Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Emes91

Emes91

Dołączył 15 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21806
  • Znaleziska 4816
  • Mikroblog 16990
  • Obserwujący 55
  • Obserwowane 17
KIaudik
KIaudik
22.06.2026, 13:28:11
  • 187
Nowrocky dziala w interesie rosji, zelenski chcial sie dogadac, a co zrobil snusiarz? Odmowil.
Czyli jednak nie chodzilo o zadna glupia nazwe, tylko o robienie zadymy na korzysc moskali.
Prawactwo za to bez namyslu od razu rzucilo sie szerzac antyukrainska propagande.

A potem sie dziwic, ze Ukraincy nie chca z Polska wspolpracowac i np produkowac dronow w Polsce. xDD

#ukraina #bekazpisu #bekazprawakow #polityka #
KIaudik - Nowrocky dziala w interesie rosji, zelenski chcial sie dogadac, a co zrobil...

źródło: image

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emes91
Emes91 22.06.2026, 19:33:24 via Wykop
  • 1
@KIaudik: No tak, bo w końcu Zełeński to ostoja wiarygodności i prawdomówności, skoro tak powiedział, to tak musiało być. A jak tam rakieta w Przewodowie, dalej rosyjska? xD
  • Odpowiedz
Emes91
Emes91 20.06.2026, 13:12:55
  • 64
Stan relacji ukraińsko-polskich na AD 2026.

Ale oczywiście niektóre asy powiedzą, że to wina wstrętnych polaczków, bo przecież mogliby siedzieć cicho i nie mieć problemu xD

#polityka #heheszki #ukraina #rosja #memy #memyhistoryczne #polska #wojna
Emes91 - Stan relacji ukraińsko-polskich na AD 2026.

Ale oczywiście niektóre asy pow...

źródło: mememem

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emes91
Emes91
Autor
20.06.2026, 13:34:49 via Wykop
  • 44
@Aldona_Lipska:

Ukraina: non stop nazywa ulice, szkoły i oddziały wojskowe imiona dawno zmarłych zbrodniarzy wielbiących Hitlera
Także Ukraina i jej pożyteczni idioci: czemu te Lachy ciągle żyją historią???

xD
  • Odpowiedz
Emes91
Emes91
Autor
20.06.2026, 13:45:20 via Wykop
  • 25
@Aldona_Lipska: Print_Screen, bocie, przestań się tak produkować.
  • Odpowiedz
KolegaCzlowieka
KolegaCzlowieka
KolegaCzlowieka
20.06.2026, 08:25:43
  • 284
Dzikie słowiańskie ludy, kiedy trzeba wziąć się za teraźniejszość i przyszłość, a nie działać według emocji, kompleksów i partykularnych interesów.

#ukraina
KolegaCzlowieka - Dzikie słowiańskie ludy, kiedy trzeba wziąć się za teraźniejszość i...

źródło: image

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emes91
Emes91 20.06.2026, 13:02:49 via Android
  • 8
@KolegaCzlowieka: Czyli klasyka gatunku polskiego wychowania - głupiemu ustępuj, na pewno dobrze na tym wyjdziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

776

Profesor o szpitalach: dlaczego mam siedzieć w tej samej kolejce?

Profesor o szpitalach: dlaczego mam siedzieć w tej samej kolejce?

Pozornie krzyk przeciwko tzw. "salonikom VIP" w zakładach leczniczych to krzyk w obronie sprawiedliwości społecznej. Poz

Wouxus
z
money.pl
dodany: 19.06.2026, 12:03:02
  • 130
  • #
    szpital
  • #
    lekarze
  • #
    nfz
  • #
    tusk
  • #
    po
  • #
    polska
Emes91
Emes91 19.06.2026, 15:55:01 via Android
  • 20
Najwyraźniej pan profesor zwyczajny nie miał na studiach o tym, że istnieje coś takiego jak prywatne usługi medyczne, gdzie za odpowiednio wysoką opłatę na pewno ktoś go obsłuży przed Śmieciem Ludzkim, na styczność z którym jest jakże niegodnie narażony, będąc w kolejce do lekarza.

Albo może go mierzi, że jednak jego lepszość nie jest dobitnie podkreślona także na poziomie usług państwowych i społecznych. Proponuję zatem, by spółki transportu publicznego wydzieliły w miastach
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
18.06.2026, 17:35:55
  • 217
Nie było żadnego ataku! To ściema, otwórzcie oczy!

#ukraina #wojna #rosja
CzeczenCzeczenski - Nie było żadnego ataku! To ściema, otwórzcie oczy! 

#ukraina #wo...

źródło: 2490

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emes91
Emes91 18.06.2026, 21:21:04 via Wykop
  • 1
lepiej samemu wysadzić, niż żeby wysadzili Ukraińcy xD


@CzeczenCzeczenski: Tak jak ci piraci z Asterixa i Obelixa.
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
18.06.2026, 05:06:44
  • 461
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emes91
Emes91 18.06.2026, 10:47:06 via Android
  • 2
@5only: Podobnie jest z fejkowymi procedurami medycznymi wpisywanymi w system. Jak mój ojciec trafił na SOR, to wrócił z wypisem, gdzie miał wpisaną procedurę "wymiany cewnika cewki moczowej". Dzwonię na oddział, bo ta informacja miała dla nas duże znaczenie (my sami ogarnialiśmy ojcu cewnikowanie, więc musieliśmy patrzeć, kiedy wymieniać), to lekarz do mnie, że nie, nie wymieniali cewnika, tylko sobie tak wpisali xD
  • Odpowiedz

1303

"System jest zwyrodniały". Donald Tusk zapowiada kontrole zarobków lekarzy

"System jest zwyrodniały". Donald Tusk zapowiada kontrole zarobków lekarzy

Jest kolejny ruch premiera po medialnych doniesieniach w sprawie rekordowych zarobków niektórych lekarzy.

Pasterz30
z
rmf24.pl
dodany: 17.06.2026, 10:51:47
  • 283
  • #
    konowaly
  • #
    lekarze
  • #
    medycyna
  • #
    nfz
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
Emes91
Emes91 17.06.2026, 18:32:01 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

447

Polska wstrzymała przekazanie MiG-29. MON: Ukraina nie wywiązała się z umowy

Polska wstrzymała przekazanie MiG-29. MON: Ukraina nie wywiązała się z umowy

Wiceminister obrony Cezary Tomczyk ujawnił, że Polska nie przekazała Ukrainie kolejnych myśliwców MiG-29. Powodem ma być brak realizacji wcześniejszych ustaleń dotyczących współpracy technologicznej w obszarze dronów.

grajkoo
z
forsal.pl
dodany: 17.06.2026, 07:55:40
  • 70
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    geopolityka
  • #
    mig29
  • #
    drony
Emes91
Emes91 17.06.2026, 13:35:10 via Wykop
  • 63
Nie ulega żadnej wątpliwości, żę jakbyśmy te MiG-i przekazali, to byśmy zobaczyli tę technologię dronową jak świnia niebo. Podobnie jak zobaczyliśmy "współpracę" ze strony Ukrainy w sprawie Przewodowa, podobnie jak przez lata widzieliśmy ich "współpracę" w sprawie ekshumacji. Ukraina to w dalszym ciągu kraj o mentalności czysto postsowieckiej - czyli próbuj r----ć każdego gdzie się da, kiedy się da, bo jak nie próbujesz, toś frajer. Nawet za cenę rujnowania relacji z najbliższym
Emes91 - Nie ulega żadnej wątpliwości, żę jakbyśmy te MiG-i przekazali, to byśmy zoba...

źródło: Bez tytułu2

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rmaala
Rmaala
17.06.2026, 01:46:07
  • 13
To jest ta wasza wielka Argentyna wykopki xD? Przez 45 minut jeden strzał parodysty co ledwo trafił gdyż Algieria ma na bramce kontuzjowany ręcznik a później straszenie gołębi na stadionie. Jeszcze odwołany gol bo łysy grzyb już drukuje dla argentyńskiej mafii. Męczą się z pastuchami, trafią na lepszą drużynę i zostaną wysłani do domu. Blisko mają to mogą lecieć już teraz!
#mecz
Rmaala - To jest ta wasza wielka Argentyna wykopki xD? Przez 45 minut jeden strzał pa...

źródło: 336ec2e7de2eef0747a23606d636c2cb3c437ea10d1264c871e1542646fad497

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emes91
Emes91 17.06.2026, 05:52:22 via Wykop
  • 1
Jakby co, to jest wpis OP-a w innym miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak widać, trollowanie wykopków gównianymi tejkami dla niektórych jest głównym źródłem rozrywki w życiu.
Emes91 - Jakby co, to jest wpis OP-a w innym miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak widać, trollowan...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz
jacekparowka
jacekparowka
jacekparowka
16.06.2026, 06:33:12
  • 890
Podczas gdy ty spędziłeś sobie wygodnie noc w ciepłym i spokojnym domku, w wielu placówkach medycznych trwała heroiczna walka godna zarobków 100+k na miesiąc:
1. Spanie na niewygodnej kanapie w kanciapie lekarskiej zamiast w swoim domu za 5 mln
2. Walka z jakimiś przygłupami na SOR potrzebującymi pomocy akurat w nocy, jakby nie mogli poczekać do rana
3. Gorączkowe przeglądanie katalogu Porsche w celu znalezienia najdroższego auta i Otodom w poszukiwaniu kolejnych mieszkań do kupienia
jacekparowka - Podczas gdy ty spędziłeś sobie wygodnie noc w ciepłym i spokojnym domk...

źródło: images

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emes91
Emes91 16.06.2026, 09:46:52 via Android
  • 12
@Kiedys_Mialem_Fejm: Oczywiście że nie ma wyrzutów sumienia. W mojej ocenie środowisko lekarskie i środowisko prawnicze to dwa grona z największą nadreprezentacją narcystycznego zaburzenia osobowości. Ci ludzie nie posiadają autorefleksji, oni żyją w autentycznym przekonaniu, że te 100k na miesiąc to zasłużone jest, ale wiadomo, że brudny plebs tego nie zrozumie, więc trzeba się przed nim ukrywać ze swoimi zarobkami.
  • Odpowiedz
Piter1489
Piter1489
15.06.2026, 08:32:28
  • 482
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emes91
Emes91 15.06.2026, 13:51:55 via Android
  • 22
dla p0lek wszystko co nie jest Polakiem jest ""egzotyką"" to po prostu polonofobki


@karol-maroszczyk: To nie tyle polonofobia, co po prostu wychodzi z nich zaściankowość i płytka, biedacka mentalność, zgodnie z którą wszystko, co "obce", to musi być pryma sort, bo "z zagramanicy". Dokładnie to samo, co wiejskie Sebiksy kupujące 20-letnie, gruzowate BMW w pełnym przekonaniu, że to czyni z nich królów świata.
  • Odpowiedz
Gerard23
Gerard23
14.06.2026, 15:37:31
  • 312
#konfitura W najnowszym filmie gościu w niebieskim vanie VW to Czesław Mozil. Kolejny się trafił
Gerard23 - #konfitura W najnowszym filmie gościu w niebieskim vanie VW to Czesław Moz...

źródło: 20260614102406

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emes91
Emes91 14.06.2026, 22:02:13 via Wykop
  • 6
@Gerard23: Oho, to pewnie znowu śmietanka polskich mediów zostanie zaprzęgnięta do heroicznej obrony polskich "elyt".
  • Odpowiedz
Caracas
Caracas
13.06.2026, 05:18:14
  • 956
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emes91
Emes91 13.06.2026, 09:46:45 via Android
  • 1
@Caracas: Ogólnie fajny tekst, ale ludzie kochani, nauczcie się w końcu definicji ludobójstwa. Ludobójstwo to nie jest po prostu "ktoś zabił bardzo dużo ludzi". Działania pojedynczego człowieka to nie ludobójstwo.
  • Odpowiedz
Emes91
Emes91 13.06.2026, 10:08:42 via Wykop
  • 2
@Caracas: Jezus Maria. Serio masz aż takie problemy z logicznym myśleniem?

- O, widzę, że jesz gruszkę.
- To nie jest gruszka, to jest jabłko!
- ...Co? Przecież widać wyraźnie, że to gruszka.
- Nie, ponieważ ja jem owoc i zobacz tutaj w encyklopedii - jabłko to jest owoc, więc to znaczy, że
  • Odpowiedz
Emes91
Emes91 13.06.2026, 12:06:20 via Android
  • 3
@Caracas: Tak, postawiono zarzut, który by nie został udowodniony i potwierdzony w sądzie, ponieważ ludobójstwa Morel nie popełnił. Po raz n-ty odsyłam do szczegółowego zapoznania się z definicją ludobójstwa, a w szczególności z pojęciem "ludobójczej intencji". Jego sadystyczne harce w obozie, nieważne jak okrutne i na jaką skalę, nie są ludobójstwem, bo nie można logicznie udowodnić, że Morel faktycznie liczył na to, że jego działania doprowadzą do unicestwienia narodu polskiego.
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
13.06.2026, 07:05:13
  • 75
#ukraina #historia
marcelus - #ukraina #historia

źródło: image

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emes91
Emes91 13.06.2026, 09:52:27 via Android
  • 9
@thorgoth: Żeby stawiać znak równości między UPA i AK, to też trzeba dużo złej woli.
  • Odpowiedz

815

Skandal w TVP,dr z UW stwierdził że AK to UPA! Polacy też nabijali na widły!

Skandal w TVP,dr z UW stwierdził że AK to UPA! Polacy też nabijali na widły!

Poseł Konfederacji w starciu z probanderowskim "ekspertem" TVP w likwidacji

alibaski
z
streamable.com
dodany: 12.06.2026, 20:59:42
  • 174
  • #
    upa
  • #
    historia
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
Emes91
Emes91 13.06.2026, 09:41:13 via Android
  • 14
@lunaexoriens: Polecam zapoznać się z definicją ludobójstwa. Nazywanie morderstwa nawet kilkudziesięciu osób "ludobójstwem" jest śmieszne. Ludobójstwo z definicji wymaga tzw. "ludobójczej intencji", tj. że twoją motywacją jest zlikwidowanie jakiegoś narodu czy grupy etnicznej, a trudno oczekiwać, że ktoś palący pojedynczą wieś liczył na to, że w ten sposób unicestwi cały naród na danym regionie.
Emes91
Emes91 13.06.2026, 09:42:35 via Android
  • 8
@zwora:
Emes91 - @zwora:

źródło: 1000043432

Pobierz
typ_tego_typu
typ_tego_typu
10.06.2026, 05:59:12
  • 61
Użytkownik @Aldona_Lipska znalazł winnych rzezi wołyńskiej, w których zginęło od 50 do 120 tysięcy Polaków, w tym od 10 000 do nawet 20 000 polskich dzieci. Tfu ci na ryj

#polityka #wojna #ukraina #rosja
typtegotypu - Użytkownik @Aldona_Lipska znalazł winnych rzezi wołyńskiej, w których z...

źródło: {2BA810E2-61C6-4B94-B5D1-70D2259A8277}

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emes91
Emes91 10.06.2026, 11:46:10 via Android
  • 1
@typ_tego_typu: Przecież to n-ta iteracja opłacanego, neuropkowego trolla. Jak ktoś jest na tym portalu parę lat, to przerobił już parę wcześniejszych "edycji". Na koncie "Print_Screen" przed usunięciem to nawet w ostatnim poście się przyznali, że konto było prowadzone przez zawodowych trolli.

Z profesjonalnych Z--------y Internetu tylko Kempes jest nieśmiertelny, reszta rotuje konta co rok-dwa.
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
10.06.2026, 06:04:57
  • 293
juleczki boją się jak obcy mężczyzna idzie za nimi ulicą, ale za psa wyzwą rosłego chłopa metr dziewięćdziesiąt sześć sto dwadzieścia kilo wagi na solówę xd

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #logikarozowychpaskow #bekaztwitterowychjulek
WielkiNos - juleczki boją się jak obcy mężczyzna idzie za nimi ulicą, ale za psa wyzw...

źródło: 1000131618

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emes91
Emes91 10.06.2026, 11:38:01 via Android
  • 0
@CebulowyKrul: psiartnera ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___
03.06.2026, 19:31:47
  • 179
#mecz

To była klasa... Zachwycił cały świat.
stanley___ - #mecz 

To była klasa... Zachwycił cały świat.

źródło: 1000079692

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emes91
Emes91 04.06.2026, 00:28:16 via Android
  • 7
@stanley___: Ja przypuszczam, że Probierz przez całe lata fantazjował przed snem o tych outfitach, gdy już dochrapie się fuchy selekcjonera.

Oczywiście w tych fantazjach jego reprezentacja Polski nie grała też jak g---o, szkoda że akurat tej części marzenia nie udało się zrealizować.
  • Odpowiedz

1338

[AFERA] Analiza 13 tys. wypowiedzi antypolskiego trolla @Icouldbeyourmom

Postanowiłem przeprowadzić szczegółową analizę pełnego zestawu publicznych wypowiedzi użytkownika @Icouldbeyourmom, z którego wyłania się obraz antypolskiego szowinisty, kłamcy i manipulatora. Sprawa została zgłoszona do moderacji. Długa lektura!

CosmicWarden
z
wykop.pl
dodany: 29.05.2026, 11:42:46
  • 263
  • #
    afera
  • #
    moderacja
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
Emes91
Emes91 30.05.2026, 08:27:00 via Android
  • 5
Dla każdego człowieka z IQ powyżej 80 masowa aktywność opłacanych trolli (zarówno "rodzimych", sponsorowanych przez różne opcje polityczne, jak i tych opłacanych przez obce służby) na tym portalu jest absolutnie oczywista. Szkoda czasu i energii na wchodzenie w dyskusje z randomami tutaj, bo jest duża szansa, że wplączesz się w dyskusję ze śmieciem, któremu dosłownie płacą za to, żeby się z tobą nie zgadzał. Niestety, wielu ludzi jest na tyle bezrefleksyjnych, że
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Emes91
Emes91 30.05.2026, 09:19:05 via Wykop
  • 3
@NaczelnyWoody: Czyli przyznajesz, że nie dość, że wypisujesz wysrywy, to do tego jesteś tak głupi, że niby dotychczas robiłeś to za darmo? Ładne samozaoranie.
Emes91
Emes91 30.05.2026, 11:26:10 via Wykop
  • 1
@NaczelnyWoody: Łał, niezły spin, że w Polsce nie ma opłacanych trolli xD. Polecam jednak próbować przepychać tezy, które nie są obalone w minutę szukania źródeł na Google.

https://wiadomosci.wp.pl/wp-ujawnila-ile-zarobil-pablo-morales-ssp-nie-moga-byc-pasnikiem-7142424147273857v

https://wiadomosci.wp.pl/bunt-prawicowych-trolli-nawet-pawel-szefernaker-stracil-nad-nimi-kontrole-6153688357341313a

https://frontstory.pl/farma-trolli-praca-tvp-dezinformacja/
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >
  • "Too many people have opinions on things they know nothing about. And the more ignorant they are, the more opinions they have".Igorrr jest bogiem muzyki.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.06.2012

    Komentator
  • VIP
    od 14.01.2016

    VIP
  • Rocznica
    od 03.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.10.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.06.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking