Byłem dzisiaj w restauracji, oczywiście parking płatny pod lokalem, na tablicy parkingowej informacja że bilet można zakupić w kasie restauracji. No i miałem kupić ale jakoś zapomniałem, normalnie złożyłem zamówienie i tyle, po jakiejś godzinie wychodzę z restauracji a tam za wycieraczką taki świstek wsadzony. Poszedłem ponownie z tym do restauracji, zwracałem uwagę na to że mogę zapłacić za tę godzinę oraz że i tak już zostawiłem sporą kwotę w restauracji za
źródło: 1000000519 (1)
Pobierz










#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
źródło: 1000004582
Pobierz