Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko124
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Tacho_

Tacho_

Dołączył 8 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1719
  • Znaleziska 193
  • Mikroblog 1526
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 28
Tacho_
Tacho_ 22.06.2026, 13:43:35
  • 0
Czyli co, jak w 30-letnim samochodzie mam radio, to muszę płacić 9,50 zł miesięcznie, bo inaczej Sztum?

#polska
Tacho_ - Czyli co, jak w 30-letnim samochodzie mam radio, to muszę płacić 9,50 zł mie...

źródło: abonament

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tacho_
Tacho_
Autor
23.06.2026, 05:08:47 via Wykop
  • 0
@Stallion45: Jako osoba prywatna wiadomo, ale jak zaczynają takie coś do firm wysyłać. Mają wtedy łatwiejszy system kontroli i kar. Czy nadal to olać?
  • Odpowiedz

614

Dawać, czy nie dawać? Napiwek dzieli, ale zbyt niska kwota to obelga

Dawać, czy nie dawać? Napiwek dzieli, ale zbyt niska kwota to obelga

Tresowania społeczeństwa ciąg dalszy. Czas skończyć z tym bzdurnym zwyczajem. Brak podatków, szantaż moralny, przerzucanie kosztów. Tym właśnie są napiwki

MalyKrzys
z
businessinsider.com.pl
dodany: 15.06.2026, 08:21:37
  • 393
  • #
    gastronomia
  • #
    napiwki
  • #
    polska
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    jedzenie71
Tacho_
Tacho_ 15.06.2026, 13:12:28 via Wykop
  • 3
Najlepiej pod względem kulturowym i technologicznym mają to rozwiązane Chińczycy. W 99% restauracji zamówienie składa się przez aplikację. Jeśli nie masz ochoty z nikim rozmawiać, po prostu zamawiasz i płacisz przez telefon, a obsługa przynosi jedzenie do stolika. Jeśli chcesz porozmawiać, oczywiście możesz, ale nie ma tam zwyczaju zostawiania napiwków. Co więcej, nie tylko nie są one oczekiwane - często wręcz nie zostaną przyjęte. A jeśli bardzo się uprzesz, obsługa zamiast napiwku
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Tacho_
Tacho_ 10.06.2026, 10:52:09
  • 4
Nieuchwytny PAMPERS KOZIOŁEK GRANT i skromny Rudzielec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #humorobrazkowy #policja #kryminalne
Tacho_ - Nieuchwytny PAMPERS KOZIOŁEK GRANT i skromny Rudzielec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszk...

źródło: poszukiwani

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaklad_Gospodarki_Odpadami
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
10.06.2026, 10:54:26 via Wykop
  • 5
@Tacho_: ciekawe czy znają miętusa
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
04.06.2026, 10:46:15
  • 43
Chciałem Wam pokazać jak finansowo wyglądało przygotowanie do wyjazdu do Azji.

W załączeniu screen z moich wydatków przed wyjazdem.

Poniżej wszystko wyjaśnię.
Elektronika:
lubie-sernik - Chciałem Wam pokazać jak finansowo wyglądało przygotowanie do wyjazdu ...

źródło: 1000057186

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tacho_
Tacho_ 04.06.2026, 12:48:41 via iOS
  • 1
@lubie-sernik: zdecydowanie za mało na leki. A pocket to trzeba było kupic na miejscu 600 zł taniej.
  • Odpowiedz
JajkaNieMajaBialek
JajkaNieMajaBialek
JajkaNieMajaBialek
02.06.2026, 15:46:34
  • 8
#panzlombardu #prawdziwylombard #primemma
JajkaNieMajaBialek - #panzlombardu #prawdziwylombard #primemma

źródło: obraz_2026-06-02_174614996

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tacho_
Tacho_ 02.06.2026, 16:22:16 via Wykop
  • 0
@JanZolc: był jakiś shot jak gadali, że po pare miesięcy zębów nie myją.
  • Odpowiedz
Tacho_
Tacho_ 03.06.2026, 05:55:00 via Wykop
  • 0
@GenetycznyDominatornik: pewnie budzą się raz na kilka miesięcy z misją "trzeba się ogarnąć" i myją. A już po południu wlatuje procentowy soczek i wracają do ustawień fabrycznych.
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
02.06.2026, 04:29:15
  • 1256
W całym tym społeczeństwie już chyba nie chodzi o przekraczanie prędkości, palenie na balkonach czy trzymanie szczekających psów w mieszkaniach. Tylko bezczelność ludzi. Liczy się tylko ja i mój czubek nosa.

A BO SAMOCHODY SĄ NOWSZE I BEZPIECZNIEJSZE
No ale jak jeb**iesz człowieka to ten nowszy nie jest. Poza tym większa prędkość to większy hałas i spalanie

MÓJ BALKON I BĘDĘ NA NIM ROBIŁ CO BĘDĘ CHCIAŁ
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tacho_
Tacho_ 02.06.2026, 06:37:10 via Wykop
  • 22
@Qurvinox: to samo jest z rzeczami na klatce. Każdy myśli że to ich darmowy składzik - rowery, wózki, kartony, hulajnogi. Z------a cała klatka jakimś syfem i on nie widzi problemu.

Jest też sytuacja na chodnikach. Idzie sobie matka a obok jedzie dzieciak na rowerku. Kiedyś byloby zatrzymanie i przepuszczenie osoby z naprzeciwka, ale teraz ten chodnik jest ich, a ty możesz co najwyżej trawnikiem czy ulicą przemknąć.

Nie będę już
  • Odpowiedz
Tacho_
Tacho_ 27.05.2026, 09:21:29
  • 0
Pytanie od kompletnego laika samochodowego.

Zabieram się wymianę opon. Obecnie posiadam wysłużone:
Debica, Presto UHP 2, 215/45 R17 91Y XL osłona felgi (MFS) R-340650
Debica, Presto UHP 2, 215/50 R17 95W XL osłona felgi (MFS) R-340651

teraz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tacho_
Tacho_
Autor
27.05.2026, 11:19:41 via Wykop
  • 1
Uff dobrze, że spytałem kogoś kto się zna.

Ok to odpuszczam te Michelin'y. Kormoran nie ma mojego rozmiaru. Myślę, że uderzę w Goodyear Vector 4Seasons Gen-3.
  • Odpowiedz
Tacho_
Tacho_
Autor
29.05.2026, 08:40:53 via Wykop
  • 0
@caru: bardzo mnie to cieszy, wlasnie te zamówiłem i dzisiaj przychodzą. Licze, że mi też się tak sprawdzą.
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
26.05.2026, 05:01:06
  • 1206
Wiem, że śmianie się z czyichś nazwisk to poziom pierwszej klasy podstawówki, ale to silniejsze ode mnie w tym przypadku ( ͡º ͜ʖ͡º)
We Wrocku przyjmuje laryngolog Anton Konowałow, który w dodatku na Znanym Lekarzu ma jakieś negatywne opinie xD
#lekarz100k #konowalposting #heheszki #wroclaw
Lolenson1888 - Wiem, że śmianie się z czyichś nazwisk to poziom pierwszej klasy podst...

źródło: E3D1D4B6-7D8C-4A24-9262-2E25F204C635

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tacho_
Tacho_ 26.05.2026, 14:51:16 via Wykop
  • 5
Ciekawe jak Pana Jana wołali koledzy na podwórku .... mam nadzieje, że po imieniu :)
Tacho_ - Ciekawe jak Pana Jana wołali koledzy na podwórku .... mam nadzieje, że po im...

źródło: Jan Tomasz Mencwel

Pobierz
  • Odpowiedz
Tacho_
Tacho_ 24.05.2026, 09:01:57
  • 7
Zasadowy kubkarz policzył już swoje 10 sprzedanych PPV, czy jeszcze odsypia tą mega gale?

#primemma
Tacho_ - Zasadowy kubkarz policzył już swoje 10 sprzedanych PPV, czy jeszcze odsypia ...

źródło: wpguywxiq1pbfksk8eqvk5f8r4hefgp7

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GenetycznyDominatornik
GenetycznyDominatornik
24.05.2026, 09:11:32 via Wykop
  • 2
@Tacho_: jaką gałę? przecież to ten śmieszny ziomek z Ninja Warrior
  • Odpowiedz
pekatoribus
pekatoribus
24.05.2026, 11:52:20 via Wykop
  • 1
z tym opuznieniem dzwieku z kturym sie mierzyli to on pewnie jeszcze komentuje
  • Odpowiedz
bartosz-bialy
bartosz-bialy
23.05.2026, 21:21:32
  • 3
#kiszak

Rings of Pała: wrzucmy cool zdjecie z Sauronem
Memaj:
bartosz-bialy - #kiszak 

Rings of Pała: wrzucmy cool zdjecie z Sauronem
Memaj:

źródło: 1000004507

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tacho_
Tacho_ 24.05.2026, 08:03:28 via Wykop
  • 1
@bartosz-bialy:

cool zdjecie


xD
  • Odpowiedz

494

Chiny zbudowały potwora AI bez NVIDII. Superkomputer Huawei osiągnął 1,54 eksafl

Chiny zbudowały potwora AI bez NVIDII. Superkomputer Huawei osiągnął 1,54 eksafl

W Shenzhen uruchomiono właśnie superkomputer, który pokazuje, że Pekin znalazł własną drogę do rozwoju AI.

giorgioborgio
z
ithardware.pl
dodany: 18.05.2026, 22:11:54
  • 162
  • #
    chiny
  • #
    nvidia
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    technologia
Tacho_
Tacho_ 19.05.2026, 12:44:59 via Wykop
  • -3
W Shenzhen uruchomiono właśnie superkomputer, który pokazuje, że Pekin znalazł własną drogę do rozwoju AI.


Co to jest za idiotyczny opis i cały artykuł. Co ma Shenzhen do Pekinu? To jakby napisać w Gdańsku uruchomiono komputer ... Kraków znalazł własną drogę do rozwoju AI.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Tabasco666
Tabasco666
12.05.2026, 10:04:48
  • 26
Tak szczerze, to jaki jest sens tego rewanżu? Mączny brzuszek znowu się położy po pierwszym ciosie. Pierwsza walka pokazała, że między nimi jest przepaść. #primemma
Tabasco666 - Tak szczerze, to jaki jest sens tego rewanżu? Mączny brzuszek znowu się ...

źródło: 34210

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tacho_
Tacho_ 12.05.2026, 10:17:51 via Wykop
  • 51
@Tabasco666: W tym przypadku same konferencje oddają. Szkoda tylko, że bez Kaniowskiego za sterami, ale jest nadzieja, że Kasia Klimat Kartel dowiezie dymy.
Tacho_ - @Tabasco666: W tym przypadku same konferencje oddają. Szkoda tylko, że bez K...

źródło: 96f84b3d438fb48fce3665a952becf6c23ab46d18f46c12a87ad950b12e05822

Pobierz
  • Odpowiedz

2399

Matka Kornelii Wieczorek: moją córkę wciągnięto w polityczną grę

Matka Kornelii Wieczorek: moją córkę wciągnięto w polityczną grę

Nikt nas nie pytał co jest kłamstwem a co prawdą A to przypadkiem nie córka mówiła że robiła eksperymenty na myszach? (Czemu później instytut zaprzeczył) To łaskawie mieli ją spytać czy akurat teraz nie kłamie? :D

Ryzcel
z
forbes.pl
dodany: 06.05.2026, 11:36:02
  • 295
  • #
    p0lka
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
Tacho_
Tacho_ 06.05.2026, 15:28:36 via Wykop
  • 8
Zamiast czekać na reakcje mediów trzeba było z córką nagrać odpowiedź i samemu odeprzeć wszystkie zarzuty. Przecież Kornelia tak chętnie prowadzi social media i wypowiada się publicznie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

331

Czesi skusili ich ogromnymi premiami. Teraz: Najgorsza decyzja mojego życia

Czesi skusili ich ogromnymi premiami. Teraz: Najgorsza decyzja mojego życia

Po zaledwie ośmiu miesiącach spółka RegioJet wycofała się z Polski. Maszyniści, kierownicy pociągów, stewardzi i zaopatrzeniowcy skuszeni dużymi zarobkami i wizją rozwoju przyszli do czeskiej spółki. Dziś wielu z nich zostało bez pracy i możliwości powrotu do poprzednich firm. Są zdesperowani.

sylwke3100
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 05.05.2026, 06:31:52
  • 136
  • #
    kolej
  • #
    czechy
  • #
    regiojet
  • #
    pociagi
Tacho_
Tacho_ 05.05.2026, 10:31:18 via Wykop
  • -3
Można mieć pretensje do polskich kolei, które na każdym kroku utrudniały Czechom działania tak, że ci woleli się wycofać, niż działać w tym patologicznym środowisku
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Tacho_
Tacho_ 05.05.2026, 11:53:52 via Wykop
  • -3
@Mokebe_Testo:

„Zabroniono nam wynajęcia torów w hali. RegioJet był zmuszony naprawiać wagony na zewnątrz, w śniegu, a poważniejsze naprawy wykonywać w Czechach” – napisała firma.

RegioJet wskazał też na problemy z konkurencyjnością na polskim rynku. Według firmy, PKP Intercity miało obniżyć ceny biletów nawet o 70 proc. po wejściu do Polski czeskiego przewoźnika w grudniu ubiegłego roku.


Dodatkowo, firma miała spotkać się z utrudnieniami przy sprzedaży biletów. Na dworcach zaprzestano

429

Obowiązkowe testy bezpieczeństwa powerbanków w Chinach

Obowiązkowe testy bezpieczeństwa powerbanków w Chinach

Chiny wprowadzają obowiązek testów powerbanków w fabrykach. Nowy standard bezpieczeństwa zakłada scenariusze awaryjne, a nie typowe procedury laboratoryjne. Muszą przetrwać przebicie stalową igłą, silne uderzenia oraz długotrwałe działanie wysokiej temperatury. Wyeliminuje to tanie konstrukcje...

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 07.04.2026, 12:26:37
  • 73
  • #
    technologia
  • #
    chiny
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    powerbank
Tacho_
Tacho_ 08.04.2026, 10:14:53 via Wykop
  • 10
Chiny mają już nowy certyfikat bezpieczeństwa CCC. Jak Powerbank nie ma takie oznaczenia to nie przejdzie kontroli na lotnisku.
  • 13
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Tacho_
Tacho_ 08.04.2026, 11:20:42 via Wykop
  • 0
@sigma: leciałem w tym roku w marcu to na wylocie sprawdzali mi powerbank czy ma to oznaczenie. Może nadgorliwiec, a może nowy standard.
Tacho_
Tacho_ 23.04.2026, 07:49:12 via Wykop
  • 0
@sigma: Wow zajebista robota. Za rok znowu się wybieram do Chin i już szperałem po sklepach, czy da rade gdzieś kupić CCC. Dzięki za pociągniecie tematu i rozwianie wątpliwości.

377

Turyści odwracają się od USA, Chiny wyrastają na nową potęgę

Turyści odwracają się od USA, Chiny wyrastają na nową potęgę

Stany Zjednoczone były jedynym krajem z 184 przeanalizowanych, gdzie spadły wydatki zagranicznych turystów, a liczba odwiedzających zmalała o 5,5%. Podczas gdy Ameryka traci, Chiny dynamicznie rosną. Jeśli trend się utrzyma, to w ciągu 3-4 lat dogonią Stany.

matixrr
z
fly4free.pl
dodany: 16.04.2026, 18:52:09
  • 177
  • #
    usa
  • #
    ameryka
  • #
    chiny
  • #
    podroze
  • #
    wakacje
  • #
    turystyka
Tacho_
Tacho_ 17.04.2026, 21:46:14 via Wykop
  • 1
@yahoomlody: zawsze śmieszy jak wypowie się "oświecony", co jedyną opinie ma z propagandowych przekazów xD
Tacho_
Tacho_ 17.04.2026, 21:47:23 via Wykop
  • 2
@AnanasowyOcelot: Chiny to zjadają turystycznie USA na każdym możliwym poziomie.
Tacho_
Tacho_ 17.04.2026, 21:50:18 via Wykop
  • 0
@kwanty: co to ma do turystyki? nic. Po prostu trzeba rzucić 2 newsami z tytułu, nie wiem ale się wypowiem. Klasyczek s--------a.
taktoperz
taktoperz
16.04.2026, 08:19:41
  • 34
Juras: Fight Mode będzie bez patologii*

*nie dotyczy zarządu

#primemma #fighmode #mma
taktoperz - Juras: Fight Mode będzie bez patologii*

*nie dotyczy zarządu

#primemma ...

źródło: image

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tacho_
Tacho_ 16.04.2026, 08:48:41 via Wykop
  • 2
@spiewana-pilka-nozna: i prawidłowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

585

"Za pracę na kasie samoobsługowej nikt nam nie płaci"

"Za pracę na kasie samoobsługowej nikt nam nie płaci"

"Jesteśmy tak zaradni, tak samowystarczalni, tak ogarnięci i tak wielozadaniowi, że z tego rozpędu świadczymy nieodpłatną pracę na kasach samoobsługowych na rzecz sklepów. Zrobimy zakupy, wydamy pieniądze i jeszcze sami się obsłużymy".

WroTaMar
z
kobieta.gazeta.pl
dodany: 12.04.2026, 14:13:20
  • 426
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    zakupy
  • #
    ekonomia
  • #
    biedronka
  • #
    lidl
Tacho_
Tacho_ 13.04.2026, 07:58:42 via Wykop
  • -2
Na wykopie od pewnego czasu rozwija się anty tech trend. Nie płać za Spotify lepiej wrócić do posiadania i kupowania płyt CD. Dane w chmurze - niebezpieczeństwo, lepiej wróć do pendrive'ów. Płatność aplikacją - zło, tylko gotówka w skarpecie.

Zaraz będzie, że telefony to też zło, bo gdy były listy, człowiek żył spokojnie i nikt mu d--y nie zawracał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Polnischefuhrer
Polnischefuhrer
11.04.2026, 15:41:51
  • 6
Oni faktycznie nie są świadomi, że to co nagrywają to g---o?

#przegryw #s----------e #famemma #gimper #polskiyoutube
Polnischefuhrer - Oni faktycznie nie są świadomi, że to co nagrywają to g---o? 

#prz...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tacho_
Tacho_ 11.04.2026, 16:20:33 via Wykop
  • 3
@Polnischefuhrer: oni wiedzą, że dokładnie taki chłam najlepiej sprzedaje się na obecnych kidosach. Nawet jakby chcieli zrobić coś ambitniejszego to takie g---o daje większą kasę.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 07.09.2023

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 30.04.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking