Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko131
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
fishmaker

fishmaker

Dołączył 15 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8072
  • Znaleziska 4357
  • Mikroblog 3715
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 12
Cthulu23
Cthulu23
09.04.2023, 13:58:36
  • 37
Jaka była Wasza największa życiowa satysfakcja na osiągniecie której w zasadzie nie mieliście żadnego wpływu? U mnie chyba jak w licbazie ksiądz zwyzywał mnie od najgorszych na kolędzie, bo nie miałem zeszytu do religii, a potem połamał nogi wyskakując z okna od kochanki, bo jej mąż szybciej wrócił z pracy.

Ani nie #chwalesie ani nie #zalesie

#katolicyzm #kosciol #coolstory #heheszki
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fishmaker
fishmaker 09.04.2023, 19:44:06 via iOS
  • 0
@Cthulu23 Łoohuj zasługujesz na przynajmniej 2137 plusów
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
08.04.2023, 07:43:19
  • 134
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fishmaker
fishmaker 09.04.2023, 00:28:52 via iOS
  • 0
@Samuraj_ze_Spychowa Od dwóch mscy na wykopie i już ruska pało bordo masz? Nieźle poginasz na tej kacapskiej klawiaturce.
  • Odpowiedz
fishmaker
fishmaker 09.04.2023, 08:10:35 via iOS
  • 0
Tu jest taka masa troli, że się w pale nie mieści. Pierdoły mające konta po miesiąc-dwa wrzucają komentarze na masową skalę, uważajcie.
  • Odpowiedz
raul7788
raul7788
raul7788
06.04.2023, 07:16:11
  • 1028
#polityka
raul7788 - #polityka

źródło: hhh

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fishmaker
fishmaker 06.04.2023, 09:20:23 via iOS
  • 1
Spokojnie, Hołownia nie będzie rządził. Wygraja profesjonaliści z PiS albo PO i będzie jak trzeba, bankowo ᕕ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕗ
  • Odpowiedz
S.....t
konto usunięte 18.03.2023, 03:29:50
  • 281
Jak to się zmieniło, kiedyś godzinami grałem na komputerze, a teraz 2 razy na kwartał może. A wtedy się dziwiłem jak to możliwe, że dorośli nie grają całe dnie w gry skoro "mogą".


#gry #komputer #heheszki #nostalgia
S.....t - Jak to się zmieniło, kiedyś godzinami grałem na komputerze, a teraz 2 razy ...

źródło: 715h0w

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fishmaker
fishmaker 18.03.2023, 09:37:01 via Wykop
  • 1
@ScholarsHut: Uwaga podaje odpowiedź : DZIECIAKI, ŻONA I TYRAJĄCA ROBOTA.
  • Odpowiedz
Szzycha
Szzycha
16.03.2023, 20:50:16
  • 63
Agata potrzebuje gościa żeby, że zastąpił jej brakującego ojca. Dlatego olewa Huberta który jej wszystko na spokojnie tłumaczy, na rzecz typa który chodzi w czapce latem, ma brudnopis na klacie i myśli że jest fajny bo wyje od czasu do czasu jak wilk...

#loveisland
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fishmaker
fishmaker 16.03.2023, 23:44:18 via Wykop
  • 1
@Szzycha: Hubert to depresyjny i ciężki typ ale to co Agatka odwaliła za jego plecami to dostanie za to medal na turboqrwiszona( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz

355

Kolaż starego Internetu

Kolaż starego Internetu

Pamiętacie taki Internet? Ech, kiedyś to było...

klocus
z
cameronsworld.net
dodany: 02.03.2023, 10:30:02
  • 71
  • #
    nostalgia
  • #
    gimbynieznajo
  • #
    ciekawostki
  • #
    internet
  • #
    technologia
fishmaker
fishmaker 02.03.2023, 19:43:45 via Wykop
  • 16
Strona filmu Space Jam z 1996 wciąż dostępna:

https://www.spacejam.com/1996/
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

306

Aplikacja WYKOP nie działa!!

Dziś pokażę wam jak "cudownie" działa czyli raczej jak nie działa aplikacja wykopu Stara aplikacja nie zrobiła tak NIGDY

Sprus
z
wykop.pl
dodany: 02.03.2023, 08:51:17
  • 84
  • #
    nowywykoptogowno
  • #
    nowywykop2023
  • #
    nowywykop
  • #
    nowywykop20
  • #
    zalesie
  • #
    michalbialekniemajajek
fishmaker
fishmaker 02.03.2023, 19:24:51 via Wykop
  • 5
Przebudować portal kompletnie i nie implementować tego razem z aplikacją mobilną to chyba tylko Wykop... Za takie coś to dyscyplinarny kop w jaja każdemu kto jest decyzyjny w tym serwisie. Żenada.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

792

PiSInflacja dopadła McDonalda. Potężna podwyżka cen

PiSInflacja dopadła McDonalda. Potężna podwyżka cen

Cheesburger, czyli mała bułka w której znajduje się plasterek sera i niewielki kawałek mięsa, kosztuje w McDonald prawie 7 zł. To podwyżka o ponad 100% w stosunku do tego co było.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
wiesci24.pl
dodany: 21.02.2023, 07:37:59
  • 531
  • #
    mcdonald
  • #
    jedzenie
fishmaker
fishmaker 21.02.2023, 21:55:50 via Wykop
  • 3
Najbardziej współczuję pokoleniu dzisiejszych 13-15 latków. Mają absolutnie przerąbane i przynajmniej najbliższa przyszłość, czyli ich jedyna młodość będzie okraszona totalnie odjechanymi cenami za WSZYSTKO. A na lepsze czasy się nie zanosi 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

C.....s
C.....s
konto usunięte 17.02.2023, 10:47:45
  • 1
stay awake = nie spać
don't stay awake = nie śpij

Czy don't stay awake nie powinno oznaczać nie nie śpij czyli właśnie śpij ? Wytłumaczy mi to ktoś ?

#angielski #pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fishmaker
fishmaker 17.02.2023, 10:52:59 via Wykop
  • 0
@Disscord93: To jak to sie ma do
Dont fall asleep?
  • Odpowiedz
fishmaker
fishmaker 24.01.2023, 22:36:53
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

553

USA. Zmarła córka Elvisa. Lisa Marie Presley miała 54 lata

USA. Zmarła córka Elvisa. Lisa Marie Presley miała 54 lata

Lisa Marie Presley została w czwartek przewieziona do szpitala z zatrzymaniem akcji serca i zmarła. Opuściła nas moja piękna córka Lisa Marie - napisała w oświadczeniu jej matka, Priscilla Presley. Córka legendy rocknrolla Elvisa Presleya, jego...

Grin78
z
polsatnews.pl
dodany: 13.01.2023, 07:33:39
  • 179
  • #
    usa
  • #
    swiat
  • #
    muzyka
fishmaker
fishmaker 13.01.2023, 14:37:51
  • -2
W jej środowisku strzelanie w nocha to było jak małe espresso z rana¯\_(ツ)_/¯ Zawsze była trochę creepy ale swojego czasu jak była z Jacksonem i parę lat po to jednak był sztos ;]
fishmaker - W jej środowisku strzelanie w nocha to było jak małe espresso z rana¯\\(ツ...

źródło: comment_1673620669UQn8vgvX5NxGJuZoflAsYX.jpg

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SzycheU
SzycheU
05.01.2023, 13:47:24
  • 593
#nostalgia #biedronka #gimbynieznajo #kiedystobylo
SzycheU - #nostalgia #biedronka #gimbynieznajo #kiedystobylo

źródło: comment_167292643254lG1tXblOsAz75lMBh3qK.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fishmaker
fishmaker 05.01.2023, 18:59:34
  • 6
@SzycheU: W UK zatęsknili za lokalnym marketem
fishmaker - @SzycheU: W UK zatęsknili za lokalnym marketem

źródło: comment_1672945069AY5nj0COVZdVv8QRP8JeHQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz

494

Noc sylwestrowa w Zakopanem. Bójki i awantury turystów

Noc sylwestrowa w Zakopanem. Bójki i awantury turystów

Niektórzy nie powinni pić...

Pradnikk
z
cowkrakowie.pl
dodany: 01.01.2023, 09:08:10
  • 174
  • #
    polska
  • #
    sylwesterzakopane
  • #
    sylwesterzwykopem
fishmaker
fishmaker 01.01.2023, 20:22:49 via iOS
  • 6
@Kotwworku: Bardzo odważna teza dla narodu w którym sprzedaje się z rana więcej małpek niż drożdżówek :)
spiegelglas
spiegelglas
spiegelglas
25.12.2022, 03:47:10
  • 1717
Czy wy też macie takie uczucie, że w-------ą was wszelkie programy ze śpiewaniem kolęd?
Najbardziej rzygać mi się chce na widok i dźwięk tzw. góralskich. W---w mnie bierze, gdy widzę gamoni tzw. górali w tych ich koszulach, spodenkach, czasem kapeluszach i kożuszkach i p----------ą na tych skrzypkach jakieś "oj maluśki maluśki" czy inne p----------o. ( ̄෴ ̄) A Polacy jeszcze tam jeżdżą i dają im pieniądze. (-‸
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fishmaker
fishmaker 25.12.2022, 13:25:15 via iOS
  • 0
@spiegelglas: Kevin leci tradycyjnie w święta nie tylko w PL:)
  • Odpowiedz
Canova
Canova
19.12.2022, 07:35:29
  • 1234
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fishmaker
fishmaker 19.12.2022, 10:55:18 via iOS
  • 0
Bardziej jak 1995 wygląda
  • Odpowiedz
TheSznikers
TheSznikers
17.12.2022, 07:33:29 via Android
  • 7
Poranna sobotnia kontrola nadgarstków ( ͡º ͜ʖ͡º)

#watchboners #zegarki #kontrolanadgarstkow #casio
TheSznikers - Poranna sobotnia kontrola nadgarstków ( ͡º ͜ʖ͡º)

#watchboners #zegarki...

źródło: comment_1671262409Abr67tRNleTaiwGJQbatsx.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fishmaker
fishmaker 17.12.2022, 11:35:13 via iOS
  • 1
fishmaker

źródło: comment_1671276912jCVaVkBXTCWAaNXF7ksk1i.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
potatowitheyes
potatowitheyes
09.12.2022, 16:47:28
  • 777
#mecz
Ale bym obejrzał Polskę taką z Meksykiem
potatowitheyes - #mecz 
Ale bym obejrzał Polskę taką z Meksykiem

źródło: comment_1670604444kZvpbQvN8JVNw6OVaAyWuV.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fishmaker
fishmaker 09.12.2022, 19:23:34 via iOS
  • 154
Z meczu na mecz bydlak coraz większy
  • Odpowiedz
salvador5000
salvador5000
06.12.2022, 04:21:05 via Wykop Mobilny (Android)
  • 292
#urodziny czy ja już jestem stary?
salvador5000 - #urodziny czy ja już jestem stary?

źródło: comment_1670300464PcoOyb9PEGYTL8QygKsm1c.jpg

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fishmaker
fishmaker 06.12.2022, 07:04:42 via iOS
  • 1
@salvador5000: założę się że masz gdzieś obrazek Maryji z autografem
  • Odpowiedz

421

Polska w końcu nieźle zagrała, ale mecz Polska - Francja kończy się wynikiem 1:3

Polska w końcu nieźle zagrała, ale mecz Polska - Francja kończy się wynikiem 1:3

"Próbowaliśmy, walczyliśmy i nie starczyło sił, czasu i przede wszystkim umiejętności, żeby spróbować ugrać coś więcej" - powiedział Robert Lewandowski po porażce 1:3 z Francją w 1/8 finału piłkarskich mistrzostw świata w Katarze. "Szkoda szczególnie pierwszego gola" – dodał polski...

hahacz
z
rmf24.pl
dodany: 04.12.2022, 17:56:32
  • 192
  • #
    polska
  • #
    mecz
  • #
    pilkanozna
  • #
    sport
  • #
    mundial
  • #
    ciekawostki
fishmaker
fishmaker 05.12.2022, 17:04:35 via iOS
  • 0
P-------c 3:0 ( ten karny to uj a nie gol umówmy się) i mówić że Polska nieźle zagrała ( ಠ_ಠ)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2532

Bramka tego mundialu?

Bramka tego mundialu?

Watch " Bramka tego mundialu?" on Streamable.

raul7788
z
streamable.com
dodany: 24.11.2022, 20:50:55
  • 115
  • #
    swiat
  • #
    mundial
  • #
    katar
  • #
    pilkanozna
  • #
    mecz
  • #
    sport
fishmaker
fishmaker 24.11.2022, 21:35:44 via iOS
  • 110
@PanSwiatla: Dobrze ich się oglądało od ale dopiero od drugiej połowy
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 21
  • Strona 9 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.03.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.07.2014

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking