Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
command_dos
command_dos

command_dos

Dołączył 11 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 253
  • Znaleziska 231
  • Mikroblog 22
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

614

PGG na skraju bankructwa. Nie ma pieniędzy na wypłatę lutowej czternastki ani

PGG na skraju bankructwa. Nie ma pieniędzy na wypłatę lutowej czternastki ani

Związkowa umowa społeczna przewiduje, że pracownik będzie mógł skorzystać z czteroletniego urlopu górniczego, otrzymując przez ten czas 80 proc. wynagrodzenia. Innym proponowanym rodzajem osłon mają być jednorazowe odprawy pieniężne w wysokości 120 tys. zł netto.

ssakul
z
wnp.pl
dodany: 20.01.2021, 19:36:47
  • 164
  • #
    polska
  • #
    gornictwo
  • #
    gospodarka
  • #
    pis
  • #
    pieniadze
  • #
    wegiel
command_dos
command_dos
command_dos 21.01.2021, 10:16:58 via Android
  • -22
Pozdro Mireczki :)
command_dos - Pozdro Mireczki :)

źródło: comment_1611224218wNR6H02ir8e5x45yNFWzhJ.jpg

Pobierz
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

command_dos
command_dos
command_dos 21.01.2021, 13:09:38
  • 0
@mroznykasztan: za co? aaaa, bo według wykopków nic nie robię i zbijam kokosy, działam na szkodę Państwa? Mam się zwolnić dla przykładu, żeby zaraz za moim przykładem poszło 49000 pracowników? No, zaiste...
command_dos
command_dos
command_dos 21.01.2021, 13:32:44
  • 3
@mroznykasztan: nie wszystko mi się tu podoba i tępię patolę, na ile mogę. Sam ze swojej strony pokazuję ludziom tutaj, że nie ze wszystkim trzeba się zgadzać. Wypisałem się ze związków, bo nie podoba mi się, co oni robią i zwyczajnie się z nimi nie zgadzam - związkom wydaje się, że pieniądze rosną na drzewie - takie mam wrażenie. Jestem notorycznym łamistrajkiem, także jestem za głęboką restrukturyzacją górnictwa, ale restrukturyzacja/likwidacja
command_dos
command_dos
command_dos 21.01.2021, 15:23:58 via Android
  • 0
@lexico nie, powierzchnia. Uprzedzę kolejne pytanie: pracownik techniczny, nie biurowy ;)
command_dos
command_dos
command_dos 21.01.2021, 16:07:13 via Android
  • 1
@lexico jak będzie trzeba, to myślę że znajdę, choć mogą wystąpić trudności, jeśli spora rzesza ludzi musiałaby szukać pracy na raz - to jeden z problemów likwidacji. W krajach, gdzie likwidowano górnictwo na dużą skalę, nie było takiego problemu, jak u nas. Tam, kiedy likwidowano, w górnictwie było zatrudnionych 100-150 osób na 100000 ludzi - można powiedzieć kropla w morzu. U nas jest przynajmniej 10 razy tyle. Niestety, do tej pory
command_dos
command_dos
command_dos 21.01.2021, 21:54:02 via Android
  • 0
@Bengalczyk ciężko znaleźć w aktualnej sytuacji górnictwa jakieś cudowne remedium. Zaniedbania w górnictwie, to nie ostatnie 4 czy nawet 8 lat - według mnie to przynajmniej 20 lat zaniedbań. Ciężko jest podejmować odważne decyzje, nie zawsze przychylne społecznie - nikt nie chce zwalniać, odbierać przywilei, itp. bo to niepopularne, wiąże się ze sprzeciwami, buntem załogi. Najwięcej społeczeństwo nie dokłada do funkcjonowania kopalń jako takich, a do wyrównania emerytur spowodowanych wcześniejszym przejściem

581

Sanepid bada sprawę... seksu z ciastem w pizzerii

Pokaż treści 18+

Sanepid bada sprawę... seksu z ciastem w pizzerii

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu wszczęła postępowanie po prasowych doniesieniach o pracowniku pizzerii z Murowanej Gośliny (Wielkopolskie), który nagi symulował seks z ciastem. Właścicielowi lokalu grozi mandat.

polsatnews_pl
z
polsatnews.pl
dodany: 20.01.2021, 13:31:22
  • 164
  • #
    polska
  • #
    pizzeria
  • #
    ciasto
  • #
    sanepid
command_dos
command_dos
command_dos 21.01.2021, 08:30:56
  • 6
zrobiliście mi smaka na pizzę...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

864

Dzisiaj w Chrzanowie rusza stok narciarski

Dzisiaj w Chrzanowie rusza stok narciarski

I ty możesz być jak Jadwiga Emilewicz.

Promilus
z
lublin112.pl
dodany: 15.01.2021, 07:47:43
  • 89
  • #
    polska
  • #
    otwieramy
  • #
    koronawirus
  • #
    stoki
  • #
    biznes
  • #
    narty
command_dos
command_dos
command_dos 15.01.2021, 10:19:31
  • 0
kurcze, szkoda że mieszkam nieopodal Chrzanowa, ale nie tego... A już się podjarałem ;)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

458

Imponujący pokaz współpracy zespołowej.

Imponujący pokaz współpracy zespołowej.

Cała wieś wyciąga własnymi siłami ciężarówkę na drogę.

konto usunięte
z
streamable.com
dodany: 10.01.2021, 18:48:31
  • 57
  • #
    pomoc
  • #
    ciekawostki
  • #
    indie
  • #
    teamwork
  • #
    czujedobrzeczlowiek
command_dos
command_dos
command_dos 11.01.2021, 16:23:56
  • 9
@voot:
command_dos - @voot:

źródło: comment_1610382230Mjoczw0uo2vpLKMkQs5ryT.jpg

Pobierz

334

Fabryka PfizerBioNTech pod zwiększoną kontrolą policji. Obawiają się zamachow

Fabryka PfizerBioNTech pod zwiększoną kontrolą policji. Obawiają się zamachow

Policja belgijska zwiększyła kontrole wokół fabryki PfizerBioNTech–mówi w rozmowie z naszą dziennikarką Koen Van den Heuvel,burmistrz miasteczka Puurs, jedynego miejsca w Europie, gdzie produkowana jest szczepionka tej firmy przeciw Covid-19.Chodzi o obawy przed potencjalnym zamachem terrorystycznym

dynx
z
rmf24.pl
dodany: 11.01.2021, 12:22:03
  • 37
  • #
    szczepienia
  • #
    koronawirus
  • #
    covid19
  • #
    pfizer
  • #
    szczepionki
command_dos
command_dos
command_dos 11.01.2021, 15:57:25
  • -9
@gintoira: konkurencja wystarczy, że na FB napisze, że czipy w szczepionce dajo - reszta zrobi się sama ;)

321

Wybuchł pożar w domu Adolfa Kudlińskiego. Ogień wyrządził spore straty

Wybuchł pożar w domu Adolfa Kudlińskiego. Ogień wyrządził spore straty

Drodzy widzowie. Poważna sprawa. W Orzechowce wybuchł pożar i część z zabudowań uległa zniszczeniu. Wlasnie się tam udaje. Jak się uda zrobię transmisje na żywo po południu ... i niby 2020 był kiepskim rokiem :(

BasTajpan
z
youtube.com
dodany: 10.01.2021, 16:35:01
  • 102
  • #
    polska
  • #
    swietokrzyskie
  • #
    adolfkudlinski
  • #
    kudlinski
  • #
    wydarzenia
  • #
    kielce
command_dos
command_dos
command_dos 11.01.2021, 13:57:15
  • -4
@dlugi-gr: to folia nie chroni przed pandemią? :)

976

Niemcy dostaną 5 euro ulgi podatkowej za dzień pracy zdalnej

Łącznie 600 euro rocznie. Tak nam zazdroszczą dobrobytu i nowych podatków w czasie pandemii!

Czarodziej101
z
money.pl
dodany: 30.11.2020, 15:27:06
  • 108
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    koronawirus
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
command_dos
command_dos
command_dos 01.12.2020, 05:32:04
  • 9
@CzeXD: i podwyżkę prądu - majstersztyk: zamknąć ludzi w domach i przydupić do prądu :)

2044

Mamy 10 139 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem

Mamy 10 139 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem

Wypłaszczamy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BobMarlej
z
twitter.com
dodany: 24.11.2020, 09:46:28
  • 329
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
command_dos
command_dos
command_dos 24.11.2020, 10:32:21
  • 1
@tyszak: pozdrawiam z roboty bez węchu i smaku ;) miałem przeziębienie, ale straciłem i węch i smak. Wysłano mnie na wymaz, ten okazał się +. Siedziałem 10 dni na izolacji. Przeziębienie przeszło, smak i węch nie wrócił (3 tydzień) - kazali robić, to robię ;) ponoć długo potrafi wracać, więc czekam cierpliwie...

1117

Alicja w krainie czarów - nowy Trailer (2021)

Alicja w krainie czarów - nowy Trailer (2021)

Polecam komentarze

Orzel
z
youtu.be
dodany: 12.10.2020, 22:51:06
  • 679
  • #
    film
  • #
    kino
  • #
    kolorowaagitacja
command_dos
command_dos
command_dos 13.10.2020, 13:04:48
  • 8
@r0bs0n: i niebieskie oczy ;) musisz poszukać innej grafiki - może być ciężko :)))
command_dos
command_dos
command_dos 13.10.2020, 13:21:46
  • 0
@wpisynienawisci: nie, powiedział schwarz&nigger ;)
command_dos
command_dos
command_dos 13.10.2020, 13:24:24
  • -1
command_dos

źródło: comment_16025954454ACtAo47Tx0h7yzF7NuhTI.jpg

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

930

Promocja na telefony w Chicago. Można brać po pięć!

Promocja na telefony w Chicago. Można brać po pięć!

Jest wesoło i przyjemnie

Wujek_Wiesiek_z_Atlantydy
z
youtube.com
dodany: 03.09.2020, 02:08:53
  • 224
  • #
    chicago
  • #
    usa
  • #
    blacklivesmatter
  • #
    rasizm
  • #
    ameryka
  • #
    stanyzjednoczone
command_dos
command_dos
command_dos 03.09.2020, 08:27:03
  • 1
@pesel67: ten już dał się złapać - nie potrafił ukryć się nocą ;)

2275

Wyjaśnienie awari w Czaice.Bez polityki i teori spiskowych. Krótko i na temat.

Wyjaśnienie awari w Czaice.Bez polityki i teori spiskowych. Krótko i na temat.

Awaria kolektora Czajki (przyczyny awarii) - o czym mało lub w ogóle nie ma w mediach i o czym wolą nie mówić „eksperci”. Dziś rurociągi /stalowe/ z gazem, ropą mają nawet kilka tysięcy km długości i...

domelos3city
z
m.facebook.com
dodany: 02.09.2020, 06:45:08
  • 410
  • #
    awaria
  • #
    czajka
  • #
    oczyszczalnia
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
command_dos
command_dos
command_dos 02.09.2020, 07:39:33
  • -1
@hans211: tudzież imię jakiejś mangowej postaci ;)

448

Naprawy w Czajce potrwają znacznie dłużej niż poprzednio

Naprawy w Czajce potrwają znacznie dłużej niż poprzednio

Wszystko wskazuje na to, że naprawy w Czajce potrwają znacznie dłużej niż podczas awarii sprzed roku, dlatego, że cały ten przesył trzeba będzie zmienić - poinformował w niedzielę prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

regiony
z
regiony.tvp.pl
dodany: 30.08.2020, 12:21:11
  • 242
  • #
    polska
  • #
    warszawa
  • #
    czajka
  • #
    ciekawostki
  • #
    ekologia
  • #
    przyroda
command_dos
command_dos
command_dos 31.08.2020, 05:28:43
  • 6
@mastalegasta: od czego są władze na oczyszczalni? Dyrektorzy, kierownicy, zarząd? Zwolnić ich wszystkich, skoro za awarię odpowiada prezydent miasta. Poszedłbym o krok dalej - po co prezydent miasta, skoro mamy prezydenta kraju - niech to Duda ogarnie...

984

Jutro startuje najtrudniejsza misja od czasów lądowania człowieka na...

Jutro startuje najtrudniejsza misja od czasów lądowania człowieka na...

Jutro, 30 lipca, o godzinie 13.00 czasu polskiego NASA zaprasza na relację z wystrzelenia misji Mars 2020. To najtrudniejsza i najbardziej ambitna misja NASA od czasu zakończenia programu Apollo, w ramach którego człowiek stanął na Księżycu.

Hektar4
z
kopalniawiedzy.pl
dodany: 29.07.2020, 13:18:02
  • 151
  • #
    swiat
  • #
    zainteresowania
  • #
    technologia
  • #
    nasa
  • #
    kosmos
command_dos
command_dos
command_dos 30.07.2020, 05:30:40 via Android
  • -3
@96czaki ale w 1969 transmisja tv z księżyca szła jak złoto, a my na Ziemi z barki nie potrafimy puścić sygnału TV w 2020? Co Ty opowiadasz? :)

2984

Koronawirus na wiecu PAD. Sanepid apeluje do osób, które się tam pojawiły xD

Koronawirus na wiecu PAD. Sanepid apeluje do osób, które się tam pojawiły xD

U dwóch osób z wiecu powyborczego PAD (13.07) potwierdzono zakażenie COVID-19. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Przysusze apeluje o kontakt osoby, które miały styczność z w/w osobami i mają objawy (xD)

winsxspl
z
tvn24.pl
dodany: 23.07.2020, 20:37:24
  • 122
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
  • #
    mazowieckie
command_dos
command_dos
command_dos 24.07.2020, 07:42:02
  • 0
@sierpek: teraz już przynajmniej mi się wyjaśniło po co taka tania musztarda ;)

255

Łukaszenka grozi wyrzuceniem zagranicznych mediów, jeśli "wzywają do Majdanu"

Łukaszenka grozi wyrzuceniem zagranicznych mediów, jeśli "wzywają do Majdanu"

Prezydent Białorusi zagroził wyrzuceniem z Białorusi zagranicznych mediów, które "wzywają do majdanu". Według Alaksandra Łukaszenki media zachodnie takie jak BBC i Radio Swaboda są nie tylko tendencyjne, ale promują masowe nieposłuszeństwo.

rybak_fischermann
z
rmf24.pl
dodany: 23.07.2020, 17:25:54
  • 49
  • #
    europa
  • #
    bialorus
  • #
    polityka
  • #
    lukaszenka
command_dos
command_dos
command_dos 24.07.2020, 07:21:49
  • 13
rebiałorusinizacja mediów?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1807

Late poll z 90% komisji: Trzaskowski - 49% Duda - 51%

Pokaż treści 18+

Late poll z 90% komisji: Trzaskowski - 49% Duda - 51%

Straszne czasy nadchodzą dla Polski.

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 12.07.2020, 23:59:55
  • 617
  • #
    polska
  • #
    wybory
  • #
    bekazpisu
  • #
    neuropa
  • #
    tvpis
command_dos
command_dos
command_dos 13.07.2020, 06:01:16
  • 3
@michaltg: i czym Cię jeszcze postraszyli? że zabiorą bąbelkom? że geje gadający po niemiecku rozbiją Ci rodzinę? To tera pa, co się będzie działo :)

710

Obalmy go, aktywista BLM chce zburzyć pomnik Jezusa

Obalmy go, aktywista BLM chce zburzyć pomnik Jezusa

Shaun King, aktywista BLM nawołuje do zniszczenia pomników Jezusa który wygląda jak biały Europejczyk więc jest formą białej supremacji i opresji.

wypok312
z
tennesseestar.com
dodany: 23.06.2020, 07:55:10
  • 177
  • #
    europa
  • #
    swiat
  • #
    kultura
  • #
    4konserwy
  • #
    usa
command_dos
command_dos
command_dos 23.06.2020, 15:01:09
  • 1
@RoMaN_MiKLaS: kuźwa, całe życie w błędzie... ;)
commanddos - @RoMaNMiKLaS: kuźwa, całe życie w błędzie... ;)

źródło: comment_1592924446uX4eQlbCJ4rg98aM6EgLHT.jpg

Pobierz

608

Druga już dwunastolatka w szpitalu z wirusem.

Druga już dwunastolatka w szpitalu z wirusem.

Jutro znowu na spacerek z dziećmi?!

konto usunięte
z
wsbtv.com
dodany: 22.03.2020, 22:23:21
  • 145
  • #
    europa
  • #
    uk
  • #
    koronawirus
  • #
    usa
  • #
    epidemia
  • #
    covid19
command_dos
command_dos
command_dos 23.03.2020, 10:05:41
  • 0
@Afrobiker: cierpliwości

3379

Wywiad ostrzegał przed epidemią koronawirusa

Wywiad ostrzegał przed epidemią koronawirusa

W styczniu 2020 roku rząd dostał notatkę Agencji Wywiadu, że zagrożenie koronawirusem z Chin jest poważne i należy się przygotować na kryzys. Dlaczego ją zignorował?

dynx
z
polsatnews.pl
dodany: 23.03.2020, 06:59:08
  • 387
  • #
    chiny
  • #
    koronawirus
  • #
    2019ncov
  • #
    covid19
  • #
    coronavirus
  • #
    epidemia
command_dos
command_dos
command_dos 23.03.2020, 09:16:39
  • 0
@pokazbobra: wiedzieli, że wirus uzdrowi zus
command_dos
command_dos
command_dos 23.03.2020, 09:26:56
  • -1
@deeptrue: wiedzieli, a 13 lutego (nie pamiętam dokładnie daty) pokazali fakulca przeznaczając 2mld na tubę zamiast na służbę zdrowia - państwo z dykty :) przynajmniej zus wstanie z kolan, może taki był zamysł?

1305

Lekarka z Pomorza alarmuje: W Polsce trwa program IRAN Plus!

Pokaż treści 18+

Lekarka z Pomorza alarmuje: W Polsce trwa program IRAN Plus!

Utrudniony dostęp do testów, polityczne lizusostwo, głupota urzędnicza. To będzie kosztować życie wielu pacjentów i personelu – stwierdza. Telewizyjna propagamda sukcesu ma się nijak do rzeczywistości.

Radek41
z
natemat.pl
dodany: 23.03.2020, 01:08:12
  • 136
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
  • #
    2019ncov
  • #
    bekazpisu
command_dos
command_dos
command_dos 23.03.2020, 08:02:47
  • 1
Propagandę sukcesu w tv, szczególnie w tvp, obserwuję od kilku dobrych lat - nie wiem skąd to zdziwienie. Żeby nie było (aby uspokoić szczekaczy), nie jestem ani za PiS, ani za PO
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Strona 7 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.03.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.01.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking