Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Seima

Seima

Dołączył 17 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6185
  • Znaleziska 399
  • Mikroblog 5786
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 48
  • Dodane (34)
  • Komentowane (706)
  • Plusowane (5046)
splinter96
splinter96
wczoraj, 09:19:09
  • 601
xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #stanowski #kanalzero
splinter96 - xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #stanowski #kanalzero

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-28 111817

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
wczoraj, 09:25:32 via Android
  • 221
@splinter96:
Turin89 - @splinter96:

źródło: 1000004491

Pobierz
  • Odpowiedz
lewoprawo
lewoprawo
wczoraj, 09:58:51 via Wykop
  • 121
@splinter96: Pewnie wszystko zależy od tego, czy celem jest zbieranie dla samego zbierania, narobienie hałasu i ostatecznie zakupienie od oszusta leku, który i tak nie działa.
Czy przeznaczenie pieniędzy na coś, co faktycznie ma sens. A ktoś ten sens musi zweryfikować i tym kimś bynajmniej nie jest guru chłopskiego rozumu, tylko grono prawdziwych ekspertów.
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca
przedwczoraj, 20:50:44
  • 104
To już nie twój stary tylko ty.

#przegryw #rynekpracy
PrawnydoRadca - To już nie twój stary tylko ty. 

#przegryw #rynekpracy

źródło: IMG_0180

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Handstander12
Handstander12
przedwczoraj, 20:52:06 via Wykop
  • 32
@PrawnydoRadca: pamiętam jak była moda na te smutne nosacze
  • Odpowiedz
David_Rabbits
David_Rabbits
przedwczoraj, 21:20:24 via Wykop
  • 7
@PrawnydoRadca: EhhhhhhHHHHHHHHHHHKUURYYYWAAA!
  • Odpowiedz
Sleepypl
Sleepypl
przedwczoraj, 21:25:12
  • 1828
Niesamowite, że teraz wszystko szkodzi, że olej, że mleko, że kąpiel codziennie, że spanie na prawym boku, wszystko jest złe, z wyjątkiem pracy 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu. To wciąż jest super. #pracbaza #praca
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
przedwczoraj, 21:32:19 via Android
  • 797
@Sleepypl: mylisz się, praca 8 godzin dziennie to niewystarczające zaangażowanie, brak szacunku i lekceważące podejście do pracodawcy. Musisz się jak najszybciej poprawić w tej kwestii.
  • Odpowiedz
razdwatrzy55
razdwatrzy55
razdwatrzy55
przedwczoraj, 22:19:29 via Wykop
  • 333
@Sleepypl: praca 8h szkodzi, praca 8h i nadgodziny nie szkodzi
  • Odpowiedz
tanczespiewamrecytuje
tanczespiewamrecytuje
tanczespiewamrecytuje
25.05.2026, 18:30:26
  • 508
#gielda ej gurwa co tu się XD trzy dni człowiek na wakacjach jest, wchodzi na mirko i dowiaduje się że jest pedałem bo ma etfa xD
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IlikeTrains
IlikeTrains
25.05.2026, 18:32:21 via Wykop
  • 455
@tanczespiewamrecytuje: Spokojnie, my tolerancyjni. Tylko nie obnoś się z tym za bardzo. I nie kupuj dzieciom
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
25.05.2026, 18:37:12 via Wypiek
  • 103
@tanczespiewamrecytuje my nie mamy z tym problemu, serio, po prostu nie mów ojcu, bo mu serce pęknie

Widzieliście ten filmik gdzie ojciec żołnierz dowiaduje się, że jego syn inwestuje w ETFy? Straszne
breakdown1 - @tanczespiewamrecytuje my nie mamy z tym problemu, serio, po prostu nie ...
  • Odpowiedz
white_noiz
white_noiz
24.05.2026, 07:33:26
  • 441
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
#nosaczpil
white_noiz - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem 
#nosaczpil

źródło: pioter_z_wyższej_półki

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majk_z_tenesi
majk_z_tenesi
24.05.2026, 19:05:30 via Wykop
  • 9
@white_noiz: Tej nocy Pjoter również nabije trochę przebiegu
  • Odpowiedz
tommmekk
tommmekk
19.05.2026, 16:28:06
  • 78
Witam serdecznie wszystkich
Muszę wymienić lej silikonowy w protezie..
Po roku codziennego używania bardzo zmiękł i zmienił swoją strukturę
W przyszłym tygodniu wybieram się do protezowni gdzie przygotują nowy lej
Jak zawsze wielkie dzięki za pomoc
https://zrzutka.pl/z/tomaszleczenie
tommmekk - Witam serdecznie wszystkich
Muszę wymienić lej silikonowy w protezie..
Po ...

źródło: 1000010150

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TP53
TP53
19.05.2026, 20:08:27 via Wykop
  • 11
@tommmekk: Kurde w pierwszej chwili pomyślałem, że zbierasz na. A w sumie nieważne
  • Odpowiedz
szczeki32
szczeki32
szczeki32
19.05.2026, 21:08:25 via Wypiek
  • 36
@Hole_to_another_universe grzeczniej do Pana Tomka, chamie.
  • Odpowiedz
Wielka-Polska-Betonowa
Wielka-Polska-Betonowa
18.05.2026, 10:33:04
  • 249
#nieruchomosci #rebus #heheszki REBUS co je łączy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) odp. w spoilerze

Wielka-Polska-Betonowa - #nieruchomosci #rebus #heheszki REBUS co je łączy? ( ͡° ͜ʖ ͡...

źródło: obraz

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
18.05.2026, 12:33:19 via Wykop
  • 66
@Wielka-Polska-Betonowa: to pierwsze służy do przechowywania mydła to drugie służy do ruchania bez mydła młodych polaków
  • Odpowiedz
oink_oink
oink_oink
18.05.2026, 16:21:15 via Android
  • 5
@Hole_to_another_universe: ja jebe, ale Ci sie to udalo, faken
  • Odpowiedz
Kanusz_Morwin_Jikke
Kanusz_Morwin_Jikke
17.05.2026, 06:37:45
  • 100
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

latajacypingwin
latajacypingwin
17.05.2026, 06:48:14 via Wykop
  • 30
@Kanusz_Morwin_Jikke: no tak, ale to nie wina Alicji, która tworzy taka muzykę, że nie było lepszych kandydatów i ja wybrali
  • Odpowiedz
walciak
walciak
walciak
17.05.2026, 08:19:47 via iOS
  • 108
@Kanusz_Morwin_Jikke: oczywiście, każdy może śpiewać soul, ale jak zrobi to Polka to wstyd i pozerstwo xD kompleksy to akurat z ciebie wychodzą
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
16.05.2026, 04:46:12
  • 337
#polityka #heheszki #bekazkatoli #bekazprawakow #4konserwy

Bo przecież każda asystentka pracuje z domu jej szefa XD
Kempes - #polityka #heheszki #bekazkatoli #bekazprawakow #4konserwy 

Bo przecież każ...

źródło: 1000077965

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elgrecqo
elgrecqo
elgrecqo
16.05.2026, 04:54:00 via Wykop
  • 41
@Kempes: Przeważnie kiedy od dawna nie ma tam już żony
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
Autor
16.05.2026, 04:57:09 via Android
  • 180
@elgrecqo: Typowe konserwatywne wartości XD
  • Odpowiedz
PanMaglev
PanMaglev
15.05.2026, 05:12:30
  • 340
Ten portal jest jak film
tani, klasy B.
User się pałęta w nim w nieciekawym tle.
Michał Białek forsę wziął, potem zaczął pić
i z portalu wyszło dno. Zero, czyli nic.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j557
j557
j557
15.05.2026, 06:41:23 via iOS
  • 205
@PanMaglev
Wszystkie elfy balują w zbożu
Z nieba sypie się kurz
Kosmonauta na ziemię upadł
I nie fruwa se już
  • Odpowiedz
majk_z_tenesi
majk_z_tenesi
15.05.2026, 07:11:24 via Wykop
  • 137
@j557: Portal się dzięki botom kręci
Płomień zimny jak stal
Tylko reklamodawców nęci
Ten pomylony bal
  • Odpowiedz
Bpnn
Bpnn
Bpnn
12.05.2026, 16:08:08
  • 34
#gielda
- Jakby spadło to bym dokupił.
- Spadło. Nie kupuję śmieci.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jabby
Jabby
10.05.2026, 10:29:55
  • 23
No i wiadomo już jak go wpuścili.

- Hola! Yo soy Zbigniewo Zerro.

#bekazpisu #polityka
Jabby - No i wiadomo już jak go wpuścili. 

- Hola! Yo soy Zbigniewo Zerro. 

#bekazp...

źródło: IMG_20260510_122812

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartosz325
bartosz325
10.05.2026, 07:24:01
  • 21
#konfitura
Trzeba po prostu powiedzieć wolanowi, że ma załatwić tak, żeby tu k---a się ktoś pojawił i to wyczyścił.
bartosz325 - #konfitura
Trzeba po prostu powiedzieć wolanowi, że ma załatwić tak, żeb...

źródło: 1000022371

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN
10.05.2026, 07:48:03 via Wykop
  • 6
@bartosz325: jeden i drugi akurat na wysokości latarni musiał stanąć, by mieć pewność, że mniej miejsca zostawią
  • Odpowiedz
klapektarasa
klapektarasa
10.05.2026, 12:31:07 via Wykop
  • 2
przecież może tak stać


@Merkowsky: wg aktualnych przepisów pieszym należy pozostawić co najmniej 1,5 metra chodnika
klapektarasa - >przecież może tak stać

@Merkowsky: wg aktualnych przepisów pieszym n...

źródło: 4270d1a062f71705bdf8ed87d5961259117ee9e229d7c175d609172ffd3199bd

Pobierz
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
04.05.2026, 17:39:45
  • 665
ON ZNOWU RYKNĄŁ, JA NIE MOGĘ
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
splinter96 - ON ZNOWU RYKNĄŁ, JA NIE MOGĘ
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-04 193809

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Syn_Tracza
Syn_Tracza
04.05.2026, 17:45:54 via Wykop
  • 529
@splinter96: każdy prawak:
Syn_Tracza - @splinter96: każdy prawak:

źródło: donald-duck-boner

Pobierz
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
04.05.2026, 17:52:15 via Wykop
  • 174
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
MirkoLord
MirkoLord
26.04.2026, 19:58:30
  • 6187
Zapisuje sobie w kalendarzu i w 2027 zawołam wszystkich plusujących do sprawozdania finansowego fundacji CancerFighters #latwogang
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przypomnienie
Przypomnienie
26.04.2026, 20:00:09 via Wykop
  • 4248
@johnkashtan: Za 12 miesięcy (26/04/2027, 21:59:53 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
johnkashtan
johnkashtan
26.04.2026, 20:01:50 via Wykop
  • 220
@MirkoLord: no to za rok przypominajka byś przypomniał w lipcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Eligo
Eligo
25.04.2026, 18:34:04
  • 11
Ale w tym mieszkaniu musi śmierdzieć

#latwogang
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klima777
Klima777
25.04.2026, 18:35:28 via Wykop
  • 3
@kocurrek32: oj zależy od cipki uwierz
  • Odpowiedz
Eligo
Eligo
Autor
25.04.2026, 18:41:25 via Wykop
  • 3
@ketiow: To twoja matka taki smród zostawiła. Na szczęscie już wyszła i zaraz przewietrzę mieszkanie
  • Odpowiedz
DziobakPepe
DziobakPepe
25.04.2026, 17:03:18
  • 25
Ja u fryzjera kiedy coś mi się p------o i zamiast powiedzieć boki krótko góra długo powiedziałem na odwrót
#latwogang #konfitura #samochodoza
DziobakPepe - Ja u fryzjera kiedy coś mi się p------o i zamiast powiedzieć boki krótk...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zin707
zin707
23.04.2026, 20:57:42
  • 9
nie mam na siebie pomysłu żyje bo musze #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

what-up
what-up
23.04.2026, 20:58:37 via Wykop
  • 1
@zin707: żyj tak jakbyś nie musiał
  • Odpowiedz
SpicyButIcy
SpicyButIcy
SpicyButIcy
23.04.2026, 15:14:41
  • 85
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jan-kosss
jan-kosss
23.04.2026, 15:17:17 via Wykop
  • 32
@SpicyButIcy: jedyny normalny lewak [*]
  • Odpowiedz
Krzysio_misio12
Krzysio_misio12
23.04.2026, 15:17:23 via Wykop
  • 55

Komentarz usunięty przez moderatora

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 424
  • Strona 1 z 424
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.09.2013

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.09.2014

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking