Wrzucałem niedawno BMW i4 z 200 tys przebiegu w 20 miesięcy. Co było w tym czasie robione? Głównym kosztem były opony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Raz wymieniane przednie, 6 razy tylne. Do tego jeden przegląd w ASO (250 €).
Pierwszy rok (120 tys km) ładowane za darmo na Ionity, bo BMW daje rok ładowania do każdego auta. Reszta ładowana w domu i Ionity za 0.29 €/kWh.
Nawet nie
Raz wymieniane przednie, 6 razy tylne. Do tego jeden przegląd w ASO (250 €).
Pierwszy rok (120 tys km) ładowane za darmo na Ionity, bo BMW daje rok ładowania do każdego auta. Reszta ładowana w domu i Ionity za 0.29 €/kWh.
Nawet nie




































Nie wiem czy #chwalesie czy #zalesie .
Dzisiaj kończy się mój ponad 6 letni "epizod" w UK. Przyleciałem do #uk w lutym 2019 mając prawie 28 lat.
Przetrwałem covidy, skoki cen prądu, powrót "do normalności", inflacje. Ogółem nie żyłem źle. Nie jestem jakimś specjalistą. Ale praca była zawsze 5 min rowerem od domu, za pieniądze za które w East Yorkshire nie brakowało
Ludzi poznałem całkiem sporo, jakieś znajomości z tego były, ale nic prawdziwego mocnego z tego nie wyszło.