Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ja_pitole
ja_pitole

ja_pitole

Dołączył 8 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 140
  • Znaleziska 58
  • Mikroblog 82
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2

543

Kolejny skręcony licznik. Uważajcie!!

Kolejny skręcony licznik. Uważajcie!!

Witam, od pewnego czasu szukam auta dla siebie. Znalazłem w mojej okolicy ciekawe BMW, rozmawiałem ze sprzedawcą, dostałem numer VIN do wglądu bo cena wyglądała mi zbyt atrakcyjnie. Okazało się, że po konsultacji w serwisie auto miało na początku 2019r. w Niemczech przebiegu 265tyś km, pierwsza...

Tommic
z
wykop.pl
dodany: 28.07.2022, 18:11:08
  • 210
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    motoryzacja
  • #
    zainteresowania
  • #
    samochody
  • #
    ciekawostki
ja_pitole
ja_pitole
ja_pitole 29.07.2022, 09:08:13
  • 3
Kupic u nas uzywane auto to jakis ponury zart. Wszyscy udają że jest igla, przez telfon klamia, w realu klamia. Podchodzisz do ogledzin i raz po razie znajdujesz cos nowego.
Zeby nie bylo, wiadome jest ze 5-10 letnie auta tez nosza slady uzytkowania ale wypadalo by wspomiec o tym ze kazde drzwi ma wgniotke lub cos bylo malowane.
Masa jest tez teraz handlarzy co udaja os prywatne. Po krotkiej rozmowie to juz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ja_pitole
ja_pitole
ja_pitole 29.07.2022, 09:10:54
  • 0
@ChempyTuj: wpis o takim zdarzeniu powinien byc wpisany w ogloszenie tak aby kupujacy o tym odrazu wiedzial.
ja_pitole
ja_pitole
ja_pitole 29.07.2022, 12:53:12
  • 0
@zighnetar: bo wlaśnie to jest to. Jak on jeden sam sie wybije i rzetelnie napisze to wyjdzie ze odstaje. Tak naprawde to powinno byc w drugą stronę robione. Niemal wszystkie auta powinny miec coś wypisane a te naprawde zadbane prawie tyle co nic.
mickpl
mickpl
14.07.2022, 19:45:26
  • 153
Nie wiem jak u Was w otoczeniu, ale jak ja pytam znajomych co nie mają kredytu (a takich ludzi jest przytłaczająca większość) co myślą o wakacjach kredytowych to dominuje pewien rodzaj w--------a. Wydaje mi się, że ludzie powszechnie czują, że to na ich koszt, nawet niekoniecznie rozumiejąc do końca mechanizm. Moim zdaniem rządowi to bardziej zaszkodzi niż pomoże, tym bardziej jeśli inflacja będzie nadal rosła.

#nieruchomosci #inflacja #
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja_pitole
ja_pitole
ja_pitole 15.07.2022, 07:22:02
  • 0
w EU jest idea ze ryzykiem powinny strony dzieli sie po równo. Ten kto czytał choć raz umowe kredytową wie że banki zawsze bronią tylko siebie i cale ryzyko przekladają na kredytobiorce. Dlatego taki pstryczek w nos bankom sie nawet nalezy :).

Banki w Pl wydymaly polaków równo a nasz rząd tylko na to patrzal. U nas wiekszość kredytów są na zmiennej stopie, a te na stałym oprocentowaniu to tylko na max
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
27.06.2022, 12:49:46 via AMWv2
  • 906
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja_pitole
ja_pitole
ja_pitole 28.06.2022, 10:16:20
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ja_pitole
ja_pitole
ja_pitole 29.06.2022, 17:19:56
  • 0
@stray_dog: Mea culpa, miałem na myśli równicę w dochodach. Tj fececi zarabiaja wiecej bo wiecej pracują => większy exp, wiedza i specjalizacja a to też wyższe pensje.
  • Odpowiedz
ja_pitole
ja_pitole
ja_pitole 29.06.2022, 19:49:19
  • 0
@stray_dog: No wlasnie tu jest problem matek, ktore biora wspomiane L4. Chyba sie zgodzisz ze wiekszosc pracodawców nie awansuje ani nie da extra podwyzki kobiecie ktora ~1/4 roku jest na L4. To miedzy innymi przyczynia sie do tego ze kobiety z dziecmi mniej zarabiają.

Co "smieszne" ta machina się sama napędza bo ta różnica w zarobkach jest taką rzeczą przez która to właśnie kobiety chodzą cześciej na L4.
To się
  • Odpowiedz
cyjannn
cyjannn
20.06.2022, 02:48:20
  • 57
Czy istnieje apka/serwis gdzie można sprawdzić czy programista nie robi na kilka etatów (eliminacja oszustów)? Pewnie sporo firm byłoby zainteresowanych.
#programista15k #it
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja_pitole
ja_pitole
ja_pitole 20.06.2022, 13:16:12
  • 0
Przydała by sie taka "apka" do sprawdzania lekarzy( ͡° ͜ʖ ͡°). Juz nie raz oni "pracowali" wiecej niz jest godzin w tygodniu
  • Odpowiedz
sizuuu
sizuuu
31.05.2022, 04:15:18
  • 936
sizuuu

źródło: comment_1653970516lEDo7IuTYvVaj4yQrdkYpX.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja_pitole
ja_pitole
ja_pitole 31.05.2022, 10:18:35
  • 0
Kurła ale ludzie się łapią na to. Widać że to jest jakiś wyścig.
  • Odpowiedz
ja_pitole
ja_pitole
ja_pitole 31.05.2022, 11:10:03
  • 0
@Zwardi: po łydce tego ostatniego( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PanBulibu
PanBulibu
26.05.2022, 06:26:52
  • 433
Żonie po 4 latach padł laptop (prywatny, kupiony za własne, oprogramowanie też kupione prywatnie!) na którym pracowała jako nauczycielka wspomagająca, średni przebieg dzienny 8 - 10 godzin. Noszony wszędzie, w zasadzie miesiącami nie wyłączany, dosłownie zajechany.

Poprosiła dyrekcję o nowy komputer na którym będzie mogła pracować

PANI SOBIE KUPI SZYBKO NOWY - BO PANI NIE PRACUJE, ZA TE DNI NIE BĘDZIE MIAŁA PANI ZAPŁACONE!


#szkolnictwo #edukacja #nauczyciele
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja_pitole
ja_pitole
ja_pitole 26.05.2022, 12:01:36
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

1556

Profesor Kuna: '50% pacjentów to osoby zaszczepione trzema dawkami'

Pokaż treści 18+

Profesor Kuna: '50% pacjentów to osoby zaszczepione trzema dawkami'

- Mam bardzo dużo pacjentów zarażonych tym wirusem, którzy chcą żebym ich zbadał… 50% zaszczepionych 3x i 50% niezaszczepionych wcale - Jakie są różnice między nimi? - Nie ma żadnych różnic

Xtreme2007
z
twitter.com
dodany: 10.02.2022, 10:11:28
  • 233
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    koronawirus
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    konfederacja
  • #
    bekazcovidian
ja_pitole
ja_pitole
ja_pitole 10.02.2022, 12:33:50
  • -2
Ta a ja z koleji walne kontr historyjke. Mam brata, on antyszczepionkoowiec (mysli ze to teoria spiskowa xd) ja tam sie zaszczepiłem. On niemalże do szpitala jechal podczas choroby. Ja tylko czulem zmeczenie i slabiutki kaszel.
Jaki jest z tego morał?
Szczepionki pomagają przeżyć chorobę łagodniej ale to to czy Ci naprawde pomoga to juz nie jest takie oczywiste. Wiadomo każdy prowadzi ciut inny tryb życia. To czy chcesz ją wziąć zależy
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

481

Prezes ZUS: Upominam się o pełne oskładkowanie wszystkich zleceń

Pokaż treści 18+

Prezes ZUS: Upominam się o pełne oskładkowanie wszystkich zleceń

"chodzi o uproszczenie zasad" - powiedziała prezes ZUS Gertruda Uścińska.

konto usunięte
z
biznes.interia.pl
dodany: 07.02.2022, 06:55:52
  • 188
  • #
    czarnyhumor
  • #
    heheszki
  • #
    bekazpisu
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
ja_pitole
ja_pitole
ja_pitole 07.02.2022, 13:11:42
  • 0
powinni zaczac od naliczana skladek wszystkim tj całej służbie mundurowej, sędziom itp.
Jak to jest ze te grupy nie skladaja się na ZUS a na emeryturę idą wcześniej(╯°□°)╯︵ ┻━┻?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

753

"Na studia nauczycielskie nie idą najlepsi maturzyści"

"Na studia nauczycielskie nie idą najlepsi maturzyści"

Praca nauczyciela nie jest intratna finansowo. Rozpoczynający pracę w szkole zarówno po studiach I stopnia jak i II stopnia otrzymuje wynagrodzenie niewiele tylko wyższe niż sprzątaczka, która w tej szkole pracuje. Trudno więc oczekiwać, że te studia przyciągną dużą liczbę zdolnych...

Domowik
z
prawo.pl
dodany: 25.07.2021, 11:41:36
  • 314
  • #
    szkola
  • #
    edukacja
  • #
    nauczyciele
  • #
    pieniadze
  • #
    praca
  • #
    zarobki
ja_pitole
ja_pitole
ja_pitole 25.07.2021, 16:17:24
  • -1
@KierownikuPoratuj2zl: Chyba sami nauczyciele Cie minusują. Mam w rodzinie nauczycieli i oni jakoś nie narzekają. (sa to "nowicjusze" jak i Ci z "dlugim" stazem). Jasne ze publicznie lepiej ponarzekać.

825

Leży w łóżku i walczy z bólem. Rehabilitację wyznaczono za 2 lata [WIDEO]

Leży w łóżku i walczy z bólem. Rehabilitację wyznaczono za 2 lata [WIDEO]

Jadwiga Rak z Warszawy zmaga się z silnym bólem, jest osobą leżącą. Jedynym dla niej ratunkiem jest operacja kręgosłupa, którą lekarze mogą wykonać dopiero, gdy 66-latka zacznie ponownie chodzić. Kobietę skierowano na rehabilitację, której termin wyznaczono za... dwa lata. Pani Jadwiga...

polsatnews_pl
z
polsatnews.pl
dodany: 07.01.2021, 16:23:18
  • 144
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
ja_pitole
ja_pitole
ja_pitole 07.01.2021, 19:40:29
  • 0
Eh proszę zadzownić do obojętnie której przychodni gdzie umawiaja na rehabilitacje albo lepiej sie przejsc i jak normalny człowiek, grzecznie zapytać sie dlaczego tak dlugo się czeka.
Moja bliska znajoma (ok 30lat) właśnie tak zrobiła bo tez potrzebowała rehabilitacji i co się okazało? Pani w recepcji powiedziała w skrócie że stare baby chodzą na rehabilitacje chociaż w ich przypadku to nic lub niewiele da lub to jest dla nich atrakcja.
Recepcjonistka chcąc,
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2775

Propozycja banerów promujących "Piekło Mężczyzn"

Propozycja banerów promujących "Piekło Mężczyzn"

Przygotowaliśmy dwa projekty grafik, którymi chcielibyśmy promować naszą inicjatywę. Prosimy o Wasze uwagi na temat bieżących dwóch pomysłów oraz Wasze własne propozycje banerów. PS: pięknie dziękujemy za Wasze wsparcie finansowe!

tycomuxCH
z
wykop.pl
dodany: 02.11.2020, 18:18:08
  • 201
  • #
    polska
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    strajk
ja_pitole
ja_pitole
ja_pitole 02.11.2020, 19:16:39
  • 2
Jestem tego na 110% pewien ze wiek emerytalny bedzie zwiększony dla kobiet. Po prostu Państwa/Zusu (a w zasadzie Nas) nie stać na wypłate emerytur. Tym sloganem troche dajecie się wrobić ***owi zeby na Was/Nas zwalil wine.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ja_pitole
ja_pitole
ja_pitole 02.11.2020, 19:19:24
  • 2
Tak przy okazji dodam, ze w rodzinie mam kobiete ktora teraz ma ok 50 lat i ona jest wsciekła bo jej mama już była na emeryturze w jej wieku. A ona "MUSI" jeszcze pracować...
A jak jej powiedziałem ze pewnie zdaży na zmiane i bedzie robic do 65-67 roku zycia to sie na mnie wkurzyla...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ja_pitole
ja_pitole
ja_pitole 27.10.2020, 20:21:03
  • 0
Jak tego goscia nie dokonca trawie to tu mowi z sensem. Za pare dni bedziemy mogli jego slowa zweryfikowac.
https://www.youtube.com/watch?v=1Cm-u4tHCGk&feature=share&fbclid=IwAR018lEIQ7e4cRP9nVy49R0nADznJce-pfs2iIRRtMyEmnRyN1DuaJeqxgc&ab_channel=DzikiTrener
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja_pitole
ja_pitole
ja_pitole 24.10.2020, 18:06:00
  • 0
Bycie policjantem w obecnych czasach to porazka. Nie dość że rząd Cie wykorzystuje to jeszcze społeczeństwo nienawidzi.
Powinno być referendum w którym ludzie powinni dać policjantowi prawo do odmowy wykonywania obowiązków w sytuacji strajków i zamieszek.

Jako ze policja pracuje za nasze podatki to powinni wydawac liste z imieniem nazwiskiem i numerem ktorzy biorą udział w takich akcjach.

Odrazu inaczej by reagowali.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja_pitole
ja_pitole
ja_pitole
Autor
24.10.2020, 19:00:47
  • 1
@thewickerman88: po zastanowieniu zgadzam sie z Tobą. Dodałbym tylko ze policja powinna byc apolityczna. Bo mam teraz duze wrazenie ze oni obrywaja najgorzej za dzialanie rzadu.

Chcialbym aby w naszym kraju policja byla szanowana i aby spoleczenstwo mialo do nich zaufanie.
  • Odpowiedz
ja_pitole
ja_pitole
ja_pitole 28.09.2020, 18:31:32
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

957

Apel farmaceutki: zmuście emerytów do pozostania w domach!

Apel farmaceutki: zmuście emerytów do pozostania w domach!

Reakcja na nasze rady: „na coś trzeba umrzeć/ no to najwyżej umrę”, reakcja pacjentów na to, że wpuszczamy po 2 osoby do apteki :”poje**ło je?”, komentarze „lekarzom nie chce się leczyć bo przychodnia zamknięta !!!”, dowiedziałam się od pacjenta, że właśnie rozpoczęła się zagładaprzez chemtrails

konto usunięte
z
facebook.com
dodany: 18.03.2020, 12:50:28
  • 192
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
  • #
    farmacja
  • #
    medycyna
  • #
    apteka
  • #
    zdrowie
ja_pitole
ja_pitole
ja_pitole 18.03.2020, 19:21:53
  • 4
Kurła, przy takiej aptece powinien stac patrol policji i gdy taki dziadek lub babka powie, na cos trzeba umrzec to odrazu brac ich na pake i przewiesc po miescie straszac ze jak chca umierac to zaraz ich podrzuca w odpowiednie miejsce.
(oczywiscie po chwili gdzies ich wypuscic i dac pouczenie( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ja_pitole
ja_pitole
ja_pitole 18.03.2020, 18:57:36
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

653

W cztery lata mieszkania podrożały prawie o jedną czwartą

W cztery lata mieszkania podrożały prawie o jedną czwartą

Ceny lokali mieszkalnych wciąż rosną. GUS opublikował nowe dane. Wynika z nich, że w ciągu roku mieszkania podrożały o 9 proc.

Szewczenko
z
businessinsider.com.pl
dodany: 09.01.2020, 11:47:13
  • 408
  • #
    polska
  • #
    budownictwo
  • #
    mieszkania
  • #
    deweloperka
  • #
    pieniadze
ja_pitole
ja_pitole
ja_pitole 10.01.2020, 12:15:22
  • -6
Hym ja dlugo zastanawialem sie czy rzad powinien cos robic czy stac z boku w wcinac popkorn. I jak sie gleboko zastanowic to ziemia (mieszkania) sa ograniczone ilosciowe. W koncu gdzies ten limit jest i nie bedzie mozna dalej blokow stawiac bo nie bedzie gdzie.

W przyszlosci tego miejsca bedzie coraz mniej wiec jak ono bedzie malec (ceny beda rosnac) to mlodzi wgl nie beda mieli szansy na nie zarobic. Dlatego rzad
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ja_pitole
ja_pitole
ja_pitole 11.11.2019, 12:35:29
  • 0
Hey potrzebuje pomocy w wyborze.
Ogolnie mamy do wyboru dwa mieszkania 3 pokojowe: 65m2 i 55m2.
Roznica miedzy nimi to 90k
To wieksze ma osobna kuchnie i wiekszy salon. To miejsze salon z aneksem ok 18m2.
Sypialnie sa takie same w obu mieszkaniach
Rata przy kredycie na 30lat

Ktore mieszkanko

  • 55 m2 21.4% (6)
  • 66 m2 78.6% (22)

Oddanych głosów: 28

  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja_pitole
ja_pitole
ja_pitole
Autor
11.11.2019, 19:42:10
  • 0
@Zarzutkakke: Szczerze to ja nie wiedze juz innej opcji. Wkoncu jakos sie przekonalem do tego ze lepiej splacac kredyt niz komus wynajm. Oszczedzalismy tak dlugo ze nawet to wieksze mieszkanie to jakbysmy chcieli wynajac to bysmy placili wiecej komus.
  • Odpowiedz
ja_pitole
ja_pitole
ja_pitole
Autor
11.11.2019, 19:50:24
  • 0
@thewickerman88: korytarze bym podzielil na ustawne i nie ustawne (nie wlozysz tam szafy)
Przy 55m2 11m2 korytarza z czego 7,5m2 ustawne - reszta jakas wneka + miejsce na drzwi
przy 65m2 10m2 tylko 2,2m2 ustawne, reszta zajmuja drzwi

przy obu planach sie nic nie marnuje. Tzn nie ma zadnego duzego holu, jest waski korytarz. Przy mniejszym jest on szerszy
  • Odpowiedz
ja_pitole
ja_pitole
ja_pitole
Autor
11.11.2019, 20:01:22
  • 2
@Bosayerba:
Od malego pasja byl swiat IT. Rodzicow nie mam wyksztalconych ani tym bardziej dzianych ale oni juz jak bylem glzubem to wiedzieli zebym szedl w swiat IT.

Praca na etacie w IT przez 7 lat, bez dzieci i to podczas studiow. Fart na gieldzie (50k do przodu), zona potrafi tez cos sie dorzucic albo chociazby zarobic tyle ze moja pensja idzie na mnie i na mieszkanie( ͡° ͜
  • Odpowiedz
ja_pitole
ja_pitole
ja_pitole
Autor
11.11.2019, 20:02:22
  • 0
@Hdrunked: ale czy jakbys mial 400 doplacac miesiecznie to bys nie zmienil zdania?
  • Odpowiedz
ja_pitole
ja_pitole
ja_pitole
Autor
11.11.2019, 20:12:23
  • 1
@uhu8: Dzieki za komentarz! Zgadzam sie z nim w 100% i tez tak sobie czasem o tym mysle. I tego sie boje najbardziej. Z drugiej strony mam wizje ze jak wejdzie to mieszkanie+ tak na powaznie to w koncu te ceny bd musialy chociazby stanac w miejscu. Bo nikt ich nie bedzie kupowal.

Tez czasami mysle o tym ze jak podniosa wibor to jaki bedzie oburzenie. Ile ludzi teraz kupilo
  • Odpowiedz
ja_pitole
ja_pitole
ja_pitole 13.10.2019, 19:30:20
  • 0
Co to znaczy Sondażowe wyniki wyborów ?
Jak oni juz to policzyli? Ktos moze to wytlumaczyc?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja_pitole
ja_pitole
ja_pitole
Autor
13.10.2019, 19:39:19
  • 0
Jak oni stali z rana to sie nie dziwie ze takie wyniki sa. Z rana jak bylem glosowac to bylem jedynym ktory nie pobieral emerytury( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 2 z 3
  • >
  • Gda

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking