Wpis z mikrobloga

Łudzicie się jeszcze ze coś w życiu fajnego osiągniecie czy już pogodziliscie się z szarą rzeczywistością? Piszcie ile macie lat.

28 lat - wciąż się okłamuję, że czeka mnie coś niesamowitego.

#pytanie
  • 301
  • Odpowiedz
@Lune: 21 i nie mam wątpliwości bo #!$%@? wszystko co jest na mojej drodze i nie dbam o konsekwencje, pogodziłem się z faktem że normalnego życia miec nie będę ale przezyje coś ciekawego
  • Odpowiedz
@Lune: mam 23 lata i jedyne co mnie fajnego w życiu spotkało to moich 4 przyjaciół których znam już 10 lat i złośliwy nowotwór w wieku 20 lat ale wyzdrowiałem wiec nie jest źle ogólnie czekam na całkowite wyzdrowienie i zobaczę jak dalej życie się potoczy
  • Odpowiedz
@Lune: 29, nawet nie wiem kiedy zleciało ostatnie 7... A wiem, w januszexie i większość z tych 7 w związku. Nic nie osiągnąłem, nic nie ułożyło się tak jakbym sobie tego życzył, a mimo wszystko ludzie się że kiedyś coś się jeszcze odmieni.
  • Odpowiedz
@Lune 26 lat, mam bardzo dobrze płatną pracę. Dziewczyna to samo. Mega kręcimy się finansowo. Rozpościeramy skrzydła od paru lat. Planujemy firmę w następnym roku. Jest generalnie bardzo dobrze, fizycznie troszeczkę gorzej, ale pniemy się. :D
  • Odpowiedz