Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SloncePeruu
SloncePeruu

SloncePeruu

Dołączył 2 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 880
  • Znaleziska 53
  • Mikroblog 827
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 10
  • Dodane (23)
  • Komentowane (94)
  • Plusowane (710)
Malpigaj
Malpigaj
21.05.2026, 16:55:38
  • 41
Postępowanie w sprawie alimentów nie toczy się przeciwko tobie, tylko dla ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sebcel #madroscisebcela #frajerzyzmlm #przemyslenia #rozwojosobistyznormikami
Malpigaj - Postępowanie w sprawie alimentów nie toczy się przeciwko tobie, tylko dla ...

źródło: IMG_8531

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobiaszu
kobiaszu
21.05.2026, 10:36:09
  • 127
Ciekawostka - finałowa walka Butchera z Homelanderem była krótsza i mniej intensywna niż finałowa walka Wściekłego Węża z Romanem

#theboys #kapitanbomba #walaszek
kobiaszu - Ciekawostka - finałowa walka Butchera z Homelanderem była krótsza i mniej ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TomcioPalushek
TomcioPalushek
21.05.2026, 13:48:55 via Wykop
  • 17
@kobiaszu: "yyy, no, bardzo mi przykro, ale, hyh, muszę Pana zabić"
  • Odpowiedz
takowy_takowy
takowy_takowy
18.05.2026, 19:26:17
  • 18
#frajerzyzmlm o jaką stronę może chodzić?💙🩷🧡🖤 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
takowy_takowy - #frajerzyzmlm o jaką stronę może chodzić?💙🩷🧡🖤 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paramedix
paramedix
paramedix
18.05.2026, 20:02:36 via Wykop
  • 18
@takowy_takowy: to jakaś nowa #izadamczyk #izaadamczyk?
paramedix - @takowy_takowy: to jakaś nowa #izadamczyk #izaadamczyk?

źródło: oczekiwania

Pobierz
  • Odpowiedz
Podstarzaly_Mandalorianin
Podstarzaly_Mandalorianin
19.05.2026, 13:13:33 via Wykop
  • 3
@takowy_takowy: jeszcze parę razy trafi na tag i cóż... mission accomplished ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
g0blacK
g0blacK
19.05.2026, 18:51:42
  • 231
#mecz #pilkanozna #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera #heheszki
g0blacK - #mecz #pilkanozna #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera #heheszki

źródło: arrxvnvQ6MZLOS0iJa4a40Vb8yMNNH1F

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PaoloMascarpone
PaoloMascarpone
16.05.2026, 07:29:31
  • 137
16 maja imieniny Andrzeja i Fidola, tak się składa, że ja jestem Fidol. Andrzej mówi "Fidol daj spokój, jedno piwerko...", ja na to: "jedno piwerko to wstęp do trzech, trzy to wstęp do dziewięciu.

O 19 z-------m się.... O 20 już miałem dyszę tryskarki wetkniętą w dupe... Andrzej krztusząc się ze śmiechu pociągnął za wajchę.. Gorący plastik w jelitach sprawił, że wytrzeźwiałem. Reszty... nie pamiętam. i to wszystko za 1500 zł renty!??!
PaoloMascarpone - 16 maja imieniny Andrzeja i Fidola, tak się składa, że ja jestem Fi...

źródło: IMG_5444

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
16.05.2026, 08:25:25 via Wykop
  • 6
@PaoloMascarpone: tak było.
  • Odpowiedz
K-S-
K-S-
16.05.2026, 08:51:10 via Wykop
  • 10
@PaoloMascarpone: Ja tam lubię parówkową, dziś na śniadanie zjadłem i pięknie wchodzi z musztardą i keczupem.

Zresztą u nas to się mówi gruba parówka, to nawet brzmi tak bardziej, jak przy lądzie mówię to jeszcze dwie grube parówki to pani się zawsze uśmiecha. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
januszowybot
januszowybot
16.05.2026, 09:15:01
  • 7
Pamiętam ten dzień jak skur#ol tabliczkę mnożenia - słabo. 16 maja, imieniny Andrzeja i Fidola, tak się składa, że ja jestem Fidol. Andrzej mówi 'Fidol daj spokój, jedno piwerko...', ja na to: 'jedno piwerko to wstęp do trzech, trzy to wstęp do dziewięciu.'
O 19 zaj#!$łem się.... O 20 już miałem dyszę wtryskarki wetkniętą w dupe. Andrzej krztusząc się ze śmiechu pociągnął wajchę. Gorący plastik w jelitach sprawił, że wytrzeźwiałem. Reszty... nie
januszowybot - Pamiętam ten dzień jak skur#ol tabliczkę mnożenia - słabo. 16 maja, im...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DziobakPepe
DziobakPepe
17.05.2026, 15:01:11
  • 13
EWOLUCJA
#przypadkowymurzyn #mokebe #heheszki #woke
DziobakPepe - EWOLUCJA
#przypadkowymurzyn #mokebe #heheszki #woke

źródło: 20260511_005948

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cyganztorunia
cyganztorunia
cyganztorunia
17.05.2026, 15:04:25 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
borostwor
borostwor
borostwor
17.05.2026, 16:11:29 via Wykop
  • 0
@DziobakPepe: ten po prawej zbyt bystry nie jest. chyba że planuje L4, to w sumie.
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
14.05.2026, 09:57:24
  • 2123
Lekarze zrobią wszystko byle tylko lud się nie dowiedział ile władcy życia i śmierci zarabiają

#polska #praca #zdrowie #lekarz100k #szpital
Nighthuntero - Lekarze zrobią wszystko byle tylko lud się nie dowiedział ile władcy ż...

źródło: image

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nighthuntero
Nighthuntero
Autor
14.05.2026, 10:08:48 via Wykop
  • 1209
@Nighthuntero: doopsko cię piecze? Trzeba było się uczyć


@Wues_30: XDDDD
Nauka to chyba ostatnia rzecz jaka się składa na wynagrodzenie w tym zawodzie, a pierwsze to sztuczne limitowanie miejsc przez kastę.
A człowiek za młodu głupi był i dał się nabrać na te wszystkie skamlanie lekarzy, jak to ciężko mają i ledwie co do garnka mają włożyć XDD (jeszcze gorzej niż Janusz przedsiębiorca co roku dokładający do interesu
  • Odpowiedz
AckSyn
AckSyn
AckSyn
14.05.2026, 10:10:06 via Wykop
  • 1406
doopsko cię piecze? Trzeba było się uczyć


@Wues_30: Zapomnialem ze lekarz to jedyny zawod, ktory wymaga nauki. Reszta sie rodzi i cyk juz wszystko wie.
  • Odpowiedz
Drill90
Drill90
Drill90
11.05.2026, 07:16:11
  • 35
Poniedziałek i kasztan @BKZGlamrap pewnie leczy kaca jeszcze z niedzieli i nie obudzi się k---a.

Przekaz od #mentor dla wszystkich etatowców jak najbardziej tak. Zaplusuj wpis, aby wyrwać się z niewolniczego etatu ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#sebcel #poniedzialkowysebcel #p--------------------l #frajerzyzmlm #heheszki #uncles #uncleass #wulgaryzmy #pracbaza #praca #
Drill90 - Poniedziałek i kasztan @BKZGlamrap pewnie leczy kaca jeszcze z niedzieli i ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crazy88
crazy88
11.05.2026, 07:17:07 via Wykop
  • 13
@Drill90: ty k---a kasztanie xdd
  • Odpowiedz
ShineLow
ShineLow
11.05.2026, 07:34:24 via Android
  • 14
@Drill90: tym razem wyjątkowo brutalny o------l, prawdziwa mentalna rzeźnia i prawda prosto w oczy dla bambusa @BKZGlamrap
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
12.05.2026, 12:09:57
  • 48
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#humorobrazkowy #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera #heheszki
ZarodziecMalaryczny997 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#humorobrazkowy #ocieplaniewizerunkuadolfahitler...

źródło: comment_BcF5bjbLENMbnBTzguO3rAAvN46CQwm6

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alaskan_pipeline
alaskan_pipeline
12.05.2026, 18:23:30 via Wykop
  • 0
@ZarodziecMalaryczny997: zaprzyj się o Brzezinkę
  • Odpowiedz
sonko12
sonko12
sonko12
08.05.2026, 20:47:34
  • 13
#ufo doskonała
sonko12 - #ufo doskonała

źródło: IMG_9245

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Curtsy9561
Curtsy9561
08.05.2026, 22:04:26 via Wykop
  • 1
@sonko12: Najznakomitsza
  • Odpowiedz
dexterpol
dexterpol
dexterpol
08.05.2026, 09:07:21
  • 15
Postuje absolutne złoto sprzed lat. To był prawdziwy ultimate poziom naganiania na piramidę, nie to co teraz te tik-toki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=o60-q_jK96Y&list=RDo60-q_jK96Y&start_radio=1
#frajerzyzmlm #mlm #piramidafinansowa
dexterpol - Postuje absolutne złoto sprzed lat. To był prawdziwy ultimate poziom naga...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000
08.05.2026, 09:16:02 via Wykop
  • 5
@dexterpol: przez tych ludzi masa osób nie zainwestowała nigdy w crypto bo to śmierdziało na kilometr patrząc tylko na ich ryje...
  • Odpowiedz
diarrhoea
diarrhoea
08.05.2026, 09:58:50 via Wykop
  • 3
@dexterpol: NIby się człowiek brzydzi, ale oczu oderwać nie można
  • Odpowiedz
Nobody32
Nobody32
08.05.2026, 15:23:15
  • 5
#heheszki #kapitanbomba #pdk

Samo gęste poszło XD
Nobody32 - #heheszki #kapitanbomba #pdk 

Samo gęste poszło XD

źródło: IMG_0236

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asdfghjkl
asdfghjkl
08.05.2026, 15:34:16 via Wykop
  • 5
@Nobody32: aż się paski w pompie grzeją. Szambo trzeba regularnie opróżniać. Nieodpowiedzialni ludzie
  • Odpowiedz
murison
murison
murison
08.05.2026, 21:35:46 via Wykop
  • 2
@Nobody32: pa pa panie staaaaaaszku
Ta ta taam coś jest
  • Odpowiedz
JanPancerzII
JanPancerzII
05.05.2026, 09:35:44
  • 5
#kapitanbomba xD
JanPancerzII - #kapitanbomba xD

źródło: IMG_8095

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murmandamus
murmandamus
murmandamus
05.05.2026, 09:39:01 via iOS
  • 3
@JanPancerzII: a mozna przerobic na pedał 7?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
JanPancerzII
JanPancerzII
Autor
05.05.2026, 09:53:52 via iOS
  • 1
@JanPancerzII: w tym celu kupilem dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) #januszbiznesu
  • Odpowiedz
murison
murison
murison
05.05.2026, 11:13:54
  • 24
trajektoria o------a perfekcyjnie

#kapitanbomba
murison - trajektoria o------a perfekcyjnie 

#kapitanbomba

źródło: 0R9A0166-kw5

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kieranz
Kieranz
05.05.2026, 17:36:52
  • 9
"To ja - typ niepokorny
Nikt nie wie, co we mnie tkwi
Ten sam, choć niepodobny
Kochanie, proszę, wybacz mi"

#kapitanbomba #heheszki #cytatywielkichludzi #cytaty
Kieranz - "To ja - typ niepokorny
Nikt nie wie, co we mnie tkwi
Ten sam, choć niepodo...

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ryhu
ryhu
05.05.2026, 19:46:39 via Wykop
  • 3
@Kieranz: coś chyba pomyliłeś w tłumaczeniu
  • Odpowiedz
Naza_Dzikowski
Naza_Dzikowski
05.05.2026, 20:08:45
  • 4
#kapitanbomba #walaszek Kurła! Ledwo się dowiedziałem i już wyprzedane. Idealnie na półce by się prezentowało obok moich modeli tamiya
Naza_Dzikowski - #kapitanbomba #walaszek Kurła! Ledwo się dowiedziałem i już wyprzeda...

źródło: IMG_4666

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teperkov
teperkov
05.05.2026, 20:12:58 via Wykop
  • 1
@Naza_Dzikowski: ziomek kupił, czekam niecierpliwie aż przyfrunie
  • Odpowiedz
Ligniperdus
Ligniperdus
05.05.2026, 21:04:34 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
chilon
chilon
chilon
05.05.2026, 20:58:18
  • 5
Jest i on ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kapitanbomba
chilon - Jest i on ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kapitanbomba

źródło: 0R9A0053-kw5

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pijokot
Pijokot
12.05.2026, 20:37:58 via Wykop
  • 0
@chilon: Udało Ci się kupić? :)
  • Odpowiedz
chilon
chilon
chilon
Autor
12.05.2026, 22:38:30 via Wykop
  • 0
@Pijokot: Nawet nie próbowałem, ale jako wierny fan cieszę się, że poszerzają asortyment ;>
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
06.05.2026, 10:17:09
  • 132
Lista obecności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Według niepotwierdzonych informacji dziś w południe został odebrany Srebrny Krzyż Zasługi
dla tej bananowej oszustki Korneli Poraneczek i przyznany Bartoszowi Walaszkowi

Chwała i
PIAN--A_A--KTYWNA - Lista obecności ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Według niepotwierdzonych informacji...

źródło: ar1p7c

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
06.05.2026, 10:22:24 via Android
  • 41
@PIAN--A_A--KTYWNA

Jak coś Panie Bartoszu to na skupie złomu mogą go nie przyjąć chociaż bredzę
  • Odpowiedz
TomcioPalushek
TomcioPalushek
06.05.2026, 10:32:40 via Wykop
  • 22
@PIAN--A_A--KTYWNA: Grubas najlepszy, bardzo szanuję za całokształt.
  • Odpowiedz
DziobakPepe
DziobakPepe
02.05.2026, 11:16:55
  • 9
#ocieplaniewizerunkuadolfahitlera
DziobakPepe - #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera

źródło: Screenshot_20260326-115354

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 36
  • Strona 1 z 36
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking