Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SNUPPi

SNUPPi

Dołączył 13 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5090
  • Znaleziska 2389
  • Mikroblog 2701
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 41
miciek335
miciek335
02.11.2022, 05:20:29
  • 79
Dzisiaj w nocy na parkingu spłonął wypożyczany samochód z blachami z UK (nie wiem czy jakimś cudem samospalenie, czy ktoś go podpalił - od 2 dni to auto stało i dopiero dzisiaj o 3:00 doszło do spalenia całego samochodu). Pech chciał, że mój samochód był zaparkowany dosłownie obok przez co blacha i plastiki praktycznie całego boku, łącznie z odbojnikiem, reflektorem, lusterkiem, oponą, przewodami, częścią chłodnicy oraz pojemnikiem na spryskiwacze się stopiły.

Pojazd doszczętnie
miciek335 - Dzisiaj w nocy na parkingu spłonął wypożyczany samochód z blachami z UK (...

źródło: comment_1667366598tHUswliZa57h3iO17FKvsq.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SNUPPi
SNUPPi 02.11.2022, 15:47:26 via Android
  • 1
@miciek335: Gadaj z wypożyczalnią, każde auto w Polsce musi mieć OC i skoro świadczą tu usługi to nie ma gadania muszą oddawać kasę.


@miciek335 No nie bo jak było podpalenie to nic z OC drugiego pojazdu nie dostanie bo szkoda nie ma związku z ruchem pojazdu.
  • Odpowiedz
SNUPPi
SNUPPi 02.11.2022, 15:50:51 via Android
  • 0
@miciek335 z bls nie zrobisz. BLS obwarowany jest wieloma wyjątkami w tym nom szkody bezkontaktowe a taka ma tu miejsce są wyłączone z BLS. By likwidować szkodę z BLS wystarczy że towarzystwa przystąpiły do porozumienia. Oba pojazdy nie muszą być ubezpieczone u tego samego ubezpieczyciela. Likwidacja szkody z AC może wiązać się z tym że wystąpi szkoda całkowita aczkolwiek nie wiem jaki masz wariant w MTU24: kosztorysowy, Sieć Partnerska czy ASO.
  • Odpowiedz
SNUPPi
SNUPPi 02.11.2022, 15:55:55 via Android
  • 0
@miciek335 nie czekaj na ustalenia policji tylko jeśli masz dane pojazdu to pisz do pbuk by ustalili zakład ubezpieczeń w UK i ewentualnie reprezentanta na terenie Polski. Wyjaśnienie takich spraw trochę trwa więc oszczędzisz na czasie. Podeślij im kilka fotek pojazdu sprawcy w tym z widocznym numerem rejestracyjnym i numerem Vin.
  • Odpowiedz
SNUPPi
SNUPPi 02.11.2022, 16:17:56 via Android
  • 0
@miciek335 jeśli nie masz klauzuli stałej sumy to wartość zostanie policzona na dzień szkody. Kosztorys na stawkach 110.00 zł brutto i części zamienne a w przypadku braku zamiennika oryginał - amortyzacja zgodna z wiekiem pojazdu. Jeśli kosztorys przekroczy 70% wartości wyliczonej w info-ekspercie to będzie orzeczona całka. Jak całki nie będzie to będziesz miał 65.00 zł brutto za rbh i zamienniki. W ASO tego nie naprawisz a sieci partnerskiej mało kto
  • Odpowiedz
M.....k
M.....k
konto usunięte 02.11.2022, 08:37:45
  • 412
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SNUPPi
SNUPPi 02.11.2022, 15:44:51 via Android
  • 1
@MlodyWilk nawet na powtórce w zwolnionym tempie ruchy kijem są szybkie co tylko dowodzi niewyobrażalnej precyzji.
  • Odpowiedz

500

Niesława czołgu Sherman kontra rzeczywistość

Pokaż treści 18+

Niesława czołgu Sherman kontra rzeczywistość

Czy czołg M4 Sherman był faktycznie tak zły, jak przedstawiają to wybrane starcia z zachodniego frontu II wojny światowej? Co wpłynęło na negatywne relacje? Co tak naprawdę rozumiemy przez czołg "M4"?

JanLaguna
z
youtube.com
dodany: 29.10.2022, 10:28:54
  • 64
  • #
    historia
  • #
    militaria
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    wojna
  • #
    iiwojnaswiatowa
SNUPPi
SNUPPi 29.10.2022, 18:40:59 via Android
  • 8
@BardzoDobryLogin zobaczyli jaki hajs jest z YT i każdy postanowił spróbować. W TVgry pewnie byli na etat zatrudnieni i grosze mieli bo wiecie "grają w gry" czyli robią to co lubią więc powinno im to wystarczyć, a w praktyce widzieli jaki hajs się trzepie, mieli jakieś specjalizacje które podałeś, warsztat montazowo-realizatorski mieli bo filmy sami montowali
SNUPPi
SNUPPi 23.10.2022, 19:06:40 via Android
  • 0
Jak on się dał tak w-----ć z o1

#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szarin
szarin
szarin
23.10.2022, 07:24:10
  • 278
Wstałem z rana i poczyniłem następujące działania. Marynowane papryczki Jalapeno z czosnkiem.
#gotujzwykopem
szarin - Wstałem z rana i poczyniłem następujące działania. Marynowane papryczki Jala...

źródło: comment_1666509797WqrimbeAyXHEpSw2VH5Vu0.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SNUPPi
SNUPPi 23.10.2022, 11:51:42 via Android
  • 0
@szarin a to są papryczki, które wymawia się "halapenio" czy "dżalapeno?
  • Odpowiedz
szczypczalke
szczypczalke
22.10.2022, 13:28:34 via iOS
  • 209
Jaka ta liga jest p------a XDDDDDD #mecz #ekstraklasa
szczypczalke - Jaka ta liga jest p------a XDDDDDD #mecz #ekstraklasa

źródło: comment_1666445313BG2coShK2wX49cP037ZhZx.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SNUPPi
SNUPPi 22.10.2022, 16:40:42 via Android
  • 0
@szczypczalke a myślisz że tylko nasza? Lfc wygrali z city 1-0, rangersom strzelili 7 goli a dziś przegrali z Nottingham xd
  • Odpowiedz
D.....z
konto usunięte 21.10.2022, 19:50:04
  • 1
Co za popieprzony koncept XD Muszę kiedyś obejrzeć
#filmy
D.....z - Co za popieprzony koncept XD Muszę kiedyś obejrzeć
#filmy

źródło: comment_1666381799d7YWAqtSY0cUcQLlOZ6Dhl.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SNUPPi
SNUPPi 21.10.2022, 20:01:05 via Android
  • 2
@Davidozz żeby było ciekawiej to tam cała seria filmów jest, chyba z 5 albo 6. Najbardziej podobał mi się podtytuł 4 części "Niech szczęki będą z tobą"
  • Odpowiedz

342

Rynek nieruchomości walczy o klientów gotówkowych

Rynek nieruchomości walczy o klientów gotówkowych

I deweloperzy, i sprzedający mieszkania na rynku wtórnym, będą walczyć o klientów przecenami. Realne ceny już spadają – wynika z analiz Morizon. Drastyczny spadek liczby udzielanych przez banki kredytów oraz rosnąca powściągliwość klientów gotówkowych zaowocowały wyraźnym spadkiem popytu.

mickpl
z
rp.pl
dodany: 21.10.2022, 09:53:07
  • 117
  • #
    nieruchomosci
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    stopyprocentowe
  • #
    kredythipoteczny
  • #
    pieniadze
SNUPPi
SNUPPi 21.10.2022, 19:19:01 via Android
  • 4
@mickpl: Nie tylko cenę. Jeszcze trzeba dodać, że zaraz nie będzie. Jak papieru dwa lata temu, ropy w lutym, czy cukru w lipcu. ¯_(ツ)_/¯


Caldini opisał to jako regułę niedostępności i wierz bądź nie ale to naprawdę działa. Spożywka to pierwszy lepszy przykład. Kilka artykułów sponsorowanych, że deweloperzy wstrzymują budowy i liczba nowych mieszkań będzie ograniczona a ci wahający się ostatecznie mogą zdecydować się na zakup.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SaintWykopek
SaintWykopek
19.10.2022, 04:05:53
  • 1436
Co męczy w pracy biurowej
1% praca
99% rmf fm
#pracbaza
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SNUPPi
SNUPPi 19.10.2022, 15:05:24 via Android
  • 0
@SaintWykopek ale wiesz, że na rfmon jest stacja "rfm w pracy" i nie ma reklam, wiadomości, nagabywania na smsy?
  • Odpowiedz
susel380
susel380
16.10.2022, 01:18:14 via Android
  • 1490
.
susel380 - .

źródło: comment_1665883094fTbWEa7oYPBOY1yhPqbjKi.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SNUPPi
SNUPPi 16.10.2022, 12:41:42 via Android
  • 3
Życie po 30 jest najlepsze, jesteś jeszcze na tyle młody że ci się wiele rzeczy chce i już na tyle doświadczony i ustawiony, że wiesz co dla ciebie i twojej rodziny najlepsze. Też się obawiałem, że jakiś kryzys przyjdzie czy coś a przezywam swój najlepszy okres w życiu. Ważne by zadbać o zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne. To jest ten okres, w którym człowiek jest na dorobku objął się przegnie z
  • Odpowiedz
ElLama
ElLama
13.10.2022, 12:57:36
  • 497
Jak wygląda sprawa afera cateringowa w #f1 od strony kulis? Jak poszczególne zespoły radziły sobie w trudnych czasach limitu budżetowego? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka #wykopowechlopakizboxow który zajrzy do kuchni...od kuchni!

Zapraszam! Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o odcinku, bo jestem ciekaw jak to finalnie wyszło xD

Standardowa lista do wołania/odwołania
https://www.wykop.pl/wpis/65189721/szacowne-grono-tagu-f1-zapraszam-na-drugi-sezon-wy/#comment-231029245
ElLama - Jak wygląda sprawa afera cateringowa w #f1 od strony kulis? Jak poszczególne...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SNUPPi
SNUPPi 13.10.2022, 15:35:40 via Android
  • 2
@ElLama skisłem
SNUPPi - @ElLama skisłem

źródło: comment_1665675340pesRwR8lGg5FYUYNyRfJNi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
w.....o
w.....o
konto usunięte 13.07.2022, 22:31:59
  • 2
#bettercallsaul
Najnowszy odcinek niszczy :) Ten serial jest już lepszy niż BB :)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SNUPPi
SNUPPi 14.07.2022, 17:24:32 via Android
  • 0
@wrocilem_bo jako całokształt nie powiedziałbym że bcs jest lepsze od bb. Pierwsze 3 sezony bcs były mocno męczące. Ta toksyczna relacja z jego bratem i kolejne wałki jimmiego robiły się nudne.
  • Odpowiedz
rdsx
rdsx
14.07.2022, 14:21:30
  • 1
#seriale
SPOILERY i opinia o monku. Jak macie coś ciekawego do podzielenia się to pliska
Właśnie skończyłem oglądać Monka. Ten serial ciekawił mnie najbardziej ze wszystkich i ze dwa miesiące temu do niego usiadłem. Szczerze, jestem trochę rozczarowany i zawiedziony. Z początku wydawało się, że to po prostu facet z OCD, ale w miarę normalny, a w ciągu historii twórcy zrobili z niego totalnego p----a. Strasznie mi się to nie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SNUPPi
SNUPPi 14.07.2022, 17:14:18 via Android
  • 0
@rdsx z własnego doświadczenia powiem że Monk to serial idealny dla seniorów. Jest tam trochę głupawki, luźny scenariusz, obsadę da się lubić ale oglądanie tego na dłuższą metę męczy. Mnie się nie podobał ale seniorzy z mojej rodziny prosili by im coś polecić to zawsze wskazywałem na Monka i raczej byki zadowoleni bo to taka niezobowiązująca rozrywka do szydełkowania czy rozwiązywania krzyżówki.
  • Odpowiedz
SNUPPi
SNUPPi 14.07.2022, 17:22:49 via Android
  • 0
@rdsx i tak należy ten serial traktować, trochę bardziej ambitne W11 z zarysowanymi bohaterami ale czegoś głębszego bym tam nie szukał.
  • Odpowiedz
SNUPPi
SNUPPi 14.07.2022, 17:18:01 via Android
  • 1
Ok, obejrzałem wkoncu najnowszy odcinek. Z rozpiski wynika że zostało jeszcze kilka i zastanawiam się co mogą tam upchnąć poza wyjaśnieniem zniknięcia Kim z życia Jimma. BB już dawno oglądałem o niektóre wątki przestały mi się kleić

#bettercallsaul
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ondraszek
ondraszek
ondraszek
14.07.2022, 17:30:05 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SNUPPi: zniknięcie kim, powrót Tuco
I kulisy współpracy z WW
  • Odpowiedz
jandiabeldrugi
jandiabeldrugi
15.07.2022, 15:48:24 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SNUPPi: może bardziej skupią się na tym wątku po wydarzeniach z BB.
  • Odpowiedz
Na_imie_mial_gniew33
Na_imie_mial_gniew33
14.07.2022, 16:08:30 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Dzisiaj skończyłem 4 sezon Fargo, dobry to był serial nie zapomnę go nigdy. Spokojnie top10 wśród seriali. Co myślicie?

Mój TOP(kolejność bez znaczenia):

1. Gomorra
2. BCS/BB + El Camino
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SNUPPi
SNUPPi 14.07.2022, 17:10:26 via Android
  • 1
@Na_imie_mial_gniew33 sprawdź Damnation i Godless na netflixie. Pierwszy bardzo fajny ale po 1 sezonie skasowany (słabo rozreklamowany). Damnation to 10 odcinków i ciekawa historia o tym jak dobrzy stają się złymi a źli dobrymi. Mimo że skasowany to warto go sprawdzić. Godless to zamknięta historia, finał trochę psuje całokształt ale jest kilka perełek jak rozmowa czarnego charakteru przy stole z przywódca ciemnoskórych weteranów wojny.
  • Odpowiedz
Muszu96
Muszu96
14.07.2022, 12:46:56 via Android
  • 2577
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SNUPPi
SNUPPi 14.07.2022, 17:04:17 via Android
  • 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
misiek735
misiek735
misiek735
12.07.2022, 09:27:07 via Wykop Mobilny (Android)
  • 112
xDDDDDDDDDDDDDDDDD
ASTRĘ JEDYNKĘ KTOŚ P----------Ł

#csiwykop #b---------------------a #grunwald
#motoryzacja #samochody
misiek735 - xDDDDDDDDDDDDDDDDD
ASTRĘ JEDYNKĘ KTOŚ P----------Ł

#csiwykop #b---------...

źródło: comment_1657618027Mx9LUACojkDlX7zPP9u8Co.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SNUPPi
SNUPPi 12.07.2022, 19:30:11 via Android
  • 0
Mojemu ojcu kiedyś p-------i VW passata tzw szczupaka. W tamtym okresie był wart 800-1500 zł a byl to rok mniej więcej 2003-2004. Nikt z nas nie podejrzewał że taki samochód można w ogóle buchnac. Jak kraść to coś wartościowego.
  • Odpowiedz

2031

Mistrz Azerbejdżanu za mocny dla Lecha. Kompromitacja w el. do Ligi Mistrzów

Mistrz Azerbejdżanu za mocny dla Lecha. Kompromitacja w el. do Ligi Mistrzów

Totalna kompromitacja! Karabach Agdam na własnym stadionie rozgromił Lecha Poznań aż 5:1 (2:1) i mistrz Polski w sezonie 2021/2022 zakończył swoją przygodę w eliminacjach Ligi Mistrzów na 1. rundzie... Lech przenosi się zatem do walki w Ligi Konferencji.

Szewczenko
z
rmf24.pl
dodany: 12.07.2022, 17:50:55
  • 230
  • #
    europa
  • #
    polska
  • #
    azerbejdzan
  • #
    pilkanozna
  • #
    ligamistrzow
  • #
    mecz
SNUPPi
SNUPPi 12.07.2022, 18:43:14 via Android
  • 2
Oho, sezon dobrze się nie zaczął a już niezła beczka z Lecha leci. Superpuchar przegrany i odpadnięcie w pierwszej rundzie eliminacji odhaczone.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

NaglyAtakGlazurnika
NaglyAtakGlazurnika
09.07.2022, 09:09:30
  • 2369
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 219
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SNUPPi
SNUPPi 09.07.2022, 16:47:40 via Android
  • 0
Nasze Janusze się nie nauczą, że niższe ceny napojów mogą skusić klientelę a ta do kawy, herbaty może zamówić coś dodatkowego np. deser czy posiłek
  • Odpowiedz

476

Tusk popiera postulat Partii Razem dot. 4-dniowego tygodnia pracy

Pokaż treści 18+

Tusk popiera postulat Partii Razem dot. 4-dniowego tygodnia pracy

Zandberg: „Polska skróciła dzień pracy do 8h sto lat temu. Od tamtej pory wzrosła wydajność, zmieniły się technologie. Pracownicy, którzy mają więcej czasu na odpoczynek, pracują wydajniej.” Tusk: „kiedy wygramy wybory rozpoczniemy jak najszybciej program skróconego tygodnia pracy”

Tom_Ja
z
gospodarka.dziennik.pl
dodany: 09.07.2022, 11:54:22
  • 333
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    neuropa
  • #
    lewica
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazpisu
SNUPPi
SNUPPi 09.07.2022, 16:43:37 via Android
  • 4
Na początek proponuję skrócenie czasu pracy o godzinę dziennie, ewentualnie praca w piątek do godziny 12-13.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 28
  • Strona 16 z 28
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.05.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.08.2023

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.09.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.05.2014

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 25.11.2013

    Kolarz
  • Honorowy Wampir
    od 10.04.2014

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking