Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
jestemasem
jestemasem

jestemasem

Dołączył 8 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2317
  • Znaleziska 1590
  • Mikroblog 727
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 15

2311

Średnie miesięczne zarobki lekarzy z wszystkich faktur to 80 tys. zł.

Średnie miesięczne zarobki lekarzy z wszystkich faktur to 80 tys. zł.

Nomadmum pozyskała dane z biura księgowego obsługującego lekarskie JDG. Dane na podstawie 1 tys. JDG pokazują, że średnio miesięcznie z wszystkich faktur lekarze z tego biura mają 80 tys. miesięcznie. Rekordzista 400 tys. zł miesięcznie. Pokrywają się one z oświadczeniami majątkowymi innych lekarzy.

Stulejman_Beznadziejny
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 07:39:47
  • 266
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    konowalposting
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
jestemasem
jestemasem
jestemasem przedwczoraj, 22:06:11 via Wykop
  • 12
@PustyCzlowiek: 15 minut to i tak trafiłeś na łaskawcę, i chyba 300-400 a nie 200

935

Polska powinna postawić na medyczną AI, zanim zabraknie lekarzy

Polska powinna postawić na medyczną AI, zanim zabraknie lekarzy

Pacjenci coraz częściej oceniają empatię sztucznej inteligencji wyżej niż realnych lekarzy, a poziom błędów wyspecjalizowanych modeli medycznych spada do pojedynczych cyfr. Autor przekonuje, że to państwo, a nie korporacje, powinno odpowiadać za wdrożenie AI w polskiej medycynie.

real_scoria
z
innpoland.pl
dodany: przedwczoraj, 12:09:18
  • 139
  • #
    medycyna
  • #
    ai
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarze
jestemasem
jestemasem
jestemasem przedwczoraj, 12:22:06 via Wykop
  • 3
@LogikaNieBoli: ignorancja.

3149

Oświadczenie lekarza z Zawiercia

Oświadczenie lekarza z Zawiercia

5,5 mln zł przychodu, całą KAMIENICĘ, dom, 6 "mieszkań" i 2,6 mln zł środków pieniężnych. W niedużym mieście!

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 21.06.2026, 10:38:31
  • 266
  • #
    polska
  • #
    zawiercie
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
jestemasem
jestemasem
jestemasem 21.06.2026, 18:15:08 via Wykop
  • 0
@aiwprton: lekarz czy lekarze w rodzinie?
jestemasem
jestemasem
jestemasem 21.06.2026, 18:16:13 via Wykop
  • -2
@aiwprton: kolejny Twój komentarz w tym wątku. Jesteś lekarzem czy masz lekarzy w rodzinie?

Wstydź się

544

Znany lekarz broni "saloników VIP". Kontrowersyjna opinia wybitnego hematologa

Znany lekarz broni "saloników VIP". Kontrowersyjna opinia wybitnego hematologa

Dlaczego prezes dużej firmy, którego każda godzina pracy wiąże się z zarządzaniem milionami złotych, ma czekać w tej samej kolejce co osoba, która tego samego dnia nie ma nic innego do roboty pyta w swoim tekście na portalu medexpress.pl prof. Wiesław W. Jędrzejczak

freedomseeker
z
tinyurl.com
dodany: 21.06.2026, 09:03:35
  • 146
  • #
    afera
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    polityka
jestemasem
jestemasem
jestemasem 21.06.2026, 11:32:23 via Wykop
  • 0
@chmiels: myślę że upraszczasz. Biedni też robią wiele rzeczy złych dla zdrowia, a w dodatku nie mają środków na profilaktykę, czy wysokiej jakości jedzenie, suple
Bandurek
Bandurek
13.06.2026, 09:44:18
  • 1
Mini 🍕 z #airfryer wjeżdża na śniadanko. (。◕‿‿◕。) #gotujzwykopem
Bandurek - Mini 🍕 z #airfryer wjeżdża na śniadanko. (。◕‿‿◕。) #gotujzwykopem

źródło: 1000012984

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jestemasem
jestemasem
jestemasem 13.06.2026, 09:51:42 via Wykop
  • 0
@Bandurek: ohydnie wygląda
  • Odpowiedz

406

Pracujesz więcej niż reszta Europy. W nagrodę dostajesz mniej pieniędzy

Pracujesz więcej niż reszta Europy. W nagrodę dostajesz mniej pieniędzy

Podczas gdy zachodnia Europa testuje czterodniowy tydzień pracy i optymalizuje procesy za pomocą AI, polski rynek pracy przypomina raczej maraton na wyniszczenie. Polscy pracownicy spędzają w firmach długie godziny, a ich portfele wciąż chudną w oczach w porównaniu do unijnych liderów.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 09.06.2026, 12:44:55
  • 58
  • #
    praca
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    swiat
jestemasem
jestemasem
jestemasem 10.06.2026, 15:43:39 via Wykop
  • -2
@bossssob: śmieć wszystkich wyzywa i dostaje plusy - pozdro
jestemasem
jestemasem
jestemasem 11.06.2026, 09:52:31 via Wykop
  • 0
@donatien-de-sade: ja jestem Ukraińcem? No p------y gość
Jasak
Jasak
10.06.2026, 11:50:14
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jestemasem
jestemasem
jestemasem 10.06.2026, 12:43:21 via Wykop
  • 0
@typ53B: tak to jest mój posesja

Co za dzban
  • Odpowiedz
jestemasem
jestemasem
jestemasem 10.06.2026, 15:44:45 via Wykop
  • 0
@typ53B: umiesz po polsku mówić i pisać czy niekonieczne?
  • Odpowiedz

356

Lublin niechętny repatriacji Polaków ze Wschodu.

Lublin niechętny repatriacji Polaków ze Wschodu.

W 2024 roku sprowadzono tylko czterech z 27 kandydatów. Od roku 2010 łącznie 37 osób.

MagicznyMariusz
z
lublin24.pl
dodany: 09.06.2026, 07:41:37
  • 61
  • #
    polska
  • #
    lublin
  • #
    demografia
jestemasem
jestemasem
jestemasem 10.06.2026, 12:00:16 via Wykop
  • -1
@Benedylbert_Mlekogroszek: na nieszczęście jesteś pierdo lniety w pusty łeb

268

Dlaczego bobry wróciły do Polski i co robią z twoją rzeką

Dlaczego bobry wróciły do Polski i co robią z twoją rzeką

W 1967 roku w Polsce żyło 300 bobrów. Dzisiaj jest ich ponad 100 000. I te 100 000 bobrów przebudowuje polskie rzeki każdej nocy. W tym filmie dowiesz się: jak bobry prawie wymarły w Polsce (i dlaczego), jak program reintrodukcji odwrócił historię i jak tamy bobrowe podnoszą wodę gruntową o 20-50 cm

CzytamBomoge
z
youtube.com
dodany: 06.06.2026, 18:17:47
  • 90
  • #
    ciekawostki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    historia
  • #
    przyroda
  • #
    zwierzaczki
  • #
    biologia
jestemasem
jestemasem
jestemasem 07.06.2026, 14:23:04 via Wykop
  • 0
@terenn: @tfuj_pszyjaciel cześć dzbany.
SzycheU
SzycheU
04.06.2026, 14:18:29
  • 2
Jeśli jest tu jakis lesniczy to proszę o wytłumaczenie dlaczego przy wycince zostawia sie takie pojedyncze sosny? W jakim celu?
#las #lesnictwo #pytanie #pytaniedoeksperta
SzycheU - Jeśli jest tu jakis lesniczy to proszę o wytłumaczenie dlaczego przy wycinc...

źródło: 1000006243

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jestemasem
jestemasem
jestemasem 04.06.2026, 14:21:12 via Wykop
  • 1
Podłączam się do pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

354

Rekordowy sum wyłowiony z Balatonu na Gocławiu przez imigrantów ze Wschodu

Rekordowy sum wyłowiony z Balatonu na Gocławiu przez imigrantów ze Wschodu

Niezwykły rekordowy sum wyłowiony z Balatonu na Gocławiu przez imigrantów ze Wschodu wywołał burzę. Sprawę skomplikował

zdrajczyciel
z
facebook.com
dodany: 02.06.2026, 08:56:21
  • 73
  • #
    warszawa
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    afera
jestemasem
jestemasem
jestemasem 03.06.2026, 19:42:25 via Wykop
  • 1
I c--j z nimi, łamią prawo? Dziękujemy -> s--------ć
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ajag
ajag
30.05.2026, 15:18:59
  • 2
Mój ulubiony tekst Januszy z mojego kołchozu to "proste jak j.ebanie". Najczęściej używane do młodych pracowników.
"Młody jak ty to robisz? Przecież to jest proste jak j.ebanie".
#przemyslenia #januszex
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jestemasem
jestemasem
jestemasem 30.05.2026, 15:21:52 via Wykop
  • 4
@ajag: abstrahując od januszy to j.ebanie trudne nie jest
  • Odpowiedz
jestemasem
jestemasem
jestemasem 30.05.2026, 17:38:00 via Wykop
  • 1
@ajag: j.ebanie a dobre j.ebanie ot różnica ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
JWRJWR
JWRJWR
21.05.2026, 05:34:29
  • 1
Chiny w kwietniu 2026 roku kupiły rekordowe ilości złota.

Bardzo możliwe, że Amerykanie dogadają się z Chińczykami, jeżeli nie będą głupi i oprą nowy deal na złocie, ale nie jest to przesądzone. Oba kraje przeciągają linę, wpadając w pułapkę Tukidydesa. Chiny wspierają Iran i Rosję w ich wysiłkach wojennych. Amerykanie blokują przepływ irańskiej ropy do Chin. Problem jest jednak taki, że Zachód ma czas do września, gdy skończą się zapasy ropy w
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jestemasem
jestemasem
jestemasem 21.05.2026, 06:42:45 via Wykop
  • 0
@JWRJWR: przecież USA produkuje wystarczająco dużo ropy, by siebie zaspokoić
  • Odpowiedz

314

Meta ogłasza zwolnienia 10% pracowników

Meta ogłasza zwolnienia 10% pracowników

Wygląda na to, że maj będzie miesiącem zmian dla Meta Platforms Inc., konglomeratu technologicznego znanego wcześniej jako Facebook. Notatka od dyrektora ds. personalnych firmy, Janelle Gale, ujawnia, że Meta przygotowuje się do zwolnienia około 10 procent swojej siły roboczej.

Sebql
z
implementi.ai
dodany: 14.05.2026, 19:29:30
  • 96
  • #
    meta
  • #
    facebook
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    komputery
jestemasem
jestemasem
jestemasem 15.05.2026, 07:19:48 via Wykop
  • 1
@Gjbgghbhhjj: meta to silny hyperscaler, a nie tylko FB i insta
szampan
szampan
14.05.2026, 20:26:10
  • 0
#radionowyswiat Kwapisa p------o xd
Ciśnie na antenie po ruskich że to nie naród tylko tłum i swołocz tatarska
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jestemasem
jestemasem
jestemasem 14.05.2026, 21:28:51 via Wykop
  • 3
@szampan: prawdę mówi, w czym rzecz
  • Odpowiedz

715

Fentanyl wycieka od lekarzy do internetu

Fentanyl wycieka od lekarzy do internetu

Trzeba dorobić na fentanylu bo wypłata nie starcza do pierwszego.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
warszawa.wyborcza.pl
dodany: 06.05.2026, 06:23:11
  • 135
  • #
    lekarz100k
  • #
    zdrowie
  • #
    leki
jestemasem
jestemasem
jestemasem 06.05.2026, 15:20:21 via Wykop
  • -1
@D4Ru73K: wy czyli ty i twoja stara?
jestemasem
jestemasem
jestemasem 06.05.2026, 16:21:20 via Wykop
  • -2
@D4Ru73K: ty I twoja stara leszczu
FrostlyMostly
FrostlyMostly
03.05.2026, 10:41:47
  • 0
"Przecież tego budynku nie opróżnili idioto." - odrzucone po dwóch dniach.
Jak coś to wreszcie znowu można się wyzywać od idiotów.

#moderacjacontent
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jestemasem
jestemasem
jestemasem 03.05.2026, 11:19:24 via Wykop
  • 0
@FrostlyMostly: a co to za wyzwisko idiota, nic przyjemnego ale bez przesady
  • Odpowiedz
kartofel
kartofel
03.05.2026, 09:39:42
  • 3
#sumaopadow
kartofel - #sumaopadow

źródło: 1000024036

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jestemasem
jestemasem
jestemasem 03.05.2026, 09:53:48 via Wykop
  • 1
@kartofel: tragedia ech
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.02.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia