Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
booolooo

booolooo

Dołączył 10 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12961
  • Znaleziska 1511
  • Mikroblog 11450
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 82

286

Jedź Bezpiecznie odc. 811 - na co mi prawo jazdy?

Jedź Bezpiecznie odc. 811 - na co mi prawo jazdy?

Festiwal głupoty na krakowskich drogach: nastolatka jeżdżąca samochodem po mieście, choć nawet nie podeszła jeszcze do egzaminu na prawo jazdy. Kobieta, która powinna jeździć w okularach, ale nie jeździ bo "wzrok się jej polepszył". No i temat przewodni: jazda na czerwonym świetle.

byferdo
z
krakow.tvp.pl
dodany: 25.08.2020, 10:25:25
  • 113
  • #
    polska
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    krakow
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawojazdy
booolooo
booolooo 25.08.2020, 18:00:00
  • 0
@Asfalt_Drobiowy: Tu masz rację. Jadąc 70km/h w wypadku jak się zapala żółte, to albo n----------z hamulec jak p------y i ryzykujesz, że ktoś Ci wjedzie w dupe, albo przejeżdżasz, ale wtedy dla milicji jest to czerwone. Na filmie nie było ani jednego hamskiego czerwonego. Jedynie babka bez uprawnień o------a ostro xD

Dajcie te żółte przez 1 sekundę. Będzie jeszcze lepiej.

609

Olbrzymie zatory na Orlej Perci. Ponad godzina stania w kolejce

Pokaż treści 18+

Olbrzymie zatory na Orlej Perci. Ponad godzina stania w kolejce

Już nie tylko Giewont czy Rysy...

lnwsk
z
tatromaniak.pl
dodany: 23.08.2020, 07:56:27
  • 245
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    robaki
  • #
    zakopane
  • #
    tatry
  • #
    turystyka
  • #
    ciekawostki
booolooo
booolooo 24.08.2020, 06:59:27
  • 0
@Scc_1: Na przełomie czerwca/lipca ok. W tej chwili coś około 5 będzie na tyle jasno, że da się pójść bez latarki i lekko naginając przepisy. Mimo to, wspomniana 5 i tak już by wystarczyła, żeby ominąć dzikie tłumy.

19

Stop Cham #488 - Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach

Stop Cham #488 - Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach

Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach

stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 20.08.2020, 08:36:44
  • 18
  • #
    polska
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    prawojazdy
booolooo
booolooo 21.08.2020, 08:47:21
  • 0
@endless-lameness: Mało tego, nagrywający jeszcze przyśpieszył jak był wyprzedzany.

222

Banówka - Hruba Kopa - Trzy Kopy.

Banówka - Hruba Kopa - Trzy Kopy.

W tym filmie wybieram się w słowackie Tatry Zachodnie, by wdrapać się na Banówkę (Banikov) i Trzy Kopy. To ciekawy, eksponowany szlak.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 20.08.2020, 12:09:13
  • 17
  • #
    gory
  • #
    gorydlazielonek
  • #
    tatry
  • #
    turystyka
  • #
    podroze
  • #
    podrozujzwykopem
booolooo
booolooo 20.08.2020, 12:18:22
  • 4
Mała poprawka trasy: https://mapa-turystyczna.pl/route/10e2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedna z lepszych tras w Tatrach! Jednak całość przy trudności Orlej 5/5 tu określiłbym na mocne 4. Sporo miejsc eksponowanych, często warto użyć rąk, spory kawałek bez dostępu do wody, o czym się solidnie przekonałem.
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

booolooo
booolooo 20.08.2020, 12:32:57
  • 0
@ZielonyZwyboru: Tak podejrzewałem, latem w pełnym słońcu jest tam dosyć 'ciekawie' jak to na grani. Subiektywnie od Rohaczy po Banówkę trudność jest podobna. Co do obycia masz rację, bo widziałem kilka osób, które lekko panikowały na niektórych zejściach zupełnie bez powodu. Ot, lęk przestrzenny się odzywał.
booolooo
booolooo 20.08.2020, 18:16:32
  • -1
@KorczakSzcz: Dziś odwiedziłem jego kanał i mnie oświeciło co do następnej trasy w Tatrach. Przejdę się jego śladem na Rysy, z Kuznic xD

669

Czy za ten filmik nasz znajomy rowerzysta stanie przed sądem?

Czy za ten filmik nasz znajomy rowerzysta stanie przed sądem?

Bezczelne wymuszanie na innych swoich wyimaginowanych praw oraz piętnowanie kierowców, zwracających uwagę na niewłaściwe zachowanie, widzieliśmy już wielokrotnie. Tym razem nasz znajomy rowerzysta posunął się o krok dalej w poczuci własnej bezkarności.

motocaina
z
motocaina.pl
dodany: 20.08.2020, 07:26:13
  • 466
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    rowery
  • #
    szosa
  • #
    stopcham
  • #
    policja
booolooo
booolooo 20.08.2020, 11:56:38
  • 11
@Hanys_Mori: Nie jestem typowym pedalarzem, ale trochę jeżdżę. Zdarzyło mi się na kilka miesięcy wyjechać z rowerem do innych miast i próbować tam jeździć. Trochę czasu minie, zanim poznasz układ ścieżek rowerowych mających długość nawet <100m, tak aby jechać zgodnie z przepisami.
Zaczynające i kończące się ścieżki kompletnie z d--y. Jadąc 200-300km przez kilka miast nie jest łatwo popełnić jakiś błąd w nieznanym terenie. To nie jazda autem z nawigacją...

1553

Skąd korki nad morze? Dzięki takim mądralom

Skąd korki nad morze? Dzięki takim mądralom

Piękne zaoranie świętszego od papieża - facet wrzucił filmik, który zgłosił ponoć na policję. No to teraz zapewne sam dostanie również mandat... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

imaginetablet
z
twitter.com
dodany: 20.08.2020, 04:53:58
  • 929
  • #
    polska
  • #
    piractwo
  • #
    twitter
  • #
    policja
booolooo
booolooo 20.08.2020, 09:28:20
  • 2
@Doooom: Te użycie kierunku 2-3 sek wcześniej to chyba jakaś wiedza tajemna xD

Ale to działa znakomicie, i wystarczy czasem 200-300m między pojazdami na prawym przy 130km/h, żeby ten szybszy z tyłu sobie pojechał, a ja nawet nie zwalniam zmieniając pas.

1180

Gdy zamulasz na światłach

Gdy zamulasz na światłach

Łódź. Kierowca w oryginalny sposób pogonił stojące przed nim auto.

nieocenzurowany88
z
youtu.be
dodany: 19.08.2020, 11:49:39
  • 273
  • #
    lodz
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kolizja
  • #
    samochody
booolooo
booolooo 19.08.2020, 13:34:09
  • -5
@arcx: To trafiałeś na dzbanów ¯\_(ツ)_/¯

386

Jedź bezpiecznie odc. 808 - autostrady

Jedź bezpiecznie odc. 808 - autostrady

Mruganie światłami, cofanie, poganianie, niebezpieczne wyprzedzanie i ogromne prędkości. Tak wyglądają polskie autostrady.

DeXteR25
z
youtu.be
dodany: 18.08.2020, 06:39:49
  • 308
  • #
    samochody
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    ciekawostki
booolooo
booolooo 18.08.2020, 09:05:55
  • 38
Na filmie widać najgorsze połączenie jakie może być, ale o tym cisza. Czyli dwa typy kierowców: pan i władca lewego pasa, który mam w pupie wszystkich dookoła no i z-----------a. Brakuje tylko jeszcze Tira wyprzedzającego na zakazie xD

Nawet na A4 da się płynnie jechać, bo większość kierowców jednak myśli i stara się nie utrudniać jazdy innym kierowcom. Wystarczy czasem dodać gazu, czasem odjąć i każdy zadowolony.

Obwodnica Wrocławia w czasie popołudniowego
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

booolooo
booolooo 12.08.2020, 20:03:11
  • 18
Chyba małe kotki gdzieś w krzakach miała, bo hałasowała i chciała, żeby za nią iść...
#koty #koteczkizprzypadku #smiesznekotki
booolooo - Chyba małe kotki gdzieś w krzakach miała, bo hałasowała i chciała, żeby za...

źródło: comment_1597262584pVeCRkq98v86ZjEDFzW0KH.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

x.....w
konto usunięte 12.08.2020, 20:14:29 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@booolooo: utopiłeś?
  • Odpowiedz
booolooo
booolooo 10.08.2020, 08:29:05
  • 20
Dzięki @modessef1 i jego wpisowi Szlak szarlotkowy szybko znalazłem motywację do kolejnego wyjazdu w Tatry (✌ ゚ ∀ ゚)☞ A 2 miesiące temu pisałem, że w tym roku nie ma szans na tak szalony spacer.

Nie oddałem się do końca tradycji i szlak zmodyfikowałem, bo jak to nie przejść Czerwonych Wierchów?! Dołożyłem jeszcze Kasprowy, Zawrat zmieniłem na Kozią Przełęcz, a Świstówkę na Szpiglasową Przełęcz. Koniec końców, idea podobna, trasa
booolooo - Dzięki @modessef1 i jego wpisowi Szlak szarlotkowy szybko znalazłem motywa...

źródło: comment_15970478318TmLbOV1xBsQhuNaf2stNb.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

booolooo
booolooo
Autor
10.08.2020, 08:30:01
  • 11
Szarlotka, którą mam w domu:
booolooo - Szarlotka, którą mam w domu:

źródło: comment_1597048199V8UCf9AcmymcdbeJshMmiI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
booolooo
booolooo
Autor
10.08.2020, 10:32:24
  • 3
@Farfoo11: Cała idea, to właśnie przejść w 1 dzień
@ksaler: Nie jest źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hard1: Nie do końca przemyślane, głupie, idealne xD
  • Odpowiedz

332

Najbardziej klaustrofobiczna trasa turystyczna w Polsce: Jaskinia Niedźwiedzia#1

Najbardziej klaustrofobiczna trasa turystyczna w Polsce: Jaskinia Niedźwiedzia#1

Jaskinia Niedźwiedzia to okryta w 1966 najdłuższa jaskinia w Sudetach. Odkryto w niej ogromne ilości kości niedźwiedzi jaskiniowych a nawet kości mastodonta. Jak się okazuje, można tam legalnie wejść poza standardową trasę turystyczną.

KawiakJones
z
youtube.com
dodany: 07.08.2020, 08:13:28
  • 53
  • #
    polska
  • #
    penetrujedziury
  • #
    ciekawostki
  • #
    sport
  • #
    rozrywka
  • #
    podrozujzwykopem
booolooo
booolooo 07.08.2020, 23:20:36
  • 0
Na samą myśl ciarki mnie przechodzą, chciałbym spróbować! XD
Taki jakiś lek do jaskiń, gdzie ledwo się bym przecisnął mam o wiele większy niż lek wysokosci/przestrzeni.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

471

Bieszczady, Bukowe Berdo: łatwy szlak - niezapomniane wrażenia

Bieszczady, Bukowe Berdo: łatwy szlak - niezapomniane wrażenia

Łatwy szlak z obłędnymi widokami na Bukowe Berdo (czasem nazywane Połoniną Dźwiniacką) leży trochę na uboczu. Nie jest najpopularniejszym celem wypraw, ale dzięki temu rzadko bywa zatłoczony. Za to widoki obezwładniają.

Gancu
z
gancarczyk.com
dodany: 05.08.2020, 20:24:18
  • 111
  • #
    polska
  • #
    bieszczady
  • #
    ciekawostki
  • #
    podroze
  • #
    gory
  • #
    zainteresowania
booolooo
booolooo 06.08.2020, 12:54:15
  • 0
@Raar: Tatry to są jedyne tego typu góry i nie mogą być porównywane bezpośrednio do reszty gór w Polsce.
To co napisałeś to sama prawda. 10 rano Droga Śląska na Śnieżkę, o 8 rano z Palenicy na Rysy, czy Giewont, o 11 wyjście na Strzeliniec Wielki czy Ślęże. I to pogodny dzień no. W Niedzielę.
No to się nie dziwię, że wszędzie będą tłumy xD

Ale to się ogarnia dopiero
booolooo
booolooo 03.08.2020, 18:21:00
  • 16
W tych okolicach to się jeździ!
Moja trasa top1 w Polsce to Przełęcz Knurowska. Zakręty, nawierzchnia dobra, widoki na Tatry. Te widoki przechylily szale. Droga Oswalda Blazera też świetna, ale raczej na miejscu nr 2.
Fotka co prawda już bliżej Tatr, ale też dobra trasa.
#gory #tatry #motocykle
booolooo - W tych okolicach to się jeździ! 
Moja trasa top1 w Polsce to Przełęcz Knu...

źródło: comment_15964788578wTU6xMi0hBU5vBBtBmSoJ.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

booolooo
booolooo
Autor
03.08.2020, 18:49:08
  • 4
@noriad: Jak przejechałem przypadkiem te drogę autem, to od razu pomyślałem, że na moto to musi być to.
Kupiłem moto, przejechałem 500km żeby się tu dostać, przejechałem w jedną i drugą stronę, jestem spełniony pod tym względem. (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
oliwirgutkowski
oliwirgutkowski
03.08.2020, 19:45:34
  • 2
@booolooo: Pętla Bieszczadzka. Raz na kacu się porzygałem, bo tam dużo góra dół xD
  • Odpowiedz
booolooo
booolooo 02.08.2020, 07:44:44
  • 15
Halo?
No w Tatrach, a gdzie.
Nie mogę gadać. Elo
#gory #tatry
booolooo - Halo? 
No w Tatrach, a gdzie. 
Nie mogę gadać. Elo
#gory #tatry

źródło: comment_1596354190ZoCznnd9tCYWWG9KJpx77d.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elgrecqo
elgrecqo
elgrecqo
02.08.2020, 07:49:37
  • 2
@booolooo: Kiedy Mama woła na obiad a jesteś nie dość że daleko to jeszcze wysoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
booolooo
booolooo
Autor
02.08.2020, 10:35:21
  • 2
@misja_ratunkowa: Małołączniak dokładnie. Pierwsi ludzie się trafili i poprosiłem o fotę xD na Ciemniaka i Krzesanicy pustki o tej porze.

Teraz już patrzę w te strony z Kasprowego, ale zachaczylem o Kuznice xD
booolooo - @misja_ratunkowa: Małołączniak dokładnie. Pierwsi ludzie się trafili i pop...

źródło: comment_1596364435jELmZUQqZTkAWwRqaJGYbu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
booolooo
booolooo 02.08.2020, 03:42:18
  • 5
A podobno takie tłumy w tych Tatrach ¯\_(ツ)_/¯

Tak, te rzygi w woreczku to szarlotka z Chocholowskiej, która zjem w Roztoce xD
booolooo - A podobno takie tłumy w tych Tatrach ¯\\(ツ)\/¯

Tak, te rzygi w woreczku...

źródło: comment_1596339659cS1X1CFzjGQGJctecFenVB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

booolooo
booolooo 02.08.2020, 00:14:56
  • 1
Dajcie 0 plusów, to zaraz wstaje z wyra i zaczynam ten szarlotkowy tatrzański szlak.
Co ja znowu sobie robię? XD
Oby mnie w tej ciemności misio nie w--------ł
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

booolooo
booolooo 01.08.2020, 09:09:51
  • 11
Wczoraj 500km w pół dnia po pracy i dupsko do wymiany, ale było warto (ʘ‿ʘ)
Dziękuję kierowcom za wczorajszą uprzejmość w korkach na A4 i Zakopiance. Zyskałem spokojnie z 1h, ale bez nadmiernego pchania się. Pełna kultura, nikt specjalnie nie zajeżdżał, sporo robiło miejsce.

Trochę info co w sobotni poranek się odjaniepawla w Zakopcu i okolicach.
Sytuacja o 8 w okolicy Palenicy stabilna, ale o 9 zaczynał się dramat. Drogę
booolooo - Wczoraj 500km w pół dnia po pracy i dupsko do wymiany, ale było warto (ʘ‿ʘ...

źródło: comment_1596272643dZLKwLEr0J9Vp7aodsMZ7t.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b.....a
b.....a
konto usunięte 01.08.2020, 14:47:28
  • 1
Problemem jest brak stelaża na kufry - u nas został wyrzeźbiony i dokupiliśmy dwa niewielkie kufry Suzuki. Odciążyło to moje plecy.
Siedzący obok mnie właściciel SV prosi Ci przekazać, że "trzeba zapomnieć o bólu"
  • Odpowiedz
Qullion
Qullion
01.08.2020, 14:59:35
  • 1
@booolooo: ale był przejazd, pierwszy raz widziałem taki.
  • Odpowiedz

454

Szlaki w Tatrach przeżywają oblężenie. Brak miejsc parkingowych

Szlaki w Tatrach przeżywają oblężenie. Brak miejsc parkingowych

Internetowa sprzedaż biletów parkingowych miała rozładować korki tworzące się na drodze do Morskiego Oka. Korki jednak nie zniknęły, ponieważ część turystów próbuje dostać się na miejsce bez biletu.

szyna352
z
rmf24.pl
dodany: 30.07.2020, 06:49:38
  • 172
  • #
    polska
  • #
    gory
  • #
    tatry
  • #
    turystyka
  • #
    parking
booolooo
booolooo 30.07.2020, 12:29:41
  • 16
@Szanowny_Wykopek: Otóż to. Niestety, ale główny parking w Wysokie Tatry stał się raczej mało dostępny.

Sprawdziłem z ciekawości, już dziś na sobotę nie ma miejsc xD Do końca dnia pewnie i niedziela zejdzie. Są już przed rondem ludzie koniki sprzedający miejsce parkingowe za 60zł? xDDD
booolooo
booolooo 30.07.2020, 12:33:15
  • 8
@projektant_doktorant: górale Ci tylko podpowiedzą jak więcej wydać. W końcu kasa zostaniu u swoich.
booolooo
booolooo 28.07.2020, 08:13:34
  • 0
Nie zalega czasem komuś jakiś niepotrzebny Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca? 30-40ml bym przyjął, a kupować 125 to dla mnie za dużo na raz.
Jakby co w komplecie 2-3 zapachy po 10-15ml bym mógł jeszcze wziąć. Coś bardziej letniego, codziennego.
#perfumy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adk08
adk08
28.07.2020, 14:01:21 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@booolooo: może będę miał herbe, muszę się różowej spytać czy chce odlać xD
  • Odpowiedz
farbenka
farbenka
28.07.2020, 21:00:47
  • 1
@booolooo: dla mnie ten zapach? (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
booolooo
booolooo 26.07.2020, 14:47:48
  • 11
Pizzowi audiofile xD

21h w lodówce, 3h jako kulka i 7h w temperaturze 21,37 Celsjusza xD
#pizza #gotujzwykopem
booolooo - Pizzowi audiofile xD

21h w lodówce, 3h jako kulka i 7h w temperaturze 2...

źródło: comment_1595774847WLEVkgT5cEXz69iVpzPW5E.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

booolooo
booolooo
Autor
26.07.2020, 14:57:22
  • 2
@Owocnik: Effeuno wersja wyższa. I są 2 problemy, bo kamień się nie nadaje do neapolitany, a i grzałka jest trochę za wysoko. No ale to jest kompromis, bo to będzie jedyny piekarnik w mieszkaniu ¯\_(ツ)_/¯
Mimo to od dwóch tygodni poszło z 25 placków xD
booolooo - @Owocnik: Effeuno wersja wyższa. I są 2 problemy, bo kamień się nie nadaje...

źródło: comment_1595775324vKkHTDl7xLHWXyEO9Ghty7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
booolooo
booolooo
Autor
26.07.2020, 15:33:46
  • 2
@farmaceut: A no tak.
W piekarniku w funkcji grill jak najblizesz grzałki. Rozgrzany na maksa, kamień nagrzany 45min minimum. Najtańszy kamień to granit z Casto za 10zl. Wtedy około 4-5min.
Jest opcja na taką z blaszki, wtedy przepis na KMP.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 25
  • Strona 20 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.11.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 19.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.01.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.05.2026

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 22.07.2018

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking