  • Odpowiedz
E.....s
E.....s
konto usunięte 29.05.2025, 10:55:38 via Wykop
  • 198
@Sin-: jeszcze 35 godzin walki o wolną, proeuropejską i demokratyczną Polskę. Potem już wszystko w rękach rodaków.
  • Odpowiedz
LamajHarma
LamajHarma
09.05.2025, 21:05:55
  • 1192
Korwin dobija Mentzena xD
#debata #bekazkonfederacji #polityka
LamajHarma - Korwin dobija Mentzena xD
#debata #bekazkonfederacji #polityka

źródło: 312321

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sinti
Sinti
09.05.2025, 21:07:27 via Wykop
  • 39
@LamajHarma: zgadzam się z nim
ale silne podtrzymywanie takich poglądów to w przypadku niestety - że użyję takiego eufemizmu - "polskiego społeczeństwa" jest jeszcze gorszym strzałem w stopę
  • Odpowiedz
jankuklak
jankuklak
jankuklak
09.05.2025, 21:40:08 via Wykop
  • 403
@stan-tookie-1: Ale to wg prawakow najwyższą cnotą jest brak zmiany poglądów to czemu z tego nie cisnąć beki jeśli się przyłapie takiego na p---------u?
  • Odpowiedz
Arbuzlele
Arbuzlele
09.05.2025, 13:37:20
  • 1235
#heheszki #humorobrazkowy
Arbuzlele - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: temp_file8321550045160547082

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poelo
poelo
09.05.2025, 13:46:22 via Wykop
  • 364
@Arbuzlele: fajnie, ale czemu na zdjęciu jest margaryna z cukrem a nie czekolada?
  • Odpowiedz
I.....4
I.....4
konto usunięte 09.05.2025, 13:52:11 via Wykop
  • 2094
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
hacerking
hacerking
16.04.2025, 15:54:47
  • 618
Powiem szczerze, że jeśli jakimś cudem dobiję do 20 plusó, to będę naprawdę zdziwiony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lekcja religii. Siostra pyta dzieci, jak umarł Jezus. Wszystkie dzieci zgłaszają się do odpowiedzi, tylko Jasio nie podnosi ręki. Siostra pyta Jasia:
- Jasiu, naprawdę nie wiesz jak umarł Jezus?
- Nie.
- To w takim razie na następną lekcję
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hacerking
hacerking
Autor
16.04.2025, 15:55:21 via Wykop
  • 391
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
hacerking
hacerking
Autor
16.04.2025, 15:56:02 via Wykop
  • 151
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 41
  • Strona 1 z 41
  • >

Tomasz

  • Wrocław

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 16.01.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking