Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto

kiedys_mialem_tu_konto

Dołączył 2 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 161
  • Znaleziska 47
  • Mikroblog 114
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

330

Rak 10 wczesnych objawów, których nie wolno ignorować

Ku przestrodze! Poznaj 10 najczęstszych objawów raka, które mogą sygnalizować rozwój nowotworu we wczesnym stadium, oraz dowiedz się, jak skutecznie je rozpoznać i kiedy zgłosić się do lekarza

ola_paw
z
onkokurier.pl
dodany: 02.02.2025, 23:26:08
  • 85
  • #
    rak
  • #
    nowotwory
  • #
    onkologia
  • #
    objawy
  • #
    zdrowie
  • #
    pytanie
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto 03.02.2025, 13:55:32 via Wykop
  • 1
@dexter90: łaski nie robi, raz do roku masz prawo wymagać badań profilaktycznych w ramach NFZ. Jak nie to go zgłaszaj
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto 27.01.2025, 12:16:59
  • 28
Cześć, w tym wpisie odpowiem na zarzuty, które się pojawiły po moim ostatnim wpisie. Na początek, chce wyjaśnić, dlaczego we wpisach używam liczby mnogiej – „kupiliśmy” itp. Mieszkanie kupili rodzice mojej narzeczonej, ale tą sprawą żyje cała rodzina. Każdy pomaga jak może, ja postanowiłem pomóc poprzez nagłośnienie sprawy.

1. Jesteś prezesem firmy deweloperskiej

Zamieszanie powstało, bo ktoś dotarł do wpisu na stronie dewelopera. We wpisie była następująca informacja „… pełnił funkcję członka Zarządu, a
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:19:03 via Wykop
  • 0

Treść została ukryta...

@kiedys_mialem_tu_konto +1871
Cześć Mirki i Mirabelki, znowu potrzebuję waszej pomocy. Na początku 2022 roku dodałem wpis na mirko odnośnie problemów z deweloperem Soltra z legnicy.

Bardzo mi wtedy pomogliście, sprawa nabrała dużego rozgłosu i nawet zainteresowały się nią media.

tldr:
- Deweloper dostaje
więcej
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:19:19 via Wykop
  • 0

Treść została ukryta...

  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:19:32 via Wykop
  • 0

Treść została ukryta...

  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:19:48 via Wykop
  • 0

Treść została ukryta...

  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:20:00 via Wykop
  • 0

Treść została ukryta...

  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:21:57 via Wykop
  • 1
@WykopX: Przepraszam za zamieszanie, naklikałem coś nie tak, moja wina
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 13:04:06 via Wykop
  • 3
@ATAT-2: Dzięki za miłe słowa. Tak na prawdę to właśnie ty i kilka innych osób, które nas broniły zmotywowały mnie do napisania tej odpowiedzi. Ogólnie poczucie bezsilności, w sytuacji gdy wiesz jaka jest prawda a jak została ona przedstawiona na wykopie jest przytłaczające. Nie spodziewałem się takiej ilości negatywnych wiadomości w moją stronę ale nie żałuję, ponieważ parę osób się odezwało i dalej działamy w temacie. Kto wie, może ktoś
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 13:05:50 via Wykop
  • 2
@GrimesZbrodniarz: wystarczy przeczytać wpis. Mieszkanie kupili rodzice mojej narzeczonej, a ja chciałem nagłośnić sprawę na wykopie. Dosłownie w pierwszych trzech zdaniach jest to wytłumaczone ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 14:31:34 via Wykop
  • 1
@kiedys_mialem_tu_konto: mieszkanie było wystawione z wadami na portalu ogłoszeniowym w cenie wyższej niż cena zakupu, jeszcze w trakcie budowy? podaj daty, kiedy trwała budowa, kiedy podpisałeś umowę, kiedy zostało wystawione ogłoszenie, daruj sobie te śmieszno memiczne wstawki, bo są żałosne


Wystarczy trochę pomyśleć, no ale ¯\(ツ)/¯ Kupiona dziura w ziemi, wystawione mieszkanie. Kupione w 2019r wystawione w 2021r. Cena rynkowa - cena TAKIEGO mieszkania w TAKIM stanie w TYM okresie.
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 14:40:37 via Wykop
  • 1
@Wielka-Polska-Betonowa: masz prawo do swojej oceny. Ja Tobie ani nikomu innemu nie życzę znalezienia się w podobnej sytuacji. "Płakanie" na wykopie wynika z bezsilności w walce z deweloperem i było próbą znalezienia pomocy.

Tak czy inaczej, miłego dnia.
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
28.01.2025, 08:52:39 via Wykop
  • 0
@Wielka-Polska-Betonowa: Pan Tomek to mój przyszły teść i osoba, która kupiła mieszkanie. Ja nagłaśniałem sprawę na wykopie.
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
28.01.2025, 09:42:52 via Wykop
  • 0
@SieNieZnamToBredze: jakie fakty konkretnie ukryłem? To, że Pan Tomek jest prezesem firmy deweloperskiej albo fliperem? Przecież to nie prawda, co próbowałem wyjaśnić w tym wpisie.
Najlepsze jest to, że tu nie chodzi o poprzednią sprawę w której była walka o mieszkanie. Tamta sprawa została przegrana w sądzie. Chodzi o to, że deweloper nie chce oddać pieniędzy. Czyli nie ma mieszkania ani pieniędzy. Według dużej części społeczności wykopu to jest okej
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
29.01.2025, 10:37:29 via Wykop
  • 0
@Satan_Was_a_Babyboomer: Czyli twierdzisz, ze były członek zarządu firmy projektowo/budowlanej działającej na terenie niemiec, w której nie pracuje od 2018r. kupił mieszkanie od dewelopera w 2019, żeby zniszczyć konkurencje? Zarzut tak absurdalny, że aż się dziwie, że w ogóle znowu się do tego odnoszę. Ostatnio gościu wrzucał, że ma problem z Amazonem, to będzie niezła afera jak się ludzie dowiedzą, że np. pracował w Żabce. Powiedz mi, co ta informacja zmienia
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
29.01.2025, 11:40:13 via Wykop
  • 0
@Satan_Was_a_Babyboomer: Nie chcieliście ich odebrać wcześniej przecież a teraz to już postępowanie egzekucyjne z Waszej strony idzie więc to już sprawa dla sądu.

Tłumaczyłem już, nawet w tym wpisie, że w tym momencie sprawa była w sądzie. Pieniądze były u notariusza a ich odbiór był równoznaczny z tym, że odstępujemy od umowy. Sprawa się wtedy toczyła o mieszkanie. Nie wiem co w tym trudnego do zrozumienia.

Nie było takiej sytuacji,
  • Odpowiedz
Meciek
Meciek
28.01.2025, 06:40:33
  • 3204
Mirki potrzebuje pomocy w nagłośnieniu sprawy jak potraktował mnie sklep amazon.pl (W komentarzach wrzucam najważniejsze screeny z wymiany mailowej żeby nie było że to bait)

W skrócie: Kupiłem coś za 1719zł w klepie amazon.pl i zrobiłem zwrot, oni potwierdzili że paczka doszła ale teraz twierdzą że nie doszła, nie chcą oddać kasy i generalnie to mój problem.

Cała historia (sorry za długość, ale będzie też #rozdajo o czym na końcu)

-
Meciek - Mirki potrzebuje pomocy w nagłośnieniu sprawy jak potraktował mnie sklep ama...

źródło: Screenshot 2025-01-28 073839

Pobierz
  • 242
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto 28.01.2025, 10:14:27 via Wykop
  • 1
@Meciek: powodzenia Miras. Tylko uważaj, żeby ktoś nie doszukał się w KRS, że jesteś prezesem Allegro i chcesz wykończyć konkurencje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto 24.01.2025, 04:51:37
  • 1871
Cześć Mirki i Mirabelki, znowu potrzebuję waszej pomocy. Na początku 2022 roku dodałem wpis na mirko odnośnie problemów z deweloperem Soltra z legnicy.

Bardzo mi wtedy pomogliście, sprawa nabrała dużego rozgłosu i nawet zainteresowały się nią media.

tldr:
- Deweloper dostaje
  • 246
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
24.01.2025, 11:05:38 via Wykop
  • 1
Pojawiło się sporo niejasności, w znalezisku na głównej. Poczekam aż ludzie się "wystrzelają" i atmosfera trochę ochłonie. Odpowiem na spokojnie na wszystkie wątpliwości. Na tą chwilę powiem tylko w skrócie, że nie chcieliśmy nikogo wykorzystać ani oszukać, nie jesteśmy fliperami.
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
24.01.2025, 11:55:38 via Wykop
  • 0
@GrimesZbrodniarz: prawda jest zupełnie inna, niż narracja w którą większość uwierzyła i ciężko się to czyta. Człowiek ma wrażenie, że jest kopany z każdej strony. Sprytne zagrywki PRowców sprawiły, że łatwo uwierzyć w wersję dewelopera. Ale wiem, że prawda się obroni sama.

A z mema nawet śmiechłem, dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
24.01.2025, 13:11:04 via Wykop
  • 0
@kargo89: Jakie potrzebujesz kwity? potwierdzenia przelewów? przedsądowe wezwanie do zapłaty? Nie mam kwitów na potwierdzenie, że nie jesteśmy flipperami. Piszę "my" bo wpis dodaje w imieniu ojca mojej narzeczonej a sprawą żyje cała rodzina od długiego czasu.
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:08:03 via Wykop
  • 0
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:08:04 via Wykop
  • 0
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:08:05 via Wykop
  • 0
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:08:06 via Wykop
  • 1
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:08:07 via Wykop
  • 0
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:08:08 via Wykop
  • 0
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:08:09 via Wykop
  • 0
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:08:10 via Wykop
  • 0
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:08:11 via Wykop
  • 0
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:08:12 via Wykop
  • 0
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:08:13 via Wykop
  • 0
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:08:14 via Wykop
  • 0
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:08:15 via Wykop
  • 0
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:08:16 via Wykop
  • 0
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:08:17 via Wykop
  • 0
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:08:18 via Wykop
  • 0
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:08:19 via Wykop
  • 1
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:08:20 via Wykop
  • 0
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:08:21 via Wykop
  • 0
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:08:22 via Wykop
  • 0
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:08:23 via Wykop
  • 0
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:08:24 via Wykop
  • 0
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:08:25 via Wykop
  • 0
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:08:26 via Wykop
  • 0
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:08:27 via Wykop
  • 0
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:08:28 via Wykop
  • 0
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:08:29 via Wykop
  • 0
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:08:30 via Wykop
  • 0
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
Autor
27.01.2025, 12:28:50 via Wykop
  • 3
@Krzysu: naklikałem coś i zawołałem do złego wpisu, miało być do tego
https://wykop.pl/wpis/79941153/czesc-w-tym-wpisie-odpowiem-na-zarzuty-ktore-sie-p
@kiedys_mialem_tu_konto +28
Cześć, w tym wpisie odpowiem na zarzuty, które się pojawiły po moim ostatnim wpisie. Na początek, chce wyjaśnić, dlaczego we wpisach używam liczby mnogiej – „kupiliśmy” itp. Mieszkanie kupili rodzice mojej narzeczonej, ale tą sprawą żyje cała rodzina. Każdy pomaga jak może, ja postanowiłem pomóc poprzez nagłośnienie sprawy.

1.
więcej
  • Odpowiedz
GrimesZbrodniarz
GrimesZbrodniarz
25.01.2025, 16:00:48
  • 9
Będzie to oświadczenie czy nie? Bo my tu czekamy ( ͡° ͜ʖ ͡°) @kiedys_mialem_tu_konto

#afera #nieruchomosci #deweloperka #mieszkaniedeweloperskie
GrimesZbrodniarz - Będzie to oświadczenie czy nie? Bo my tu czekamy ( ͡° ͜ʖ ͡°) @kied...

źródło: 1000005860

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto 27.01.2025, 12:22:53 via Wykop
  • 0
@GrimesZbrodniarz: https://wykop.pl/wpis/79941153/czesc-w-tym-wpisie-odpowiem-na-zarzuty-ktore-sie-p
@kiedys_mialem_tu_konto +28
Cześć, w tym wpisie odpowiem na zarzuty, które się pojawiły po moim ostatnim wpisie. Na początek, chce wyjaśnić, dlaczego we wpisach używam liczby mnogiej – „kupiliśmy” itp. Mieszkanie kupili rodzice mojej narzeczonej, ale tą sprawą żyje cała rodzina. Każdy pomaga jak może, ja postanowiłem pomóc poprzez nagłośnienie sprawy.

1.
więcej
  • Odpowiedz
GrimesZbrodniarz
GrimesZbrodniarz
24.01.2025, 11:15:49
  • 1518
- Mirek twierdzi, że został oszukany przez dewelopera wpis
- Jakiś wykopek mówi "sprawdzam"
- Okazuje się, że Mirek chciał zrobić flippa na mieszkaniu

To jest jeden z tych konfliktów, gdzie ma się nadzieję, że obie strony stracą XD

#nieruchomosci #deweloperka #mieszkaniedeweloperskie #legnica #heheszki #afera
GrimesZbrodniarz - - Mirek twierdzi, że został oszukany przez dewelopera wpis
- Jakiś...

źródło: 1000005443

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto 24.01.2025, 13:06:07 via Wykop
  • 1
@kiszczak: @GrimesZbrodniarz

Ze stanowiska dewelopera i samych komentarzy mirka który przyznał się, że to prawda, że wystawił na sprzedaż mieszkanie z wadami jeszcze drożej niż deweloper xD

To teraz popłynąłeś. Nic takiego nie napisałem. W sprawie chodzi o to, że deweloper nie chce oddać pieniędzy. Czy nawet jeśli sprawa dotyczyła by flippera to uważasz, że to jest w porządku?
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto 24.01.2025, 13:08:18 via Wykop
  • 0
@GrimesZbrodniarz: się trochę nie rozpędzaj z tymi oskarżeniami w pogoni za plusikami


Bo ja wywnioskowałem z sytuacji jedynie to, że sprawa ciągnie się latami i OP stracił chęć walki o mieszkanie i naprawianie jego wad więc zdecydował się je sprzedać (o czym zresztą deweloper wiedział i nie miał do tego zastrzeżeń o czym wspomina w swoim oświadczeniu).


A, że z czasem mieszkanie podrożało i w całą akcję OP włożył trochę grosza, to
  • Odpowiedz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto 24.01.2025, 13:14:17 via Wykop
  • 0
Więc OP twierdził że chciał usunięcia wad, a potem się okazało że chciał kasę, bardzo wiarygodny gość xD


@SieNieZnamToBredze: sprawa ciągnęła się latami. Cieżko opisać w krótkim wpisie na mirko parę lat. Nie można było się dogadać z deweloperem. Najpierw chcieliśmy, żeby wady zostały naprawione ale deweloper tego nie zrobił. Potem padła propozycja zapłaty za te wady.

Ale nie o to tu chodzi. Deweloper nie oddał pieniędzy za mieszkanie
  • Odpowiedz

1371

Konflikt z deweloperem: szczegóły sporu o mieszkanie, wersja Mirka

Konflikt z deweloperem: szczegóły sporu o mieszkanie, wersja Mirka

Trwa spór o mieszkanie między Mirkiem a deweloperem Soltra z Legnicy. W stanowisku dewelopera wskazano, że umowa przenosząca własność nie została podpisana z winy nabywców. Sprawa ma charakter sądowy i pozost

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 24.01.2025, 08:50:02
  • 209
  • #
    nieruchomosci
  • #
    afera
  • #
    wykopefekt
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    koalicjadeweloperska
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto 24.01.2025, 09:35:27 via Wykop
  • -22
@ArnoldZboczek: Jest to mój wpis. Nie żaden flipper tylko człowiek, który chciał kupić mieszkanie w którym będzie mieszkał. Prawdą jest, że mieszkanie zostało wystawione na portal ogłoszeniowy. Wtedy zastanawialiśmy się czy ze względu na wady nie sprzedać tego mieszkania. Jawna manipulacja ze strony dewelopera.

Nic nie zmienia faktu, do tej pory nie zwrócił kwoty 465 410 PLN, którą przetrzymuje od 2019 roku, mimo otrzymania przedsądowego wezwania do zapłaty.
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto 24.01.2025, 09:36:21 via Wykop
  • -20
@thorgoth: Jest to mój wpis. Nie żaden flipper tylko człowiek, który chciał kupić mieszkanie w którym będzie mieszkał. Prawdą jest, że mieszkanie zostało wystawione na portal ogłoszeniowy. Wtedy zastanawialiśmy się czy ze względu na wady nie sprzedać tego mieszkania. Jawna manipulacja ze strony dewelopera.

Nic nie zmienia faktu, do tej pory nie zwrócił kwoty 465 410 PLN, którą przetrzymuje od 2019 roku, mimo otrzymania przedsądowego wezwania do zapłaty.
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto 24.01.2025, 09:39:39 via Wykop
  • -21
@SheriffOfficeWykopaliskoDepartament:
kiedysmialemtu_konto - @SheriffOfficeWykopaliskoDepartament:

źródło: image

Pobierz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto 24.01.2025, 09:42:31 via Wykop
  • -7
W całej sprawie chodzi o to, że deweloper nie chce oddać pieniędzy. Nie jesteśmy żadnymi fliperami, posiadamy tylko jedno mieszkanie i chcieliśmy kupić drugie - większe, nowocześniejsze. W mieszkaniu były wady, na tyle istotne, że zastanawialiśmy się nad sprzedażą tego mieszkania i kupnem innego. Niestety deweloper sprytnie manipuluje faktami i tworzy narrację, że jesteśmy fliperami.
kiedysmialemtu_konto - W całej sprawie chodzi o to, że deweloper nie chce oddać pieni...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto 24.01.2025, 09:44:07 via Wykop
  • -14
@sirdam: Mieszkanie było kupione w 2019 roku. Teraz jest warte 2x tyle. Kto miał interes, żeby nie przenieść własności mieszkania?
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto 24.01.2025, 09:45:01 via Wykop
  • -44
@Lketoglutaran: nie fliperuch, manipulacja dewelopera. Oszczędności życia poszły na zakup tego mieszkania. Deweloper nie chce zwrócić pieniędzy
kiedysmialemtu_konto - @Lketoglutaran: nie fliperuch, manipulacja dewelopera. Oszczęd...

źródło: image

Pobierz
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto 24.01.2025, 09:58:39 via Wykop
  • -16
@Rudz1elec: odniosę się do wszystkiego w osobnym wpisie. Opiszę cała sytuację i wszystkie wątpliwości
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto 24.01.2025, 10:32:07 via Wykop
  • -11
@Satan_Was_a_Babyboomer: swoją wersję dodam w osobnym wpisie bo widzę że jest sporo rzeczy, które muszę wyjaśnić. Wszystko spisze i zawołam
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto 24.01.2025, 10:56:31 via Wykop
  • -17
@nastynas: Pieniędzy nie ma w depozycie i nie ma u notariusza. Pieniądze w 2022r były do odbioru u notariusza. W tym czasie trwała sprawa w sądzie. Gdyby zostały one wybrane byłoby to rozwiązanie umowy, którego nie chcieliśmy bo mieszkanie było dużo więcej warte niż w dniu zakupu. Po przegranej sprawie, okazało się, że pieniędzy już nie ma u notariusza
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto 24.01.2025, 11:09:07 via Wykop
  • -10
@Luqart: Wiarygodność odzyskam, bo mam dowody na poparcie swoich słów. Jak atmosfera ochłonie to opiszę wszystko na spokojnie
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto 24.01.2025, 12:02:40 via Wykop
  • -10
@Rst00: kupujący nie jest fliperem. Niestety sprytne zagrywki PRowców od dewelopera i manipulacja faktami stworzyły taką narrację. Każdy mój komentarz, w którym próbuję się bronić jest z automatu minusowany. Człowiek się czuje kopany z każdej strony. Wierzę, że prawda się obroni a w moim wpisie na mirko po prostu zabrakło informacji. Ciężko w tej sytuacji udowodnić, że nie jest się flipperem, gdy jest słowo przeciwko słowu. Nie zmienia to jednak
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto 24.01.2025, 12:12:46 via Wykop
  • -10
@Rst00: problem z apelacją jest taki, że kolejny proces będzie trwał znowu 4 lata i środki dalej będą zablokowane na czas sprawy. Plus trzeba pokryć wszelkie koszty z tym związane, czyli kolejne 50000 zł. Na dzień dzisiejszy czekamy na odpowiedź z prokuratury.
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto 24.01.2025, 12:18:29 via Wykop
  • -8
@loki_the_prankster: depozytu nie ma. Był u notariusza, wg. dewelopera, ale po przegranej sprawie okazało się, że go nie ma. Nie można było wcześniej go odebrać bo trwała sprawa w sądzie. Ludzie mówią, że jesteśmy flipperami albo deweloperami co nie jest prawdą. Zwykły człowiek, który chciał kupić mieszkanie i w nim mieszkać. O, zaraz ktoś powie, że jak mieszkać bo przecież wystawione było mieszkanie na serwis ogłoszeniowy. Było tak dlatego, że
Logan00
Logan00
23.01.2025, 16:30:32
  • 399
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto 23.01.2025, 21:39:47 via Wykop
  • 0
@Logan00: czy to jest autor "Ja, Inkwizytor"? Czy zbieżność nazwisk?
  • Odpowiedz

346

Synowa skłócona z teściową dosypała truciznę do ciasta. Trzy osoby nie żyją

Pokaż treści 18+

Synowa skłócona z teściową dosypała truciznę do ciasta. Trzy osoby nie żyją

Tragiczny finał konfliktu synowej z teściową. Sześcioro członków rodziny z brazylijskiego miasta Torres, na południu kra

starnak
z
rmf24.pl
dodany: 07.01.2025, 07:52:31
  • 86
  • #
    tesciowa
  • #
    brazylia
  • #
    kryminalne
  • #
    przestepczosc
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto 07.01.2025, 12:50:16 via Wykop
  • 5
Co ciekawe, parę miesięcy wcześniej zmarł jej teść w wyniku zatrucia pokarmowego.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

265

FRA publicystce grożą 3 lata więzienia, bo nie chce ujawnić tajemnicy dziennikar

FRA publicystce grożą 3 lata więzienia, bo nie chce ujawnić tajemnicy dziennikar

Dziennikarka francuskiego portalu śledczego Disclose Ariane Lavrilleux stanie 17 stycznia 2025 r. przed sądem w Paryżu za odmowę podania źródeł informacji. Publicystka odmówiła ujawnienia tajemnicy dziennikarskiej. Chodzi o publikację sprzed 3 lat na temat tajnej francuskiej operacji wojskowej [..]

Bobito
z
biznesalert.pl
dodany: 04.12.2024, 09:45:07
  • 44
  • #
    media
  • #
    dziennikarstwo
  • #
    europa
  • #
    francja
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    swiat
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto 05.12.2024, 09:33:52 via Wykop
  • -2
@4mja: tak jak Kaczyński powiedział, że nie wyraża zgody żeby go pociągnęli do odpowiedzialności. Makao i po makale

639

Joanna Lichocka apeluje by nie wpłacać na telewizję Republika, lecz na Pis

Pokaż treści 18+

Joanna Lichocka apeluje by nie wpłacać na telewizję Republika, lecz na Pis

Lekkie tarcia w obozie Pisu. Jestem w stanie spełnić 50% prośby Pani Lichockiej. ( ʖ )

Neobychno
z
youtube.com
dodany: 25.11.2024, 10:55:15
  • 112
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazprawakow
  • #
    neuropa
  • #
    polityka
  • #
    republika
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto 25.11.2024, 13:09:47 via Wykop
  • 68
@tomasz-kalucki: tam nie ma kolegów, jest tylko interes

971

Windows 11 zapamięta każdy Twój ruch. Microsoft przywraca krytykowaną funkcję

Windows 11 zapamięta każdy Twój ruch. Microsoft przywraca krytykowaną funkcję

Microsoft powraca do testowania Recall - "pamięci" w Windows 11, która zapisuje wszystkie działania użytkownika (włącznie ze screenshotami). Firma twierdzi, że to wcale nie jest narzędzie szpiegujace i planuje wdrożenie na ną skalę.

lelumpolelum00
z
ithardware.pl
dodany: 25.11.2024, 07:39:42
  • 258
  • #
    ciekawostki
  • #
    komputery
  • #
    technologia
  • #
    zainteresowania
  • #
    informacje
  • #
    windows
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto 25.11.2024, 11:10:23 via Wykop
  • 6
@publiczny2010: co ma do tego 5G? (-‸ლ)
Myszerpyszer
Myszerpyszer
Myszerpyszer
16.11.2024, 14:03:33
  • 74
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto 16.11.2024, 17:20:35 via Wykop
  • 0
@Davidozz: mistrz logiki - nie ma "cipki" to właśnie jest motywacja żeby ją zdobyć
  • Odpowiedz

380

Marek Zuber mówi, że za cene 10000 zł za m2 można wybudować mieszkanie

Marek Zuber mówi, że za cene 10000 zł za m2 można wybudować mieszkanie

Marek Zuber mówi, że za cene 10000 zł za m2 można w każdym mieście w Polsce wybudować mieszkanie wliczając wszystkie koszty i bardzo dobrą marże dla dewelopera..

DawidParzyk
z
x.com
dodany: 17.10.2024, 17:08:35
  • 228
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    mieszkanie
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    budownictwo
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto 18.10.2024, 08:52:46 via Wykop
  • 6
@Fichtner: to ten słynny syn koleżanki twojej mamy
k.....r
k.....r
konto usunięte 14.10.2024, 07:34:40
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto 14.10.2024, 09:35:01 via Wykop
  • 2
@kornel-mir: atak paniki w nerwicy. Polecam serię na yt odburzanie wg divo vica. Mnóstwo wiedzy jak z tego wyjść. Mi pomogło
  • Odpowiedz

475

Polska wypada blado w rankingu innowacyjności

Polska wypada blado w rankingu innowacyjności

Po raz 14. z rzędu na pierwszym miejscu zestawienia znalazła się Szwajcaria. Na drugim Szwecja, a na trzecim USA. Polska zajęła natomiast 40. miejsce.

NBPPPE
z
fxmag.pl
dodany: 10.10.2024, 08:36:34
  • 126
  • #
    innowacje
  • #
    technologia
  • #
    nauka
  • #
    polska
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto 10.10.2024, 16:52:40 via Wykop
  • -1
USA na trzecim ¯\(ツ)/¯ Ranking do kosza
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

m....._
konto usunięte 07.10.2024, 20:01:16
  • 46
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto 07.10.2024, 21:44:54 via Wykop
  • 0
@meczennik_: paradoksalnie, wymienione rzeczy w nadmiarze prowadzą do depresji/lęków
  • Odpowiedz
Harry_Callahan
Harry_Callahan
Harry_Callahan
02.10.2024, 12:40:57
  • 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto
kiedys_mialem_tu_konto 02.10.2024, 14:38:47 via Wykop
  • 0
@Harry_Callahan: oglądanie tiktoka godzinami dziennie i zdziwienie, że na niczym się nie możesz skupic. Poczytaj o dopamine detox lepiej
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >
  • i znowu mam

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking