Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko126
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
emesc
emesc

emesc

Dołączył 15 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9553
  • Znaleziska 1859
  • Mikroblog 7694
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 83
noipmezc
noipmezc
06.01.2025, 23:19:28
  • 37
gadalem wczoraj ze strarym i powiedzial ze ulozyl kiedys kostke rubika, mysle ze mnie oklamal
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emesc
emesc
emesc 07.01.2025, 00:40:50 via Android
  • 2
@noipmezc bez nauki ruchów prowadzących do rozwiązań to kostka chyba jest neukładalna dla takiego przeciętnego obywatela. Przy próbach układania często zaczynają od ułożenia jednej ściany nie patrząc nawet czy krawędzie się zgadzają i potem próbują kolejną ścianę. Po chwili mieszają pierwszą próbują ja od nowa zrobić i powtarzają schemat kilka razy żeby się poddać :)
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
06.01.2025, 09:55:55
  • 5
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam dosyć jeżdżenia starym autem. Raz po raz u mechanika, tu stuki, tu maglownica, tu hamulce do wymiany. Kolejnego używanego też nie chce brać bo to zawsze ruletka i inwestycja w bliższej lub dalszej perspektywie.

Chciałbym raz w życiu pojeździć czymś nowym, od początku w moich rękach a nie 'po kimś'. Ot taka zachcianka.
Nie ukrywam - budżetu nie mam sporego ale wymagań też raczej nie.

Coś
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emesc
emesc
emesc 06.01.2025, 11:54:24 via Android
  • 0
@mirko_anonim z rocznika 24 może uda się Skodę Octavię z jakimś rabatem zmieścić w budżecie?
Przy 2+2 nie lekceważyłbym kwestii bagażnika który w Octavii jest zdecydowanie powyżej przeciętnej.
Ja mam Superba 1. 4TSI i jestem bardzo zadowolony. Tylko przy wyjazdach pod namiot żałuję że jednak nie poczekałem na kombi.
  • Odpowiedz
hipeq69
hipeq69
hipeq69
05.01.2025, 10:49:22
  • 37
Ile zarabiacie, ile oszczędzacie i ile wydajecie miesięcznie? Bo kurde mam wrażenie, że u mnie budżet miesięczny dosyć kuleje xd

Mam takie koszty miesięczne i ciężko mi je jakoś zredukować i jestem ciekawy jak to wygląda u innych i czy mam się czym martwić ¯\(ツ)/¯

#pieniadze #oszczedzanie #pracbaza #jdg #inwestycje
hipeq69 - Ile zarabiacie, ile oszczędzacie i ile wydajecie miesięcznie? Bo kurde mam ...

źródło: image

Pobierz
  • 200
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emesc
emesc
emesc 05.01.2025, 12:17:21 via Android
  • 0
Jak ciężko zredukować? Odpuszczasz leasing na auto i patrz ile więcej w budżecie.
  • Odpowiedz
emesc
emesc
emesc 05.01.2025, 12:42:58 via Android
  • 2
@hipeq69 ale ja nie mówię żebyś nie miał auta, ale jesli bierzesz leasing na auto w kwocie 24k rocznie z ubezpieczeniem za 5k to nie pitol że nie wiesz jak zredukować koszty
¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
14latnawykopie
14latnawykopie
05.01.2025, 08:34:19
  • 13
#gotujzwykopem proste huposkie jedzenie. Lubię wracać smakiem do uk
14latnawykopie - #gotujzwykopem proste huposkie jedzenie. Lubię wracać smakiem do uk

źródło: temp_file1135935819795312967

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emesc
emesc
emesc 05.01.2025, 12:15:56 via Android
  • 0
@14latnawykopie proste tak, smaczne ale chłopskie raczej średnio.
Jakiś cottage/shepherds pie czy gulasz raczej dla chłopa :)
  • Odpowiedz
Kieranz
Kieranz
04.01.2025, 15:22:06
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emesc
emesc
emesc 04.01.2025, 18:29:55 via Android
  • 0
@MrManiacTeam a może czeka aż jej jedzenie się naje żeby było bardziej syte?
  • Odpowiedz

241

"12-latka topiła się na basenie w Mielcu. Sprawę bada policja"

"12-latka topiła się na basenie w Mielcu. Sprawę bada policja"

"Policja wyjaśnia okoliczności groźnego wypadku na basenie w Mielcu na Podkarpaciu. Wczoraj wieczorem na pływalni przy ul. Solskiego topiła się 12-letnia dziewczynka. 12-latka jest w stanie zagrażającym życiu. Przebywa w szpitalu w Rzeszowie. Została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej."

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 29.12.2024, 12:12:01
  • 63
  • #
    mielec
  • #
    plywanie
  • #
    policja
  • #
    dzieci
  • #
    ratownictwo
  • #
    999
emesc
emesc
emesc 30.12.2024, 10:03:52 via Android
  • 2
@zdzichpolspzoo dobrze prawi, łatwo się tak pisze i ocenia że no jak to mógł nie zauważyć, wydaj na się że jak ktoś tobie to wzywa pomocy i jest dużo plusku i hałasu a to naprawdę może się dziać kompletnie nie zauważone.

Polecam czytający obejrzeć kilka filmów z listy i spróbować wyłapac tonącego. Mamy tutaj szerszy widok niż z oczu, świadomość że ktoś będzie tonął za chwilę a i tak nie zawsze
PozorVlak
PozorVlak
29.12.2024, 11:18:13
  • 2174
#krakow już nawet turysci są oburzeni ¯_(ツ)_/¯
#jarmark #handel #oszukujo #j--------e #marketing
PozorVlak - #krakow już nawet turysci są oburzeni ¯\(ツ)/¯
#jarmark #handel #oszukujo ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-12-29 121541

Pobierz
  • 213
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emesc
emesc
emesc 30.12.2024, 09:44:58 via Android
  • 1
@PozorVlak szaszłyki juz znamy chyba aż za dobrze ale kaszanka za 160zł to dla mnie coś nowego xD

Nic nie usprawiedliwia tych cen, ale żeby oni chociaż dawali jakosciowe produkty przy tym. Ale nie, ceny z kosmosu i produkty absolutnie poniżej jakichkolwiek standardów no bo przecież klient i tak nie wróci to po co sobie obniżać zysk.
Wstyd za te jarmarki.
  • Odpowiedz
c.....r
konto usunięte 23.12.2024, 06:54:31
  • 172
Nigdy nie jadłem w KFC, dla mnie od zawsze numerem 1 był McDonald jeśli chodzi o fastfood ale ostatnio mnie tak zawodzili że się skusiłem na siwego brodacza i już chyba nigdy nie wejdę do tych klaunów z maka. Zwykły zinger 100x lepszy od drwala (czy w ogóle wszystkich kanapek z maka). Kurczak faktycznie jest kurczakiem, a nie jakąś papką, minusem tylko to że skrzydełka małe. No ale podwójny zinger, skrzydełka i
c.....r - Nigdy nie jadłem w KFC, dla mnie od zawsze numerem 1 był McDonald jeśli cho...

źródło: temp_file207856801175134109

Pobierz
  • 199
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emesc
emesc
emesc 23.12.2024, 08:16:48 via Android
  • 18
@Solidly @rrobot
Za każdym razem chyba gdy pada temat KFC ktoś pisze o jakichś przygodach po.
Nie jem tam super często bo pewnie z 6-8razy w roku i zazwyczaj w różnych punktach ale ani razu nie miałem żadnych rewelacji. Nie wiem czy to kwestia jakiejś słabej franczyzy z której korzystaliście czy czego
  • Odpowiedz

868

Janusze nieruchomości chcą sprzedać schowek na poddaszu jako mieszkanie

Janusze nieruchomości chcą sprzedać schowek na poddaszu jako mieszkanie

Biuro nieruchomości chce za 250k PLN sprzedać schowek na szczury jako mieszkanie. Zobaczcie na ostatnie zdjęcie w ogłoszeniu, gdzie widać faktyczne "mieszkanie". To już polskie więzienia mają lepsze warunki. To już jest jakiś nowy level januszerki biznesu

qwe_
z
otodom.pl
dodany: 17.12.2024, 13:29:28
  • 205
  • #
    patodeweloperka
  • #
    nieruchomosci
  • #
    budownictwo
  • #
    heheszki
  • #
    mieszkanie
  • #
    januszebiznesu
emesc
emesc
emesc 18.12.2024, 00:16:26 via Android
  • 1
@Miszcz_Joda i jeszcze spłacić ostatnie raty do spółdzielni a potem może na podstawie roszczenia do lokalu dostać lokal xDxD

"Na sprzedaż jest roszczenie, wynikające z przedwstępnej umowy sprzedaży lokalu z 2016 roku. Lokal obecnie nie ma jeszcze wydzielonej odrębnej Księgi Wieczystej. Po spłacie pozostałych 10 rat do Wspólnoty Mieszkaniowej, nie będzie przeciwwskazań do założenia KW dla tego lokalu (wynika to z umowy przedwstępnej sprzedaży z 16.02.2016r)."
GhostofChristmasPast
GhostofChristmasPast
14.12.2024, 13:06:46
  • 643
Taki opis rodziny do szlachetnej paczki
#ciekawostki #madki #szlachetnapaczka
GhostofChristmasPast - Taki opis rodziny do szlachetnej paczki
#ciekawostki #madki #s...

źródło: 1000020018

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emesc
emesc
emesc 14.12.2024, 16:02:17 via Android
  • 69
@panpegin jeszcze minus dziewięć miesięcy do daty poczęcia
  • Odpowiedz

328

Napoje roślinne mleka nie zastąpią

Napoje roślinne mleka nie zastąpią

Napoje roślinne, którymi coraz częściej zastępujemy krowie mleko, mają niższą zawartość składników odżywczych, między innymi w związku z reakcjami chemicznymi, które towarzyszą ich produkcji. Piszą o tym na łamach czasopisma "Food Research International" badaczki z University of Copenhagen...

L3stko
z
rmf24.pl
dodany: 13.12.2024, 19:50:24
  • 250
  • #
    jedzenie
  • #
    dieta
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
emesc
emesc
emesc 14.12.2024, 07:58:36 via Android
  • -2
@potegado2 roślinne to nie są "wyciśnięte z wody rośliny", zawartość płatków owsianych to zazwyczaj jakieś 8-10% reszta to woda i zazwyczaj jakiś olej plus emulator i witaminy
placebo_
placebo_
12.12.2024, 13:00:19
  • 49
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emesc
emesc
emesc 13.12.2024, 00:42:04 via Android
  • 0
@r5678 się nie otworzył bo się paczka wplątała w linki. Nie ma trzeciego, wyszarpnął zapas na końcu
  • Odpowiedz
emesc
emesc
emesc 13.12.2024, 00:59:19 via Android
  • 0
@r5678 jak pilocik się nie napełni powietrzem (bo utknie w linkach) i nie pociągnie paczki to zapas się nie ma jak rozwinąć, ta sama zasada:

https://youtube.com/shorts/bPwYdoKsGKw?si=XFsoZby7I4Ds7vdC
  • Odpowiedz
drogba90
drogba90
09.12.2024, 05:54:35
  • 1253
Mojemu ojcu dzisiaj pyklo 45 lat pracy w jego kolchozie i z tej okazji nawet uścisku ręki kierownika nie było. No ale chlop 63 lata prawie ma no to na 2 lata jeszcze musi tam zostac do emeryturki. Ale czaicie to? 45 lat w jednym zakladzie na który narzeka odkąd tylko pamiętam.
Synek dorób se na spokojnie do emerytury najlepi w jednym zakładzie bo po co zmieniać
Trzymajta się tam ludziska w
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emesc
emesc
emesc 09.12.2024, 07:31:11 via Android
  • 0
@Senuyo 1000 zł to i tak myślę dość hojnie
  • Odpowiedz
S.....a
konto usunięte 08.12.2024, 06:36:23
  • 58
XXI wiek, a Polacy nadal myślą, że FlightRadar to prawdziwy radar.
Wyłączy transponder i go nie ma, ot cała filozofia.
#syria
S.....a - XXI wiek, a Polacy nadal myślą, że FlightRadar to prawdziwy radar.
Wyłączy ...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emesc
emesc
emesc 08.12.2024, 08:41:09 via Android
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
emesc
emesc
emesc 08.12.2024, 12:32:10 via Android
  • 0
@ShooleR przeciągnięcie też pomaga :)
  • Odpowiedz
mac666
mac666
07.12.2024, 08:58:34
  • 21
Dzisiaj od chłopa na targu kupilem troche kiszonek. Topinambur, brukselka i małosolny top. Kalafior i brokuł średnie.

Smacznego śniadania.

#sniadanie #gotujzwykopem #jedzenie
mac666 - Dzisiaj od chłopa na targu kupilem troche kiszonek. Topinambur, brukselka i ...

źródło: 1000028253

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emesc
emesc
emesc 07.12.2024, 15:20:27 via Android
  • 1
@Sarza01


A jeszcze na bazarach czasem trafiam taki węgierski przysmak: ostra kiszona papryka(taka nie duza okrągła, jasna) z kapusta kiszona w środku(nadziana). Jak to gdzies trafisz to tez polecam. Tylko to na ostro.


Káposztával töltött Almapaprika - jest super, zdecydowanie polecam.
  • Odpowiedz
Loginconajmniej4znaki
Loginconajmniej4znaki
Loginconajmniej4znaki
07.12.2024, 05:08:44
  • 1391
#krwiodawstwo

Właściwie to czemu nikt nie zwraca uwagi na to że w Polsce wartość litra krwi do zeznania podatkowego została ustalona na 130zł w 2005 roku? Czym było 130zł 19 lat temu a czym jest dzisiaj? xD
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emesc
emesc
emesc 07.12.2024, 09:17:11 via Android
  • 0
@CH3j a więc mówisz że 100zł i 49€ to zbliżone kwoty?
  • Odpowiedz
b.....S
b.....S
konto usunięte 04.12.2024, 05:26:33
  • 366
Mam do Was pytanie motoryzacyjne z rana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Macie jakis samochód z dzieciństwa, który strasznie się Wam podobał i marzyliście zeby go mieć w przyszłosci? Dla mnie to było Audi TT z obrazka, strasznie mi sie ten bydlak podobał (。◕‿‿◕。)

#motoryzacja #samochody
b.....S - Mam do Was pytanie motoryzacyjne z rana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Macie jakis samochód z...

źródło: 9812_MTRP_02_I_AUDI-C

Pobierz
  • 261
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emesc
emesc
emesc 04.12.2024, 08:13:28 via Android
  • 3
@brazowooka_eS nie z dzieciństwa, ale jak już byłem starszy to bardzo mi się spodobał crossfire i było nawet blisko zakupu
emesc - @brazowooka_eS nie z dzieciństwa, ale jak już byłem starszy to bardzo mi się ...

źródło: temp_file999268653890431981

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 17
  • Strona 7 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.11.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 31.08.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking