Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
knowak
knowak

knowak

Dołączył 13 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1797
  • Znaleziska 585
  • Mikroblog 1212
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
  • Dodane (4)
  • Komentowane (9)
  • Plusowane (1199)
Konrad2114
Konrad2114
02.06.2026, 21:40:50
  • 9
Kompromitacja grzybni
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milosc_smierc_i_roboty_drogowe
milosc_smierc_i_roboty_drogowe
02.06.2026, 21:54:59 via Android
  • 1
@Konrad2114: jak to
  • Odpowiedz
milosc_smierc_i_roboty_drogowe
milosc_smierc_i_roboty_drogowe
02.06.2026, 22:03:28 via Android
  • 1
@Konrad2114: a jaka to?
  • Odpowiedz
enforcer
enforcer
enforcer
07.04.2026, 05:26:22
  • 3425
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzKowalski
MistrzKowalski
07.04.2026, 05:56:47 via Wykop
  • 2727
@enforcer: i ma kobita racje
  • Odpowiedz
SpokojnyPan
SpokojnyPan
07.04.2026, 06:23:21 via Wykop
  • 1276
@enforcer: pierwsze co to mi sie skojarzylo wlasnie: paczka parowek, 3 bulki, energydrink i setka albo p--o. Stabdardowy zestaw mariuszkow na budowe rano w sklepie jak sobie z nimi stoje przy kasie xD
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
05.04.2026, 09:08:40
  • 37
od jakiegoś czasu spoglądam na miniaturki i nazywanie odcinków przez #niewiemalesiedowiem

nie wiem ale śmierdzi mi mocno że on chce targetować kanał pod widzów #kanalzero, generalnie młodą patoprawice, napinaczy, konserwatystów chłopski rozum

nie jestem fanem wojewódzkiego ale boże ta miniaturka - stanowski ma polską flagę a wojewódzki logo platformy na ubraniu...... żenada
eSUBA94 - od jakiegoś czasu spoglądam na miniaturki i nazywanie odcinków przez #niewi...

źródło: image

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn
05.04.2026, 09:12:48 via Wykop
  • 43
@eSUBA94: "jak elity tracą kontrolę nad światem" i ta miniaturka stereotypowego Żyda jak z Der Stürmer (-‸ლ)
  • Odpowiedz
onepnch
onepnch
05.04.2026, 09:19:33 via Wykop
  • 33
@eSUBA94: kanał się rozrósł, zatrudnili więcej ludzi i teraz kasa musi się zgadzać jeszcze bardziej żeby to utrzymać więc się robi tematy na czasie które się dobrze sprzedają. miniaturki tak samo, formuła co daje najwięcej kliknięć jest dawno opracowana
tak się dzieje z większością kanałów
  • Odpowiedz
mielonkazdzika
mielonkazdzika
29.03.2026, 12:23:46
  • 30
Polecam te pojemniki do fermentacj/kiszenia. Mega wygoda. Nie trzeba pilnowac zeby kiszonka byla pod woda. Jak narazie robilem 2x kapuste i kalafiora. No rewelacja :)
Zapraszam na tag #nietylkomielonka
#gotujzwykopem #jedzenie #jedzzwykopem #kiszonki
mielonkazdzika - Polecam te pojemniki do fermentacj/kiszenia. Mega wygoda. Nie trzeba...

źródło: 1000061988

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mielonkazdzika
mielonkazdzika
Autor
29.03.2026, 12:41:28 via Wykop
  • 4
W internecie nazywa sie "sloik fermentacyjny" i sa rozne rozmiary, ja kupilem 3 litry. Powoli mysle zeby dokupic wiekszy, tylko do kapusty, a ten zostawic na eksperymentalne kiszonki.
https://browin.pl/sklep/winiarstwo/sloiki-do-fermentacji#close
  • Odpowiedz
m.....o
m.....o
konto usunięte 29.03.2026, 13:07:51 via Wykop
  • 18
@mielonkazdzika: Super, mikroplastik za darmo XD
  • Odpowiedz
99942Apophis
99942Apophis
27.01.2026, 18:29:54
  • 219
Postanowiłem napisać krótkie FAQ, ponieważ co jakiś czas pojawiają się użytkownicy pytający jak zagrać najlepiej w Herosy, a może i przyda się komuś przekleić.

Jest to próba odpowiedzenia na najczęstsze pytania, bez zbytniego zagłębiania się w szczegóły. Sugestie mile widziane, takie jak - jakie pytania dodać, jakie linki, sugestie etc. Będę się go starał edytować.

Docelowo chciałbym stworzyć jakąś belkę dla tagu (ale ktoś musi stworzyć fajną grafikę, ja tego nie zrobię ;-P) i
99942Apophis - Postanowiłem napisać krótkie FAQ, ponieważ co jakiś czas pojawiają się...

źródło: 1

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SonidoStark
SonidoStark
27.01.2026, 18:42:44 via Wykop
  • 10
@99942Apophis: Dodaj jeszcze, że na Linuxie łatwo zagrać w Heroes III z HOTA lub HD Mod przez Lutris - instalujesz program, łączysz go z GOG, a następnie wybierasz jedną z trzech opcji instalacji (oryginał, HD Mod lub HOTA). Lutris normalnie Ci wprowadza komendy do konsoli/terminala jak dasz mu uprawnienia i wszystko instaluje jak na Windows.
  • Odpowiedz
piotr-glabik
piotr-glabik
27.01.2026, 19:27:37 via Wykop
  • 9
@99942Apophis: Dodaj proszę pytanie: "Który zamek jest najlepszy i dlaczego akurat Dungeon i Tower?" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Pierwsza gra, którą instaluje po postawieniu systemu. Płyta SoD w okolicy 2001/2 roku niestety przestała działać (dobry kolega zrobił kopię swojej), a instaluję z klasyki I-III kupionej jako extra klasyka w Złotych Tarasach. Jak to jest, że gra ma ponad 25 lat a ludzie nadal w nią grają
piotr-glabik - @99942Apophis: Dodaj proszę pytanie: "Który zamek jest najlepszy i dla...

źródło: 615823572_1351187843717660_3839148551011766622_n

Pobierz
  • Odpowiedz
pyszniarz
pyszniarz
29.01.2026, 04:18:35
  • 747
To uczucie kiedy losowy senator z USA broni honoru Polskiego żołnierza, a Prezydent Polski Karol Nawrocki woli bronić obelżywych słów Trumpa....

Niech mi to ktoś wyjaśni bo ja nie jestem w stanie tego pojąć

https://x.com/Marekwalkuski/status/2016632872581341591

#nawrocki #pis #polityka #wojskopolskie #polska #armia
pyszniarz - To uczucie kiedy losowy senator z USA broni honoru Polskiego żołnierza, a...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeoXIV
LeoXIV
LeoXIV
29.01.2026, 04:23:24 via Wykop
  • 109
@pyszniarz: bo na nią nie głosują na podlasiu
  • Odpowiedz
A.....r
konto usunięte 29.01.2026, 06:06:30 via Wykop
  • 405
@pyszniarz: babka zostawiła nogi w Iraku, to chyba wie o czym mówi.
Stwierdziłem że warto dodać, zanim jaki cep przyjdzie że śmiesznym komentarzem że pewnie w pralni służyła czy coś.
  • Odpowiedz
Mck_98
Mck_98
20.01.2026, 06:07:46
  • 16349
Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamiętania. Jak myślicie ile jest aktywnych użytkowników tutaj? Obstawiammaksymalnie 7000 plusów
#wykopgate20 #afera
Mck_98 - Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamięta...

źródło: 1000041732

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paukopulos
Paukopulos
20.01.2026, 06:24:27 via Wypiek
  • 290
@Mck_98 z roku na rok coraz mniej. Obstawiam ze ~8.5k na dzień dzisiejszy, ten tegom
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
20.01.2026, 07:09:43 via Wykop
  • 346
@Mck_98: na mirko? z 1500 plusów dostaniesz. Jak mode to wrzucą na główną to może 4k będzie
  • Odpowiedz
Metodzik
Metodzik
10.01.2026, 07:41:58
  • 4808
Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darmowych grach od GOG. Nowa lista ma na celu aktualizację osób zainteresowanych wpisem w 2026. jutro, pojutrze będzie aktualizacja listy steam, epic

=================================================================================================

Nowa lista wołania o darmowych grach od GOG w 2025!
Chcesz być na bieżąco z darmowymi grami na #gog i nigdy nie przegapić nowej oferty?
@Metodzik +3336
Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darmowych grach od GOG. Nowa lista ma na celu aktualizację osób zainteresowanych wpisem.

=================================================================================================

🎮 Nowa lista wołania o darmowych grach od GOG w 2025! 🎮
Chcesz być na bieżąco z darmowymi grami na #gog i
więcej
Metodzik - Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darm...

źródło: gog

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Metodzik
Metodzik
Autor
10.01.2026, 07:44:28 via Wykop
  • 11
  • Odpowiedz
GOHAN
GOHAN
10.01.2026, 07:53:25 via Wykop
  • 571
@Metodzik:
GOHAN - @Metodzik:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Elltermare
Elltermare
Elltermare
18.12.2025, 06:51:03
  • 563
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolarzino
Kolarzino
Kolarzino
18.12.2025, 07:52:55 via Wykop
  • 357
jak miałem 20 lat to zagłosowałem na korwina


@Elltermare: z korwinizmow się wyrasta, lecz niektórzy niestety zostają wiecznymi dziećmi
  • Odpowiedz
Cyngieldup
Cyngieldup
18.12.2025, 08:22:31 via Wykop
  • 194
@Anakee: mam wrażenie że z wiekiem się człowiek robi bardziej tolerancyjny i skupia się na sobie a nie na walce o sprawy które go nie dotyczą, mówię to w odniesieniu do siebie
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
05.12.2025, 06:21:28
  • 3163
#dziendobry
PIAN--A_A--KTYWNA - #dziendobry

źródło: temp_file5201216426725846269

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TenNickNaPewnoNieBedzieZajety
TenNickNaPewnoNieBedzieZajety
TenNickNaPewnoNieBedzieZajety
05.12.2025, 07:22:01 via Wykop
  • 539
@PIAN--A_A--KTYWNA:
TenNickNaPewnoNieBedzieZajety - @PIAN--A_A--KTYWNA:

źródło: 20251205001

Pobierz
  • Odpowiedz
maateusz123
maateusz123
05.12.2025, 07:36:39 via Wykop
  • 56
@PIAN--A_A--KTYWNA: tu się s---------o już na ament
  • Odpowiedz
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
26.11.2025, 10:28:54
  • 246
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertx
robertx
26.11.2025, 10:29:57 via Wykop
  • 1300
@kwiat_pustyni626: I zajebiście, trzymam kciuki za pomyślne gruzowanie orków
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
26.11.2025, 10:34:09 via Wykop
  • 950
Dla nas git, dla Ukraińców niekoniecznie, bo czekają ich kolejne lata walk


@Koner1391: lepsze lata walk niż lata ruskich represji i mordów
  • Odpowiedz
Gh0st
Gh0st
08.11.2025, 15:31:40
  • 1233
Takie coś mi na tablicy FB wyskoczyło
#heheszki #lalka #literatura
Gh0st - Takie coś mi na tablicy FB wyskoczyło 
#heheszki #lalka #literatura

źródło: temp_file890058578735915851

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rozdartapyta
rozdartapyta
08.11.2025, 15:36:07 via Wykop
  • 472
@Gh0st: a Rzecki byłby starym 38 letnim przegrywem piszącym na politycznych tagach
  • Odpowiedz
Gh0st
Gh0st
Autor
08.11.2025, 15:45:39 via Android
  • 188
@niecodziennyszczon ty to normalnie dusza towarzystwa na imprezach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ibleedforyou
ibleedforyou
05.11.2025, 05:08:30
  • 2832
Twoja stara mieszka w bloku rysunkowym
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n.....r
n.....r
konto usunięte 05.11.2025, 05:11:09 via Wykop
  • 2303
@ibleedforyou: a Twój stary pracuje w porcie usb
  • Odpowiedz
LucaPuccini
LucaPuccini
LucaPuccini
05.11.2025, 06:53:46 via Wykop
  • 2219
@ibleedforyou: Twoja stara ma konto w Powerbanku
  • Odpowiedz
c.....x
c.....x
konto usunięte 01.09.2025, 04:01:09
  • 1905
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2-aminopirydyna
2-aminopirydyna
01.09.2025, 04:55:16 via Wykop
  • 749
@cichyyx: to ludzie, których największym osiągnięciem jest zestarzenie się
  • Odpowiedz
conamirko
conamirko
01.09.2025, 05:04:11 via Wykop
  • 681
@cichyyx: PIECZE MA PIEC HEHEHE (O KURŁA ZA 5 MINUT AUTOBUS DO KOŁCHOZU)
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
26.08.2025, 19:45:51
  • 823
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90
26.08.2025, 19:57:07 via Wykop
  • 675
@Sin-: Standardowa prawica, nie przeczytali nawet projektu ale pierwsi drą mordy xD
  • Odpowiedz
jabbababba
jabbababba
26.08.2025, 20:05:22 via Wykop
  • 621
@cipk: jak cały pis, czyta tylko nagłówki, potem mamy debilną połowe narodu
  • Odpowiedz
w.....a
konto usunięte 19.07.2025, 12:11:03
  • 1588
Zakończyła się 66. Międzynarodowa Olimpiada Matematyczna. Polska zdobyła 3 złote medale i 3 srebrne medale zajmując w klasyfikacji krajowej 4 miejsce ex aequo z Japonią. Wyniki indywidualne prezentują się następująco:

🥇 Stanisław Lada uzyskał 35 punktów i złoty medal
🥇 Magdalena Pudełko również uzyskała 35 punktów i złoty medal
🥇 Jakub Świcarz również uzyskał 35 punktów i złoty medal
🥈 Mateusz Wawrzyniak zdobył 31 punktów i dostał srebrny medal
w.....a - Zakończyła się 66. Międzynarodowa Olimpiada Matematyczna. Polska zdobyła 3 ...

źródło: .jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saib75
saib75
saib75
19.07.2025, 12:24:20 via Android
  • 407
@wesola_loserka gratuluję wszystkim uczestnikom z Polski.
  • Odpowiedz
Foxing
Foxing
19.07.2025, 13:26:33 via Wykop
  • 152
@Schyzu: No i jest pierwszy narzekacz.
  • Odpowiedz
Finesta
Finesta
07.07.2025, 10:47:19
  • 1203
Gdyby Polacy na zwrócenie uwagi reagowali nie agresją, a próbą zrozumienia i przyznania się do błędu, nasz kraj byłby jednym z najlepszych miejsc do życia.
Lecz tu wiele jednostek nie szanuje wspólnoty, czy to mienia czy prawa.
Racja ma być wyłącznie po ich stronie, nawet jak to powoduje krzywdę czy szkodę dla całej reszty.
#polska #zalesie
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakis_login
jakis_login
jakis_login
07.07.2025, 10:48:07 via Wykop
  • 454
@Finesta: smutne, ale prawdziwe.
  • Odpowiedz
Elberus
Elberus
07.07.2025, 10:48:43 via Wykop
  • 238
@Finesta: przykład idzie z samej góry
  • Odpowiedz
Primek_1980
Primek_1980
Primek_1980
27.06.2025, 06:13:45
  • 3
#zdrowie #szumyuszne czy ktos tutaj zmaga sie z szumami usznymi? 4.11 zaczalem brac Dulsevie (na neuropatie obwodowa), po miesiacu 6.12.2024 wystapily u mnie szumy i trwaja do dzisiaj. Na poczatku byly tak ogromne, ze spalem 1h dziennie. Jestem 6 miesiecy po odstawieniu leku, szumy zostaly.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Szeryf
Pan_Szeryf
27.06.2025, 07:38:55 via Wykop
  • 2
@njay: Bo nie ma skutecznego leku na szumy uszne, wszystkie leki i suplementy na to opierają się o zwiększenie ukrwienia w mózgu i błędniku lekko poprawiając regenerację
  • Odpowiedz
Primek_1980
Primek_1980
Primek_1980
Autor
27.06.2025, 09:54:57 via Wykop
  • 1
@Sratatatatatata: Dziekuje! wlasnie bralem krotko ginkofar i mialem lepiej - nie wiem czemu przerwałem
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 77
  • Strona 1 z 77
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.04.2014

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking