Wpis z mikrobloga

Zdarzyła się dziwna sytuacja w moim związku. Od jakiegos czasu chciałem spróbować seksu analnego z moją dziewczyną. Po kilku probach i rozmowach wreszcie się zgodziła jednak pod pewnym nietypowym warunkiem. Otóż ona tez mi chce włożyć w "to" miejsce sztucznego penisa, żebym poczuł jakto jest. Jak ja sie na to zgodzę, to ona tez zgodzi sie ja penetrację analna. Szczerze powiedziawszy nie wiem co o tym myśleć, generalnie jestem otwarty na wszelkie wymysły w sypialni jednak to dla mnie troche za dużo. Z drugiej jednak strony chcialbym uprawiać z nią seks analny, gdyż mega mnie to jara. Dwa wilki walczą wewnątrz mnie i nie mam pojecia jaka podjąć decyzję.

#seks #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 86
  • Odpowiedz
@Kenjiy: Jak jesteś otwarty na wszelkie wymysły, to nad czym się zastanawiasz. No chyba, że to tylko dziewczyna ma się naginać do Twoich potrzeb, Ty dla niej już nie zamierzasz? Swoją drogą, bardzo mądra dziewczyna:)
  • Odpowiedz
@Kenjiy: jak ci wsadzi jakąś kiełbasę czy dezodorant, coś tam się złamie i utknie i nie będziesz mógł wyjąć, to pamiętaj co masz powiedzieć na pogotowiu : "potknąłem się pod prysznicem"
  • Odpowiedz
@Kenjiy: no cóż, jak chcesz to sam musisz doświadczyć xd. Ogólnie to nic złego i można czerpać z tego potężna przyjemność będąc mężczyzna, kwestia seiatopogladowa, czy będziesz się z tym czuł ok. Według seksuologii orgazmy analne u mężczyzn są najprzyjemniejsze z całej gamy orgszmow które można doświadczyć
  • Odpowiedz
@greenbong:

no cóż, jak chcesz to sam musisz doświadczyć xd.


czyli jak chcesz sie np. spuscic na twarz lasce to najpierw samemu masz sobie zwalic na swoj ryj? xd
  • Odpowiedz
@Kenjiy: Dzięki Mireczku, dałeś mi pierwszy szczery uśmiech dnia. Z jakiegoś powodu wyobrażenie sobie rozterki o tym czy dać sobie załadować w dupala jest wyjątkowo komiczne.
A co do sytuacji - nie obawiaj się co się stanie jak ci się nie spodoba - bój się co się stanie jak ci się spodoba za bardzo.
  • Odpowiedz