@derton778: Wypracować to jedno, utrzymać to wyczyn. Mój facet ze szczypiora do nieco większej niż na zdjęciu sylwetki ok 4lat, od ponad 20 regularnie siłka i to dzięki systematyczności to utrzymuje. Wytrwałości!
1. wchodzisz na stronę główną wikipedii 2. klikasz "losuj artykuł" - to nazwa twojej kapeli 3. klikasz "losuj artykuł" drugi raz - to tytuł twojej pierwszej płyty 4. wynik piszesz w komentarzu
@Voilaszek: Powodzenia! U mnie już trzeci miesiąc leci i to naprawdę nic trudnego (ʘ‿ʘ) wcześniej trzy razy rzucałam z tabletkami i nic nie pomagało, a tylko chodziłam wkurzona i chciało się palić, szczególnie na imprezach. Teraz niczego mi nie brakuje i mega się cieszę, że nie palę. Po książce solidnie układa się w głowie, jak głupi jest to nałóg. Polecam spróbować, a jak nie pomaga to
@DonTommasino: Miałam identyczne podejście, ale zaczęłam chodzić na Comedy LAB w Krakowie i zmieniłam zdanie. Jest kilku naprawdę dobrych standuperów w tej grupie: Zbychu Grabowski, Damian Skóra, Tomek Machnicki, Łukasz Raszka i kilku innych. Niektórzy mają coś tam na yt wrzucone. Polecam szczególnie Skórę. Zgadzam się też z którymś z komentarzy powyżej, że kobiety się totalnie do tego nie nadają. Są wręcz niesmaczne, żenada nie do rozchodzenia
Jaki procent zarobków miesięcznych każdy facet powinien przelewać swojej partnerce?
Zakładając, że są oni po ślubie, a jego pieniądze = jej pieniądze oraz to, że on zarabia od niej 2x więcej a wydaje tyle co ona, choć mógłby więcej, a rodzice ich nie wspomagają oraz to, że nie mają dzieci.
@jmuhha: Mój niebieski udostępnił mi w 100% dostęp do swojego konta (。◕‿‿◕。) warto dodać, że nie jesteśmy jeszcze po ślubie i że nie wzięłam stamtąd ani złotówki. Szczęśliwi ludzie nie liczą hajsu i, tak jak mówi mój wybranek, wszystko jest wspólne ¯_(ツ)_/¯
@Lune: Biorąc pod uwagę fakt, że zarabiam jakieś 10x mniej to raczej tylko by miał bekę xD ale często wciskam mu swoją kartę jak jedzie na zakupy. Poza tym ja opłacam mieszkanie.
Zagrajmy w taką grę "nigdy...", chodzi o to, że jak jedna osoba mówi, że czegoś nie zrobiła a ty to zrobiłeś to plusujesz komentarz. Zróbmy taką fajną nitkę. Ja zacznę:
Wczoraj dzwoni do mnie #rozowypasek i mówi, że próbowali ją oszukać.
Wyglądało to mniej więcej tak:
Dzwoni do niej telefon, na telefonie wyświetla się numer podobny do numeru z infolinii banku XYZ, (nie wiem jak to dokładnie działa ale na androidzie czasami jak dzwoni jakiś numer to jest podpisany, jak by był w zapisany w kontaktach a faktycznie nie jest), dzwoniący pan podaje się za pracownika banku XYZ i zadaje dwa
@zincast: Miałam podobną akcję. Najpierw zadzwonił typ z serwisu bankowo.net czy jakoś tak, potwierdzić czy chciałam podjąć pożyczkę na 20tys. Zaprzeczyłam no i ten z przesadną obawą, że prawdopodobnie doszło do wycieku danych, żebym powiedziała w jakim banku mam konto, że poinformuje bank i policję. Ja lekko zdenerwowana, bo nie ogarnęłam w tamtym momencie, że to może być fejk podałam nazwę banku. Po chwili dzwoni babka, uwaga, jakaś Ukrainka i
W Auchan podchodzi do mnie ochroniarz i pyta gdzie maska. Odpowiadam niech się pan już nie wygłupia wirus w odwrocie. A ten poszedł po kolegów i przy kasie nie pozwolili mi zapłacić to zostawiłem całym koszyk mięsa. A ci do mnie, że muszę to odnieść to powiedziałem, że nie mam maski xDDD
Do mycia twarzy tołpa, żel normalizujący lub vianek normalizujący. Co do kremów to też linia normalizujaca od vianka. Poza tym raz/ dwa razy w tygodniu jakaś maseczka z różowej glinki. Od lat nie mam już problemów z cerą z tym zestawem ;)
Cała pościel pozaciągana(╯︵╰,)
#koty #kot
źródło: comment_1664099285arbaP5IZj1NjID4yffFSJy.gif
Pobierz