Zaczepili mnie ostatnio koreańscy niby studenci na ulicy mówiący o Bogu Matce... Okazało się po riserczu, że werbują do jakiejś sekty. W sumie to wystąpiłbym tam - nudzi mi się w życiu, a Koreanki całkiem ładne. ( ͡°͜ʖ͡°)
Minęło pół roku od rozstania, a ja nadal o niej myślę. Czasem jestem wciągnięty w wir wydarzeń, nie zaprząta mi to głowy, a potem nagle jak wieczorem położę się do łóżka to zaczynam to wszystko wspominać. Wystarczy, że chwilę popatrzę na jej zdjęcie, żeby mnie to doprowadziło do łez. Wiem, że ona śledzi moje ruchy w internecie, zawsze sprawdza moje relacje. Mógłbym z nią porozmawiać, nie ma między nami żadnych spięć, ale
@fsnelo: czasem pomyślę, ale z rzadka. Pogodziłem się z faktami, a ona w międzyczasie zdążyła wyjść za mąż. Dość porąbane, ale tak musiało być widocznie.
I nie, nie mam nowej. W ogóle niewiele się działo od tamtego czasu w kwestiach romantycznych i to mnie tak naprawdę najbardziej dobija. A dwa miesiące to bardzo mało czasu, im szybciej kogoś znajdziesz tym szybciej będziesz miał wywalone, wiadomo.
Najgorsze historie zawsze zaczynają się od słów: poznałem pewnego dnia dziewczynę... ale spokojnie, ta nie będzie taka brutalna. Tylko trochę niekomfortowa. Nikt mi serca nie złamał, bo do niczego nie doszło. Nie dotarłem nawet do etapu friendzona. Nie wiem, dobrze się dogadywaliśmy, była między nami chemia, śmieszki i nawet powiedziała otwarcie, że mnie lubi. Jednakowoż nie przełożyło się to na absolutnie nic poza pracą, w której widuję ją dość okazjonalnie. Rozmowy pisane
@budep: jesteś dla niej zwyczajnie nieatrakcyjny, nawet jako ktoś do zwykłych wyjść. Po prostu nie chciała tego powiedzieć otwarcie i Cię urazić. Natura.
Dlaczego w polskich mediach nie ma nic o powalonej treści mejli ani o ostatnich zeznaniach? Wiem, jedziecie Republikę, ale to powinno być grzane wszędzie a jest zupełna cisza...
Tak, wychwalam Boga przed pracą, a o co chodzi? Dzień dobry, pięknego, Bożego piątku! I smacznej kawusi (ʘ‿ʘ) Pan z Wami #katolicyzm #wiara #chrzescijanstwo
Użytkownik @aversxx zrobił post o tym, że to on ostatnio wysadził tory. Jak napisałem w komentarzu, że mam wszystkie screeny, to na priv próbował mnie przekupić krypto, żeby nie zgłaszać tego nigdzie.
Dzisiaj wróciłem do roboty po 18 dniach wolnego i wiecie co? Mam wyj*bane.
Przez te 18 dni ani razu nie pomyślałem o pracy, miałem kompletnie wbite we wszystko, miałem trochę pracy w domu ale robiłem sobie wszystko na spokojnie, wtedy kiedy chciałem to coś dziubałem, jak nie chciałem to nie robiłem nic. I co? I odpocząłem przede wszystkim psychicznie. W końcu wrócił normalny sen, wrócił dobry humor, lepsze relacje z żoną, rodzicami
Czy poza #breakingbad jest jakiś serial, który trzyma poziom przez wszystkie sezony? #graotron #westworld a teraz #strangerthings zaczynają super, a kończą jakby ostatnie odcinki były pisane od niechcenia i do tego przez stażystę, który nie wie zna całego ubiwersum i ogólnie to nawet nie oglądał poprzednich sezonów, ale coś tam napisze.
Już pomijam wątki typowo netflixowe, w tych ostatnich odcinkach nic nie trzyma się
@WstretnyOwsik: Każdy kto pamięta wykop jeszcze sprzed dekady wie, że przedewszystkim patodzieciarnia i przegrywy zniszyły wykop. Nie ma już sensownego kontentu bo taki content jest trudny. Parafrazując klasyka, wykopki po prostu nie chcą być traktowane poważnie.
#wroclaw