Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko194
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Frufruf

Frufruf

Dołączył 2 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2112
  • Znaleziska 4
  • Mikroblog 2108
  • Obserwujący 17
  • Obserwowane 15
BananowyKrol
BananowyKrol
23 godz. i 5 min temu
  • 4
Spodziewalem się większego kadzidła i nut kościelnych ale i tak nie mogę przestać tego wąchać.

1:1 zapach kwiaciarni przy cmentarzu w deszczową pogodę, 1 listopada.

Jak na "świeżaki" to potężna trwałość.
#perfumy
BananowyKrol - Spodziewalem się większego kadzidła i nut kościelnych ale i tak nie mo...

źródło: IMG_1637

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frufruf
Frufruf 22 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 1
@BananowyKrol: Top perfuma. Kiedyś kupię flakon (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
Casuel
Casuel
wczoraj, 17:11:48
  • 1
Kiedys bardzo lubilem Rasasi la yuqawam pour homme, pomyslalem ze sprawdze inne skórzaki. Szukam odlewek:

-Tom Ford Tuscan leather
-Tom Ford Ombre leather
-Memo Paris African leather
-Matiere Premiere Falcon leather
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frufruf
Frufruf wczoraj, 17:37:21 via Wykop
  • 4
@Casuel: Jak chcesz skórę jako motyw przewodni to African Leather może nie spełnić Twoich oczekiwań. W przypadku Memo i ich zapachów "Leather" skóra jest głównie w nazwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ucho_igielne
ucho_igielne
ucho_igielne
przedwczoraj, 16:55:31
  • 2
Dajcie już spokój z tą jotą
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frufruf
Frufruf przedwczoraj, 16:58:15 via Wykop
  • 3
Co to za perfumy ta Jota? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Frufruf - Co to za perfumy ta Jota? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Ernis21
Ernis21
Ernis21
22.06.2026, 14:22:00
  • 7
#perfumy Który to?
Ernis21 - #perfumy Który to?

źródło: IMG_5306

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frufruf
Frufruf 22.06.2026, 15:25:39 via Wykop
  • 2
@KwiatyZla: No, bo większość ludzi z reguły woli nie pachnieć zwierzęciem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Frufruf
Frufruf 21.06.2026, 19:26:55
  • 9
#perfumy #frufrecki

Parfums de Marly Sedley. Początek jest świeży i mocno aromatyczny, z nutą mięty na pierwszym planie. Oprócz tego jest sporo cytrusów, cytryna, bergamotka i grejpfrut oraz zauważalny od początku ambroksan. Jeśli chodzi o porównania do sprite, to Sedley nie odwzorowuje go dokładnie, jednak posiada podobny klimat. Zapach wybrzmiewa na skórze musująco, co może przypominać napój gazowany i pewnie stąd takie skojarzenia. Całościowo tworzy to orzeźwiającą i
Frufruf - #perfumy #frufrecki

Parfums de Marly Sedley. Początek jest świeży i mocno ...

źródło: pl-p_c_56273

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pietruchoowy
Pietruchoowy
21.06.2026, 19:52:02 via Wykop
  • 3
@Frufruf: Nie wiem co tam było, ale testowałem zarówno odlewkę jak i próbkę bezpośrednio od producenta i coś w tym zapachu jest nie tak. Coś skiśniętego. Nie wiem co to, ale absolutnie nie pasowało do siebie. Chyba top3 najgorszy zapach jaki wąchałem.
  • Odpowiedz
michalkichal123
michalkichal123
21.06.2026, 21:51:56 via Wykop
  • 1
@Frufruf: bardzo poważnie czaiłem się na zakup sedleya kiedyś i miałem bodajże 3 dekatny po 2 ml

uważałem go za świetnego letniaka, ale podczas wykańczania ostatniego dekantu ilość mięty w nim zaczęła mnie przytłaczać
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar
21.06.2026, 17:53:58
  • 12
#perfumy

Wołam kolegów @ranadj (sorry, że tak późno) oraz @bananiq. Koledzy pytali niedawno jak odlewać atomizery typu grzybek ( ͡º ͜ʖ͡º) Rozszerzona gumowa rureczka nie zdaje do końca egzaminu. Rozwiązaniem jest strzykawka oraz igła (ja mam akurat 0,8). Igłę należy tuż przy korpusie zarysować nożem i wyłamać na zewnątrz rysy - tylko ostrożnie... Przystawiając igłę ze strzykawką naciskamy na tłok, a sok
khetar - #perfumy 

Wołam kolegów @ranadj (sorry, że tak późno) oraz @bananiq. Koledz...

źródło: auv10h

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frufruf
Frufruf 21.06.2026, 18:42:54 via Wykop
  • 1
Igłę należy tuż przy korpusie zarysować nożem i wyłamać na zewnątrz rysy


@khetar: Też odlewam z ułamaną igłą, ale ja po prostu ją ułamałem kombinerkami xd
  • Odpowiedz
markaron
markaron
21.06.2026, 14:22:22
  • 5
Są chętni na rozbiórkę Initio Rehab w cenie 7,7ml? Krótko o zapachu - przypomina Spicebomb z dodatkiem lawendy, ale zapach jest wyraźnie gładszy, delikatniejszy i klasowy. Jak Spicebomb edt to nieokrzesany nastolatek, tak Rehab to jego starszy, ułożony i dobrze ubrany brat, który nie musi nic innym udowadniać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do odlania 40-50ml

https://www.fragrantica.pl/perfumy/Initio-Parfums-Prives/Rehab-50351.html

#perfumy #rozbiorka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frufruf
Frufruf 21.06.2026, 15:51:57 via Wykop
  • 0
@markaron: Fajny jest i rzeczywiście lepiej ułożony niż Spicebomb, ale jakoś i tak wolę V&R ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Gieremek
Gieremek
20.06.2026, 11:17:18
  • 3
Ktoś chętny na LV Ombre Nomade po 12zł/ml?
Jak będą chętni na 30ml to biorę flakon. Jakaś skromna lista do dobrania też się znajdzie.

#perfumy
Gieremek - Ktoś chętny na LV Ombre Nomade po 12zł/ml?
Jak będą chętni na 30ml to bior...

źródło: 1000016658

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Frufruf
Frufruf 20.06.2026, 11:32:38 via Wykop
  • 4
@Gieremek: To jak to jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Frufruf - @Gieremek: To jak to jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Frufruf
Frufruf 18.06.2026, 17:58:06
  • 15
#perfumy #frufrecki

Marc-Antoine Barrois Encelade. W otwarciu wyczuwalny jest cierpki i świeży rabarbar, z zielonym tłem. Szybko dołącza do niego również skóra, zapodana w bezpieczny sposób, bez zwierzęcych akcentów. Oprócz tego pojawia się tonka, stanowiąca ważny element kompozycji. Wysładza ona zapach oraz nadaje trochę waniliowego akordu. Niestety sprawia jednocześnie, że perfumy po czasie robią się nieco mdłe, a przynajmniej takie jest moje odczucie. Dalej jest wyraźna drzewna baza,
Frufruf - #perfumy #frufrecki

Marc-Antoine Barrois Encelade. W otwarciu wyczuwalny j...

źródło: pl-p_c_74121

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gieremek
Gieremek
18.06.2026, 18:22:41 via Wykop
  • 16
@Frufruf: smrut niemiłosierny, dekant sprzedałem po pierwszym użyciu
  • Odpowiedz
cebuloman
cebuloman
18.06.2026, 20:06:56 via Wykop
  • 3
@Frufruf: ja tam lubię (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
SlepyBazant
SlepyBazant
18.06.2026, 12:01:43
  • 7
Mango - najobrzydliwsza nuta w perfumach dla mężczyzny.

#perfumy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frufruf
Frufruf 18.06.2026, 14:46:04 via Wykop
  • 0
@SlepyBazant: Też nie lubię mango w perfumach. Raz, że damska nuta więc mi się źle nosi, dwa że zazwyczaj wybrzmiewa bardzo syntetycznie. Chyba jeszcze nie trafiłem na perfumy z mango, któreby mi się podobały
  • Odpowiedz
KingOfTheWiadro
KingOfTheWiadro
18.06.2026, 12:19:18
  • 17
co tam dzisiaj na atomizerze wariaty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)




#perfumy
KingOfTheWiadro - co tam dzisiaj na atomizerze wariaty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

SPOILER

SPOILER...

źródło: eros

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frufruf
Frufruf 18.06.2026, 14:44:48 via Wykop
  • 2
@KingOfTheWiadro: El Ganso After Game
  • Odpowiedz
wojuturek
wojuturek
18.06.2026, 10:58:24
  • 0
Czy ma ktos na odlanie Mancera Cedrat Boise?
#perfumy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frufruf
Frufruf 18.06.2026, 11:12:32 via Wykop
  • 1
@lubie_placki1: O, mój mem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
18.06.2026, 10:01:06
  • 1
#perfumy

Przepraszam, że spamie tag naprawdę ale musicie mi wybaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Firma Monkoku zrobiła promocje 2+1 i darmowa wysyłka do Polski
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frufruf
Frufruf 18.06.2026, 10:29:02 via Wykop
  • 5
Polega to na tym, że ich zapach są wrzucane priorytetem i pojawiają się od razu z dodanym similar i mają dodatkowe głosy nie dodane przez użytkowników co jest lekko śmierdząca sprawą


@KjatanSveisson: Z tego co napisałeś, lekko to mało powiedziane. Byłbym w szoku, gdyby któryś zapach okazał się czymś innym niż tandetnym klonem kiepskiej jakości. Ale ja odważny nie jestem i się nie przekonam, natomiast Ciebie zachęcam (。◕
  • Odpowiedz
Frufruf
Frufruf 17.06.2026, 16:31:53
  • 5
#perfumy

Postanowiłem wkroczyć na ostatni poziom zanim wrócę do starego dobrego mainstreamu (insert mem z dylanem) i zainteresować się artisanami. Słucham od państwa polecajek bo słabo jestem zorientowany.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_rabbit
_rabbit
_rabbit
17.06.2026, 16:44:38 via Wykop
  • 8
Bortnikoff, Maksim, Areej Le dore, Ensar oud, Elixir Attar, Jogi, An najwa, Lost tribes, Slumberhouse, Elkhaldi :)
Z perfum naturalnych dodałbym jeszcze Pineward ale według mnie nie jest to poziom kompozycji artisanów
  • Odpowiedz
jatutylkopacze
jatutylkopacze
17.06.2026, 20:56:50 via Wykop
  • 1
@Frufruf: oj polecam Ci tę drogę, syntetyki już zawsze będą drugą kategorią. Kolega @_rabbit dobrą listę zapodał
  • Odpowiedz
hydrant123
hydrant123
15.06.2026, 08:56:08
  • 2
#perfumy No i kuszą z samego rana… a lato nadchodzi…( ͡° ͜ʖ ͡°)
hydrant123 - #perfumy No i kuszą z samego rana… a lato nadchodzi…( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_0171

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frufruf
Frufruf 15.06.2026, 09:11:12 via Wykop
  • 3
@hydrant123: Od dłuższego czasu dało się go dostać w tej cenie, a tester nawet za 600 zł
  • Odpowiedz
Frufruf
Frufruf 14.06.2026, 19:20:39
  • 31
#perfumy #frufrecki

Loewe Esencia EDP. Choć nuty mogłyby na to nie wskazywać, zapach idzie w kierunku Aventusa. Ogólny charakter obu pozycji jest podobny, przy czym posiadają też pewne różnice. W odróżnieniu od Creeda, w Loewe brakuje owocowych i cytrusowych nut oraz charakterystycznego ananasa. Początek jest mniej słodki, a zamiast tego bardziej zielony i aromatyczny. Czuć nadającą świeżość bazylię, wraz z lawendą. Oprócz tego, jest intensywny drzewny oraz ziemisty
Frufruf - #perfumy #frufrecki

Loewe Esencia EDP. Choć nuty mogłyby na to nie wskazyw...

źródło: pl-p_c_52268

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalkichal123
michalkichal123
15.06.2026, 10:24:00 via Wykop
  • 2
@Frufruf: bardzo okuratna i sprawiedliwa recenzja
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar
18.06.2026, 06:28:27 via Wykop
  • 2
@michalkichal123: uwielbiam te Perfumy. Tak, celowo z dużej litery! Jakbym miał rzucić ten nał... Tfu, hobby, to bym został tylko z nimi ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
14.06.2026, 15:24:15
  • 0
#perfumy

Zakochałem się ostatnio w LM Parfums Scandinavian Crime.

Jakie zapachy z kadzidłem polecacie ale jednak nie takie kościelne klimaty jak Robert Piguet Casbah tylko coś mniej oczywistego. I też nawet nie muszę wspominać, że takie pozycje jak jakieś Acqua di Giò to nie wpisuja się w to co szukam xd
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frufruf
Frufruf 14.06.2026, 16:02:36 via Wykop
  • 1
@KjatanSveisson: DEV #2: The Main Act
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 26.04.2026

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 21.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking