Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko135
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
hellfirehe

hellfirehe

Dołączył 10 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 23686
  • Znaleziska 14464
  • Mikroblog 9222
  • Obserwujący 114
  • Obserwowane 27
  • Dodane (590)
  • Komentowane (7881)
  • Plusowane (751)
adrninistrator
adrninistrator
18.03.2026, 16:55:57
  • 811
#konfitura #samochodoza #polskiedrogi

W pięć lat zmniejszyliśmy liczbę pieszych zabijanych na przejściach o prawie połowę!
Nowe przepisy, obowiązujące od 2021 r. POMOGŁY, nie zaszkodziły.
A 2025 r. znów w tym zakresie był lepszy od 2024.
Przeciwnicy pierwszeństwa pieszych wchodzących nie mają dziś już żadnych argumentów. Gardłujący przeciw tej zmianie "eksperci" i publicyści mogą też się już tylko wstydzić
adrninistrator - #konfitura #samochodoza #polskiedrogi

W pięć lat zmniejszyliśmy lic...

źródło: FB_IMG_1773852855744

Pobierz

Czy obowiązek ustąpienia pierwszeństwa pieszym na pasach to dobra zmiana?

  • Tak 63.7% (4313)
  • Nie 36.3% (2463)

Oddanych głosów: 6776

  • 249
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellfirehe
hellfirehe 18.03.2026, 17:17:42 via Wykop
  • 693
@adrninistrator: Żadne dane nie przekonają zdrowego, chłopskiego rozumu z którego jasno wynika że jak piesi mają pierwszeństwo to będą rzucać się metr przed nadjeżdżające pojazdy ;)
  • Odpowiedz
rudiok-
rudiok-
rudiok-
18.03.2026, 18:22:27 via Wykop
  • 176
@adrninistrator: jedyna krytyka to wobec pieszych-świętych krów, którzy nawet nie patrzą na nadjeżdzające samochody i ładują się na przejście bo "ma pierwszeństwo"
  • Odpowiedz
Metylo
Metylo
18.03.2026, 08:06:19
  • 1835
#januszex #praca #pracbaza #korposwiat #korpo #big4
Metylo - #januszex #praca #pracbaza #korposwiat #korpo #big4

źródło: 1000033295

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PetalMindXd
PetalMindXd
18.03.2026, 08:09:02 via Wykop
  • 335
@Metylo: dzień dobry, tak jest możliwość pracy zdalnej. Jednak pierwszy rok współpracy zapraszamy do biura 8-16, musimy Panu zaufać
  • Odpowiedz
f9JXBEArQ2H4TKl
f9JXBEArQ2H4TKl
f9JXBEArQ2H4TKl
18.03.2026, 08:50:20 via Wykop
  • 689
@Metylo: Panie Areczku u nas pracuje sie hybrydowo. Pan w biurze, ja na karaibach xd
  • Odpowiedz
jestemtakizmeczony
jestemtakizmeczony
17.03.2026, 04:59:39
  • 1498
#zwierzaczkowegify
Wykopek łapiący się na najbardziej oczywiste baity:
jestemtakizmeczony - #zwierzaczkowegify
Wykopek łapiący się na najbardziej oczywiste ...

źródło: zwierz wykopek lapiacy sie na oczywisty bait

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jestemtakizmeczony
jestemtakizmeczony
Autor
17.03.2026, 05:00:04 via Wykop
  • 310
wziummmm
jestemtakizmeczony - wziummmm

źródło: zwierz vp66Yv4n8sj8qJ2_

Pobierz
  • Odpowiedz
jestemtakizmeczony
jestemtakizmeczony
Autor
17.03.2026, 05:05:42 via Wykop
  • 234
@jestemtakizmeczony:
jestemtakizmeczony - @jestemtakizmeczony:

źródło: zwierz 8x0avE9GshjEz-N2

Pobierz
  • Odpowiedz
goodghost
goodghost
goodghost
16.03.2026, 09:12:52
  • 798
To jeszcze dla wiekszego kontrastu. Tu są dwie ulotki z przed 20 lat. Jedna zachecajaca do przylaczenia sie do UE, druga zniechecajaca. Popatrzcie na gloszone na nich hasla i Ci, ktorzy sa tak bardzo przeciwni UE niech z reka na sercu powiedza, kto tu mial racje patrzac z perspektywy 20 lat.

#bekazpisu #bekazprawakow #europa #polska #gruparatowaniapoziomu
goodghost - To jeszcze dla wiekszego kontrastu. Tu są dwie ulotki z przed 20 lat. Jed...

źródło: image

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arais_siara
arais_siara
16.03.2026, 09:16:32 via Wykop
  • 712
@goodghost: Pamiętam jak różnego maści prawicowi politycy przekonywali ludzi, jaka ta UE zła, stracimy suwerenność, będziemy dopłacać do niej itp.. a wśród nich między innymi Roman Giertych i Bosak
  • Odpowiedz
IksdeHeheh
IksdeHeheh
16.03.2026, 09:34:43 via Wykop
  • 308
@goodghost: mrzonka praca dla Polaków w ue bo tam przecież bezrobocie wzrasta xD
  • Odpowiedz
dziki_abazur
dziki_abazur
13.03.2026, 13:11:49
  • 108
Oficjalne konto białego domu
https://x.com/WhiteHouse/status/2032115039985881556?s=20

#usa #iran #izrael #trump #wojna
dziki_abazur - Oficjalne konto białego domu 
https://x.com/WhiteHouse/status/20321150...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

duzy_krotki
duzy_krotki
13.03.2026, 13:15:29 via Wykop
  • 90
@dziki_abazur

Najgorsze, że to na muricowskich mariuszy działa.
  • Odpowiedz
GabrielOcello
GabrielOcello
13.03.2026, 13:19:24 via Wykop
  • 92
@dziki_abazur:
GabrielOcello - @dziki_abazur:

źródło: fire-fly-uh

Pobierz
  • Odpowiedz
StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak
12.03.2026, 04:24:47
  • 6413
Na Wykopie same pesymistyczne treści, więc chciałem się pochwalić moim osiągnięciem.

Udało mi się stworzyć algorytm kompresji plików który zmniejsza ich wagę o 3%, ale za to sprawia że stają się one bezpowrotnie uszkodzone.
#programowanie #wygryw
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coccolino_
coccolino_
12.03.2026, 04:29:28 via Wykop
  • 1011
@StalkomirNowak: super osiagniecie, gratulacje, keep going
  • Odpowiedz
krulkartonu
krulkartonu
12.03.2026, 05:32:49 via Wykop
  • 1549
@StalkomirNowak: myślę, że z twoim talentem i zdolnościami powinieneś rozważyć pracę przy KSeF.
  • Odpowiedz
krucjan
krucjan
12.03.2026, 12:28:37
  • 4
Tak się ostatnio zastanawiałem, bo z jednej strony raczej popieram społeczne inicjatywy odnośnie patologicznego parkowania i jeżdżenia po chodnikach ale pod jednym z filmów konfitury czytałem komentarz o tym, że tacy szeryfowie nie są od robienia samosądów no i trochę mi dało to zagwozdkę.

Dlaczego takie samoistne wymierzanie kar za łamanie norm trzymając się na granicy prawa jest przez wielu pochwalane a szeryfowie drogowi, którzy jakby nie spojrzeć działają na tej samej
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panDocent
panDocent
12.03.2026, 12:52:07 via Wykop
  • 50
@krucjan: ale Ty uważasz, że to Konfitura jest szeryfem, bo np. stoi na chodniku i nie pozwala, żeby samochód po nim jechał? I że to jest samoistne wymierzanie prawa? Pytam, bo do końca tego nie rozumiem z Twojej wypowiedzi.
  • Odpowiedz
panDocent
panDocent
12.03.2026, 13:07:00 via Wykop
  • 27
@krucjan: droga dla pieszych jak sama nazwa wskazuje jest drogą dla pieszych. Pieszy może tam chodzić i stać. To, że po niej jeździ jakiś samochód to jego problem, a nie pieszego. I to, że kierowca samochodu trafił na pieszego oznacza, że to właśnie ten kierowca jest szeryfem bo próbuje stanowić "swoje prawo", według którego on sobie ustala, że skoro chce zaparkować na drodze dla pieszych czy gdzieś, gdzie dojedzie tą
  • Odpowiedz
mocarnyknur
mocarnyknur
10.03.2026, 10:46:06
  • 152
#heheszki #humorobrazkowy #memy
mocarnyknur - #heheszki #humorobrazkowy #memy

źródło: 1000036609

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

obszarnik
obszarnik
10.03.2026, 12:48:22 via Wykop
  • 69
@mocarnyknur:
- “Czym kurtka wypchana?”
- zapytaj go czym kurtka wypchana
  • Odpowiedz
dlugi-gr
dlugi-gr
10.03.2026, 14:33:54 via Wykop
  • 24
czy autor mema wie o tym że do pozyskania pierza nie zabija się gęsi


@borsiu: a pokaż te żywe gęsi bez pierzy mądralo ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pierze są produktem ubocznym z hodowli mięsa.
  • Odpowiedz
szuwarek
szuwarek
03.03.2026, 17:04:27
  • 530
Pierwsze chwile po ogłoszeniu akcji ratunkowej polskiego rządu
#dubaj #iran #wojna #bekazpodludzi
szuwarek - Pierwsze chwile po ogłoszeniu akcji ratunkowej polskiego rządu
#dubaj #ira...

źródło: FB_IMG_1772557294225

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stokujo
stokujo
stokujo
03.03.2026, 18:52:39 via Wykop
  • 47
@szuwarek: tak, rosnąco
  • Odpowiedz
CJMac
CJMac
03.03.2026, 18:54:48 via Wykop
  • 44
@szuwarek: nie, według liczby przyjętych fekaliów
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
23.02.2026, 08:44:00
  • 3389
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio
23.02.2026, 08:46:52 via Wykop
  • 924
@robertkk: gdyby to byl kolejny wpis o ukrainancach popelniajacych wykroczenia to zdobyl by natychmiastowe zainteresowanie wykopkow, a tak przejdzie bez echa¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
delulusional
delulusional
23.02.2026, 08:55:36 via Wykop
  • 1893
@robertkk: ruscy przed inwazją wynajęli kilka mieszkań w Kijowie w pobliżu Zelenskiego żeby go sprawnie zabić. Zamachów na jego życie od początku wojny było kilkanaście. Ruscy dwoją się i troją by go dyskredytować przez co tym bardziej mi ten facet swoją niezłomnością imponuje
  • Odpowiedz
Rad-X
Rad-X
20.02.2026, 10:22:43
  • 719
Poleci ktoś dobrego fizjoterapeutę?
#heheszki
Rad-X - Poleci ktoś dobrego fizjoterapeutę?
#heheszki

źródło: obraz

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
20.02.2026, 10:25:03 via iOS
  • 392
@Rad-X:
paluszki_rybne - @Rad-X:

źródło: IMG_8925

Pobierz
  • Odpowiedz
wfd
wfd
20.02.2026, 11:10:27 via Wykop
  • 392
@Rad-X: widać, że na NFZ
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
08.02.2026, 06:25:43
  • 1930
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiebieskaFantaZero
NiebieskaFantaZero
08.02.2026, 07:55:41 via Wykop
  • 885
@Sonny86: Dlatego dla mnie fajki mogą i 100 złotych za paczkę kosztować
  • Odpowiedz
prostymirek
prostymirek
08.02.2026, 08:14:06 via Wykop
  • 1030
@xyzzy: olej silnikowy też wylewasz gdziekolwiek? bo w cenie też jest akcyza i podatek
  • Odpowiedz
Pierdyliard
Pierdyliard
05.02.2026, 10:22:37
  • 429
#chiny #ciekawostka #samochody

Ale akcja. Swoją drogą to dlaczego on się zapalił tak szybko?
No i mega propsy dla tego gościa co przybiegł z pomocą.

https://streamable.com/njomue
Pierdyliard - #chiny #ciekawostka #samochody 

Ale akcja. Swoją drogą to dlaczego on ...
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dolar_od_strony_przepompowni
Dolar_od_strony_przepompowni
05.02.2026, 10:28:25 via iOS
  • 263
@Pierdyliard: elektryk, wpadł na te słupki, słupek mógł nadziać się na baterie … przebijając ją.
  • Odpowiedz
Bad_Sector
Bad_Sector
05.02.2026, 10:31:09 via Wykop
  • 917
Swoją drogą to dlaczego on się zapalił tak szybko?


@Pierdyliard: Pewnie elektryczny i bateria się uszkodziła. A ludzie, którzy wpadli na pomysł, żeby w samochodach nie było mechanicznych (chociaż awaryjnych) klamek, powinni iść do więzienia.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
02.02.2026, 22:51:36
  • 41
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Micro-Jet
Micro-Jet
03.02.2026, 08:41:24 via Wykop
  • 5
@robertkk: Jemu to zawsze zajebiście idzie. Dlatego tak długo się z tym p------i.
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
28.01.2026, 06:38:33
  • 1227
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

erni13
erni13
28.01.2026, 07:32:23 via Wykop
  • 473
@Sonny86: Znacie jakieś kobiety które mówią, że Dorora Wellman jest ładna? Ja szczerze mówiąc nie xD

Nie wiem, czy nie obracam się wśród hipokrytów czy to typowa sytuacja gdy ktoś tworzy scenariusz i sam z nim walczy?
  • Odpowiedz
0mezrp
0mezrp
28.01.2026, 07:39:00 via Wypiek
  • 464
@erni13 wystarczy wejść na Instagram dowolnej grubaski i poczytać słit komcie jaka to piękna jest psiapsi
  • Odpowiedz
AXSIS
AXSIS
27.01.2026, 09:38:01
  • 295
Nie do końca rozumiem hejt na SUV'y. Sam się takowym nie poruszam, natomiast podobają mi się i widzę szereg plusów w tych autach:

+siedzisz wysoko, światła innych aut nie rażą tak mocno jadąc w nocy
+duży prześwit, wygodny na miejskie, dziurawe drogi i krawężniki
+wygodnie się wsiada i wysiada
+dobra widoczność podczas jazdy
  • 264
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robertuss
Robertuss
27.01.2026, 09:43:30 via Wykop
  • 272
krawężniki


@AXSIS: halo halo...parkowanie na chodnikach i trawnikach? ( ͡º ͜ʖ͡º)

światła innych aut nie rażą tak mocno jadąc w nocy


@AXSIS: ale ty razisz innych w ich lusterkach
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
27.01.2026, 09:45:52 via Android
  • 539
@AXSIS: xd już mi się podoba pierwszy argument siedzi w wysoko i nie oślepiają światła aut z naprzeciwka. Jak prowadzę autobus mam dupę na wysokości głowy kierowcy suva a jak ktoś ma źle ustawione światła czy mi walnie długimi dalej jest w stanie mnie oślepić. Dobra widoczność xd szczególnie jak jeździsz w terenie zabudowanym i masz ciasną uliczkę z budynkami po bokach i nagle przejście dla pieszych, był już taki
  • Odpowiedz
Szaka_laka
Szaka_laka
22.01.2026, 13:16:40
  • 1888
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KingOfTheWiadro
KingOfTheWiadro
22.01.2026, 13:31:05 via Wykop
  • 879
@Szaka_laka: weź chleba do tej jagodzianki, bez chleba się nie napijesz
  • Odpowiedz
vealen0
vealen0
22.01.2026, 13:52:29 via Wykop
  • 754
@Szaka_laka: do tego butelka której kształt również pasuje do denaturatu. Od razu kupiłem żeby przypomnieć sobie dzieciństwo.
  • Odpowiedz
dariusz44
dariusz44
22.01.2026, 08:48:04
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pyszniarz
pyszniarz
22.01.2026, 08:49:58 via Wykop
  • 8
@dariusz44: to stary @djmentos siadł na kiblu i robił zrzut
  • Odpowiedz
gwiazdozbior
gwiazdozbior
gwiazdozbior
22.01.2026, 09:56:22 via Wykop
  • 2
@dariusz44: Musiały srogo przyspieszyć w nadźwiękową. Huk byłlo słychać od Gdańska Osowy po wioske Koleczkowo. To jakieś 12 km w linii prostej. Ludzie wybiegali z domów bo myśleli, że instalacje gazowe w domu wybuchły XD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 38
  • Strona 2 z 38
  • >

Tomasz

  • http://www.youtube.com/user/hellfirehe

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 05.07.2021

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 19.10.2019

    Komentator
  • VIP
    od 27.01.2026

    VIP
  • Złotousty
    od 28.02.2019

    Złotousty
  • Rocznica
    od 26.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.11.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 16.12.2025

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking