
Jesienią pierwszy węgiel popłynie z Gliwic Odrą do Opola i Wrocławia

Do końca tego roku, kosztem około 50 milionów złotych, przywrócona zostanie żeglowność Kanału Gliwickiego. Jesienią pierwsze barki z węglem popłyną Odrą z Górnego Śląska do Opola i Wrocławia – zadeklarował minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk.
z- 7
- #
- #
- #
- #
- #
















