Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko101
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
hellfirehe

hellfirehe

Dołączył 10 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 23822
  • Znaleziska 14540
  • Mikroblog 9282
  • Obserwujący 114
  • Obserwowane 27
  • Dodane (596)
  • Komentowane (7931)
  • Plusowane (755)
hellfirehe
hellfirehe przedwczoraj, 13:43:58
  • 32
Tak grubo padł #facebook #messenger, że aż wywalilo #downdetector.com :)

https://www.youtube.com/watch?v=F86i8gPgquI
hellfirehe - Tak grubo padł #facebook #messenger, że aż wywalilo #downdetector.com :)...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellfirehe
hellfirehe
Autor
przedwczoraj, 13:49:12 via Wykop
  • 6
@matixrr: downdetector.pl podziałał tylko kilka minut dłużej niż .com
hellfirehe - @matixrr: downdetector.pl podziałał tylko kilka minut dłużej niż .com

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Migfirefox
Migfirefox
przedwczoraj, 18:19:06 via Wypiek
  • 2
@mk321 @hellfirehe jest xD
https://downdetectorsdowndetector.com/
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 11.06.2026, 23:00:30
  • 2
Czy wiecie że do finałów piłkarskich MŚ w 1958 roku zakwalifikowały się wszystkie cztery narodowe drużyny z Wielkiej Brytanii, czyli Walia, Szkocja, Anglia i Irlandia Północna?
Nie doszło do tego już nigdy później.

#pilkanozna
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trike
trike
trike
11.06.2026, 23:04:33 via Wykop
  • 0
@hellfirehe: mnie nie obchodzi piłka nożna kogo to obchodzi w ogóle jakieś kopanie w piłkę upadek społeczeństwa specjalnie tak programują ludzi oglądasz mecz pijesz p--o i zostajesz alkoholikiem
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 11.06.2026, 12:56:09
  • 1
#cyberpunk2077

Żaden Relic nie działa.

Po nieudanej kradzieży z Arasaka Tower, Jacky ginie, a V zostaje postrzelony w głowę.
Na skutek uszkodzeń mózgu rozwija się schizofrenia, na którą zamiast iść do neurologa i psychiatry to idzie do Misty, która daje mu srogie piguły spod lady jej "ezoterycznego" sklepiku.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
11.06.2026, 12:58:17 via Wykop
  • 0
@hellfirehe: niby tak, ale w dlc masz możliwość bycia normikiem bez wszczepów
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe
Autor
11.06.2026, 13:08:03 via Wykop
  • 0
w dlc masz możliwość bycia normikiem bez wszczepów


@paluszki_rybne: jak mówisz o zakończeniu Phantom Liberty gdzie trafiasz na 2 lata do placówki NUSA, to tam żadnego Relica nie wyjmowali.
Do była psychuszka, gdzie go przeleczyli psychiatrycznie zgodnie z wiedzą medyczną, a nie pigułami od Misty.
Wraca do Night City już bez psychoz i halucynacji. W tym zakończeniu widzi świat taki jakim jest na prawdę.
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 10.06.2026, 21:19:31
  • 2
Czy my się aby nie zafiksowaliśmy za bardzo na tych wszystkich medykach? ;)

#wykop #lekarz #medycyna
hellfirehe - Czy my się aby nie zafiksowaliśmy za bardzo na tych wszystkich medykach?...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dr_Batman
dr_Batman
10.06.2026, 21:32:20 via Wykop
  • 7
@hellfirehe: Poczekaj aż wejdą w życie kolejne zmiany które planują przepchać pod tą propagandą ¯\(ツ)/¯

Ostatnio przez pół roku było grillowanie pod wprowadzenie limitów na TK i MR.
  • Odpowiedz
SmugglerFan
SmugglerFan
10.06.2026, 22:27:08 via Wykop
  • 0
@hellfirehe: nie
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 10.06.2026, 13:42:46
  • 1
Facebook to niezły kibel.

Tak sobie policzyłem co mi się na wallu pojawia.
Pierwsza rzecz od kogokolwiek z moich znajomych jest dopiero na 33 pozycji (i to post sprzed 2 dni).

Wyżej 25 posów osób/grup których nawet nie obserwuję.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kurazjajami
kurazjajami
10.06.2026, 13:43:43 via Wykop
  • 1
@hellfirehe: fb purity polecam
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 02.06.2026, 10:03:43
  • 2
Ewolucja fotografii reporterskiej.

Kiedyś - reporter jechał na miejsce zdarzenia zrobić zdjęcia do publikacji
Później - reporter szukał w socjalach zdjęć i filmów z miejsca zdarzenia które udostępnili przypadkowi ludzie
Dziś - wygenerowany AI slop

#fotografia #dziennikarstwo #reporter
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellfirehe
hellfirehe 30.05.2026, 22:41:27
  • 1
Dlaczego ludzie często mylą lewo-prawo, a rzadko góra-dół?

#kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Victor_Manzon
Victor_Manzon
30.05.2026, 22:43:26 via Wykop
  • 1
@hellfirehe: pewnie gdyby była jakaś druga grawitacja ciągnąca w lewo byłoby łatwiej
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 30.05.2026, 17:53:58
  • 3
To jest stracone pokolenie... Dzisiejsi ludzie tak 60+ (ale też wielu młodszych którzy trzymali się trochę z boku tej całej cyfryzacji).
Ich mózgi zostały ukształtowane w czasach kiedy "zobaczyć to uwierzyć", a zdjęcie było dowodem.

Oni oczywiście niby wiedzą że w kinie to są efekty specjalne, wiedzą że dokumenty można fałszować, no ale jednak jak ktoś zrobił "zdjęcie" i wrzucił na FB no to przecież to jest prawda.

I oni są straceni dla generatywnego AI,
hellfirehe - To jest stracone pokolenie... Dzisiejsi ludzie tak 60+ (ale też wielu mł...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellfirehe
hellfirehe 22.05.2026, 12:26:14
  • 211
Rozkład jazdy

#wojna #rosja #ukraina #ropa
hellfirehe - Rozkład jazdy

#wojna #rosja #ukraina #ropa

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf
22.05.2026, 13:13:25 via Wykop
  • 46
@hellfirehe: jazda z k

  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe
Autor
22.05.2026, 13:16:21 via Wykop
  • 32
@hellfirehe: update jest:
https://polskieradio24.pl/artykul/3689869,ukraina-uderzyla-w-rosje-plonie-rafineria-lukoilu-chaos-pod-moskwa
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 17.05.2026, 13:50:42
  • 0
Jakie teraz są ceny za meble pod wymiar robione przez stolarza?

Bo sobie wyklikałem na meble.pl takie dwa (nie chodzi o szczegóły ale mniej-więcej koncepcję i wymiary):

Szuflady za 2600zł (źródło przypadkowe - po prostu tam mają w miarę konfigurator mebli w nietypowych wymiarach)
https://www.meble.pl/na-wymiar/share/0mxlFIrj9f
hellfirehe - Jakie teraz są ceny za meble pod wymiar robione przez stolarza?

Bo sobi...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sberatel
sberatel
17.05.2026, 16:10:20 via Wypiek
  • 1
@hellfirehe akurat na tej stronie są dziwnie drogie wyceny, samemu można to za połowę tej ceny ogarnąć.
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe
Autor
19.05.2026, 11:11:14 via Wykop
  • 0
coś podobnego znajdziesz w Ikei za połowę ceny


@mkorsov: Niestety nie ma niczego podobnego w Ikei :)
Tu kluczowa część (pic-rel)
hellfirehe - >coś podobnego znajdziesz w Ikei za połowę ceny

@mkorsov: Niestety nie ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 07.05.2026, 10:48:03
  • 2
#wykop to jednak fachowcy

Temat wjechał w hity tygodnia: https://wykop.pl/link/7939177/parkomat-mowi-ze-jest-dzien-wolny-a-gdynia-wlepia-mimo-tego-oplate-dodatkowa

I nagle się okazuje że jednak kierowca miał rację: https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Parkomat-pokazuje-dzien-wolny-od-oplat-To-blad-trzeba-szukac-innego-i-zaplacic-n219196.html
@hellfirehe 2778

Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową

więcej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellfirehe
hellfirehe 05.05.2026, 21:58:22
  • 0
Co ten NASA FIRMS https://firms.modaps.eosdis.nasa.gov?

Taki wielki pożar lasu pod Zamościem, samolot gaśniczy się rozbił, telewizje pokazują potężny pożar, a na NASA FIRMS czyściutko z ostatnich 24h.
Na około jakieś pomniejsze pożary alfo fałszywe alarmy jak widać wykrywa, a w Roztoczu nic.

Jak z jakiegoś komina fabrycznego dymu za dużo leci to fałszywe alarmy, a tu taki pożar i go nie wykrywa?
hellfirehe - Co ten NASA FIRMS https://firms.modaps.eosdis.nasa.gov?

Taki wielki poż...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piant
piant
06.05.2026, 05:21:13 via Wykop
  • 1
Chyba koło 18 już było na mapie a FIRMS nie wykrywa dymu tylko promieniowanie podczerwone. Na Ukrainie lasy na Roztoczu płoną albo już nie co najmniej od tygodnia.
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe
Autor
06.05.2026, 11:14:32 via Wykop
  • 0
@piant: teraz też działa
hellfirehe - @piant: teraz też  działa

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 04.05.2026, 00:03:56
  • 3
Jutro startuje #matura a ja jeszcze nie widziałem na #wykop żadnego zdjęcia w durszlaku... Kiedyś to były czasy, teraz już nie ma czasów.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellfirehe
hellfirehe 30.04.2026, 17:27:24
  • 1
Jak przestać obserwować wszystkie dyskusje, albo za każdym wpisem zaczynać obserwować nowy wątek, kosztem jakiejś nastarszej?

Bo jako że natrzaskałem na Wykopie już dużo (i na co to komu?), to teraz jak coś skomentuję to dostaję komunikat że nie mogę obserwować więcej niż 1000 dyskusji, bo tyle już obserwuję.

Pod linkiem https://wykop.pl/moj/obserwowane/dyskusje faktycznie jest 1000 obserwowanych (moje stare wpisy), ale jak miałbym coś zaobserwować nowego, to nie pojawia się na liście bo ta jest
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
01.05.2026, 08:51:23 via Wykop
  • 0
@hellfirehe: dobra, skoro otrzymałeś wyczerpującą odpowiedź od wykopków to powiem, czego sam się jakiś czas temu dowiedziałem. Uwaga... musisz ręcznie pousuwać te wątki z obserwowanych. Tak, RĘCZNIE.
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe
Autor
01.05.2026, 13:17:57 via Wykop
  • 1
musisz ręcznie pousuwać te wątki z obserwowanych


@WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli: tak coś czułem ;)
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 21.04.2026, 11:07:49
  • 163
Po co komu obowiązkowa matura z matematyki, jeśli on chce w przyszłości zostać np. prawnikiem?

Ano właśnie po to...
https://bezprawnik.pl/policja-zmienia-pomiary-predkosci-kierowcy-traca-prawko-jedno-za-drugim/

#polskiedrogi #matematyka #fizyka #odcinkowypomiarpredkosci
hellfirehe - Po co komu obowiązkowa matura z matematyki, jeśli on chce w przyszłości ...

źródło: image

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellfirehe
hellfirehe
Autor
21.04.2026, 11:13:17 via Wykop
  • 202
to pewno gpt napisal xD


@xyz_xyz: ale porada prawna zajebista

Ktoś staje przed sądem gdzie zarzucają mu że przejechał 30 km w 12 minut ze średnią prędkością 150km/h, a on wyciąga jakieś kwity żeby mu to jeszcze raz przeliczyli bo on 5 min sikał na MOPie ;)
  • Odpowiedz
xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
21.04.2026, 11:15:34 via Android
  • 125
@hellfirehe: ¯\(ツ)/¯
xyz_xyz - @hellfirehe: ¯\(ツ)/¯

źródło: Zs51qzi5Atg64xG1

Pobierz
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 17.04.2026, 22:47:40
  • 17
Ciekawe czy ten wał na Zondacrypto to nie jest niemal zbrodnia doskonała.

Powiedzmy że faktycznie są w stanie pokazać i udowodnić ponad wszelką wątpliwość że to jest ich portfel i ich pieniądze, tylko nie mogą się do nich dostać bo "zgubili" klucz.
Trochę tak jakby sztabki złota zamknęli w przezroczystym sejfie i zapomnieli szyfru - no są, są moje, mam je, ale nie potrafię wyjąć.

No i teraz z powodu takiej akcji firma ogłasza upadłość,
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jonzi
jonzi
17.04.2026, 23:11:10 via Wykop
  • 6
@hellfirehe: ale ten portfel niczego nie zmienia, to są bitki kupione x lat temu. Co się stało z kasą/krypto na bieżąco wpłacaną?
  • Odpowiedz
arkadi2020
arkadi2020
18.04.2026, 02:57:48 via Wykop
  • 4
@hellfirehe: "zbrodnia doskonalą" jest zaginięcie Suszka. Gdyby było tak jak mówisz już dawno Suszek by skorzystał z tego portfela. A bardzo prawdopodobne jest że Suszka już nie ma na tym świecie. Co do hakera to nikt nie złamał klucza prywatnego i tego w najbliższej przyszłości nie zrobi. Jeżeli byłoby to możliwe mielibyśmy krach kryptowalut na niespotykanym poziomie.

Tu jest jeszcze lepszy portfel dla hakera, nieaktywny od 2010 roku:
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 15.04.2026, 11:26:10
  • 5
Tor Poznań moim zdaniem wcale nie pada pod naporem mieszkańców, hałasu, ekologii, a nawet nie deweloperuchów (przynajmniej nie bezpośrednio), a zwyczajnie pada pod naporem pieniędzy - i podkreślam pod naporem, nie ich brakiem.

To jest pewien proces który obserwuje się od lat w wielu miejscach:

W Gdyni buduje się bloki na terenie portu, buduje się bloki na terenie mariny żeglarskiej, Okęcie ma zostać zamknięte, zabudowuje się parki, skwery, likwiduje się RODy itp.
Rozwój miasta, wzrost
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saeglopur
Saeglopur
15.04.2026, 11:35:14 via Wykop
  • 4
@hellfirehe: To co z gorących przeszło na główną nawet z ponad 2 tys plusów to kłamstwo - to są działki sprzed wybudowania toru i wydłużenia lotniska. Zgłosiłem to moderacji ale tysiące ludzi i tak już powiadomienia nie dostanie o tym kłamstwie.

A co do szału budowlanego - tyle ludzi przecież tu płakało o brak mieszkań. Populacja jest rekordowa, do tego jeszcze ponad 2 miliony imigrantów - tyle na temat kłamstwa
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 14.04.2026, 21:41:28
  • 0
Mam ekspres do kawy Saeco i wiadono że trzeba czyścić zaparzacz (pic-rel).

A może można go wrzucić po prostu do zmywarki?
Czy zły pomysł i z jakiego względu?

Tackę ociekową i pojemnik na fusy myję w zmywarce ale zaparzacz trochę strach bo precyzyjny mechanizm i uszczelnienia
hellfirehe - Mam ekspres do kawy Saeco i wiadono że trzeba czyścić zaparzacz (pic-rel...

źródło: Blok-zaparzajacy-zaparzacz-do-ekspresu-Saeco-Philips

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malin90
malin90
malin90
14.04.2026, 21:46:22 via Wykop
  • 1
@hellfirehe: na pewno masz tam grafikę z informacją, że wyłącznie pod bieżącą wodą może to czyścić. Do zmywarki go nie wrzucaj.
  • Odpowiedz
kurczakos1
kurczakos1
14.04.2026, 21:46:39 via Wykop
  • 1
@hellfirehe:

Kiedyś wrzuciłem swój z Nivony i zaczął skrzeczeć później ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 14.04.2026, 18:05:31
  • 1
Wiecie co ktoś sobie pomyślał, co to za marka kryje się pod skrótem VW?


  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krzemol
Krzemol
14.04.2026, 18:36:02 via Wykop
  • 0
@hellfirehe: badum tss
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 09.04.2026, 16:10:44
  • 4
USA organizuje najdroższą misję kosmiczną w dziejach, z tej okazji Biały Dom zaserwował okolicznościowy filmik.
Najbardziej podoba się on wszystkim tym którzy twierdzą że ziemia jest płaska, NASA to ściema, a lądowania na Księżycu nigdy nie było tak jak i żadnych ludzi w kosmosie.

Gość od tego AI ma w Białym Domu pełne ręce roboty...

#kosmos #nasa #artemis #aislop
hellfirehe - USA organizuje najdroższą misję kosmiczną w dziejach, z tej okazji Biały...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nigdzieniaee0
Nigdzieniaee0
Nigdzieniaee0
09.04.2026, 16:18:20 via Wykop
  • 0
@hellfirehe: to jest ten sam poziom co płaskoziemcy, którzy nie wierzą w nagrania z Antarktydy.

NASA to ściema


To jest bardzo śmieszne jak oni myślą, że tylko amerykanie wysyłają ludzi w kosmos.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >

Tomasz

  • http://www.youtube.com/user/hellfirehe

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 05.07.2021

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 19.10.2019

    Komentator
  • VIP
    od 27.01.2026

    VIP
  • Złotousty
    od 28.02.2019

    Złotousty
  • Rocznica
    od 26.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.11.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 16.12.2025

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia