Brakuje mi broni masowej zagłady - Bois Imperial. Czy jest ktoś do odstąpi 20-30ml w cenie z ostatnich promek na refille ? Może być i 50ml jeżeli by się trafił ładny flakon do odlewek :)
#perfumy
#perfumy
w sierpniu się znowu hajtam i trzeba jakiś zapach dorwać
źródło: IMG_20251222_084317210_HDR
Pobierz
źródło: IMG_20251221_220753668_HDR
PobierzZawsze wygrywa Prada L'Homme Intense, TF NEP, D&G The One (Portofino Noir), YSL LNDL, Prada LRC, TdH czy Le Male Elixir.
Komentator
od 08.09.2022
Złotousty
od 30.04.2022
Rocznica
od 12.01.2026
Mikroblogger
od 31.12.2022
Król Wykopaliska
od 07.03.2023
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#perfumy