Obowiązkowe szczepienia w Wałbrzychu. Szełemej: Nie sądziliśmy, że ta...

„To sygnał alarmowy, wskazujący, że mamy poważny problem w kraju z gotowością do szczepienia” – mówił w Popołudniowej rozmowie w RMF FM prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej, komentując uchwałę o obowiązkowych szczepieniach przeciw Covid-19 przyjętą przed tamtejszą radę miasta.
z- 227
- #
- #
- #
- #
- #
- #

![Jednego Debila mniej [PoliceActivity]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_1617494537FWOMoj3zWbOS94zmNavWgW,w220h142.jpg)
















