@Y3ll0w69: w wazektomii CHODZI o bycie bezpłodnym. robienie jej sobie z planami na jej odwrócenie w przyszłości to błąd. jeśli ktoś chce mieć w przyszłości dzieci to nie powinien sobie robić wazektomii, bo jej odwrócenie może się nie udać. a zabieg wazektomii, chociaż zwykle bezbolesny i bezproblemowy to czasem może skończyć się poważnymi powikłaniami, np PVPS (https://en.wikipedia.org/wiki/Post-vasectomy_pain_syndrome) - mocny ból jajek
@H_Moody: u mnie wystarczyło pół standardowej tabletki, czyli zdaje się 5mg? ale sprawa jest mocno osobnicza, ja stosuję to tylko do stymulantów, przy problemach z hydrauliką skądinąd może być inaczej jesteś doświadczony zawodnik, więc jeśli stosowałeś tadalafil w połączeniu z jakimiś innymi stymulantami, to IMO z molly jest zupełnie tak samo dla komfortu i żeby się nie martwić wrzuciłbym całą tabletką (10mg) na jakieś 12-24h przed rollem. u mnie skutki
Daję mały update do mojego posta na przełomie roku, gdzie rozstawalem się z owczesną partnerką gdyż zmieniła zdanie odnośnie posiadania dzieci. Tzn mielismy nie miec - ona jednak zachciała. Nie uległem emocjom i utrzymałem swoją wersję i jestem zadowolony z perspektywy czasu, że nie zniszczyłem życia na własne życzenie. Wróciłem do randkowania i powiem wam, że jest ciezko, ale nie
@hydrant123: Masz wielką potrzebę czucia się najważniejszym z tego co piszesz. W dorosłym życiu, bez dzieci, będzie ci bardzo trudno o to. Dlaczego jakiś inny dorosły człowiek miałby uznać właśnie ciebie za najważniejszego? Najważniejsi dla siebie z reguły są dzieci dla rodziców, rodzice dla dzieci. Erzace tego pojawiają się, gdy tych dzieci brak - wtedy to partnerzy, starzy rodzice, psiecka, praca, itd. Nie ma w tym nic złego, jest to
trochę nie rozumiem skąd założenie, że to coś złego
No, obiektywnie to chyba nie jest nic złego. Nie w takim sensie, żeby ktoś był skrzywdzony. Ale w mojej subiektywnej ocenie twoje podejście prowadzi do niepełnego życia i ja bym był niezadowolony gdybym takie miał i dlatego to piszę, że może ustrzegę cię przed czymś czego sam bym nie chciał dla siebie. Oczywiście ty możesz mieć inaczej.
@Rosh: kurde pamietam jak szedłem na pocztę, żeby wysłać przelew na opłacenie konta reddragon przekazem pocztowym bo byłem leszczem 13 lat bez konta w banku
Steam Frame gdzieśtam czai się za rogiem. Ale zanim jak debil wydam 4k na google #vr chciałbym najpierw sprawdzić czy mi takie g---o podejdzie. Wynajem raczej średnio wchodzi w grę - przez astygmatyzm muszę nosić okulary, więc tak czy siak czekałaby mnie wymiana soczewek, żeby to miało sens, a raczej by mi na to kręcili nosem. A na ile zrobiłem(ograniczony) research to większość sprzętu na rynku raczej z okularami się nie
Popieram to co dobre chłopaki tutaj piszą: - Quest 3 najlepszy stosunek cena/jakość - obecnie de facto standard; jak dasz radę to polecam kupić tego - może być używka i potem odsprzedaż - Quest 2 jako backup - jest tani, ma gorsze soczewki i jest cięższy (a przynajmniej bardziej lata na twarzy - dużo gorszy komfort).
Najlepsze gry są i tak na kompa, więc ta funkcja "standalone" to trochę relikt prób Mety
@Herato: Dla mnie słabe na tyle, że nawet by mi się nie chciało zaczynać. Ale wazektomiarz here, gumy bym używał tylko ze względu na ewentualne choroby
Pracownik Oracle opisuje jak spał w biurze żeby dowozić deadliny. Niestety się to nie opłaciło. Dzisiaj po prostu przyszedł do pracy, a następnie został odeskortowany z budynku przez ochronę, jak zaszczany menel z klatki schodowej. Takich ludzi w Oracle jest dzisiaj 30 tysięcy, bo tyle osób zwolniła firma. Pamiętajcie o tym przypadku, bo firma w której pracujecie nie jest wasza i nigdy nie będzie, nie jest jak rodzina i jak nadarzy
A się zareklamuję czymś takim, w sumie mieszkałem w kilku dużych miastach w Polsce i często mnie wkurzało, że brak stron gdzie są wszystkie ważne newsy, jakieś podsumowanie to zrobiłem coś takiego.
Agregator newsów z miasta wraz z dziennym podsumowaniem wyplutym przez Gemini
Do star citizen patch 4.5 trafił na live, w nim dodano inżynierkę - czyli bronie zachowują się jak w war thunder, amunicja balistyczna ma szanse na przebicie pancerza i uszkodzenie / zniszczenie komponentów statku (wszystko zależny od rodzaju broni, pancerza statku, nachylenia itd) bronie energetyczne szybciej topią pancerz itd, na statku może wybuchnąć pożar, dodano atmosferę na statku (szybszy sposób na walkę z ogniem to otwarcie śluzy/drzwi ale można zabić załogę) Dokument
#vr #oculus #oculusquest #oculusquest3 Obecnie gram sobie w Assasin Nexus na Q3. Alyx zliczona, Darth Vader oraz Asgard's Wrath 1. Jakie inne gry VR polecacie z fajna fabula, nie krotkie ale cos co wciagnie jak Alyx. Sceneria dowolna ale lubie scifi. Moze byc na PC lub na questa bezposrednio.
@Y3ll0w69: w wazektomii CHODZI o bycie bezpłodnym. robienie jej sobie z planami na jej odwrócenie w przyszłości to błąd. jeśli ktoś chce mieć w przyszłości dzieci to nie powinien sobie robić wazektomii, bo jej odwrócenie może się nie udać.
a zabieg wazektomii, chociaż zwykle bezbolesny i bezproblemowy to czasem może skończyć się poważnymi powikłaniami, np PVPS (https://en.wikipedia.org/wiki/Post-vasectomy_pain_syndrome) - mocny ból jajek