Używany sporadycznie, wyłącznie w warunkach domowych i wytarła się obudowa od lewej dłoni picrel xD
Nie umiem ując tego na zdjęciu, ale w świetle domowym jest to bardzo mocno widoczne, normalnie jak wytarte.
Zrobiłem zgłoszenie gwarancyjne, ponieważ to dla mnie ważny estetyczny ubytek w rocznym laptopie.
Odpisali:
Drogi Kliencie,













Wygląda na zupełną nówkę, nie używaną dłużej niż ja żyję xD
#majsterkowanie #diy
źródło: 1000001800
PobierzJak nie byłeś na to przygotowany i na luzie sobie trzymałeś wiertarkę to nie było czasu złapać mocniej, potem mogłeś łapać już tylko telefon i dzwonić pod 999