Dziękuję za odzew. Zgodnie z prośbą zakładam tag #customzesmietnika, żeby nie wołać i nie zawracać tyłka. Zrobię to tylko raz.
Wczoraj spędziłem kilka godzin w warsztacie i efekt jest lepszy niż się spodziewałem, ale o tym niżej.
Co to za gitara i po co to robię?
Wczoraj spędziłem kilka godzin w warsztacie i efekt jest lepszy niż się spodziewałem, ale o tym niżej.
Co to za gitara i po co to robię?







































Przyjemnie.
źródło: 1000026186
Pobierz@cebekk: Tatry, Dolina Gąsienicowa, widok na Świnicę.
A na serio, wyjście treningowe na lekko, napotkałem snieg przed Kasprowym i robie odwrót.
źródło: 1000026193
Pobierz