Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
cebuloman

cebuloman

Dołączył 4 lata i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1412
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 1412
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 4
pomelobezkaca2
pomelobezkaca2
20 godz. i 53 min temu
  • 0
a rozlewa ktos moze l homme a la rose i masculin pluriel od mfk?

#perfumy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cebuloman
cebuloman 20 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 1
@pomelobezkaca2: ja bym się pisał na Lumiere Noire Pour Homme jakby ktoś miał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wacek_1984
wacek_1984
21.06.2026, 18:34:41
  • 0
Perfumowe świry, czy ktoś chce się pozbyć flaszki 360° Red for Men Perry Ellis ? Ewentualnie jakiś zapach w tych nutach, podobny jakościowo, bądź lepszy.

#perfumy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cebuloman
cebuloman 21.06.2026, 20:02:05 via Wykop
  • 1
@wacek_1984:
cebuloman - @wacek_1984:

źródło: j

Pobierz
  • Odpowiedz
cebuloman
cebuloman 21.06.2026, 21:13:47 via Wykop
  • 0
?


@wacek_1984: A myślałem że pewnie widziałeś ten filmik, takie tam wygłupy perfumowego infuencera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Vexation
Vexation
20.06.2026, 10:01:05
  • 25
Takie ostatnie 3 dni dzięki panom @cebuloman i @liquid8485, pozdrawiam #perfumy
Vexation - Takie ostatnie 3 dni dzięki panom @cebuloman i @liquid8485, pozdrawiam #pe...

źródło: odleweczki

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cebuloman
cebuloman 20.06.2026, 12:31:30 via Wykop
  • 2
@Vexation: Serdeczne dzięki (ʘ‿ʘ) i również bardzo polecam interesy z Mirkiem @Vexation
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar
19.06.2026, 20:00:33
  • 27
#perfumy

Polecam szanowanego użytkownika @cebuloman do perfumowych transakcji mniejszych i większych. Zwłaszcza jakby ktoś chciał się zagłębić w perfumy typowo kadzidlane ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
khetar - #perfumy 

Polecam szanowanego użytkownika @cebuloman do perfumowych transak...

źródło: IMG_20260619_215631

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cebuloman
cebuloman 19.06.2026, 22:16:41 via Wykop
  • 6
@khetar: Bardzo dziękuję za jakże miłą rekomendację, czuję się zaszczycony i również bardzo polecam interesy z Mirkiem @khetar
  • Odpowiedz
lecoffe
lecoffe
19.06.2026, 05:45:10
  • 11
Co dziś na klacie wariacie? Ja dzisiaj jestem omańskim sułtanem, który nie zawacha się użyć całej gamy swoich kadzideł.

https://www.parfumo.com/Perfumes/Roja_Parfums/Sultanate_of_Oman

#perfumy
lecoffe - Co dziś na klacie wariacie? Ja dzisiaj jestem omańskim sułtanem, który nie ...

źródło: 1000066898

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cebuloman
cebuloman 19.06.2026, 09:33:48 via Wykop
  • 0
@lecoffe: Marrakech Imperial - Atlas Wood
  • Odpowiedz
Frufruf
Frufruf
18.06.2026, 17:58:06
  • 15
#perfumy #frufrecki

Marc-Antoine Barrois Encelade. W otwarciu wyczuwalny jest cierpki i świeży rabarbar, z zielonym tłem. Szybko dołącza do niego również skóra, zapodana w bezpieczny sposób, bez zwierzęcych akcentów. Oprócz tego pojawia się tonka, stanowiąca ważny element kompozycji. Wysładza ona zapach oraz nadaje trochę waniliowego akordu. Niestety sprawia jednocześnie, że perfumy po czasie robią się nieco mdłe, a przynajmniej takie jest moje odczucie. Dalej jest wyraźna drzewna baza,
Frufruf - #perfumy #frufrecki

Marc-Antoine Barrois Encelade. W otwarciu wyczuwalny j...

źródło: pl-p_c_74121

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cebuloman
cebuloman 18.06.2026, 20:06:56 via Wykop
  • 3
@Frufruf: ja tam lubię (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
KingOfTheWiadro
KingOfTheWiadro
18.06.2026, 12:19:18
  • 17
co tam dzisiaj na atomizerze wariaty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)




#perfumy
KingOfTheWiadro - co tam dzisiaj na atomizerze wariaty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

SPOILER

SPOILER...

źródło: eros

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cebuloman
cebuloman 18.06.2026, 14:04:09 via Wykop
  • 2
@KingOfTheWiadro: Blend Oud - Oud Zanzibar
  • Odpowiedz
G0ntar
G0ntar
18.06.2026, 09:32:49
  • 5
Na Jakie popularne/lubiane zapachy zareagowaliście najgorzej? Albo totalnie wam nie siedzą ? U mnie to Gris Charnel extrait i PDM Pegasus.
#perfumy
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cebuloman
cebuloman 18.06.2026, 11:11:53 via Wykop
  • 1
@G0ntar: fragrance one office, xerfoff torino 21, liquid brun
  • Odpowiedz
G0ntar
G0ntar
15.06.2026, 14:24:27
  • 6
Wielka pochwała dla @cebuloman pięknie spakowane i bardzo miły gratis. Montale full incense zarzucone i pierwsza godzina coś wspaniałego- pachnie jak kardynał. #perfumy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cebuloman
cebuloman 15.06.2026, 14:55:07 via Wykop
  • 0
@G0ntar: bardzo dziękuję (ʘ‿ʘ), doceniam i polecam interesy z @G0ntar
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
14.06.2026, 15:24:15
  • 0
#perfumy

Zakochałem się ostatnio w LM Parfums Scandinavian Crime.

Jakie zapachy z kadzidłem polecacie ale jednak nie takie kościelne klimaty jak Robert Piguet Casbah tylko coś mniej oczywistego. I też nawet nie muszę wspominać, że takie pozycje jak jakieś Acqua di Giò to nie wpisuja się w to co szukam xd
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cebuloman
cebuloman 14.06.2026, 22:15:48 via Wykop
  • 1
Zakochałem się ostatnio w LM Parfums Scandinavian Crime.


@KjatanSveisson: miałem kiedys dekant, dla mnie one były strasznie mydlane ʕ•ᴥ•ʔ

nie takie kościelne klimaty jak Robert Piguet
  • Odpowiedz
hmmmmmmv2
hmmmmmmv2
hmmmmmmv2
12.06.2026, 11:58:16
  • 0
#perfumy
Mirki, jakie są wasze ulubione Ambrowo-przyprawowo-dymne, ale niezbyt waniliowe perfumy? Szukam czegos w stylu Eau des Baux który przez pierwsze 2h pachnie świetnie ale potem zostaje sama dusząca mdła wanilia…. Może być trochę słodyczy ale właśnie nie takiej mdłej, intensywnej wanilii…
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cebuloman
cebuloman 14.06.2026, 10:57:18 via Wykop
  • 1
@hmmmmmmv2: moje ulubione przyprawowo ambrowe to Arte Profumi - Harem Soiree, Masque Milano - Tango, Les Destinations - Oman i słodszy Le Couvent - Ambra. Jak szukasz czegoś bardziej dymnego to Francesca Bianchi - Byzantine Amber.
  • Odpowiedz
mrowa94
mrowa94
12.06.2026, 19:52:10
  • 0
odlewa/posiada może ktoś Chopard Heaven oraz Joop! Nightflight ?
#perfumy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cebuloman
cebuloman 12.06.2026, 19:55:59 via Wykop
  • 2
Joop! Nightflight


@mrowa94: @dyniel
  • Odpowiedz
jatutylkopacze
jatutylkopacze
12.06.2026, 08:13:40
  • 0
#perfumy

Odlewa ktoś?
jatutylkopacze - #perfumy

Odlewa ktoś?

źródło: 1000376799

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cebuloman
cebuloman 12.06.2026, 08:22:23 via Wykop
  • 3
@jatutylkopacze: @loopie96
  • Odpowiedz
paweu87
paweu87
07.06.2026, 18:37:32
  • 0
#perfumy Witajcie ponownie, szukam oud monarch, bortnikoff, odlewki lub choćby małej próbki
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cebuloman
cebuloman 07.06.2026, 19:46:28 via Wykop
  • 2
znalazłem na zapachniści


@paweu87: drogo, poczekaj ( ͡~ ͜ʖ ͡°) może @marcin29 coś pomoże
  • Odpowiedz
cebuloman
cebuloman 07.06.2026, 20:09:56 via Wykop
  • 4
@paweu87: ok¯\(ツ)/¯ na przyszłość polecam jednak zaczekać i wziąć od kogoś z tagu znacznei taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nikodemus
nikodemus
nikodemus
02.06.2026, 09:49:30
  • 0
#perfumy
Mirki ktoś zwracał do koku.pl otwarte perfumy? Robią problem?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cebuloman
cebuloman 02.06.2026, 14:21:43 via Wykop
  • 1
@Omniscient: brałem Gucci A Midnight Stroll i wszystko git
  • Odpowiedz
Frufruf
Frufruf
31.05.2026, 17:30:09
  • 15
#perfumy #frufrecki

D&S Durga Amber Kiso. Otwarcie przez moment jest względnie świeże, z cyprysem przydymionym lekko kadzidłem i intensywnym, drzewnym akordem. Odbieram też bardzo subtelne, zielone tło, lecz trwa to bardzo krótko i szybko zostaje ono przykryte przez inne nuty. Zapach po paru minutach staje się dużo bardziej wieczorowy. Uwalnia się w nim nieco irysa, paczula i przede wszystkim skóra. Przejmuje ona pierwszy plan, jest wyraźnie przydymiona i
Frufruf - #perfumy #frufrecki

D&S Durga Amber Kiso. Otwarcie przez moment jest wzglę...

źródło: pl-p_c_53002

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cebuloman
cebuloman 31.05.2026, 20:29:16 via Wykop
  • 1
@Frufruf: Mnie ten zapach pokonał parę lat temu, znienawidziłem go wtedy dodatkowo przez to że miał kosmiczne parametry i nie mogłem się go pozbyć kiedy mnie męczył. GGA też na początku nie lubiłem ale potem spróbowałem go w jakiś zimny deszczowy dzień i coś kliknęło. Muszę kiedyś dać jeszcze jedną szansę Amber Kiso, może też w końcu siądzie. Jeszcze jednym zapachem który miał dla mnie coś wspólnego z Amber Kiso
  • Odpowiedz
lysowsky
lysowsky
lysowsky
31.05.2026, 18:56:54
  • 1
Patrzę właśnie na flakon Encre Noire i mam sprytny plan, żeby jutro użyć tych perfum.
Czy to dobry pomysł?
#perfumy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cebuloman
cebuloman 31.05.2026, 19:42:36 via Wykop
  • 3
@lysowsky: Każdej jesieni pewnego dnia ktoś wrzuca na tagu ankietę z pytaniem czy już można legalnie używać tego zapachu i wtedy oficjalnie zostaje podjęta decyzja o rozpoczęciu sezonu na Encre Noir. Za to zwierzęce piżma, wędzonki, fekalne oudy w lecie jak najbardziej, jeszcze jak.
  • Odpowiedz
BorsuczaJama
BorsuczaJama
BorsuczaJama
31.05.2026, 06:52:00
  • 0
#perfumy
Panowie/panie ma ktoś do odlania na testy: Mancera Saharian Wind

Oraz strona brasty.pl - jest legit? Cały flakon można tam wyrwać w super cenie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cebuloman
cebuloman 31.05.2026, 06:55:08 via Wykop
  • 1
brasty.pl - jest legit?


@BorsuczaJama: legit
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.07.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 28.04.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking