@GenetycznyDominatornik: przy bagażu chodzi głównie o to żebyś zapłacił haracz, po za tym jak się jest odpowiednio dużych rozmiarów to trzeba kupić dwa bilety xD
@PrzodownikPracyZaGrosze: ale kiedy już jestem na miejscu, kiedy słyszę słowa moich kolegów: JESZCZE TYLKO 8 GODZIN AEEEEEEEEEEEEEE EEEEE EEEEEE JA P------E K---A
za rynkiem pracy raczej nikt nie teskni, nie bez powodu gen x bardzo szanuje stabilnosc i nie wykonywal regularnych roszad zawodowych jak millenialsi czy zetki
tak, dokladnie dlatego bardziej doceniasz to co masz. tak jak z wiekiem zaczalem duzo bardziej szanowac moich starych, bo mieli bardzo ciezko (ubogie rodziny rolnikow, stary to jeszcze chwile w pace siedzial za walke z komuna, a jego matka odeszla na raka zanim sie jeszcze urodzilem), a
@tyrytyty @vladi_putin i co? Weźmiecie go z monitorem i peryferiami do plecaka albo kabinowki?xD I pisze to jako turbo hejter laptopów gamingowych, ale widzę, że ITXiarzy lekko odkleja przypisując swoim skrzyneczkom mobilność xD
Początkowo byłem przeciwny, ale nie w-------m gniazda, bo młody był podekscytowany jak mu pokazałem co gołębie szykują. Uznałem, że postawię kamerkę i będziemy sobie podglądać życia cud. To przyleciał ptasi dindu i z-----ł jajko. ( ͡°ʖ̯͡°) #ptaki #golebie #srokacwel #natura #przyroda
@thorgoth: To prawdopodobnie wzięło się właśnie z tego, że myśląc o czasie oni nie wizualizują tego urządzenia w głowie, więc "za 15 czwarta" wymaga jakichś matematycznych kalkulacji, a nie jest po prostu obrazkiem pojawiającym się ułamku sekundy w wyobraźni.
Ja w koszulce z moim projektem, trzymający koszulkę z moim projektem, w sklepie sprzedającym koszulki z moim projektem ;D Mój pierwszy wzorek dostępny w sklepach Medicine :D Jaram się fest :)
W październiku 2022 za czasów rządów PiSu padł rekord średniej ceny ON w Polsce - 8,08zł/l - do dziś nie pobity. 1. Cena ropy brent była wówczas niższa niż teraz. 2. PiS uruchomił tarcze, obniżył podatki i akcyzę na paliwo.
@Jarusek: Ale czy w swoich obliczeniach uwzględniłeś kurs dolara, gdzie we wrześniu 2022 wynosił 4.9 zł a teraz jest 3.70? To za baryłke po 100 dolarów wychodzi odpowiednio 490 i 370 zł. Wziąłeś to pod uwagę, prawda? Odpowiadam za ciebie - nie wziąłeś. A cena ropy brent w przeliczeniu na złotówki była wtedy o wiele WYŻSZA niż teraz. Czemu więc bezczelnie manipulujesz? Wpis do usunięcia.
Polska policja to nieśmieszny żart. W sobotę w mojego trzylatka wjechał z dużą prędkością 12 latek na wielkiej, odblokowanej hulajnodze, był bez opiekuna. Sytuacja miała miejsce na placu zabaw, na ścieżce przy piaskownicy, pod kilkoma kamerami, dosłownie. Na miejscu była moja kobieta, wyciągnęła synka spod hulajnogi i kazała młodemu dzwonić po matkę. Po chwili na miejsce przyszły dwa wydziarane patologiczne glonojady, typowe wulgarne karyniska, były agresywne i pruły się o rysę na
@ch1va5: w tym czasie można przeprowadzić brawurową akcję przechwycenia 0.03 g trawki od jakiegoś szczyla albo złapać wczorajszego dziadka na składaku.
źródło: image_picker_099F735C-5445-414E-8901-56097EE1A448-4996-000000CBBAAA4D38
Pobierz