Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko150
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
e1thx

e1thx

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 39822
  • Znaleziska 16977
  • Mikroblog 22845
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 16
  • Dodane (13)
  • Komentowane (12)
  • Plusowane (22820)
pyszniarz
pyszniarz
14.04.2026, 16:15:55
  • 233
Szczur przegrał prawomocnie proces z Dorota Wysocka-Schnepf xDDDDD

A taki był śmieszek, a tu jednak będzie musiał bulić hajs xDDDD co za przegryw skończony xDDDDDD

#szczury #szczur #stanowski #kanalzero #kanalsportowy #bekazpisu #bekazpodludzi
pyszniarz - Szczur przegrał prawomocnie proces z Dorota Wysocka-Schnepf xDDDDD

A tak...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pyszniarz
pyszniarz
Autor
14.04.2026, 16:22:34 via Wykop
  • 158
@deathlef: no ta, dokładnie ten xDDDD
pyszniarz - @deathlef: no ta, dokładnie ten xDDDD

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
pyszniarz
pyszniarz
Autor
14.04.2026, 16:31:36 via Wykop
  • 192
@Matpiotr: Sprawa o odszkodowanie się toczy a szczur już leży i klepie matę jak najman xDDDDD
pyszniarz - @Matpiotr: Sprawa o odszkodowanie się toczy a szczur już leży i klepie ma...

źródło: k3a3ov8s0l

Pobierz
  • Odpowiedz
Ranger
Ranger
14.04.2026, 11:24:51
  • 244
Nowe poszlaki:

#s---------a #bystrzycaklodzka
Ranger - Nowe poszlaki:

#s---------a #bystrzycaklodzka

źródło: obraz

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest-nas-2-miliony
Jest-nas-2-miliony
Jest-nas-2-miliony
14.04.2026, 11:27:08 via Wykop
  • 144
@Ranger: nic nowego w sumie
  • Odpowiedz
helghast
helghast
14.04.2026, 12:20:48 via Wykop
  • 174
@Ranger: "tajemnica o której wszyscy wiedzą" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
saggitarius_a
saggitarius_a
14.04.2026, 13:02:14
  • 366
Ciekawe co pomarańczowa małpa zapostuje dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#usa #heheszki #humorobrazkowy #iran #wojna
saggitarius_a - Ciekawe co pomarańczowa małpa zapostuje dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#usa #he...

źródło: Zrzut ekranu_20260414_150131

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzmot_cebula
grzmot_cebula
14.04.2026, 13:15:28 via Wykop
  • 20
@saggitarius_a:

Francja wskrzesza ZSSR. Kanada przenosi jeziora z północy do Afryki centralnej. Łódź Bałuty stają się stolicą Urugwaju. Australia zrzeka się niepodległości i zostaje wasalem Uzbekistanu. Stany gurom!
  • Odpowiedz
Carnegie
Carnegie
14.04.2026, 16:18:19 via Wykop
  • 6
@saggitarius_a: TRUMP ET

(ET bo to k---a alien jakiś, chociaż tamten był nawet przyjemny)
  • Odpowiedz
kobiaszu
kobiaszu
14.04.2026, 13:55:27
  • 219
Szanowny patus w wywiadzie dla zero mówi, że ostatnie zdanie kolegi przed śmiercią to "Chcesz k---o drugi raz!?"

Ciekawe co miał na myśli i czy faktycznie do niczego nie doszło tego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bystrzycaklodzka #bron #strzelectwo
kobiaszu - Szanowny patus w wywiadzie dla zero mówi, że ostatnie zdanie kolegi przed ...
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JaktologinniepoprawnyWTF
JaktologinniepoprawnyWTF
14.04.2026, 13:59:59 via Wykop
  • 241
Jeśli tak było to musiał się nieźle zdziwić leżąc na glebie i łapiąc te kilka ostatnich oddechów.
  • Odpowiedz
SzlachcicPolny
SzlachcicPolny
14.04.2026, 14:27:44 via Wykop
  • 162
ostatnie zdanie kolegi przed śmiercią to "Chcesz k---o drugi raz!?


@kobiaszu: pewnie przed oczami matka mu się pojawiła
  • Odpowiedz
sznioo
sznioo
14.04.2026, 11:09:43
  • 334
XDDDDD
#tvrepublika #polityka #bekazpisu
sznioo - XDDDDD
#tvrepublika #polityka #bekazpisu

źródło: TV - 2 (1)

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
14.04.2026, 11:13:46 via Android
  • 108
@sznioo: gdzie wady?
  • Odpowiedz
malin90
malin90
malin90
14.04.2026, 11:19:46 via Wykop
  • 121
@sznioo: Jeśli w Republice to pewnie "Głaskać Niemca po kasku." ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
odislaw
odislaw
14.04.2026, 16:59:42
  • 635
#polityka #telewizja #bekazpisu
daje plusa kogo w-----a ten śliski propisowski typ, z akademi chłopskiego rozumu, któremu wydaje się, że jak wydrze ryja na antenie to ma rację,
jak go ku...a widzę i słyszę w polsacie to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera
odislaw - #polityka #telewizja #bekazpisu 
daje plusa kogo w-----a ten śliski propiso...

źródło: photo_85711_1738217042_big

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nemayu
Nemayu
14.04.2026, 17:01:07 via Wykop
  • 37
@odislaw: To jest występ. Bajka, zabawa, gra.
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
14.04.2026, 17:31:05 via Wykop
  • 266
@odislaw: Pamiętam jak był u niego konstytucjonalista Piotrowski. Facet zawsze mówi spokojnie, merytorycznie, łagodnym tonem. Mówi coś tam coś tam. Typ prowadzący dopytuje. Piotrowski spokojnie odpowiada cytując paragrafy. Prowadzący znowu dopytuje. Piotrowski odpowiada spokojnie. I nagle prowadzący jak nie ryknie, zacznie machać łapami. Aż faceta zamurowało. Przypuszczam że była to jego ostatnia wizyta u tego typa. :)
Gieekaa - @odislaw: Pamiętam jak był u niego konstytucjonalista Piotrowski. Facet zaw...

źródło: 66a1601885a7bbb9a0c366cc1674

Pobierz
  • Odpowiedz
Tetsuya
Tetsuya
14.04.2026, 11:16:51
  • 531
Oho, zaczyna się ocieplanie wizerunku kibola po ostatnich kompromitacjach. Aktualnie nie ma w polskich mediach większego szkodnika od Krzysia Pisowskiego.

#bekazpisu #kanalzero #polityka #stanowski #mazurek
Tetsuya - Oho, zaczyna się ocieplanie wizerunku kibola po ostatnich kompromitacjach. ...

źródło: b689a3eaf5211b3bd3d2a7cc4a39771eca5535a3bb69e5137b95b1e729d97ed8

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jariii
Jariii
14.04.2026, 11:17:32 via Wykop
  • 324
@Tetsuya: I jeszcze ten retusz z ai xD
  • Odpowiedz
MatemXVI
MatemXVI
14.04.2026, 11:34:41 via Wykop
  • 245
@Tetsuya: Mariusze będą zachwyceni, co by nie powiedział wódz
  • Odpowiedz
kutasoglu
kutasoglu
kutasoglu
14.04.2026, 18:40:06
  • 3224
Tor Poznań dostał dziś decyzję o zamknięciu od Głównego Inspektora Ochrony Środowiska.

Również dzisiaj, zostały opublikowane dane odnośnie... działek budowlanych na jego terenie, wyznaczone przez starostwo xD

To jest już jawne walenie i znów betonowe złoto i działeczki wygrywają. Bo to nie jest nawet wyznaczanie ich "wokół toru", żeby ten zniknął kiedyś w przyszłości. To wyznaczanie na jego terenie działek budowlanych, w momencie gdy funkcjonuje i dokładnie w ten sam dzień w
kutasoglu - Tor Poznań dostał dziś decyzję o zamknięciu od Głównego Inspektora Ochron...

źródło: poznan

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CherryJerry
CherryJerry
14.04.2026, 18:43:11 via Wykop
  • 553
@kutasoglu: data publikacji danych to nie data wydzielenia działek, choć pewnie mocno się to zbiegło z czasem. Mam pobraną bazę działek na Polskę z końca marca (+ zeszły rok) to mogę sprawdzić czy wtedy już były podzielone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran
14.04.2026, 19:11:18 via Wypiek
  • 813
@kutasoglu ja p------e jaki wał
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
14.04.2026, 10:51:10
  • 908
#bekazpisu #polityka #partiarosyjska

Ale Pierdosława Smrodzińskiego piecze d--a że na Węgrzech nie wygrała spasiona proruska świnia xD

No co jest? Czemu się nie uśmiechacie, brygada? XdddDdDDDDD
jaroty - #bekazpisu #polityka #partiarosyjska 

Ale Pierdosława Smrodzińskiego piecze...

źródło: AISelect_20260414_125010_Samsung Browser

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
14.04.2026, 10:51:51 via Android
  • 777
@jaroty: myślę, że nowy premier Węgier ma gdzieś gratulacje od jakiegoś gnoma i karła moralnego.
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
14.04.2026, 10:57:17 via Wypiek
  • 758
@jaroty xd
Mega_Smieszek - @jaroty xd

źródło: 1e2b52c6e55c4ca4be4247bfc55a348a

Pobierz
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
14.04.2026, 09:46:22
  • 1245
#polityka
badreligion66 - #polityka

źródło: 1000044207

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bujak
Bujak
14.04.2026, 10:08:03 via Wykop
  • 594
@badreligion66: strasznt chaos że faktury są od razu w programie księgowym i bezpośrednio trafiafą do kontrahentów, a nie trzeba ich ręcznie przerzucać
  • Odpowiedz
Kamael
Kamael
14.04.2026, 10:45:39 via Wykop
  • 367
@badreligion66: powinni przybic czanrkowi ukrywanie informacji o oszustwie. Przeciez to jasne ze walil w uja na fakturach
  • Odpowiedz
michalson18
michalson18
13.04.2026, 18:09:57
  • 1035
Na tvn ogladam uwage i patusy sie spłakały bo im niewinnego kolege odstrzelił , a zaraz potym żeby cała kryminalka z pl dojechala typa... Widze typa i za sam wygląd bym go do paki wsadzil.
Jakim trzeba byc pustakiem aby po strzale ostrzegawczym atakowac typa z bronią a potem płakać o karetke.

#bron #polska #wydarzenia #uwaga #tvn
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

guardian_angel
guardian_angel
13.04.2026, 18:11:39 via Wykop
  • 895
@michalson18: modelowy osiedlowy prawilniak, zawsze niewinni, tylko sobie szli...
  • Odpowiedz
michalson18
michalson18
Autor
13.04.2026, 18:17:42 via Android
  • 290
@guardian_angel: chwile wczesniej pod monopolem bijatyka bo ktos im uwage zwrucil, tu szli i typowi kuzyna wyzywali ale jego nie w ogóle. Gosc sie bujal jak by zaraz mial kogos ozenic z kosą. Z karabinu do nich ladowal w korpus a nie w nogi...
  • Odpowiedz
Salam-Abdul-Al-Stulejari
Salam-Abdul-Al-Stulejari
13.04.2026, 15:46:24
  • 653
Peter Magyar (45 lat) i jakiś ćpunek (43 lata)

#bekazpisu #pis #wybory #wegry #bekazbatyra #polityka
Salam-Abdul-Al-Stulejari - Peter Magyar (45 lat) i jakiś ćpunek (43 lata)

#bekazpisu...

źródło: 1000032685

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dqdq1
dqdq1
13.04.2026, 15:48:05 via Wypiek
  • 456
@Salam-Abdul-Al-Stulejari „bycie cieciem w grand hotelu wcale nie jest stresujące”
  • Odpowiedz
kraven2024
kraven2024
13.04.2026, 15:48:41 via Wykop
  • 383
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: a Madziar bierze 150kg na klatę? Ha? Ha?

  • Odpowiedz
NoMoreTearsJustSmile
NoMoreTearsJustSmile
13.04.2026, 18:25:51
  • 1828
Polecam dzisiejszy program #uwaga #tvn odnośnie strzelaniny w Bystrzycy Kłodzkiej.

Na miejscu stawił się jeden z kolegów zastrzelonego, co zaczepiali instruktora strzelectwa. Typowy patus widać że nabuzowany po dragach, giba się na nogach xD mówi że nie zaczepiali nikogo, na co ludzie wokół mówią że ciągle zaczepiają ludzi szczególnie pod monopolowym i mieszkańcy się boją xD

Już nie mówiąc że git seba odtwarza na antenie każdy szczegół, a 2
  • 183
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NoMoreTearsJustSmile
NoMoreTearsJustSmile
Autor
13.04.2026, 18:29:12 via Android
  • 1141
@Zartos_Larpiarz sami mieszkańcy tam krzyczą #muremzaborysem więc widocznie się cieszą, że jednego chwasta wyrwał ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
NoMoreTearsJustSmile
NoMoreTearsJustSmile
Autor
13.04.2026, 18:31:19 via Android
  • 1021
@piaskun87 mieszkańcy tego 9k miasteczka mają inne zdanie i cieszą się, że jednego patusa mniej (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
oxymirek
oxymirek
13.04.2026, 14:02:05
  • 746
To jest niesamowite, że w Polsce ludzie tak nienawidzą wolności jaką daje nam Europa, że woleli zagłosować na alfonsa, który bił się z patusami po lasach i ukradł kawalerkę starszemu człowiekowi po czym wsadził go do DPSu. Podkarpackie świętowało do rana. Ludzie na ulicy mówili mi że nie ufają Nawrockiemu ale najważniejsze było odsunięcie się od Europy. #bekazpisu #bekazkonfederacji #wegry
oxymirek - To jest niesamowite, że w Polsce ludzie tak nienawidzą wolności jaką daje ...

źródło: 1000020203

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oxymirek
oxymirek
Autor
13.04.2026, 14:06:36 via Android
  • 486
@lumpenproletariat: o nic, prawackie p---------e jak zwykle, weryfikacja że to fejk zajmuje 20 sekund no ale trzeba by przestać scrollować tiktoka a nie pojawiła się jeszcze rolka z dzikim trenerem...
  • Odpowiedz
lumpenproletariat
lumpenproletariat
13.04.2026, 14:10:32 via Wykop
  • 366
@oxymirek: @Tevix0r: Nawet jeśli byłaby to prawda to przecież dla Konfederuskich psy to tylko maszyny z mięsa więc o c--j Tumanowi chodzi xDD
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
13.04.2026, 11:04:21
  • 804
Ale mieliśmy szczęście. Wygrana Orbana zachęciłaby ruskich do wpompowania ekstra miliardów $ w propagandę żeby manipulować wyborami u nas w 2027.
Wygrana Orbana dałaby nadzieję kacapom że uda im się wygrać wojnę hybrydową.

I nigdy nie można wybaczyć PiSowi i Nawrockiemu, że wspierali ruską pacynkę w celach partyjnych, grając naszym bezpieczeństwem i niepodległością jak gdyby były to żetony w kasynie.

#polityka #wegry #russiahateclub #bekazpisu
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
13.04.2026, 11:05:17 via Android
  • 409
@mike-johnston: i tak będą wspierać, samą Słowacją już nic nie ugrają w UE. We Francji i w Polsce będą mocno grzać ruską propagandę przed wyborami (2. i 5. siła w UE).
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
13.04.2026, 11:08:43 via Android
  • 219
@johann_10: Meloni okazało się, że nie jest prorosyjska, a ona trzyma mocno na smyczy onucę Salviniego, który samodzielnie się nie liczy w wyborach.
  • Odpowiedz
Nietaki5
Nietaki5
13.04.2026, 09:56:38
  • 1085
Obecnie gdzieś w Budapeszcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #wegry #humorobrazkowy
Nietaki5 - Obecnie gdzieś  w Budapeszcie  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #wegry #humorobrazkow...

źródło: 16020

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Protectorx
Protectorx
Protectorx
13.04.2026, 10:33:54 via Wykop
  • 146
@Nietaki5:
w sensie ichniejsze TVP będzie w likwidacji od kilku lat i nadal otrzymywać 2 mld rocznie ale tym razem już nie będzie to przeszkadzać nikomu bo dostanie ta właściwa partia?
  • Odpowiedz
krakenoslaw
krakenoslaw
krakenoslaw
13.04.2026, 10:58:31 via Wykop
  • 517
@Protectorx: chyba oczywistym jest, ze tvp w likwidacji to tylko narzedzie prawne aby odbic zawlaszczona i zabetonowana przez pis spolke.
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
13.04.2026, 04:30:21
  • 661
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: 1000001114

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProstyHuop
ProstyHuop
13.04.2026, 05:13:17 via Wykop
  • 7
@anoysath: tym razem nie zaplusuje
  • Odpowiedz
enforcer
enforcer
enforcer
13.04.2026, 05:48:22 via Wykop
  • 33
@anoysath: znowu ten oszust z tym młynem wodnym - oczywiście dam plusa, ale nie oznacza to, że w to wierzę i że przyniesie mi to pieniądze.
  • Odpowiedz
QRQ
QRQ
13.04.2026, 02:34:54
  • 882
A ten swoje
#elonmusk #wegry
QRQ - A ten swoje
#elonmusk #wegry

źródło: obraz

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

duzy_krotki
duzy_krotki
13.04.2026, 04:09:33 via Wykop
  • 777
@QRQ

To naćpany dzban, on by chciał mieć władzę, ale, że jest śmiesznym autystą, to nawet Epstein nie chciał go na swojej wyspie xdd.
  • Odpowiedz
music_has_the_right_to_children
music_has_the_right_to_children
13.04.2026, 04:38:07 via Wykop
  • 1204
@QRQ: Musk straszący Sorosem to naprawdę wyższy level absurdu. Elon jest dokładnie tym co latami zarzucano Sorosowi - bogatym socjopatą, który przez siłę swoich pieniądzy ingeruje w politykę innych krajów. Z tą różnicą, iż to co Soros robił w białych rękawiczkach poprzez fundację i organizację, Musk robi swoim gunwoportalem i jego algorytmami na bezczela.
Ach, no i jest kilkanaście razy bogatszy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Tetsuya
Tetsuya
13.04.2026, 05:41:46
  • 2126
Młodzi wyborcy dali zwycięstwo Tiszy. To samo było w Mołdawi i Rumunii. A u nas w tej grupie wiekowej największe poparcie na Braun, Mentzen, kamraci i rezydent Nawrocki. Prawdopodobnie mamy najglupszych i najbardziej podatnych na ruską propagandę nastolatków w całej Europie.

#wegry #wybory #bekazpodludzi #polityka
Tetsuya - Młodzi wyborcy dali zwycięstwo Tiszy. To samo było w Mołdawi i Rumunii. A u...

źródło: wZnk9kpTURBXy84NTAwMmQ4NWJmYWJkM2ZjYzc4ODMxZDA1NzQ0Y2RkZi5wbmeTlQMAzNvNFXfNDBOVAs0EsADCw5UCAM0C7sLD3gADoTAFoTEBoTPD

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
13.04.2026, 05:44:58 via Android
  • 979
@Tetsuya: różnica jest taka że Tisza bardzo dobrze umie w internety, u nas koalicja odpuściła sobie to medium oddając pole konfedepisowcom. To tak jak w latach 30. odpuścić sobie radio albo w latach 60. telewizję. W Niemczech Hitler odniósł sukces m.in. dlatego, bo było go pełno w dość nowym wtedy medium jakim było radio.
  • Odpowiedz
fredperry
fredperry
13.04.2026, 06:10:07 via Wykop
  • 131
@Tetsuya: taguj to g---o #polityka
  • Odpowiedz
alverini
alverini
13.04.2026, 03:20:01
  • 1095
Polecam sekcje komentarzy. 99 procent komentarzy chwalących orbana i przestrzegających przed europejskim złodziejem. Gratulacje krzysiu, przyciągasz i tworzysz największy prorosyjski motłoch w Polsce #wegry #polityka #wybory #kanalzero #stanowski
alverini - Polecam sekcje komentarzy. 99 procent komentarzy chwalących orbana i przes...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mr_ponglish
mr_ponglish
13.04.2026, 03:20:55 via Wypiek
  • 386
@alverini przypominam, że chlip wyszedł z prowadzonego przez siebie wywiadu z Maciakiem xD
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
13.04.2026, 04:27:21 via Android
  • 398
@alverini: Ziobro zaskoczenia, przed wyborami był sondaż, w którym tylko w grupie 18-29 wygrała opcja, że lepiej dla Polski byłoby gdyby wygrał Orban.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1141
  • Strona 1 z 1141
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.09.2021

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia