Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko141
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
fiddle
fiddle

fiddle

Dołączył 10 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11282
  • Znaleziska 5442
  • Mikroblog 5840
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 26
  • Dodane (265)
  • Komentowane (4052)
  • Plusowane (1523)
Frufruf
Frufruf
24.04.2026, 19:57:19
  • 20
#perfumy #frufrecki

Olfactive Studio Woody Mood. Otwarcie jest przyprawowe i dosyć świeże. Czuć imbir i trochę słodkiej bergamotki. Oprócz tego jest może nieco szałwii i szafranu. Dalej wychodzą drzewno dymne nuty, a zapach staje się cięższy. Pojawia się sekwoja oraz kadzidło, w tle kręci się także subtelna słodycz. Poza wyraźnym drzewnym akordem, zapach posiada balsamiczne oraz żywiczne nuty. Odpowiada za nie pewnie styraks, jest też trochę kakao, skóry
Frufruf - #perfumy #frufrecki

Olfactive Studio Woody Mood. Otwarcie jest przyprawowe...

źródło: drzewnyhumor

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalkichal123
michalkichal123
24.04.2026, 19:58:12 via Wykop
  • 6
@Frufruf dodaje recke

daje plusa w ciemno i zaczynam czytać
  • Odpowiedz
zychu69
zychu69
24.04.2026, 20:48:38 via Wypiek
  • 1
@Frufruf bardzo fajny, dymny tartaczek, jedno z moich pierwszych odkryć i wow gdy zaczynałem zabawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
balbezaur
balbezaur
23.04.2026, 13:00:37
  • 17
#perfumy
@terribleharnasattack_ ogólnie to mireczka nie polecam. Za fajny chłopak żeby zostawić to bez komentarza
Miesiąc czekał na moją wypłatę żeby mi wysłać PLN za perfumy. A mógł na lewo pod stołem opchnąć.
Zapakował wszystko tak że się nie wylało i nie ma na co narzekać ani jak liczyć że zmniejszy cenę.

Więcej gratisów niz perfum które kupiłem i teraz nie dość że nie mam gdzie trzymać to jeszcze
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jas0n-statham
jas0n-statham
23.04.2026, 13:05:46 via Wykop
  • 2
@balbezaur: no i dobrze nic nie wezme w takim razie
  • Odpowiedz
terribleharnasattack_
terribleharnasattack_
23.04.2026, 17:45:09 via Wykop
  • 0
@balbezaur: widzę ciężko każdemu dogodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale takiego narzekania to aż miło posłuchać, dzięki (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
ewataewa
ewataewa
23.04.2026, 12:48:33
  • 4
#zegarki
Panowie, teraz już bardziej oficjalnie: Festina F20512/2 dla (niezielonych) Mirków z tagu 217zł z przesyłką OLX od 0zł.
Tylko proszę mi dać znać wcześniej, bo wystawiony drożej.

Okazjonalnie na nadgarstku narzeczonego. Bez rys itp.
Na 90% na gwarancji w Amazonie do końca roku.
ewataewa - #zegarki 
Panowie, teraz już bardziej oficjalnie: Festina F20512/2 dla (ni...

źródło: 20260418_114947

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jas0n-statham
jas0n-statham
23.04.2026, 13:03:48 via Wykop
  • 0
@ewataewa: aa to ty masz narzeczonego...
  • Odpowiedz
ewataewa
ewataewa
Autor
23.04.2026, 13:13:28 via Wykop
  • 0
@jas0n-statham: taaa... co roku słyszę "a może ślub, a może czas na bąbelki? /młodsza nie będziesz/" XD
  • Odpowiedz
Umeraczyk
Umeraczyk
22.04.2026, 13:43:34
  • 564
Umeraczyk

źródło: 438160665_2570390839834500_5905226488236864101_n

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Black_Clock
Black_Clock
22.04.2026, 13:56:35 via Android
  • 292
@Umeraczyk: Polski język najpiękniejszy, wyjątkowy, cudowny 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  • Odpowiedz
lordprzegrywus
lordprzegrywus
lordprzegrywus
22.04.2026, 14:29:25 via Wykop
  • 512
@Umeraczyk: też można powiedzieć kompresor
  • Odpowiedz
Fantazmaty
Fantazmaty
22.04.2026, 09:04:53
  • 238
#fantazmaty #literatura #czytajzwykopem #fantastyka

https://wykop.pl/link/7932053/obiezyswiaty-zagraniczna-fantastyka-od-fantazmatow-juz-do-pobrania

Ptaszki śpiewają, słonko świeci, majówka zbliża się wielkimi krokami (choć w tym roku mało szczęśliwie przypadła na weekend ( ͡° ʖ̯ ͡°)), a my wracamy do was z kolejną antologią (i zarazem pierwszą w tym roku). Tym razem prezentujemy wybór tekstów fantastycznych z dosłownie całego świata – zarówno już dość starych, jak i całkiem nowych. Motyw przewodni? Brak –
@Fantazmaty 281

Obieżyświaty zagraniczna fantastyka od Fantazmatów już do pobrania

więcej
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raven4444
raven4444
22.04.2026, 09:11:56 via Wykop
  • 19
@Fantazmaty: zakładanie, że ktoś chce być wołany, bo coś wykopał to jest błędne założenie.
  • Odpowiedz
wormik
wormik
22.04.2026, 10:28:53 via Wykop
  • 2
@Fantazmaty: dzbany jedne, wykopałem coś, bo było interesujące, a nie, żeby mnie jakieś scamy wolały. To, że ktoś coś wykopał nie jest jednoznaczne, że chce być wołany gdziekolwiek.
  • Odpowiedz
Frufruf
Frufruf
21.04.2026, 18:18:01
  • 11
#perfumy #frufrecki

Jacques Zolty Severo, czyli coca cola w perfumach. W zasadzie zapach nie ma odwzorowywać coli, a drink Cuba Libre i właśnie jego składniki obecne są w otwarciu. Wspomnianej coli, towarzyszy cytrusowy akord, w postaci kwaśnej limonki oraz alkoholowy akcent z nutą rumu. Oprócz tego czuję brzozę, która wybrzmiewa nieco skórzanie i dopełnia kompozycję o dodatkową warstwę. Pieprz schowany jest mocno w tle, natomiast przechodząc w drydown
Frufruf - #perfumy #frufrecki

Jacques Zolty Severo, czyli coca cola w perfumach. W z...

źródło: Severo

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KjatanSveisson
KjatanSveisson
21.04.2026, 18:20:17 via Wykop
  • 5
@Frufruf:

Ja bym te perfumy podsumował tak:

1. Pierwsze użycie zachwyt
2. Drugie użycie no
  • Odpowiedz
michalkichal123
michalkichal123
21.04.2026, 19:39:29 via Wykop
  • 3
@KjatanSveisson: @Frufruf roja enigma colonge to jest dopiero perfuma o zapachu coli
  • Odpowiedz
GARN
GARN
21.04.2026, 15:06:16
  • 16
#perfumy ‘Curious Kitty’ vintage perfume bottle from the 1970s by Avon.
GARN - #perfumy ‘Curious Kitty’ vintage perfume bottle from the 1970s by Avon.

źródło: 1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BrzydkiBurak
BrzydkiBurak
20.04.2026, 14:16:45
  • 63
unitac protection = SCAM

unitac protection com (dawniej united armory cz) to marka stworzona przez jan kadaňka - przedsiebiorce ktory zostal wielokrotnie przylapany na sprzedazy helmow kuloodpornych ktore okazywaly sie dociazonymi replikami asg. przestrzeliwano je nawet z 22LR (!!!) mimo ze mialy nalepki mowiace o odpornosci w klasie balistycznej nij iiia. przedsiebiorca ten jest scamerem najgorszego sortu - wprowadzajacym klientow w blad w sprawie sprzetu ktory ma domyslnie odpowiadac za zycie/smierc nabywcy.
BrzydkiBurak - unitac protection = SCAM

unitac protection com (dawniej united armory...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

themindcrusherHS
themindcrusherHS
20.04.2026, 21:56:06 via Wykop
  • 5
@BrzydkiBurak: heh wczoraj mi się wyświetlił materiał Qolta o bardzo podobnych hełmach "IIIA" od majfrenda za 250zł z których .22 robi durszlak. Nic nie chcę sugerować ale podobieństwo tych dwóch produktów jest uderzające. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
kobiaszu
kobiaszu
24.04.2026, 06:39:53 via Wykop
  • 1
@BrzydkiBurak: Już dostał pismo z groźbami xD
kobiaszu - @BrzydkiBurak: Już dostał pismo z groźbami xD
  • Odpowiedz
SlepyBazant
SlepyBazant
16.04.2026, 17:16:02
  • 23
kupiłem od @lodnip dwie odelwki, a w gratisie dał trzy próbki, no jak w jakimś house of merlo XD jeszcze nawet w takim właśnie woreczki house of merlo

#perfumy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fiddle
fiddle
fiddle 16.04.2026, 17:27:37 via Wykop
  • 37
Też uważam, że ten tag to dosyć specjalne miejsce w necie :) Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
  • Odpowiedz
sepogadajdolaustra
sepogadajdolaustra
16.04.2026, 18:27:41 via Wykop
  • 20
@SlepyBazant: kultura perfumowa, na tagu wszystkiego się dowiesz, jak creedziarz wchodzi to tak, a użytkownicy Arabów tak tylko przemykają
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
15.04.2026, 16:14:36
  • 3
#perfumy

99% podobieństwa, nie licząc tylko tego że nie są podobne do siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
KjatanSveisson - #perfumy 

99% podobieństwa, nie licząc tylko tego że nie są podobne...

źródło: 1000006444

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turpizm
Turpizm
15.04.2026, 16:17:02 via Wykop
  • 12
@KjatanSveisson: walczuk nie podziela zdania xd
Turpizm - @KjatanSveisson: walczuk nie podziela zdania xd

źródło: 1000004533

Pobierz
  • Odpowiedz
Turpizm
Turpizm
15.04.2026, 18:53:44 via Wykop
  • 1
@KjatanSveisson: No coz ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
13.04.2026, 11:06:08
  • 18
#perfumy

Dzień dobry (。◕‿‿◕。)

Dzisiejszy post kieruję do osób, które nie są fanami tanich arabów ale też nie mają jakoś chęci brać niszy w 4 cyfrowych kwotach. Chciałbym wam krótko opisać moje propozycje, które mnie pozytywnie bardzo zaskoczyły i mogę je z całkowicie czystym sumieniem polecić. Nie chce mi się bawić w ścianę tekstu, to są luźno rzucone myśli w paru zdaniach bo moim
KjatanSveisson - #perfumy 

Dzień dobry (。◕‿‿◕。)

Dzisiejszy post kieruję do osób, kt...

źródło: 1000006366

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kolejne_juz_konto
kolejne_juz_konto
13.04.2026, 11:59:55 via Wykop
  • 2
Nic też z tego nie rozlewam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@KjatanSveisson: A ty szczurze, narobi smaku i się wypnie ( ಠ_ಠ) Swoją drogą, to Boucheron jest mocno niedocenianą marką. Potrafią mieć naprawdę fajne zapachy, w rozsądnych cenach.
  • Odpowiedz
bersking
bersking
13.04.2026, 16:01:05 via iOS
  • 2
@KjatanSveisson: tylko Cubatę wąchałem z tego zestawienia i potwierdzam - dobre pachnidło!
  • Odpowiedz
PABLO__ESCOBAR
PABLO__ESCOBAR
13.04.2026, 04:12:33
  • 90
Przepraszam wszystkich że dałem się zmanipulować i popierałem Trumpa. Dalej zgadzam się z niektórymi rzeczami jaki prezentuje jego partia i to nie jest tak ,że można to od tak wyrzucić do kosza, ale ten gość ewidentnie zwariował i tutaj nie chodzi o jakieś sympatię czy antypatię. Tutaj po prostu jest potrzebny psychiatra/psychoterapia albo z uwagi na wiek(w tym wieku wielu ludzi tak ma) ten człowiek nie jest już zdolny do rządzenia krajem.
PABLO__ESCOBAR - Przepraszam wszystkich że dałem się zmanipulować i popierałem Trumpa...

źródło: 1000005493

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saib75
saib75
saib75
13.04.2026, 04:20:29 via Android
  • 136
@PABLO__ESCOBAR: bardzo wiele osób podziela twoja opinię, ale już niewielu z nich potrafi stanąć w lustrze i publicznie powiedzieć myliłem się lub oszukali mnie. Nie jest istotne jakieś masz poglądy, ale jest żeby mieć odwagę nazywać poprawnie rzeczywistość, zanim sprawy zajdą za daleko. To dotyczy wszystkiego, nie tylko polityki. Trzymaj się tej zasady a będziesz zdrowszy psychicznie i będziesz miał szacunek sam do siebie.
  • Odpowiedz
duzy_krotki
duzy_krotki
13.04.2026, 04:32:15 via Wykop
  • 117
@PABLO__ESCOBAR

Jeśli po pierwszej kadencji Trumpa dalej go popierałeś to nie świadczy najlepiej o Tobie. On już wtedy robił bardzo podobne rzeczy. Może mniej medialne, ale wyniszczające demokrację w USA.
  • Odpowiedz
grzehuu
grzehuu
10.04.2026, 21:14:33
  • 19
muszę się Wam pochwalić!
jestem prze szczęśliwy!

dostałem dzisiaj meila z małopolskiego związku strzelectwa sportowego:

"Drogi Zawodniku / Droga Zawodniczko,
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ranger
Ranger
11.04.2026, 05:21:35 via Wykop
  • 1
@grzehuu: powodzenia dzyndzelku ( ͡° ͜ʖ ͡°) oby Polacy znowu przejęli podium!
  • Odpowiedz
JaktologinniepoprawnyWTF
JaktologinniepoprawnyWTF
11.04.2026, 15:10:33 via Wykop
  • 1
@grzehuu: Brawulacje ( ͡º ͜ʖ͡º) Pamiętaj wziąć klapki i torbę z Biedronki aby nas godnie reprezentować ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Frufruf
Frufruf
09.04.2026, 17:24:11
  • 10
#perfumy #frufrecki

Carner Barcelona Fig Man. W otwarciu czuć tytułową nutę figi, nadającą trochę słodyczy. Wraz z nią jest morski i wodny akord, a także subtelny, cytrusowy akcent w postaci bergamotki. Kardamonu chyba nie wyłapuję, być może kręci się w tle, ale na pewno nie jest to wiodąca nuta. Początek posiada świeży i mydlany charakter, przez co mocno kojarzy mi się z zapachem szamponu. Dalej wychodzi zielono drzewny
Frufruf - #perfumy #frufrecki

Carner Barcelona Fig Man. W otwarciu czuć tytułową nut...

źródło: FigMan

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ewataewa
ewataewa
01.04.2026, 11:23:48
  • 13
#perfumy hohoho, ale dziś ładnie pachnicie (。◕‿‿◕。)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kajss
kajss
kajss
01.04.2026, 11:25:27 via Wykop
  • 2
@ewataewa: tak, to Issey Vetiver, skąd wiedziałaś? (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
ewataewa
ewataewa
Autor
01.04.2026, 13:04:44 via Wykop
  • 4
@kajss: PRIMA APRILIS!

ewataewa - @kajss: PRIMA APRILIS!

SPOILER

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-01 150348

Pobierz
  • Odpowiedz
michalkichal123
michalkichal123
30.03.2026, 10:05:42
  • 16
#perfumy
w związku z moją redukcja kolekcji sprzedałem już wszystko co chciałem, lecz jeszcze taki flakon u mnie leży

jest za tani aby go sprzedawać, więc oddam komuś z tagu za darmo

wysyłka twój kod inpost/dpd
michalkichal123 - #perfumy 
w związku z moją redukcja kolekcji sprzedałem już wszystk...

źródło: 20260330_115947

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frufruf
Frufruf
30.03.2026, 10:07:29 via Wykop
  • 17
@michalkichal123:
Frufruf - @michalkichal123:

źródło: 1713871370688

Pobierz
  • Odpowiedz
mingan
mingan
30.03.2026, 13:59:56 via iOS
  • 4
@Subtelnie: to chyba nie ten. Neroli to ten żółty. Niebieski to bardziej Kenzo
  • Odpowiedz
adrninistrator
adrninistrator
18.03.2026, 16:55:57
  • 811
#konfitura #samochodoza #polskiedrogi

W pięć lat zmniejszyliśmy liczbę pieszych zabijanych na przejściach o prawie połowę!
Nowe przepisy, obowiązujące od 2021 r. POMOGŁY, nie zaszkodziły.
A 2025 r. znów w tym zakresie był lepszy od 2024.
Przeciwnicy pierwszeństwa pieszych wchodzących nie mają dziś już żadnych argumentów. Gardłujący przeciw tej zmianie "eksperci" i publicyści mogą też się już tylko wstydzić
adrninistrator - #konfitura #samochodoza #polskiedrogi

W pięć lat zmniejszyliśmy lic...

źródło: FB_IMG_1773852855744

Pobierz

Czy obowiązek ustąpienia pierwszeństwa pieszym na pasach to dobra zmiana?

  • Tak 63.7% (4313)
  • Nie 36.3% (2463)

Oddanych głosów: 6776

  • 249
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellfirehe
hellfirehe
18.03.2026, 17:17:42 via Wykop
  • 693
@adrninistrator: Żadne dane nie przekonają zdrowego, chłopskiego rozumu z którego jasno wynika że jak piesi mają pierwszeństwo to będą rzucać się metr przed nadjeżdżające pojazdy ;)
  • Odpowiedz
rudiok-
rudiok-
rudiok-
18.03.2026, 18:22:27 via Wykop
  • 176
@adrninistrator: jedyna krytyka to wobec pieszych-świętych krów, którzy nawet nie patrzą na nadjeżdzające samochody i ładują się na przejście bo "ma pierwszeństwo"
  • Odpowiedz
Omniscient
Omniscient
16.03.2026, 17:58:49
  • 23
#perfumy o kruca fuks:D Chyba ktoś nas czyta...
Omniscient - #perfumy o kruca fuks:D Chyba ktoś nas czyta...

źródło: 1000012744

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prodigium
prodigium
16.03.2026, 18:07:26 via Android
  • 13
@Omniscient: perfumehub i tak się strasznie s--------ł. Fragrank górą
  • Odpowiedz
ucho_igielne
ucho_igielne
ucho_igielne
16.03.2026, 23:19:14 via Wykop
  • 3
@boubobobobou: trudno to opisać ale też jakoś mniej mi się podoba niż kiedyś, może po prostu byłem przyzwyczajony do poprzednich funkcjonalności. ogólnie ten główny dropdown jest jakiś s---------y
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 77
  • Strona 2 z 77
  • >

Marek

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.09.2022

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.04.2022

    Złotousty
  • Rocznica
    od 12.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 31.12.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia