Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
booolooo

booolooo

Dołączył 10 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12961
  • Znaleziska 1511
  • Mikroblog 11450
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 82
booolooo
booolooo 14.12.2020, 18:41:43
  • 2
Kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów xD
Ale faktycznie, koło 30tki zgranie 4 osób na 2h to coś abstrakcyjnego. Wtedy był to dzień jak co dzień.
W czasach świetności 20%+ head shotow. Ależ to była świetna gra, myślałeś o zespole, nie o sobie.

Feels, jak w Age of empires 2 i pakowaniu 10 słoni na statek xD
#l4d2
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xvlk
xvlk
14.12.2020, 23:31:59
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

booolooo
booolooo 13.12.2020, 10:29:25
  • 7
Kilka osób potwierdziło, cztery sery z salami paprykowym jest zdecydowanie nr 1. Sery to mozzarella, lazur, jakiś złoty pleśniowy i grana padano.

Jeszcze muszę popracować nad ciastem, ale to już szczegóły i dobór mąki no i muszę wymienić kiedyś na biscotto obecny kamień.
#pizza #gotujzwykopem
booolooo - Kilka osób potwierdziło, cztery sery z salami paprykowym jest zdecydowanie...

źródło: comment_16078550264EBxZ5HVs3z3R0SntyTdEn.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b.....r
b.....r
konto usunięte 13.12.2020, 10:32:54
  • 1
@booolooo: jak w jednej pizzerii skladalem zamówienie na pizze 4 sery z pepperoni, jalapeno i oregano to patrzyli na mnie jak na debila
  • Odpowiedz
booolooo
booolooo
Autor
13.12.2020, 13:34:07
  • 0
@qweasdzxcasdqwe: około 450. Pirometru nie mam. Metoda prób i błędów określiłem nastawy temperatury dla pieca.
  • Odpowiedz
booolooo
booolooo 08.12.2020, 06:58:06
  • 0
Nie da się wybrać rat on-line w media expert?!
Byłem wczoraj stacjonarnie i z rat 0% zrobili mi 2500+350zł xD
Czy brać taką ofertę i potem wypowiadać te chore ubezpieczenie? Tak się da?
#mediaexpert
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zalogowany_jako
zalogowany_jako
08.12.2020, 09:57:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kupczyk: bo ubezpieczenie sobie doliczyl pacan jeden i dał mi taką kartę z kodem kreskowym bo sklep bym piętrowy on sprzedawał mi to na górze a kasa przy której zeskanowali ta kartę miała nabite informacje +ubezpieczenie na które jak się dowiedziałem się zgodziłem
  • Odpowiedz
booolooo
booolooo
Autor
08.12.2020, 14:34:44
  • 0
@zalogowany_jako: @kupczyk: Infolinia mówi mi, że tylko ta opcja jest dostępna on-line xD
Jade znowu do tego samego sklepu i jak mi nie da na 0%, to zgłoszę to (pierwszy raz, może się czegoś naucze xD) o wprowadzanie klienta w błąd. Bo przy produkcie na stronie wielki baner 30x0%.

A co ciekawe, nie da się kupić żadnego produktu z ratami online i z odbiorem w sklepie. Tylko i
  • Odpowiedz
booolooo
booolooo 05.12.2020, 00:07:24
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

igrek97
igrek97
05.12.2020, 00:10:00 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@booolooo: ja miałem kiedyś taką akcję, jak byłem w mieście.
Stałem na ruchliwej drodze, i próbowałem wyjechać z podporządkowanej, a obok stała kobita i musiałem ja przepuścić. I ona się czaiła, nie mogła wyjechać a ja zacząłem się drzeć na nią.
I w tym momencie jak na mnie spojrzała i się tak słodko uśmiechnęła, że musiałem wysiąść i jej zaiebac plaskuna
  • Odpowiedz
booolooo
booolooo
Autor
05.12.2020, 00:24:54
  • 0
@igrek97: uroczo.
  • Odpowiedz
booolooo
booolooo 04.12.2020, 17:46:21
  • 0
PHILIPS LED 58PUS7855/12
Czy
LG 50UN81003LB

LG niby lepsza matryca i soft. Gwarancja też spoko.
Philips jednak 8 cali więcej, ambilight i stówka mniej.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HeavyFuel
HeavyFuel
04.12.2020, 17:55:43
  • 1
Bierz LG,
  • Odpowiedz
booolooo
booolooo 02.12.2020, 18:32:13
  • 0
TF Tabacco vanille
Layton exclusif
mam i są dobre, mocne. Layton wytrzymuje nawet 0.5h w basenie. Testowałem nimi u siebie koronawirusa xD nie czułem nic.

Co polecacie w miarę osiągalnych cenach jako typowe killery? Szukałem po tagu, ale w tym okresie ciężko. I w miarę cenowo, a nie 15zl/ml.

Mam
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZnubionekFan
ZnubionekFan
02.12.2020, 18:39:49
  • 1
@booolooo: Francesca Bianchi The Lover's Tale
Montale Black Aoud
  • Odpowiedz
acetone
acetone
02.12.2020, 18:43:42
  • 1
@booolooo: Laudano Nero, BR540, pewnie większość Montale i Mancera
  • Odpowiedz

374

Tanie Kable Rozruchowe z Allegro.

Tanie Kable Rozruchowe z Allegro.

Zapraszam Was na odcinek w którym sprawdzę 6 najtańszych przewodów rozruchowych, kupionych na Allegro.pl , które mogą przenosić prąd od 200-1200A i długości od 2-6 metrów. Spis treści: 0:01 Wstęp 1:23 Wyniki testu akumulatora AMEGA PREMIUM M5 65Ah 6:09 Ceny i ważenie najtańszych kabli z...

mrAkumulator
z
youtube.com
dodany: 29.11.2020, 16:55:12
  • 153
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    szczecin
booolooo
booolooo 30.11.2020, 10:05:49
  • 0
@deniskaufmann: Potwierdzam, do benzyny 2.0 6mm2 na 3m długości wystarcza w zupełności.

Awaryjnie, od biedy raz użyłem trzech żył 1.5mm2 skręconych ze sobą jako 1 żyła. Bez żabek, ale i bez problemu odpalił xD

598

"Operacja Bieszczady" - transport 200 ton kruszywa do remontu szlaków

"Operacja Bieszczady" - transport 200 ton kruszywa do remontu szlaków

jakby się ktoś zastanawiał czemu szlaki zamknięte :)

michaszekpetarda
z
youtube.com
dodany: 12.11.2020, 09:57:45
  • 133
  • #
    polska
  • #
    bieszczady
  • #
    gory
  • #
    ciekawostki
  • #
    drony
  • #
    turystyka
booolooo
booolooo 12.11.2020, 13:23:00
  • 1
Schodki tańsze?
Ok, ale to są najbardziej popularne szlaki. W Tatrach jak tak robią to nikt ni płace.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1638

10-lecie Klocucha. Dokładnie 10 lat temu na jego kanał trafił pierwszy filmik.

10-lecie Klocucha. Dokładnie 10 lat temu na jego kanał trafił pierwszy filmik.

Jedna z najbardziej tajemniczych postaci na polskim YouTube. Jego recenzje gier i kabarety śledzą setki tysięcy internautów. YouTuber został zgłoszony jako kandydat do zdobycia Paszportu „Polityki”, a Taco Hemingway nominował go do udziału w #ho16challenge2. Kim jest autor i jaki jest jego fenomen?

konto usunięte
z
noizz.pl
dodany: 12.11.2020, 09:49:17
  • 231
  • #
    polska
  • #
    klocuch
  • #
    klocuch12
  • #
    heheszki
  • #
    youtube
  • #
    gry
booolooo
booolooo 12.11.2020, 11:18:15
  • -15
Spoko na rok, może dwa. Po dziesięciu latach żenada.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

797

Stop Cham Warszawa #12

Stop Cham Warszawa #12

Więcej samochodów!

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 11.11.2020, 17:49:31
  • 177
  • #
    polska
  • #
    kultura
  • #
    kierowcy
  • #
    samochody
  • #
    polskiedrogi
booolooo
booolooo 11.11.2020, 19:54:23
  • 73
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

booolooo
booolooo 11.11.2020, 21:28:06
  • 5
@tuomveri: J---ć mnie ból d--y. Stać mnie na leasing 200+ Ale po co? Po co aby dziadować na reszcie?

Ot, na parkingach bogaci mają manie wyższości. A są j------i mentalnymi biedakami. J---ć mandatami, prądem.

353

Tunele drogowe w Polsce

Tunele drogowe w Polsce

W odcinku tym istniejące tunele drogowe w Polsce o długości powyżej 100m. W kolejnym odcinku budowane i projektowane tunele które w najbliższych latach pojawią się w Polsce.

ptakdodo
z
youtube.com
dodany: 11.11.2020, 18:20:08
  • 58
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
booolooo
booolooo 11.11.2020, 20:36:45
  • -12
Donele w Polsce to jedno wielkie xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

booolooo
booolooo 09.11.2020, 23:00:39
  • 7
#pizza #gotujzwykopem
no niech będzie...
booolooo - #pizza #gotujzwykopem
no niech będzie...

źródło: comment_1604962837aI09HEQi7eoXuNFV6MaDgK.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zamaloczasunalogin
Zamaloczasunalogin
Zamaloczasunalogin
09.11.2020, 23:02:21
  • 1
@booolooo: jeszcze dżalapinio bym d-----ł
  • Odpowiedz
booolooo
booolooo
Autor
09.11.2020, 23:09:33
  • 1
@ntoskrnl: Ocipiałeś? Kabanos.
  • Odpowiedz

1800

TVP Wiadomości Targi dzieci dle Gejów 2020 11 09 19 45 06

TVP Wiadomości Targi dzieci dle Gejów 2020 11 09 19 45 06

Wracamy ponownie do straszenia gejami. Jak w latach 30tych, tylko w kolorze. No i inna grupa. Wróg musi być!

plomky
z
youtube.com
dodany: 09.11.2020, 18:58:09
  • 367
  • #
    tvpis
  • #
    lgbt
booolooo
booolooo 09.11.2020, 21:36:36
  • 2
Dzień dobry.
Przecież to dla białego człowieka jest ośmieszające, drwiące, nie do zaakceptowania.

A gdzie umowa, gdzie zapisy umowy,, gdzie ludzkość?!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1575

Mieć taki tor za dzieciaka...

Mieć taki tor za dzieciaka...

Albo za dorosłego ¯\_(ツ)_/¯

konto usunięte
z
streamable.com
dodany: 07.11.2020, 13:54:20
  • 79
  • #
    swiat
  • #
    niebieskiepaski
booolooo
booolooo 07.11.2020, 15:26:35
  • -2
Budowlaniec, niebieska S z logo Skanska xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1042

Dajcie znać jak wyglądało u Was zachorowanie na COVID?

Dajcie znać jak wyglądało u Was zachorowanie na COVID?

Mirki, mamy już w kraju prawie pół miliona ludzi którzy oficjalnie zachorowali na COVID. Pewnie sporo tych z Was ma za sobą tą chorobę. Napiszcie w komentarzach jak u Was wyglądał przebieg, czy objawy były nie do zniesienia, czy raczej nie do zauważenia?

teddybear69
z
wykop.pl
dodany: 04.11.2020, 19:15:47
  • 1140
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
  • #
    covid
  • #
    zdrowie
booolooo
booolooo 04.11.2020, 21:35:04
  • 0
Na początek lekki kaszel.
Po 3 dniach rano nie czułem najbardziej intensywnych perfum, a i smak wskazywał, że czas na próbę zgniłego śledzia był najlepszy. Razem z utratą węchu i smaku poszło zmęczenie. W dwa dni przespałem z 30h, a resztę przeleżałem.
Po tych dwóch dniach smak i węch zaczął wracać, ale zmęczenie jest po 7 dniach. Kaszel, dzień 10 i się utrzymuje.

Zobaczymy jak za 3 miesiące, czy dam radę przebiec
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

booolooo
booolooo 04.11.2020, 21:59:34
  • 1
@wesolymaruda siedzenie na dupie, witamina C, polopiryne complex na wieczór i noc, syrop z sosny.
Po 5 dniach włączyłem domowe wino i dorazny drink z w----y xD
Po 9 dniach kwarantanny psycha zaczyna siadać, a jeszcze 12 dni przede mną (mimo, że już w piątek domownik będzie zdrowy, to ja jako, że nie miałem testu, a objawy te same to +10dni).

Cieszę się, że przebieg mam sredni/lekki i nawet jak siadzie
booolooo
booolooo 03.11.2020, 13:09:30
  • 0
Wystarczy tylko w dzień uzyskania pozytywnego wyniku covid zmienić miejsce zamieszkania (z obecnego miejsca zameldowania) i już policja nie ogarnia co się dzieje. Przez 7 dni żadnej kontroli xD A 4 kontrole pod złym adresem.
#koronawirus
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pionierx
pionierx
pionierx
03.11.2020, 13:40:25
  • 0
@booolooo: to oni jeszcze w ogóle to sprawdzaja?
  • Odpowiedz
farbenka
farbenka
03.11.2020, 13:55:42
  • 0
@booolooo: też masz covida?
  • Odpowiedz
booolooo
booolooo 27.10.2020, 09:10:41
  • 3
Z samego ran dzwoniłem się umówić do lekarza na teleporadę. Najbliższy termin to czwartek xD
Ewentualny test byłby w piątek, wynik i decyzja w poniedziałek.

XD
#koronawirus
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

booolooo
booolooo
Autor
27.10.2020, 09:30:33
  • 0
@Franzowaty: No już lecę kupić i sobie zrobię na własną rękę xD Już i tak dentysta czy ortopeda tylko prywatnie.

@a4z4a4: xDDD A że w większości ludzie są po prostu głupi, to łażą i zarażają do czasu otrzymania wyniku.
  • Odpowiedz
shaelix92
shaelix92
27.10.2020, 09:49:27
  • 0
@Franzowaty: ale ja w ramach nfz xD
  • Odpowiedz
booolooo
booolooo 22.10.2020, 16:05:58
  • 5
Cały dzień siedzi w kącie na kanapie, nie je, nie śpi, nawet na spacer nie chce.
Co to może być?
#psy #kiciochpyta

booolooo - Cały dzień siedzi w kącie na kanapie, nie je, nie śpi, nawet na spacer nie...

źródło: comment_1603382670ckDWhIsP5aoCVjNnM33SuS.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

B.....u
B.....u
konto usunięte 22.10.2020, 16:24:23
  • 5
@xandra: nie do wetwrynarza tylko to jest poduszka w ksztalcie psa z aliexpress... (-‸ლ)
  • Odpowiedz
B.....u
B.....u
konto usunięte 22.10.2020, 16:28:48
  • 2
@xandra:
https://www.reddit.com/r/uncannyvalley/comments/8hdr25/this_dog_pillow_is_cute/
  • Odpowiedz

378

Klettersteig w Austrii.

Klettersteig w Austrii.

Via ferrata (z włoskiego: żelazna droga) – szlak turystyczny o charakterze wspinaczkowym, wyposażony dla celów autoasekuracji w linę stalową. W języku polskim czasami określana jako żelazna perć.

JoeShmoe
z
streamable.com
dodany: 20.10.2020, 17:37:14
  • 46
  • #
    swiat
  • #
    austria
  • #
    ciekawostki
  • #
    sport
  • #
    rozrywka
booolooo
booolooo 22.10.2020, 05:30:01
  • 0
W Alpach Julijskich schodziłem ferratą wg przewodnika C/D (Pod cez Plemenice), ale to ma się nijak do tego co tutaj widać, chyba, że to przez to, że zdjęcia zawsze wywołują u mnie większe wrażenie niż na żywo.

Kilka godzin pełnych strachu, wspomnienia byłyby na całe życie (。◕‿‿◕。)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3480

Morawiecki i nowe obostrzenia! Siłownie i baseny zamknięte. Restauracje do 21

Pokaż treści 18+

Morawiecki i nowe obostrzenia! Siłownie i baseny zamknięte. Restauracje do 21

Strefa żółta: bary i restauracje otwarte w godzianch 6-21, max. 25 osób na weselu, zakaz tańca, zgromadzenia max. 25 osób, zamknięte baseny i aquaparki. Strefa czerwona: nauczanie zdalne w szkołach i na uniwerystetach

Radek41
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 15.10.2020, 15:34:41
  • 711
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
  • #
    basen
  • #
    plywanie
  • #
    bekazpisu
  • #
    mirkokoksy
booolooo
booolooo 15.10.2020, 16:56:11
  • -2
@SarahC: Przyjaciej mi wysłał info, że za dwa dni na wesele naszego przyjaciela i przyjaciółki nie idziemy.

Najlepszy wkręt w historii, myślałem, że to aszdziennik xD

O Boże, o k---a ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Rząd sprezentował najlepszy prezent weselny w życiu.
  • <
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 25
  • Strona 18 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.11.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 19.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.01.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.05.2026

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 22.07.2018

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking